etechblog

18 hostingových serverů Killing Floor 2 pro epické souboje a setkání s bossy

Killing Floor 2 je perfektní hra pro každého, kdo má rád přehnané zombie krveprolití a rychlou FPS akci.

Ve hře v podstatě bojujete s nepoctivými vojenskými klony, které měly sloužit jako vojáci, ale nakonec se díky zásahu vědce stali zabijáky podobnými zombie. Hra vás zavede do různých evropských lokalit, kde musíte bojovat s různými zombie vlnami nebo „Zedy“.

Hra je s každou další misí tužší a do hry přicházejí novější varianty Zedů.

Killing Floor 2 (KF2) je ztělesněním tohoto žánru a získal si celosvětovou popularitu. Multiplatformní multiplayerová povaha Killing Floor 2 přirozeně vyvolala potřeby vlastního serveru. Proto jsme níže vybrali některé z nejlepších serverů Killing Floor 2.

Výhody hostování serveru pro Killing Floor 2

Zatímco hra je zábavná, když ji hrajete sami, opravdu cítíte zombie šílenství, když ji hrajete společně s přáteli nebo rodinou. To je hlavně tehdy, když přichází do hry hostování serveru pro Killing Floor 2. Hostování serveru však zahrnuje mnohem více výhod než jen toto, včetně:

 • Hráči získají plnou kontrolu nad pravidly, nastaveními a dalšími procesy
 • Výkon hry se mnohonásobně zvyšuje
 • Hráči si mohou hru do značné míry přizpůsobit pomocí všestranných modů
 • Hostování vlastního serveru Killing Floor 2 je mnohem dostupnější než pronájem prostoru od poskytovatele herních služeb
 • Hráči si mohou nakonfigurovat soukromý server, kam se mohou připojit pouze jejich přátelé

Požadavky na server pro hostování Killing Floor 2

Než začneme jmenovat nejlepší hostingové servery Killing Floor 2, podívejme se na minimální požadavky na server pro hru. I když chcete hrát KF2 s nízkou grafikou, váš počítač musí mít následující:

 • Procesor: Core 2 Duo E8200 2,66 GHz / Phenom II X2 545
 • Paměť: 3 GB RAM
 • Grafická karta: GeForce GTS 250 / Radeon HD 4830
 • DirectX: Verze 10
 • Síť: Širokopásmové připojení k internetu
 • Úložiště: 80 GB volného místa

Zatímco splnění výše uvedených požadavků vám umožní spustit Killing Floor 2 v nízkém grafickém nastavení, nepodporuje některý hardware. To je důvod, proč budete potřebovat níže uvedenou konfiguraci, abyste mohli hostovat server KF2 bez jakýchkoli problémů:

 • Procesor: Core 2 Quad Q9550 2,83 GHz / Phenom II X4 955
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafická karta: GeForce GTX 560 / Radeon HD 6950
 • DirectX: Verze 11
 • Síť: Širokopásmové připojení k internetu
 • Úložiště: 100 GB volného místa

Pojďme si nyní uvést některé z nejlepších poskytovatelů serverového hostingu KF2:

Nodecraft

Nodecraft vám umožní nastavit váš vlastní server Killing Floor 2 okamžitě, aniž byste museli ukládat jakákoli omezení. Poskytuje cloudové zálohování, takže váš pokrok zůstane nedotčen.

Vysoce výkonný serverový hosting Nodecraft zajišťuje nulové zpoždění při hraní a získáte plynulý herní zážitek.

  Wi-Fi 6E: Co to je a jak se liší od Wi-Fi 6?

Nodecraft přináší lukrativní sadu funkcí s automatickým cloudovým zálohováním a spolehlivým hardwarem. Proces nastavení je také okamžitý, což usnadňuje instalaci pro technického nováčka.

Pro vaši informaci, celá infrastruktura Nodecraftu je založena na Linuxu. Zabezpečení, výkon a stabilita jsou tedy na špičkové úrovni. Navíc nabízí ochranu DDoS jako další vrstvu zabezpečení. V současné době začíná cena Nodecraftu na 9,98 USD/měsíc.

Nitrado

Servery Killing Floor 2 Nitrado se snadno spravují, jsou vysoce spolehlivé a flexibilní. Můžete snadno instalovat mody, měnit runtime, upgradovat / downgradovat svůj server podle libosti a tak dále.

Abychom vám nabídli nejnižší možné pingy, trvá to nejkratší internetové trasy. Navíc pravidelně zálohuje váš postup ve hře a poskytuje ochranu proti DDoS, aby vám poskytl bezpečný a bezpečný herní zážitek.

Můžete také snadno nainstalovat mody na server bez velkých potíží. Nitrado vám navíc umožňuje snadno sdílet přístup k serveru a oprávnění s více správci.

V současné době cena začíná na pouhých 1,69 USD (4 sloty/3 dny).

4 hráči sítě

4Netplayers poskytuje vysoce kvalitní, DDoS chráněné a snadno konfigurovatelné servery Killing Floor 2 pro hráče po celém světě. Jejich cloudový herní server ukládá přes 120 her a modů, přičemž nové hry jsou pravidelně přidávány.

Všechny aktualizace se automaticky nainstalují, jakmile jsou k dispozici. 4Netplayers také dělá z instalace modů hračku. Pokud hra podporuje konkrétní mod, zadání Steamworkshop-ID způsobí, že server tento mod automaticky nainstaluje.

Jeho cena začíná na 12,89 USD (10 slotů/1 měsíc se sdílenou IP a bez brandingu).

GTXGaming

GTXGaming poskytuje vysoce spolehlivé, špičkové a DDoS chráněné servery KF2 s okamžitou konfigurací.

Je to jedna z největších hostingových platforem pro servery Killing Floor 2. Jeho hardware na podnikové úrovni, žádné limity paměti, vlastní ovládací panel, automatické zálohování, hraní bez zpoždění atd. posouvají váš zážitek z Killing Floor 2 na novější výšiny.

Servery v GTXGaming nejsou hardwarově omezeny, což v podstatě znamená, že vaše pluginy neovlivní výkon vašich serverů. Jejich ovládací panel je navíc zdaleka nejlepší, jaký jsme na trhu s hostingem herních serverů mohli dostat. Aktuálně jeho cena začíná na 6,20 USD/měsíc (6 slotů).

AleForge

Servery Killing Floor 2 společnosti AleForge jsou ideální pro hráče, kteří chtějí podporu cross-play, podporu modů, záruku 99,9% dostupnosti, hardware na podnikové úrovni, ochranu DDoS a další za dostupnou cenu.

Zajímavé je, že AleForge využívá Dwarven Tunneling ke zvýšení vašeho herního zážitku. Navíc můžete snadno nainstalovat mody Steam Workshop na server. Také si můžete vytvořit vlastní URL a pozvat je ke společné hře z konzolí i PC, díky podpoře cross-play.

AleForge má dva typy plánů – Standard a Premium (lepší hardware a výkon sítě) – začínající na 2,99 USD a 5,99 USD.

VeryGames

VeryGames nabízí KF2 servery pro hráče s automatickými aktualizacemi, oficiální KF2 panel, FTP přístup, Steam podporu a tak dále.

Kromě toho vám umožňuje plánovat úkoly a používat sekundární účty ke zvýšení pohodlí. Navíc nabízí DDoS ochranu, která vám poskytne bezpečný a bezproblémový herní zážitek Killing Floor 2. Navíc si můžete vybrat umístění serveru a servery s nižší latencí a lepší dobou provozu.

  Jak duplikovat stránku v aplikaci Microsoft Word

Ceny VeryGames začínají na 9,34 USD (1 měsíc/1 server/6 slotů) a 13,82 USD (1 měsíc/1 server/6 slotů) pro servery KF2 VQS a KF2 VXP. Můžete si užít masivní slevy (až 21%) na ceny serverů, pokud nakupujete servery ve velkém množství, na dlouhou dobu nebo obojí.

Akliz

S Akliz je získání vlastních serverů pro Killing Floor 2 snadné. Nabízí vysoce kvalitní a cenově dostupné servery KF2, které využívají zabezpečené sítě a hardware.

Akliz má výkonný ovládací panel, podporu více serverů a modů, žádná omezení pro hráče, procesory s vysokou taktovací rychlostí atd., které vylepší vaše hraní.

V současné době Akliz nabízí různé placené plány začínající na 10 USD/měsíc. Úvěr tam, kde je splatný, Akliz nabízí zdaleka nejvíce plánů s různými specifikacemi, které zajistí, že vždy najdete plán, který vyhovuje vašemu rozpočtu a splní vaše požadavky.

Elitní herní servery

Elite Game Servers poskytuje snadno instalovatelné, světelně rychlé servery KF2, které jsou vybaveny špičkovou ochranou DDoS.

Servery zajišťují nízkou latenci, takže pokaždé získáte herní relace bez zpoždění. Servery jsou také modifikovatelné. To znamená, že můžete nahrát vlastní tratě a auta, abyste obohatili svůj zážitek z KF2.

V současné době začíná cena Elite Game Servers na 7,62 USD/měsíc za 12 slotů.

Zefektivnit servery

Servery Killing Floor 2 Streamline Servers nabízejí okamžitou instalaci, nízké pingy, ovládací panely a další, takže jsou dobrou volbou pro všechny nadšence KF2.

Zajišťuje, že hráči získají úplnou kontrolu nad servery. Nabízí také instalaci všech doplňků z Mod Manager jedním kliknutím, díky čemuž je modování serveru snadný proces.

Ceny Streamline Servers začínají na 11,95 USD/server pro 6-12 slotů hráčů.

Servery pro přežití

Survival Servers nabízí servery Killing Floor 2 chráněné DDoS, které lze okamžitě nasadit. Všechny servery jsou dodávány s interním ovládacím panelem, který vám umožní je nakonfigurovat a přizpůsobit. Umožňuje vám také nainstalovat libovolné mody, které se vám líbí, jediným kliknutím.

Bohužel, Survival Servers zatím neuvádí ceny za své servery KF2.

NÍZKÁ MS

Pokud jsou vaší prioritou servery s nízkou latencí a bez zpoždění, může být LOW.MS vaší ideální volbou. Jeho servery nabízejí okamžité nastavení, DDoS ochranu, 99,9% záruku dostupnosti a další pro zajištění kvalitní herní relace.

Všechny jeho servery jsou poháněny NVME a využívají nejrychlejší CPU, díky čemuž je LOW.MS výkonným poskytovatelem hostingu serverů KF2.

LOW.MS nabízí svůj vysoce výkonný hosting od 10,10 USD/měsíc.

PingPerfect

PingPerfect umožňuje hráčům získat okamžité servery KF2 s plným zálohovacím systémem. Dodává se s bezplatným webhostingem a debrandingem, snadno použitelným herním panelem, ochranou DDoS, přístupem k FTP/prohlížeči souborů, podnikovým hardwarem atd., což poskytuje solidní herní zážitek.

Cena PingPerfect začíná na 9,49 USD USD/server.

1GServerHost

1GServerHost nabízí okamžitě konfigurovatelné, DDoS-chráněné, podnikové hardwarové KF2 servery s hodinovým zálohováním. Kromě toho můžete snadno nainstalovat jakékoli podporované mody, abyste zvýšili své hraní.

Mezi další skvělé funkce patří neomezený počet hráčů, vlastní ovládací panel, podpora Steamu, automatické aktualizace, automatické restarty a další. V současné době začíná cena 1GServerHost na 20 USD/měsíc.

  9 nejlepších GIF webových stránek stále relevantních v roce 2022

Herní Deluxe

Servery KF2 nabízené společností Gaming Deluxe jsou ideální pro všechny nadšence Killing Floor 2. Mezi jeho hlavní funkce patří správce modů a automatické stahování modů, dvoufázové ověřování, snadné použití, úplné FTP atd.

Zajímavé je, že Gaming Deluxe vám nabízí aktuální stav výkonu vašeho serveru (CPU, paměť a pevný disk). Také díky hernímu panelu je konfigurace hračkou pro začátečníky i pro profesionální uživatele.

V současné době začíná cena Gaming Deluxe na 7,62 USD za 6 slotů.

Nitrous Networks

Nitrous Networks je solidní řešení pro všechny potřeby vašeho vlastního serveru Killing Floor 2. Nabízí bezplatný webhosting, výkonnou DDoS ochranu, snadno ovladatelný administrátorský panel, uživatelsky přívětivé nastavení a další.

Nicméně jednou malou nevýhodou serverů Nitrous Networks je, že nepodporují všechny mody. Pouze zdrojové mody jsou v pořádku. Ve srovnání s jinými podobnými poskytovateli hostingu má také méně umístění serverů.

V době zveřejnění nabízí Nitrous Networks vyhrazené servery Killing Floor 2 za pouhých 6,83 USD/měsíc.

iFreeGameServer

iFreeGameServer nabízí servery Killing Floor 2 chráněné DDoS a 99,9% zaručenou dostupností, které zajišťují herní relace bez zpoždění. Jeho vlastní ovládací panel umožňuje uživatelům snadno konfigurovat a přizpůsobit jejich servery Killing Floor 2, nahrávat soubory přes FTP, přepínat umístění atd.

Uživatelé si také mohou nainstalovat různé pluginy a mody, aby obohatili své zkušenosti. Pro informaci, iFreeGameServer v současnosti využívá úložiště NVME SSD 7krát rychleji než SSD a přibližně 20krát rychleji než HDD. Jeho Pterodaktyl Panel umožňuje pokročilým uživatelům provádět efektivnější samosprávu.

A nejlepší část? iFreeGameServer nabízí všechny své užitečné funkce zdarma.

Clanwarz

Nezmínit Clanwarz při diskuzi o nejlepších poskytovatelích hostingu serverů Killing Floor 2 bude nespravedlivé. Clanwarz nabízí spolehlivé, vysokorychlostní KF2 servery rozptýlené po různých částech světa.

Clanwarz je vybaven množstvím úžasných funkcí. Patří mezi ně okamžitá konfigurace, zálohování, obnovení, živá podpora, vlastní webový panel atd.

Kromě toho balíčky herních serverů Clanwarz KF2 nabízejí hlasové servery Ventrilo, TeamSpeak nebo Mumble, vlastní nástroje příkazového řádku, instalátor modů a mapových balíčků, plný FTP přístup atd.
Má také automatickou aktualizaci serveru pro větší pohodlí pro hráče.

V době publikace jsou servery Clanwarz’s Killing Floor 2 dostupné za příznivou cenu 10 USD.

Rabisu

Rabisu nabízí výkonné herní servery Killing Floor 2 s mnoha pozoruhodnými funkcemi. Patří mezi ně snadná a okamžitá konfigurace, neomezený počet procesorů, neomezená RAM, pokročilý webový panel, špičková DDoS ochrana, nízký ping atd.

Rabisu je také známý používáním M2. Infrastruktura NVME. To zvyšuje úroveň výkonu v nepředvídatelné míře a dělá z hraní Killing Floor 2 s ostatními hráči příjemnou záležitost.
Od nynějška Rabisu umožňuje pronajmout si server KF2 za pouhých 5 USD měsíčně.

Závěrečná slova

Nyní, když víte o nejlepších poskytovatelích serverového hostingu KF2, už nečekejte. Podívejte se na náš článek a vyberte si poskytovatele, který nejlépe vyhovuje vašim preferencím. Čeká na vás úžasný, vzrušující svět Killing Floor 2. Začněte svou plavbu ještě dnes!

Nyní si můžete přečíst o nejlepších platformách pro hostování herních serverů pro každého.

x