6 důvodů, proč se neomezené předplatné Kindle vyplatí

Elektronická čtečka se může rychle stát nepostradatelnou pro každého, kdo rád hodně čte. Je to skvělé, když cestujete a chcete se vyhnout tahání knih; je snadné číst v noci; mít eReader má nespočet výhod. Ale platí totéž pro udržování předplatného Kindle Unlimited pro uvedený eReader?

Zaručují výhody členství Kindle Unlimited měsíční náklady? Nabízí předplatné dost, aby stálo za to? Vyplatí se přihlásit se k členství v Kindle Unlimited? Ano, řekl bych, že ano, a zde je několik důvodů, proč tomu tak je.

Co je Kindle Unlimited?

Kindle Unlimited je služba, která vám umožňuje půjčovat si různé digitální materiály ke čtení – časopisy, e-knihy, audioknihy. Existují určitá omezení našich schopností půjčovat si, ale neexistují žádná data splatnosti, která bychom měli dodržovat. Kindle Unlimited si můžete představit jako digitální knihovnu.

Za měsíční cenu 9,99 $ si můžete půjčit a držet až 20 titulů najednou. Jakmile něco dočtete, můžete to vrátit Kindle Unlimited a půjčit si další. Služba předplatného digitálních knih vám půjčí přístup k milionům titulů.

  7 základních tipů pro ovladač Xbox

Abyste si mohli užívat Kindle Unlimited, nemusíte mít zařízení Kindle, ale potřebujete bezplatnou aplikaci Kindle. Aplikace Kindle musí být nainstalována na zařízení, které si vyberete, abyste si mohli užívat členství. Předplatné můžete používat a číst na svém telefonu, tabletu a PC.

A pokud si vyberete zařízení Kindle před aplikací Kindle, můžete procházet tolik titulů Kindle Unlimited, kolik chcete, vybrat si ty, které si chcete stáhnout nebo přečíst, a pokračovat, dokud s nimi nebudete hotovi, a přejít k dalšímu. Je to docela jednoduché.

Ale stojí Kindle Unlimited za to?

Pokud rádi věnujete čas čtení, může být pro vás předplatné Kindle Unlimited ideální. Pokud se rozhodnete zaplatit cenu, získáte z členství nespočet výhod. Pojďme si některé z nich projít.

1. Neomezené bezplatné zkušební verze Kindle

Stejně jako u mnoha předplatných dostupných v současné době nabízí Kindle Unlimited bezplatnou zkušební verzi. Můžete se zaregistrovat ke službě a užít si 30denní bezplatnou zkušební verzi. Jakmile to skončí, začne se vám účtovat. Existuje však také mnoho nabídek, které můžete využít, pokud budete dávat pozor.

Pokud například uvažujete o koupi nové čtečky elektronických knih Kindle, Amazon k ní nabízí čtyři měsíce Kindle Unlimited zdarma. Nebo často uvidíte nabídky jako získat dva měsíce za cenu jednoho a tak dále. Mějte oči otevřené pro nabídky Kindle Unlimited a můžete těžit z členství, aniž byste za něj utráceli plnou cenu.

  Je The Forest na Xbox One?

2. Předplatné Kindle Unlimited můžete kdykoli zrušit a obnovit

Své členství Kindle Unlimited můžete kdykoli zrušit. Pokud jste například právě dokončili bezplatné zkušební období, můžete předplatné zrušit dříve, než bude nutné provést platbu. Předplatné můžete zrušit a obnovit na základě nabízených nabídek nebo vašeho rozvrhu a nálady.

Pokud víte, že nebudete moc číst během rušných časů nebo zažíváte čtecí klid, můžete si dát pauzu a ušetřit nějaké peníze. Poté se přihlaste znovu, až budete vědět, že můžete plně využít Kindle Unlimited. Neexistují žádná omezení, kolikrát můžete zrušit a obnovit.

3. Kindle Unlimited nabízí více než jen knihy

S Kindle Unlimited samozřejmě získáte přístup k mnoha a mnoha e-knihám. Existují ale i časopisy, které si můžete užít. A pokud si myslíte, že poslech audioknih se počítá jako čtení, pak v rozsáhlé knihovně Amazonu najdete také spoustu titulů, které si můžete poslechnout. Ať už je vaše oblíbené médium konzumace titulu jakékoli, můžete jej najít s Kindle Unlimited.

4. Katalog Kindle Unlimited je obrovský

Digitální knihovna Kindle Unlimited je působivá. Pod sluncem najdete tituly všech žánrů, takže i když považujete své zájmy za úzce specializované, stále pravděpodobně najdete něco, co vás bude bavit. Pokud si službu předplatíte, v současné době jsou k dispozici přibližně čtyři miliony titulů. Takže vybrat si další čtení je hračka.

  Jak používat iPhone a iPad jako webovou kameru na Macu

Pokud máte rádi službu ze zařízení Kindle, jako jsem já, můžete si na své domovské stránce Kindle prohlédnout všechna doporučení, ze kterých si můžete vybrat budoucí tituly.

K dispozici je sekce Kindle Unlimited na základě vašeho čtení, Kindle Unlimited Recommendations, Knihy, které se vám mohou líbit v Kindle Unlimited, Nové a pozoruhodné v Kindle Unlimited; návrhy se zdají nekonečné. Nápady na to, co číst dál, vám pravděpodobně nedojdou.

6. Kindle Unlimited vám umožní hromadit knihy

Pokud čtete podle nálady, Kindle Unlimited vám kryje záda. Zatímco někteří čtenáři dávají přednost dočtení knihy, jakmile ji začnou, a soustředí se pouze na toto čtení, jiní rádi přecházejí mezi několika současně. Ať už jsou vaše preference jakékoli, Kindle Unlimited vám umožní vybrat si.

Najednou můžete hromadit až 20 titulů. Poté, jakmile dosáhnete tohoto limitu, můžete získat titul až poté, co titul vrátíte.

Chystáte se maximálně využít své neomezené členství v Kindle?

Pořízení čtečky elektronických knih může být investicí v závislosti na značce a specifikacích, které si vyberete, takže přidání měsíčního předplatného pro digitální knihovnu se může zdát příliš mnoho. Pokud si však můžete dovolit cenu, stojí za to.

Se službami, jako je Kindle Unlimited, ať už byste si je měli pořídit nebo ne, vždy to vede ke stejné otázce: Budete službu využívat natolik, aby se vaše peníze zhodnotily?

Pokud jste příležitostný čtenář, další měsíční předplatné se pravděpodobně nevyplatí. Mohlo by vás vyjít levněji platit za tituly, o které máte zájem, případ od případu. Ale pokud jste vášniví čtenáři, pořiďte si předplatné. Je pravděpodobné, že to využijete a užijete si to.