5 způsobů, jak opravit Sims 4 Nelze spustit obsah vašich uživatelských dat

The Sims 4 je sociální simulační hra, která byla vydána v roce 2014. Hra je pokračováním The Sims 3 s hlavním cílem hrát virtuální postavu po celý jejich život. Je to skvělá hra, která vám umožní převzít plnou kontrolu nad vaším Simíkem. Od vytváření jejich vzhledu až po budování celého jejich života můžete v The Sims 4 udělat hodně. V poslední době se však hráči The Sims 4 potýkají s problémy při přístupu a hraní hry. Chyba, která se objeví na obrazovce hráčů, uvádí, že Sims 4 nemohou spustit obsah vašich uživatelských dat. Pokud se také potýkáte s tím, že nelze spustit, protože chybí požadovaná herní data, a hledáte rychlou opravu, jak se vrátit ke své oblíbené hře, pak pro vás máme perfektního průvodce. V tomto dokumentu zvážíme všechny dostupné opravy chyby. Začněme tedy tím, že Sims 4 nemůže umístit obsah, protože byl okamžitě vytvořen s novější verzí řešení.

Jak opravit Sims 4, který nemůže spustit obsah vašich uživatelských dat

Normálně, problémy jako je tento kde The Sims 4 nespustí se kvůli chybě, která uvádí, že obsah byl vytvořen s novější verzí, protože je nainstalována nová aktualizace hry. V takovém případě zůstane ve vašem systému několik souborů staré verze hry, zatímco se budete snažit hrát hru pomocí novější verze.

Kromě toho existují některé další důvody, které způsobují tuto chybu:

  • Antivirový software třetí strany v počítači

  • Brána firewall programu Windows Defender blokuje hru

  • Poškozené nebo chybějící herní soubory

Čelit chybám, které přerušují hru nebo vás omezují ve spuštění hry, jako v The Sims 4, může být trochu nepříjemné. Jak bylo zmíněno výše, k tomuto problému vede několik důvodů. Abychom to napravili, začněme číst řešení.

Metoda 1: Odeberte složku pro uložení Sims

Jak jsme již uvedli dříve, při aktualizaci The Sims 4, pokud se pokusíte hrát přes novou verzi samotnou, můžete se setkat s tím, že nelze spustit, protože chybí požadovaná data hry kvůli již uloženým souborům The Sims 4. musíte tyto uložené složky odstranit ze systému. Chcete-li odstranit složku Sims GameVersion, můžete zkontrolovat následující kroky:

1. Otevřete Průzkumníka souborů současným stisknutím kláves Windows + E a poté klikněte na složku Dokumenty v levém podokně.

2. Otevřete složku s názvem Electronic Arts.

3. Nyní klikněte na složku The Sims 4.

4. Klepněte pravým tlačítkem myši na složku GameVersion a vyberte příkaz Odstranit.

Metoda 2: Zakažte antivirový program (pokud je to možné)

Antivirový software třetí strany na vašem PC může být jedním z hlavních důvodů, proč se vám Sims 4 nedaří spustit obsah vašich uživatelských dat. Antivirový software funguje tak, že blokuje jakoukoli potenciálně nebezpečnou hrozbu pro váš systém. Pokud detekuje The Sims 4 nainstalovaný na vašem PC jako hrozbu, může zablokovat jeho spuštění a tím i chybu. V takovém případě se doporučuje dočasně deaktivovat program, pokud je to možné. Můžete si projít našeho průvodce Jak dočasně zakázat antivirus v systému Windows 10 a bezpečně vyzkoušet metodu.

Metoda 3: Zakažte bránu Windows Firewall (nedoporučuje se)

Pokud vám výše uvedená metoda nepomůže, Sims 4 nemůže umístit obsah, protože byl vytvořen v novější verzi, můžete zkusit vypnout bránu Windows Firewall na svém počítači. Brána Windows Defender Firewall chrání před viry a malwarem, které mohou ohrozit vaše data a systém. I když se nedoporučuje deaktivovat bránu Windows Firewall, protože může způsobit, že váš systém bude zranitelný a náchylný k virům, můžete se pokusit ji dočasně deaktivovat a zkontrolovat, zda je to konkrétní příčina problému. Náš průvodce Jak zakázat bránu Windows 10 Firewall vám pomůže vyzkoušet tuto metodu s maximální bezpečností.

Metoda 4: Opravte hru The Sims 4

Kromě všech ostatních faktorů mohou být poškozené herní soubory také spouštěcím faktorem toho, že Sims 4 nemohou spustit obsah vašich uživatelských dat. Můžete se tedy pokusit opravit The Sims 4 a vyřešit tuto chybu z vašeho klienta Origin. Další informace naleznete v následujících krocích:

1. Stiskněte klávesu Windows, zadejte Origin a klikněte na Otevřít.

2. Nyní vyberte My Game Library z levého panelu.

3. Poté kliknutím pravým tlačítkem myši na hru The Sims 4 otevřete nabídku.

4. Z nabídky vyberte možnost Opravit hru.

5. Dokončete proces podle pokynů na obrazovce.

6. Nakonec restartujte PC a znovu spusťte hru, abyste zkontrolovali, zda nebyla vyřešena chyba Sims 4, která nemohla spustit obsah vašich uživatelských dat.

Metoda 5: Přeinstalujte The Sims 4Game

Poslední způsob opravy Sims 4 nemůže umístit obsah, protože byl vytvořen s novější verzí, zahrnuje přeinstalaci The Sims4. Chcete-li jej odinstalovat, postupujte podle následujících kroků:

Poznámka: Následující kroky se týkají odinstalace The Sims 4 přes Origin.

1. Spusťte aplikaci Origin.

2. Klikněte na možnost Moje herní knihovna.

3. Nyní klikněte pravým tlačítkem na The Sims 4 a vyberte Odinstalovat.

4. Přejděte na cestu v Průzkumníku souborů.

C:Program Files (x86)Origin Games

5. Vyberte složku The Sims 4 a stiskněte klávesu Delete.

6. Znovu přejděte na Origin > My Game Library.

7. Klikněte na dlaždici The Sims 4.

8. Poté klikněte na tlačítko Stáhnout pro instalaci hry.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Co mohu dělat, když Sims zobrazí chybu nelze spustit?

Ans. Pokud na svém zařízení nemůžete spustit Sims a ukazuje se, že nelze spustit problém, pak je v tomto případě nejlepším možným opatřením úplně jej odinstalovat a poté znovu nainstalovat přes Origin do vašeho systému.

Q2. Co se stane při resetování Simíků?

Ans. Pokud Simíky resetujete, vrátí se do hratelného stavu, ale Simíci se nevrátí na svůj domovský pozemek. Suma sumárum, Sims zůstává po resetu stejný.

Q3. Co se stane při opravě The Sims 4?

Ans. Při opravě The Sims 4 jsou soubory, které jsou shledány odlišné a znovu staženy po porovnání mezi nainstalovanými herními soubory a soubory v Originu. Také položky registru jsou opraveny pro hru v případě, že byly změněny nebo opraveny.

Q4. Jak se herní soubory poškodí?

Ans. Herní soubory se poškodí, když jsou částečně uloženy nebo když dojde k selhání systému při stahování souborů.

Q5. Jak mohu aktualizovat Sims 4?

Ans. Chcete-li aktualizovat Sims 4, můžete spustit Origin a v My Game Library můžete kliknout pravým tlačítkem na The Sims 4 a vybrat Aktualizovat.

***

Doufáme, že vám náš dokument poskytl vhodné opravy, které by vám mohly pomoci opravit, že Sims 4 nemůže spustit obsah vašeho problému s uživatelskými daty. Pokud vám náš průvodce pomohl problém vyřešit, dejte nám vědět. Také, pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, můžete zanechat komentář níže a my se vám ozveme.

  Jak vytvořit šablonu Prezentací Google
x