5 nejlepších peněženek z uhlíkových vláken s technologií blokování RFID (vydání 2021)

Pokud jste v minulém roce procházeli YouTube stejně jako my, pravděpodobně jste narazili na více reklam na Ridge Wallets, než dokážete spočítat. Peněženky s blokováním RFID rozhodně vypadají jako součást, ale obstojí v humbuku a marketingovém útoku, který je rozprodává?

V tomto článku se podíváme na Peněženka Ridge a některé další skvělé peněženky pro lidi, kteří rozšířili online trh. I když samozřejmě není nic špatného na tom, že tyto peněženky používají ženy, cílovou demografickou skupinou jsou zde muži, odtud název.

Co je uhlíková peněženka?

Než si ale projdeme seznam, vyplatí se definovat, co je karbonová peněženka. Karbonová peněženka je v podstatě lehká peněženka se silným vnějškem, která není náchylná k běžnému opotřebení tradičních peněženek. Minimalistický design a hmotnost jsou navíc ideální pro moderního muže, který hledá něco elegantního, robustního a funkčního.

Co je technologie blokování RFID?

Jednoduše řečeno, existuje druh elektronických kapesních krádeží nazývaných RFID skimming. Zloději, kteří jsou ve vaší blízkosti, mohou vaši kartu proniknout, aniž byste o tom věděli, a potenciálně ukrást vaši hotovost a dokonce i vaši identitu!

Údaje o tomto druhu zločinu jsou přinejlepším slabé a někteří tech experti si myslí, že vůbec neexistují; studie pymnts.com však zjistila, že podvody s kartami bez přítomnosti se v letech 2012 až 2016 zdvojnásobily na 1,4 milionu karet jen ve Spojeném království! Protože karet s čipy RFID každým měsícem stále přibývá, myslíme si, že v tomto ohledu je lepší být v bezpečí, než litovat.

Nejlepší karbonové peněženky pro muže

Máme udělal těžkou práci abyste odhalili pět nejlepších peněženek z uhlíkových vláken, které si dnes můžete na trhu koupit, a tady jsou!

1. The Ridge Slim Minimalist

Tady to je: velký táta. Jedna karbonová peněženka s blokováním RFID všem vládne. Alespoň tak by vám jejich neúnavný marketing věřil. Ale stojí ten humbuk za to? Jejich marketing byl jistě účinný, jen na americkém obchodě Amazon nasbíral více než 6 400 recenzí a pyšní se průměrným hodnocením hvězdičky 4,7.

  Jak zobrazit další návrhy v adresním řádku Chrome

Než se podíváme na to, s čím nakupujete The Ridge Slim Minimalist, podívejme se nejprve na cenovku. Tato konkrétní edice The Ridge však začíná na 75 dolarech, ale speciální barevná varianta „Burnt Titanium“ vám může vyjít na více než 100 $.

Ale to nemůže být jen marketing, že? Ne, ačkoliv za popularitu peněženky lze děkovat intenzivní marketingové kampani na internetu, Hřeben není jen název značky; ve skutečnosti mají věrné fanoušky, kteří společnost často chválí za její kvalitu a použitelnost. Existují také dva další, ale stejně důležité aspekty, které je třeba řešit:

Na všechny peněženky Ridge je doživotní záruka. To je obrovské. Některé společnosti nabízejí pár let jako záruku, ale něco jiného je nabídnout doživotní záruku na produkt, který je stejně vytížený jako karbonová peněženka. Bezplatně opraví jakékoli rozbité díly. To samo o sobě je pádným důvodem, proč investovat do jednoho, ale je tu i druhý komponent.

Fantastický zákaznický servis

Zákaznický servis Ridge získal nadšené recenze, známý rychlým odesláním produktů a rychlým zákaznickým servisem. Víme, že neexistuje nic, co by vás přimělo udělat díru do sádrokartonu jako mizerný zákaznický servis, takže jsme opravdu rádi, že vám můžeme oznámit tento aspekt.

Suma sumárum, Ridge nabízí robustní variantu v různých barvách, která vám vydrží doslova celý život. Námořnicky modrý povrch se nám opravdu líbí, ale všechny povrchové úpravy nabízejí své vlastní jedinečné chutě.

2. ARW kovová peněženka na peníze

ARW jsou odborníci na to, aby levné peněženky vypadaly jako peněženky špičkových designérů. Tato peněženka s blokováním RFID je tenká, lehká a velmi módní. Ve skutečnosti je to s pouhými 2,1 uncemi jedna z nejlehčích peněženek z uhlíkových vláken dostupných na trhu.

  Jak povolit a přizpůsobit titulky na Amazon Prime Video

I přes ultratenký design se do této peněženky stále vejde 15 kreditních karet. Samozřejmě jsme si docela jisti, že nebudete mít 15 kreditních karet (pokud nejste podvodník), ale stačí říct, že nebudete mít problémy s uložením všech svých bankovních karet, karet do posilovny, dárkových karet, služebních karty a jakoukoli jinou kartu velikosti peněženky, kterou si můžete představit.

3. Kovaný uhlík od široké kvality

O něco výše v rozmezí rozpočtu (ale stále skvělá hodnota za peníze) je Forged Carbon peněženka od Widely Quality. Se stovkami hodnocení v průměru více než 4,5 hvězdičky se zdá, že Widely Quality dosáhlo dokonalé rovnováhy mezi kvalitou sestavení a cenovou dostupností.

Ach, ale pokud byste si mysleli, že je to jen další peněženka, kterou od balení nic neodděluje, mýlili byste se!

Tato peněženka s blokováním RFID se třemi různými nápadnými designy za tři různé ceny má také řadu funkcí, včetně:

Odnímatelná spona na peníze
Bezdotykový klíč ručního nářadí, který lze použít k otevírání dveří, aniž byste museli riskovat, že se vaše ruce dostanou na potenciálně nečisté povrchy
Otvírák na konzervy
2-polohový klíč
4-polohový klíč
otvírák na uzávěry lahví
motýlkový šroubovák
ostří nože
pilový šroubovák
ostří nože
standardní šroubovák
směrový pomocný klíč
pravítko
otvor pro šňůrku.

Je téměř těžké uvěřit, že všechny tyto funkce lze vložit do tak malé peněženky!

4. Taktická peněženka Savage Spartan

Někteří lidé chtějí decentní minimalismus, a to je úplně v pořádku, ale někteří z nás preferují trochu šmrnc se svými peněženkami. Pokud máte rádi šplouchání barev ve svých peněženkách, Taktická peněženka Savage Spartan udělá ten trik.

S designem z broušeného kovu je Savage Spartan Tactical Wallet určitě jedním z nejlepších designů na tomto seznamu. K dispozici v modré, černé nebo červené barvě, nemůžeme si pomoci, ale jsme překvapeni intenzitou a moderností rubínově červené povrchové úpravy, která má kontrastní části černé pro dokonale kontrastní barevné schéma.

Ve prospěch této peněženky však není jen vzhled. Ve skutečnosti přichází s technologií zabezpečení RFID „vojenské úrovně“ a její konstrukce se skládá z prémiového hliníku a nerezové oceli 304, což znamená, že peněženka je chráněna nejen před bezdrátovými útoky, ale také před poškrábáním a nárazy, se kterými se můžete setkat v každodenním životě.

  Vyhledávač textů najde texty a přidá je do vašich souborů MP3

Asi nejlepší ze všeho je prezentace. Dodává se s luxusní dárkovou krabičkou pro tento extra dotek, takže je ideálním dárkem pro výjimečného muže ve vašem životě, ať už je to přítel, přítel, manžel, otec, syn nebo jakýkoli jiný mužský vztah, na který si vzpomenete. …

5. Tenká peněženka z uhlíkových vláken pro muže

Někdy prostě chcete peněženku za rozumnou cenu, která vypadá hezky a po týdnu se nerozpadne. Pokud to zní jako vy, pak máme perfektní volbu: Tenká peněženka z uhlíkových vláken pro muže.

Tato peněženka je vyrobena z vysoce kvalitních komponent a vyznačuje se dvojitým pohybem. Je to ta správná peněženka, kterou si můžete vybrat, když si ceníte robustní spolehlivosti nade vše ostatní. Nejlepší ze všeho je, že nebudete muset rozbít své prasátko, abyste si mohli dovolit tuto malou krásku. Navíc při pouhých 2,5 unci nebudete vědět, že ho máte v kapse!

Společnost, která stojí za výrobou peněženky, NTIE, také vložila své peníze tam, kde je má, tím, že nabízí dvouletou záruku spokojenosti. Vzhledem k tomu, že jsme byli svědky toho, že se standardní peněženky za vyšší cenu během několika krátkých měsíců rozpadly, tato záruka skutečně znamená, že výrobce má vysokou míru jistoty, že si praktičnost této peněženky budete užívat po mnoho let.

Pokud jste nemocní z toho, že si cpete objemné peněženky do kapes kalhot, díky tomuto tenkému kusu opracovaného kovu jsou vaše roky nepohodlného umístění peněženky pryč. Tato peněženka je také dodávána v dárkové krabičce, což znamená, že by byla také skvělým doplňkem do punčoch pro každého chlapa ve vašem životě, který tahá s mohutnou a opotřebovanou peněženkou, kterou vláčí posledních 15 let.

Závěr

Je důležité dávat si pozor na společnosti, které snižují výrobní náklady nebo dávají zavádějící sliby. Udělejte si domácí úkoly… nečtěte pouze pozitivní recenze; zkuste místo toho získat široký průřez názory, které vám pomohou učinit lepší rozhodnutí.
Jak jednou řekla Oprah: „Nakonec máte jen svou pověst.“ Většina společností (alespoň těch dobrých) to ví a udělají něco navíc, aby zajistili 100% spokojenost svých zákazníků.