etechblog

20 stylových obalů na iPhone 15 pro maximální ochranu proti pádu

Nezbytná pouzdra na iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max pro maximální ochranu zařízení!

Jedinečná inovace společnosti Apple, iPhone, zažehla celosvětové šílenství a uchvátila srdce a mysli svým neodolatelným kouzlem. Jeho elegantní design, špičková technologie a bezproblémová uživatelská zkušenost si vysloužily celosvětové příznivce.

iPhone šílenství je víc než jen móda – je to kulturní fenomén a symbol úspěchu a inovace!

To, co dělá iPhony tak lákavé, je jejich důsledná oddanost kvalitě. Každé vydání je víc než jen telefon. Je to inženýrský čin, který lidem slibuje pohled do budoucnosti.

Přitažlivost spočívá v bezproblémové integraci hardwaru a softwaru, která spotřebitelům poskytuje bezkonkurenční výkon a funkčnost. Telefony iPhone jsou navrženy tak, aby zapojily smysly a obohatily zážitky, od fascinujícího displeje až po úžasné fotografické schopnosti.

Proč je pouzdro na iPhone investicí

Řada iPhone 15, proslulá svými průkopnickými funkcemi, upoutala celosvětovou pozornost svou špičkovou technologií. Navzdory své přitažlivosti vyžaduje vysoká cena pečlivé zacházení a ochranu. Tato řada posouvá hranice smartphonů a svou prémiovou cenu ospravedlňuje inovativní technologií a vynikajícím designem. Vlastnit jeden znamená vyznamenání a ocenění řemeslné zručnosti.

Vzhledem k vysokým investicím je důležitá pečlivá péče. Náhodné poškození může vést k nákladným opravám. Robustní pouzdra a chrániče obrazovky chrání proti opotřebení a pojištění nabízí finanční jistotu. Pro boj s kybernetickými hrozbami jsou nezbytné pravidelné aktualizace softwaru a bezpečnostní opatření. Face ID a přístupové kódy poskytují další ochranu.

Zachování těchto zařízení vyžaduje uznání jejich hodnoty, proaktivní opatření a odpovědné používání, které uživatelům iPhone 15 zajistí trvalý a příjemný zážitek.

Hledáte místo toho obaly na iPhone 14? Máme pro vás ta nejlepší pouzdra na iPhone 14, aby váš telefon vypadal stylově!

Jak obaly chrání váš iPhone před poškozením?

Kryty pro iPhone se vyvinuly ve více než jen pouhé ochranné pomůcky. Jsou to módní výrazy, které dokonale spojují styl a praktičnost. Tato pouzdra nejen chrání iPhone před poškrábáním, pády a každodenním používáním, ale také nabízejí osobní přístup k zařízení. Trh poskytuje nepřeberné množství řešení, která vyhovují široké škále chutí a zájmů.

Pouzdra jsou první linií obrany proti nehodám, pokud jde o ochranu iPhone. Absorbují nárazy a zabraňují poškození, takže váš iPhone zůstane neporušený i po nečekaných pádech. Jsou vyrobeny z pevných materiálů, jako je silikon, kůže nebo dokonce tvrzené polymery.

Suma sumárum, kryty na iPhone vyrostly v módní věci, které plní dvě funkce: chrání váš drahý smartphone a vyjadřují váš styl.

Proč si vybrat kryty na iPhone od jiných značek?

Výběr krytů na iPhone jiných značek před kryty Apple může poskytnout několik výhod a speciálních funkcí přizpůsobených osobnímu vkusu a životnímu stylu. Následující informace odůvodňují sledování případů jiných podniků:

 • Různé vzory – Ve srovnání s oficiálními případy výrobci třetích stran obvykle poskytují větší výběr vzorů. To dává zákazníkům větší svobodu vyjádřit svou individualitu a smysl pro styl při výběru pouzdra.
 • Cenová dostupnost – Neoficiální pouzdra jsou často levnější než originální pouzdra. Nabízejí srovnatelnou úroveň zabezpečení bez vysoké cenovky připojené k oficiálním produktům Apple.

Čtěte také: Jak se levně dostat do ekosystému Apple

 • Mimořádné funkce – Pro splnění konkrétních požadavků uživatelů a celkové zlepšení uživatelského zážitku má několik pouzder třetích stran jedinečné funkce, jako jsou vestavěné stojany, přídavné karty nebo vylepšené uchopení.
 • Možnosti přizpůsobení – Několik nezávislých společností poskytuje služby, které zákazníkům umožňují vytvářet přizpůsobená pouzdra pomocí jejich obrázků, uměleckých děl nebo návrhů. To dává jejich ochraně iPhone zvláštní nádech.
 • Funkčnost a odolnost – Několik výrobců třetích stran upřednostňuje funkčnost před odolností, přičemž kombinuje sofistikovanou konstrukci a robustní materiály, které nabízejí silnou ochranu proti pádům. Díky tomu jsou ideální pro lidi, kteří vedou rušný životní styl. Většina těchto pouzder navíc umožňuje nabíjet telefon, aniž byste museli pouzdro sundávat (i pro bezdrátové nabíjení!).

Pojďme si nyní projít nejlepší pouzdra dostupná na trhu Amazon pro verze 15, 15 Plus, 15 Pro a 15 Pro Max.

Obaly na iPhone 15

Pouzdro Apple iPhone 15 FineWoven

Se semišovou texturou je materiál vyroben z odolného mikrotwillu. Design materiálu pouzdra byl proveden s ohledem na životní prostředí.

Pouzdro Apple se skládá z 68 % z recyklovaných materiálů a emituje mnohem méně oxidu uhličitého než kůže.

Klady

 • Pouzdro pevně padne na váš iPhone, aniž by přidávalo objem, a okamžitě zapadne na místo.
 • Důsledně poskytuje magický zážitek z připojení a rychlejší bezdrátové nabíjení. To vše díky integrovaným magnetům, které přesně lícují s iPhone 15.
 • Kromě toho, že má nádherný vzhled, je navržen tak, aby chránil váš iPhone před pády a poškrábáním.

Nevýhody

 • Není příliš pohodlné pro používání jednou rukou, protože se zarývá do prstu, pokud telefon držíte jednou rukou a malíčkem se chytáte za spodní část.

Co mě na tomto pouzdru Apple nejvíce zaujalo, je jeho snadné bezdrátové nabíjení. Jednoduše nechte pouzdro na svém iPhonu a až přijde čas nabíjení, umístěte jej na nabíječku s certifikací Qi nebo nabíječku MagSafe.

TAURI

Pouzdro TAURI je přesně navrženo pro iPhone 15 6,1 palce (pouze). Má přesné řezy pro snadný přístup ke všem ovládacím prvkům, reproduktorům a nabíjení, takže dobře funguje i s nabíjecími stanicemi.

Se 2 ks vysoce kvalitního tvrzeného skla 9H chrání displej vašeho telefonu před poškrábáním a rozbitím. I když díky ultratenkému, měkkému a citlivému dotyku máte pocit, jako by na obrazovce nic nebylo!

Klady

 • Kombinace měkkého rámu a pevného zadního krytu PC, stejně jako čtyři vestavěné rohové airbagy, chrání váš telefon před náhodnými pády, nárazy a poškrábáním.
 • Nano antioxidační vrstva úspěšně odolává skvrnám a potu. Časem se nemastí ani nežloutne a správně zobrazuje původní barvu vašeho telefonu.

Nevýhody

 • Zdá se, že chránič obrazovky představuje pro mnoho uživatelů problém, protože může narušovat viditelnost a systém rozpoznávání obličeje.
 • Pouzdro je navíc trochu kluzké, což bude vyžadovat, aby uživatelé byli při práci s aktivem takové hodnoty opatrní!

Osobně jsem tento produkt vyzkoušel a abych byl upřímný, docela se mi líbil. Nejvýraznějším rysem je, samozřejmě, vysoce kvalitní materiál, ze kterého je vyroben.

PAVOUK

Pouzdro je určeno pro 6,1palcové kryty iPhone 14 a iPhone 15. Všechna připojení, tlačítka, senzory a kamery jsou snadno dostupné díky přesným výřezům.

Je snadné mačkat měkká, citlivá tlačítka, která mají slušné reakce. Prostřednictvím pouzdra je podporováno i bezdrátové nabíjení.

Klady

 • Charakteristický ergonomický design iPhonu umožňuje pohodlné uchopení. Problém zanechaných otisků prstů a značek vyřeší kvalitní matný materiál, který je proti poškrábání a protiskluzový.
 • Dvouvrstvá konstrukce nabízí kompletní tělo a 360° houževnatou ochranu.

Nevýhody

 • Vzhled pouzdra není na úrovni. Navržená barva „světle fialová“ není podobná skutečnému odstínu pouzdra.
 • Pouzdro navíc nezůstává připevněno ke stojící bezdrátové nabíječce.

Balení obsahuje pouzdro, dvě tvrzená skla na displej a dvě tvrzená skla na fotoaparát a záruka 12 měsíců.

Diaclara

Dvojitá vrstva nabízí robustní ochranu celého těla, 360 stupňů. Váš telefon je obklopen čtyřmi zvýšenými rohy a měkkým TPU tlumením nárazů, aby se zabránilo nechtěnému polití a pádům.

Pouzdro nabízí chrániče objektivu z tvrzeného skla, které plně ochrání fotoaparát bez kompromisů v kvalitě obrazu.

Klady

 • Jemné sklo je chráněno před poškrábáním a prasknutím integrovanou ochranou displeje citlivou na dotyk a proti poškrábání.
 • Displej a fotoaparát vašeho telefonu jsou dále chráněny 3,8 mm zvýšeným okrajem fotoaparátu a 1,5 mm zvýšeným okrajem displeje.
 • Pro použití bezdrátové nabíjecí podložky nebo powerbanky není nutné sundávat kryt.

Nevýhody

 • Pouzdra mohou na svých okrajích a kolem nich přitahovat nečistoty. Vzhledem k vyčnívajícímu chrániči fotoaparátu je nabíjení telefonu obtížné. Vaše pouzdro není kompatibilní s MagSafe!
 • Na přední a zadní straně telefonu jsou vidět nadměrné otisky prstů.

Pouzdro je vhodné pro iPhone 15 6,1″ a snadno se nastavuje i sundává.

Pouzdra pro iPhone 15 Plus

Pouzdro Apple iPhone 15 Plus FineWoven

Je to perfektní kombinace módy a užitku pro váš nejcennější gadget. Tento pečlivě vyrobený kryt zvyšuje atraktivitu používání vašeho iPhone a zároveň poskytuje vynikající ochranu.

Toto jemně tkané pouzdro je speciálně vyrobeno pro iPhone 15 Plus a elegantně obsahuje technologii MagSafe pro optimální nabíjení a snadné připojení.

Klady

 • Toto pouzdro, které je vyrobeno z prémiových materiálů, nabízí silnou ochranu proti běžným pádům, nárazům a kolizím. Díky tomu bude váš iPhone 15 Plus v bezpečí.
 • Snadné připojení vhodného příslušenství, rychlé a snadné bezdrátové nabíjení a bezproblémové připojení k řadě zařízení kompatibilních s MagSafe – to vše umožňuje integrovaná technologie MagSafe.
 • Jemně tkaná textura vašeho iPhonu zlepšuje přilnavost a zároveň dodává sofistikovaný dotek. Je to módní doplněk, který se skvěle hodí k čistému designu vašeho telefonu.

Nevýhody

 • Pouzdro nemusí být odolné proti poškrábání a může snadno přitahovat skvrny.

Toto pouzdro je speciálně navrženo pro modely iPhone 15 Plus a doporučuji používat tento produkt s trochou péče a jemnosti.

Spigen pro iPhone 15 Plus

Představujeme pouzdro Spigen na iPhone proti zežloutnutí, elegantní a odolné řešení navržené pro stylovou ochranu vašeho zařízení.

Toto pouzdro, vyrobené k dokonalosti, nabízí více než jen ochranu – přináší do vašeho iPhonu směs funkčnosti a elegance.

Klady

 • Váš iPhone je chráněn před neúmyslnými pády a nárazy. To vše díky jeho konstrukci, která vyhovuje požadavkům armádních pádových zkoušek.
 • Pouzdro je vyrobeno ze špičkových materiálů, které zabraňují žloutnutí v průběhu času a zachovávají jeho čistotu a krásu.
 • Navrženo speciálně pro váš model iPhone, nabízí pohodlné a bezpečné uchycení s jednoduchým přístupem k fotoaparátu, portům a ovládacím prvkům.

Nevýhody

 • Není odolný proti poškrábání; proto je třeba s výrobkem zacházet opatrně.

Obzvláště mě zaujaly zvýšené rámečky pouzdra. Jsou vyrobeny tak, aby chránily obrazovku a fotoaparát před poškrábáním a nečistotami. Dále můžete pouzdro snadno používat s příslušenstvím MagSafe.

Red2Fire

Integrovaný magnetický kroužek, složený z třiceti zesílených a vylepšených magnetů N52, může posílit spojení a fungovat se všemi příslušenstvími MagSafe.

Magnetický kroužek tohoto iPhone 14 Plus/iPhone 15 Plus je oproti původnímu telefonu a jiným obalům silnější.

Klady

 • Je vyroben z odolného, ​​ale lehkého leteckého hliníku a lze jej stabilně umístit na výšku nebo na šířku.
 • Překonejte požadavky pádové zkoušky vojenské třídy a odolejte pádům až z 15 stop. Kromě toho má dvě sady ochranných tvrzených skel a dvě sady vysoce citlivých chráničů fotoaparátu, které mohou chránit celé tělo před poškrábáním na površích a čočkách.
 • Účinně blokuje 99,99 % UV záření, skvrn a potu. Skutečně odolá typickým známkám stárnutí při pravidelném používání a bezchybně zachovává původní barvu vašeho telefonu.

Nevýhody

 • Jedním z hlavních nedostatků pouzder, jak bylo uvedeno, je, že při použití jako hlasitý odposlech vytváří nadměrnou ozvěnu. Tento problém je zaznamenán ve verzích MagSafe i non-MagSafe, kde osoba na druhé straně tvrdí, že slyší jejich hlas.
 • Nepasuje úplně k telefonu; tím se zvyšuje riziko prasklin a nečistot kolem okrajů.

Toto pouzdro je speciálně navrženo pro iPhone 15 Plus 6,7″ (nově vydaný v roce 2023) a iPhone 14 Plus 6,7″ (uvedený na trh v roce 2022). Co mě na pouzdru nejvíce zaujalo, je jeho nesčetné množství funkcí a funkcí, které nabízí za dostupnou cenu.

TORRAS pro iPhone 15 Plus

Otočné prstencové pouzdro TORRAS hladce spolupracuje s příslušenstvím MagSafe a poskytuje úžasný zážitek z připevnění díky jedinečné technologii pole Halbach.

Je to 1,5krát silnější adsorpce než oficiální obal, který poskytuje 38 kusů nejsilnějších magnetů N52. Skvělý nastavitelný horizontální pohled je podpořen inovativním pantem, který také umožňuje otáčení a stání o 360°.

Klady

 • Budete moci procházet filmy, účastnit se videokonferencí a další s volnými rukama a v ideálním pozorovacím úhlu. Díky designu úchopového kroužku můžete telefon používat z libovolného úhlu a používat jej jednou rukou.
 • Patentovaný X-shock zaručuje poškození „0“ při 4000 testech pádu na vzdálenost 10 stop. Kromě toho jsou rty chráněny před jakýmikoli škrábanci a škrábanci díky 1,5 mm zvýšeným okrajům obrazovky a rámečkům fotoaparátu.
 • Tenké pouzdro pro iPhone 15 Plus, které má odnímatelná tlačítka, nabízí hmatovou zpětnou vazbu, která je při stisknutí znatelnější a citlivější. Tři různé barvy tlačítek DIY dodají vašemu telefonu stylovější a jedinečný vzhled.

Nevýhody

 • Odolnost prstenu a kompatibilita pouzdra s nabíječkami, které nejsou MagSafe, jsou předmětem zájmu. I když je rotační schopnost prstenu působivá, můžete být pochybní, pokud jde o jeho dlouhodobou stabilitu.
 • Stisk pouzdra navíc nemusí být přesvědčivý, protože vám může vymknout z ruky.

Pouzdro je kompatibilní pouze s 5G 6,7″ iPhone 15 Plus. Mám ve zvyku pouštět telefony z ruky, díky čemuž jsem opatrnější a ochotnější investovat do kvalitních pouzder. Moje zkušenost s tímto případem je velmi pozitivní!

JUESHITUO

Toto pouzdro JUESHITUO, vyrobené speciálně pro iPhone 15 Plus, má průhlednou zadní stranu a měkký TPU nárazník.

S využitím patentované techniky galvanického pokovování je měkký TPU nárazníku potažen pokovením.

Klady

 • Má integrovanou 48dílnou konstrukci magnetického kroužku N56, která je speciálně navržena pomocí špičkové technologie magnetického pole. To umožňuje 3x znásobit magnetismus úředních pouzder.
 • Kromě toho nabízí kompletní ochranu objektivu, která může plně chránit kameru, aniž by byla ohrožena kvalita obrazu. Téměř o 4 mm (2krát větší než ostatní) zvětšené rámečky na fotoaparátu a o 2 mm vyšší rámečky na obrazovce chrání před poškrábáním a třením.
 • Dokáže vydržet nárazy a pády uvnitř díky vylepšeným DF-Shock 361° obklopujícím airbagům s konstrukcí podobnou včelí plástve.

Nevýhody

 • Barva pouzdra nemusí přesně odpovídat očekávané barvě demonstrované na Amazonu.

Díky antioxidační povrchové úpravě, nanooleofobní vrstvě a galvanické povrchové úpravě AF proti otiskům prstů toto pouzdro pro iPhone 15 Plus pro Magsafe účinně blokuje 99,10 % UV záření, skvrn, otisků prstů a potu. Tím si zachová svou déletrvající čirost, aniž by časem zežloutl.

Obaly na iPhone 15 Pro

Pouzdro Apple iPhone 15 Pro FineWoven

​​​​Pro váš iPhone je jemné tkané pouzdro Apple iPhone 15 Pro Max s MagSafe vrcholem designu a užitných vlastností.

Toto pouzdro je vyrobeno s precizností a vyniká od ostatních speciální kombinací odolnosti a elegance.

Klady

 • Sofistikovaný jemně tkaný design vašeho iPhone 15 Pro Max nejen zlepšuje jeho estetickou přitažlivost, ale nabízí také spolehlivou ochranu proti běžnému opotřebení.
 • Texturovaný povrch pouzdra poskytuje příjemný a stabilní úchop a zároveň snižuje možnost nechtěných uklouznutí a pádů.
 • Získejte bezproblémové nabíjení a možnosti přizpůsobení, když bez problémů připojíte příslušenství MagSafe s integrovanou technologií.

Nevýhody

 • Pokud použijete nabíjení mag-safe, zejména s dokem, kde jej otočíte, mikrovlákna v pouzdře se opotřebují.
 • Toto není to pravé pouzdro na výměnu vašeho starého koženého.

Díky svému elegantnímu designu, který kombinuje užitek a styl, toto pouzdro pozvedne váš zážitek z iPhone. Je to povinná položka pro každého fanouška iPhonů. Dnes dopřejte svému gadgetu stylový upgrade pomocí elegantního jemně tkaného pouzdra.

Spigen pro iPhone 15 Pro

Představujeme pevné brnění Spigen, dokonalé spojení módy a obrany pro váš neocenitelný gadget. Skvěle zpracované pouzdro poskytuje nesrovnatelnou eleganci a odolnost a zaručuje bezpečnost vašeho telefonu za všech okolností.

Pevné pancéřové pouzdro Spigen se vyznačuje jako špičková volba pro fanoušky chytrých telefonů se svými špičkovými funkcemi a stylovým vzhledem.

Klady

 • Nabízí silnou odolnost proti nárazům, promáčknutí a poškrábání.
 • Díky vestavěnému stojánku můžete na cestách sledovat bez použití rukou, což je ideální pro multimédia a videohovory.
 • Zachovejte krásu svého gadgetu a zároveň poskytněte tenký profil, aniž byste museli obětovat ochranu.

Nevýhody

 • Ovladače hlasitosti telefonu jsou na spodní straně, když jej zvednete pro svislejší polohu. To znamená, že pro nastavení úrovně musíte nejprve zvednout telefon.
 • Tyto hrany mohou být trochu obtížně uchopitelné, protože nejsou vůbec zaoblené.

Funkce pouzdra na iPhone, která je na mém seznamu na nejvyšší prioritě, je ochrana. Díky technologii extrémní ochrany na vojenské úrovni si můžete být jisti! Pouzdro má navíc odolnou konstrukci s PC, TPU a nárazovou pěnou.

TOKOL

Silnější, bezpečnější a rychlejší bezdrátové nabíjení zajišťuje silný magnetický kryt na telefon TOCOL iPhone 15 Pro. Má integrovaný magnetický kroužek super N52, který se dokonale hodí k magnetickým doplňkům, jako jsou nabíječky, peněženky a držáky do vozidla. Autentické originální tovární 18N super silné magnetické sání je o 125 % silnější než u tohoto dodavatele pouzdra na telefon.

Klady

 • Toto nárazuvzdorné ochranné pouzdro pro iPhone 15 Pro se čtyřvrstvou tlumící strukturou a integrovanými 360° airbagy nabízí výjimečnou ochranu vašeho telefonu proti pádu z výšky až 15 stop.
 • Kryt TOCOL pro iPhone 15 Pro oproti jiným obalům na telefon zlepšuje ochranu okolí fotoaparátu. To eliminuje potřebu samostatného chrániče fotoaparátu telefonu.
 • TOCOL 15 Pro Matte Case je elegantní, matné, průhledné ochranné pouzdro. Ten byl vylepšen nano-oleofobním povlakem, aby byl nelepivý a hladký.

Nevýhody

 • MagSafe je obtížné připojit, protože existuje velmi malá nebo žádná magnetická síla. Díky tomu je obzvláště náchylný k pádu.
 • Nepasuje „úplně dokonale“ do výřezu pro fotoaparát. Čočky fotoaparátu jsou umístěny mírně vlevo od clony. Ani to nezakryje, ani to nepoškodí čočky fotoaparátu. Letmý pohled však odhalí, že není přesně zarovnaný.

Zde je třeba poznamenat, že tento kryt je kompatibilní pouze s 6,1palcovým iPhone 15 Pro. Myslím, že to, co ho v tomto seznamu posouvá nahoru, je to, že má lepší protiskluzový výkon a příjemnou přilnavost, kterou zajišťuje výrazně zrnitý vzhled bočního rámu.

FireNova

Pouzdro FireNova je vyrobeno z vysoce kvalitního, ekologicky šetrného silikonu, s nímž se bezpečně manipuluje a nezajistí hladký úchop. Vnitřní podšívka z měkkého mikrovlákna navíc zabrání poškrábání telefonu. Navíc podporuje bezdrátové nabíjení.

Klady

 • Součástí jsou dvě balení vojenských ochranných tvrzených skleněných skel s 3D kulatým okrajem a tvrdostí 9H. Chrání obrazovku před nárazy, otřesy a poškrábáním. Vodu a olej odpuzující vrstvy zabraňují zbytkům tekutin a otiskům prstů na obrazovce.
 • Speciální vestavěný kryt fotoaparátu, který chrání před prachem z fotoaparátu iPhone 15 Pro a chrání objektiv, znamená, že se už nikdy nebudete muset bát, že se vám fotoaparát rozbije.
 • S tímto silikonovým pouzdrem pro iPhone 15 Pro bude barva vašeho fotoaparátu odpovídat barvě pouzdra na telefon. Díky tomu je jednotnější a efektivnější a váš telefon získá svěží vzhled.

Nevýhody

 • Chránič obrazovky není tak dobrý, protože z obrazovky několikrát vystupuje na více místech.
 • Pogumované pouzdro přitahuje spoustu prachu, což se stává problémem. Navíc to není ten pro uživatele používající nabíječky MagSafe.

Nejlepší na tom je, že za tento silikonový obal pro váš iPhone 15 Pro získáte doživotní náhradu.

CASEKOO

Titanová barva a design vašeho nového telefonu budou s tímto průsvitným krytem na iPhone 15 Pro zřetelnější. Pomocí třívrstvého ochranného rámu se můžete vyhnout škrábancům na vašem leteckém titanu. Díky 3vrstvému ​​nárazníku, tuhé zadní desce a aktualizovaným airbagům U-SHOCK ve všech čtyřech rozích může toto pouzdro pro iPhone 15 Pro snížit sílu nárazu o více než 90 %.

Klady

 • Certifikováno, že vydrží pád z výšky až 3,04 metru, což znamená, že dokáže ochránit váš telefon, i když spadne do betonu.
 • Zvýšená 2,5mm čočka a 1,5mm okraje obrazovky chrání fotoaparát a obrazovku před pády a poškrábáním.
 • S telefonem se vám manipuluje pohodlněji a snadno jej zasunete do kapsy. Vše díky protiskluzovému materiálu na obou stranách.

Nevýhody

 • Díky své štíhlosti je po okrajích kluzký, představuje vysoké riziko pádu z ruky uživatele.
 • Není kompatibilní s nabíječkami MagSafe.

Tento průhledný kryt je navržen tak, aby pasoval na iPhone 15 Pro (6,1 palce) a zrcadlil tvar skutečného zařízení. Všechny klávesy a porty jsou snadno přístupné díky výřezům s přesností na milimetry, které také pohodlně zapouzdří váš telefon, aby se do něj nedostal prach. To je funkce, která mě hodně oslovuje!

OTOFLY

V tomto případě tato vysoce kvalitní kombinace tekutého silikonu a nano povlaku poskytuje výjimečnou ochranu proti nárazům, vylepšený výkon proti rozmazání a hladký pocit z ruky. Toto pouzdro od OTOFLY nabízí 18 barevných variant. Navíc umožňuje bezdrátové nabíjení.

Klady

 • 1,3 mm zvýšené okraje, které chrání před pády, prasklinami a povrchovými škrábanci na obrazovce a fotoaparátu. Vnitřní měkká podšívka z mikrovlákna váš telefon nepoškrábe.
 • Ultra malý profil telefonu se drží původního designu. Díky tomu je dostatečně kompaktní, aby nebyl těžkopádný, a poskytuje bezpečné uchopení.

Nevýhody

 • Doporučuje se pouze v případě, že není vyžadována funkce MagSafe magnet. Když je toto pouzdro nasazené, slábne, takže není možné používat funkci pohotovostního režimu po umístění na stojan.
 • Pouzdro přitahuje příliš mnoho prachu a po okrajích je kluzké.

Spolu s pouzdrem na iPhone 15 Pro získáte doživotní záruku. Navíc se velmi snadno čistí. Mohu jej dokonce vyčistit jednoduchým vlhkým hadříkem nebo vlhkým hadříkem, když se zašpiní.

iPhone 15 Pro Max

Pouzdro Apple iPhone 15 Pro Max FineWoven

Dostal se vám nedávno do rukou nový iPhone 15 Pro Max? Pouzdro Apple FineWoven Case je sofistikovaný a zároveň funkční způsob, jak obléknout své zvíře! Vylepšete vzhled svého gadgetu a zároveň zaručte vynikající ochranu. Toto pouzdro je vyrobeno s velkou péčí a pozorností k detailu, aby se zlepšil váš zážitek z iPhone.

Klady

 • Pouzdro FineWoven Case se svým stylovým a moderním designem pozvedne vzhled vašeho iPhonu. Ať jdete kamkoli, děláte prohlášení z hlediska módy.
 • Využijte výhody těsného a přesného střihu navrženého speciálně pro iPhone 15 Pro Max, který zaručuje jednoduchý přístup ke všem portům, tlačítkům a funkcím.
 • Výjimečná odolnost tohoto pouzdra proti nárazu, která je vyztužena špičkovými materiály, chrání váš smartphone před neúmyslnými pády a kolizemi.

Nevýhody

 • Nebylo by od věci strčit klíče s tímto pouzdrem do kapsy nebo ho hodit do kabelky.
 • Zadní strana je náchylná k poškrábání a skvrnám od předmětů, jako jsou nehty.

Najděte ideální rovnováhu mezi půvabem a houževnatostí. Objevte FineWoven Case pro Apple iPhone 15 Pro Max s MagSafe.

Pouzdro TORRAS iPhone 15 Pro Max

Magnetometr, pole magnetů a nabíjecí cívka pouzdra iPhone 15 Pro Max Case jsou přesně sladěny s přepracovaným magnetickým pouzdrem TORRAS. Magnety N52 se dodávají v 38 kusech, z nichž všechny jsou dokonale vyrovnané a účinné. Umožňuje rychlé nabíjení a nabízí spolehlivé a bezpečné připojení s magnetickými doplňky, jako jsou držáky do vozidla, peněženky a nabíječky.

Klady

 • TORRAS jde nad rámec svého designu, včetně 360° vzduchového polštáře uvnitř nárazníků fotoaparátu. Obsahuje také 16 sad ochranných polštářů integrovaných do vnitřní strany hran. Dostatečně chrání váš telefon před pády, nárazy a otřesy, aniž by došlo k jakémukoli poškození.
 • V konstrukci pouzdra jsou použity moderní TPE a TPU a součástí je zcela nový sametový povrch. Působí luxusně na držení a příjemný na dotek, na rozdíl od těch levných pouzder, která mají lepkavý plastový pocit.
 • Tlačítka mají být zaměnitelná a odnímatelná. Fungují dobře, reagují příjemným cvaknutím a dokonce předčí ty na neozdobeném telefonu. Nové tlačítko ztlumení má kvalitní vzhled a je kovové.

Nevýhody

 • Ve všech tlačítkách je hodně vůle a vůle. Když je používáte, fungují perfektně, ale volnost ubírá na užitečnosti pouzdra.
 • Vzhledem k objemnému designu se může zdát, že je trochu nepohodlný, pokud jde o manipulaci.

Během 180denní záruky můžete snadno vyměnit nebo získat náhradu za jakékoli problémy s kvalitou. Tento kryt je omezen na model iPhone 15 Pro Max 6,7 palce. Před nákupem tedy potvrďte model svého telefonu.

GONEZ

Bezdrátové nabíjení je také podporováno tímto pouzdrem, které je kompatibilní s vydáním iPhone 15 Pro Max 6,7 palce 5G 2023. Přesto nabízí 20+ stylových barevných variant, takže svůj telefon můžete sladit s jakoukoliv barvou!

Klady

 • Dodává se se dvěma kusy fólie z tvrzeného skla bez bublinek, která se snadno instaluje. Spolu s ním obsahuje také dva kusy chráničů čoček fotoaparátu, které zajistí vašemu telefonu kompletní ochranu.
 • Toto nenápadné, ale sofistikované pouzdro má hedvábný dotek připomínající dětskou pokožku díky svému měkkému vnitřku z mikrovlákna, polykarbonátovému tvrdému zadnímu krytu a prémiové konstrukci z tekutého silikonu.
 • Vyvýšené rty chrání obrazovku a fotoaparát před poškrábáním způsobeným přímým kontaktem s povrchem. Tím není ohrožen provoz širokoúhlého fotoaparátu nebo svítilny.

Nevýhody

 • Pouzdro se zdálo být mnohem kluzčí, když přišlo na jeho sevření.
 • Není kompatibilní s MagSafe a není docela odolný pro dlouhodobé myslitele.

Jakékoli skvrny, které se objeví na obalu kompatibilním s iPhone 15 Promax, lze jednoduše odstranit vlhkým hadříkem. Navíc získáte 24hodinovou zákaznickou podporu a doživotní záruku na jakékoli vadné položky.

Aulofe

Magnetické uspořádání je stlačeno a magnetická přitažlivá síla dosahuje 20 N, což je o 300 % více než oficiální magnetická. Bezpečně se nacvakne na váš iPhone a funguje s příslušenstvím MagSafe.

Nabízí také téměř nulovou spotřebu energie a rychlejší bezdrátové nabíjení, přičemž váš iPhone získá až 40 W energie.

Klady

 • Tento design pouzdra dokáže účinně rozptýlit silný náraz, když iPhone spadne a narazí. Má pružný TPU nárazník se 4vrstvou tlumící strukturou, robustní pevný zadní panel odolný proti výbuchu a 360° airbagy tlumící nárazy.
 • Toto pouzdro na iPhone 15 Pro Max se speciálními vestavěnými kamerovými airbagy má 2,5 mm zvýšený okraj fotoaparátu a 1,2 mm zvýšený okraj obrazovky. Dokáže ochránit váš iPhone před běžnými škrábanci a poškrábáním, aby byla zachována čistota vašich obrázků a displeje.
 • Měkký silikon použitý k výrobě okraje pouzdra iPhone 15 Pro Max umožňuje jemné a příjemné uchopení. Aby vám transparentní matný zadní panel trvale poskytoval hladký dotek, využívá vylepšenou metodu vytvrzování nano-oleofobního povlaku.

Nevýhody

 • Magnet připevněný na zadní straně pouzdra není tak silný.
 • Nejedná se o protiskluzové pouzdro na model, takže produkt nemusí být ideální pro uživatele, kteří mají ve zvyku telefony často pouštět.

Tento stylový kryt pasuje pouze na iPhone 15 Pro Max a hladce padne na vaše zařízení. Chrání nabíjecí port a tlačítka hlasitosti, aniž by dovolil vniknout prachu nebo poškodit tělo telefonu. Určitě doporučuji tento produkt vyzkoušet!

Alphax

Značka využila technologii vakuového pokovování k vytvoření barvy, která přesně odpovídá původním barvám.

Vzhled vašeho telefonu je tak vylepšený a doplněný lesklou, lesklou texturou.

Klady

 • Pouzdro má neuvěřitelnou magnetickou sílu 2855,19 gf, která je dále umocněna polem 36 trojúhelníkových magnetů N52 a magnetickým kroužkem navrženým právě pro Alphex. Tato pozoruhodná síla zaručuje dokonalou kompatibilitu se širokou škálou magnetického příslušenství, včetně držáků na vozidlo, stojanů pro iPhone a nabíječek.
 • Toto pouzdro na telefon Alphex, vyrobené se zesíleným pevným PC panelem, obratně bojuje proti zlomeninám a deformacím. Jeho vakuově galvanizovaný rám prochází přísným testováním proti poškrábání a je zaručeno, že vydrží dlouhou dobu.
 • Na našem krytu telefonu bylo provedeno více než 4 500 testů pádu z výšky 12 stop a telefon přežil. Při pádu absorbuje konstrukce s dvojitým polstrováním ohromujících 98 % síly nárazu. Obrazovka a kamera jsou plně zabezpečené.

Nevýhody

 • Postrádá dostatečnou výšku pro stínění obrazovky a je obtížné přizpůsobit okraje, aby se dal uchopit celý telefon.
 • Plastové tělo může vašemu iPhonu dodat levný vzhled. Silikonové pouzdro by bylo lepší, pokud jde o přilnavost, ale struktura krytu to umožňuje.

Přesto je kryt telefonu vylepšen o větší protiskluzový úchop. Díky ergonomickému konkávně-konvexnímu vzoru překonává kluzkost způsobenou galvanickým pokovováním.

Závěrečná slova

Jako uživatel iPhone 15 jsem ručně vybral ty nejlepší kryty, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejvyšší úroveň ochrany proti pádu. Tato pouzdra uspokojují spotřebitelské estetické volby vedle jejich utilitárních potřeb. Uvedené kryty nabízejí kompletní řešení pro ochranu drahého iPhonu 15 spojením stylu a funkčnosti.

Nákup pevného a módního pouzdra je nezbytný ve světě, kde jsou běžné kapky smartphonu. Široký výběr alternativ v článku zaručuje, že si můžete vybrat pouzdro, které doplní váš styl a nabídne základní ochranu proti nárazům a pádům.

Dále máte iPhone 13 Pro? Zde jsou některé trendy obaly, kterými se můžete pochlubit svým iPhone 13 Pro!

  Jak kombinovat prezentace v PowerPointu
x