50+ nejlepších počítačových her bez grafické karty 2023 – (Top List Windows)

Hledáte nejlepší PC hry bez grafické karty? V dnešní době každý z nás rád hraje videohry. Protože skvěle odbourávají stres. Konzole jako Playstation a Xbox jsou vyhrazená zařízení pro hry. Ty poskytují uživatelům jednu z nejlepších zkušeností. Ale každý si nemůže koupit vyhrazené zařízení pro herní účely, pouze může hrát hry PSP s 3. softwarem. V tu chvíli přichází na pomoc PC. Protože hry můžeme snadno hrát i na PC, je také běžně dostupný u každého.

Koluje jistý mýtus, že k hraní her na PC potřebujete grafickou kartu. Není to tak úplně pravda. Ano, grafická karta zvýší kvalitu hry a grafické karty. Ale není to povinné. U některých her ano, u všech ne. Stále lze hrát hry na PC bez grafické karty. To znamená, že pokud máte PC se standardní konfigurací, můžete na něm hrát hry také.

Dnes si představíme nejlepší hry pro PC bez grafické karty. Při vytváření seznamu jsme kladli důraz na hratelnost, funkce, kompatibilitu a další funkce, které poskytují nejlepší zážitek. Podle toho se dávají i žebříčky. Každá z těchto her bude na standardním PC bez grafické karty docela efektivní. Pomocí následujícího seznamu snadno přejděte na kteroukoli z nich:

Nejlepší hry bez grafické karty pro PC.

 • Assassin’s Creed.
 • Need For Speed: High Stakes.
 • Need For Speed: Underground.
 • GTA Vice City.
 • GTA San Andreas.
 • Max Payne.
 • Zkontrolujte kompletní tabulku
 •   Získejte monitor šířky pásma a rychlosti sítě na hlavním panelu systému Windows

  1. Assassin’s Creed.

  Assassin’s Creed je jedna z nejpopulárnějších her, která ke hraní nevyžaduje žádnou podporu grafické karty. Přesto poskytuje interaktivní grafiku.

  Je to dobrodružná hra a při plnění jejích misí vám poskytne spoustu zvědavosti a další náročné úkoly jsou vzrušující. Tato hra byla vydána pro Windows, PS3 a Xbox. Hlavní postavou hry je Desmond Miles.

  2. Need for Speed ​​High Stakes.

  Need for Speed ​​je další populární závodní hra, kterou můžeme hrát i bez grafické karty. Tyto hry vám poskytnou spoustu zábavy při závodění. V této hře vaše závodní auto soutěží s ostatními ve velmi vysoké rychlosti.

  Hra nabízí atraktivní scenérie silnic, kopců, lesů atd. Poskytuje také virtuální zážitek z řízení auta a můžete také zvýšit nebo snížit rychlost svého vozidla, abyste mohli soutěžit s nepřítelem. Zkuste to jednou a uvidíte výsledky.

    Oprava Rainbow Six Siege Crashing ve Windows 10

  3. Need for Speed ​​Underground.

  Need for Speed ​​Underground je další zjednodušená verze Need for Speed, kterou lze hrát i bez jakékoli grafické karty. Tato hra vám nabízí atraktivní scény městských silnic, podzemních cest a lesů.

  V této hře musíte vyhrát závod, abyste si zvýšili reputaci, a nakonec můžete vyzvat profesionální závodníky, aby si užili více zábavy. Tato hra vám poskytuje úžasnou grafiku s atraktivními barvami a vzory. Tato hra vás baví.

  4. GTA Vice City.

  GTA Vice city je další oblíbenou hrou mezi dětmi. Je to dobrodružství, které vám nabízí různé typy misí k dokončení. V této hře se můžete volně pohybovat kamkoli a můžete si vzít cokoliv z městského auta, zbraní, autobusů, náklaďáků atd.

  Hra vám také nabízí různé cheaty, aby byla jednodušší, když máte potíže. Tato hra je založena na příběhu zloděje, který za peníze dokáže cokoliv. Hra vám poskytuje atraktivní grafiku s různými scénami.

  5. GTA San Andreas.

  GTA San Andreas je nejslavnější PS2 a PC hra, kterou si uživatelé PC stáhli tisíckrát. Tyto hry vám poskytnou atraktivní grafiku, pak Vice City a větší svět k prozkoumání. Umožňuje aktivovat různé cheaty, jako je žádná policie, zbraně, létající auta, zdraví atd.

  Můžete plnit různé mise a vyhrávat různé částky peněz. Hra vám nabízí více zábavy, když je za vámi policie a vy musíte před policií utéct pomocí různých triků. Vyzkoušejte to, jakmile po hraní vše zapomenete.

    Jak povolit tiskový protokol v systému Windows 10

  6. Max Payne (řada).

  Max Payne je další adventura. Hra vám nabízí nejkvalitnější hudbu na pozadí, atraktivní grafiku a spoustu různých misí s různými výzvami. Příběh o detektivovi, který musí vyřešit různé mise, aby našel různé stopy, aby splnil úkol.

  Hlavní postavou hry je Max Payne. Hra vám nabízí různé typy zbraní a nábojů. Nabízí také různé scény stínů a světla v oblasti zločinců.

  Zde jsou některé další dostupné hry, které lze hrát bez grafické karty.

  PC hry bez grafické karty

  Seznam PC her bez grafické karty Série Counter Strike Série Call of DutyAge of Empires 1-3Projekt IGI 1-2Série Fighters za svobodu Série Prince of Persia: Sands Of TimePortál 1 & 2EA Kriket 07FIFA 14Need For Speed ​​SérieMafia – The City Of Lost Heavens Série Bojové pole Středověký Total Série AssaultMinecraftWarcraftGunpointBurnout: ParadiseHalf-Life 2Delta Force Black Hawk DownRome Série Total WarMedal of HonorThe Incredible HulkFar CryHitman: Blood MoneyDeadpoolSniper Elite 1 & 2Pro Evolution SoccerThimbleweed ParkHearthstonePlants the Breach1Totální Rostliny vs. uticaDonut CountyReturn of the Obra DinnStar Control: OriginsNaprosto přesné BattlegroundsCrossCodeCelesteDUSKPrototype 1 & 2

  Na závěr doufáme, že se vám tento seznam nejlepších bez grafické karty pro PC bude líbit. Sdílejte tyto hry také se svými přáteli. Také nám řekněte svou oblíbenou PC hru ritu v komentářích níže, abychom je také mohli přidat do seznamu.