6 nejlepších poskytovatelů serverového hostingu LEAP [2023]

Online videohry se díky moderním technologiím hrají více než kdy jindy.

Herních žánrů je k dispozici spousta a akční a dobrodružný žánr má v oblibě většina hráčů. LEAP je hra s novým konceptem a bojištěm, která si získá srdce mnoha.

Zatímco mnoho hráčů si své hry hostuje samo, často se setkávají s menší šířkou pásma, výkonem, efektivitou, prodlevami, chybami, nedostatečnou grafikou a častým vypínáním.

Ale hraní LEAP vyžaduje výkonné systémy, rychlejší připojení a dostatečné zdroje. Takže hraní her tímto způsobem může být problematické.

Pokud si ale pronajmete herní server LEAP od spolehlivého poskytovatele hostingu, váš herní zážitek se mnohonásobně zlepší ve srovnání s vlastním hostováním.

Pojďme pochopit, co je LEAP a jak může poskytovatel herního hostingu pomoci zlepšit vaši celkovou hru a zároveň předejít problémům, které se objeví.

Co je LEAP?

LEAP je rychlá střílečka z pohledu první osoby pro více hráčů s rozsáhlými bitvami. Tato hra má dvě strany; první je United Earth Defense Coalition a další jsou rebelští Exo-Terrans. Můžete si vybrat stranu, která platí více, a nabídnout jim svůj arzenál.

LEAP byl vyvinut a publikován společností Blue Isle Studios 1. března 2023. Některé mody teprve budou vydány na platformě Steam a některé jsou již aktualizovány. V této hře získáte výkonné zbraně, jedinečné schopnosti třídy a další vybavení, jako jsou háky, pobuřující vozidla, jetpacky atd.

Hratelnost

Nově vydaná střílečka pro prvního hráče LEAP a její grafika, postavy, příběh a bitvy vám poskytnou jedinečný herní zážitek. Můžete pracovat se svými vybranými spoluhráči a používat jedinečné třídní schopnosti a mocné zbraně, abyste se stali vítězi.

Ve hře můžete snadno a plynule procházet terénem pomocí jetpacků, háků a terénních vozidel. Usedněte na mechanického losa, abyste vedli útok, nebo přeskočte přes hoverboard a vraťte se zpět do bitvy.

Ať už je váš herní styl jakýkoli, jako LEAP žoldák budete vybaveni soukromým nebo osobním vozidlem (PV), které vám umožní rychle překonat dlouhé vzdálenosti a uzavřít mezeru před nepřítelem.

Získáte exosuit, který je vybaven upravujícími schopnostmi – shozením podpůrného štítu k dočasnému krytí před palbou nepřátel nebo přivoláním orbitálního laseru, který nepřátele během několika sekund vyhladí. Každá překážka je novou příležitostí k úprku, nabíjení nebo stoupání. Jako elitní žoldák můžete využít své jedinečné schopnosti k hladkému sledování pohybu i bojiště.

Kromě toho můžete použít hák k dosažení výšek nebo směrové úsečky, abyste se vyhnuli nepřátelské palbě. Upravte si žoldáky s různými možnostmi vzhledu pro své exobleky, zbraně a vozidla. Dodává se také s emotikony helmy.

Posmívejte se a chlubte se frenemies drzostí a stylem. Tato hra obsahuje intenzivní krev a násilí a pojme 60 hráčů.

Proč potřebujete herní server pro hostování LEAP?

Hráči touží po častém hraní her bez překážek. LEAP má vysoké rozlišení a lepší grafiku, takže vypadá reálně.

Ale co když váš systém během hraní náhle selže nebo se zpomalí?

  Nahrajte screencast a uložte jej ve formátu MP4, AVI, OGG, WebM nebo GIF

Můžete buď stále myslet na svou ztrátu, nebo najít způsoby, jak tento problém vyřešit.

Získání herního serveru od spolehlivého poskytovatele hostingu vám může pomoci zlepšit váš herní zážitek díky pokročilým technologiím, dostatečným zdrojům, výkonu a úžasným funkcím a zároveň se vyhnout neefektivitě nebo bezpečnostním incidentům.

Zde jsou výhody získání dobrého hostování serveru LEAP:

#1. Vyšší doba provozuschopnosti

Každý server má výkonný hardware a disky SSD, díky čemuž je vaše hra rychlá a zaručuje vysokou dobu provozu. To zajišťuje žádné zpoždění a můžete hrát volně bez přerušení.

#2. Ochrana DDoS

Je to nezbytná výhoda, kterou svým zákazníkům poskytuje téměř každý hostitel herního serveru. DDoS ochrana pomáhá zabezpečit vaše osobní data a uložené hry během nechtěných záplavových útoků. Nabízí různé vrstvy ochrany vašemu serveru, takže je dostupný 24/7.

#3. Vysoký výkon

Poskytovatelé hostingu pokrývají celý svět, aby své služby zpřístupnili uživatelům, což vám umožní vybrat si nejbližší umístění serveru. Získáte nejnovější procesory Intel a AMD, více RAM a NVMe SSD disky. To zajišťuje vysoce výkonné hraní přímo z domova.

#4. Uživatelsky přívětivé rozhraní

Každý poskytovatel hostingu herních serverů nabízí herní panel, který se snadno používá a snadno se s ním manipuluje. Jeho rozbalovací a posuvné nabídky vám umožňují snadno upravovat nebo měnit nastavení hry, přepínat mezi hrami, zobrazit stav serveru, zálohovat uložené soubory a další.

minimální systémové požadavky

Chcete-li hrát LEAP ve vašem systému, musíte mít následující specifikace:

  • Operační systém Windows 10 nebo novější
  • Čtyřjádrový procesor 2,0 GHz nebo lepší
  • 8 GB RAM
  • Grafika Nvidia GTX 960 nebo lepší
  • DirectX verze 12
  • Správné širokopásmové připojení k internetu
  • Minimálně 30 GB dostupného místa v počítači

Pojďme se vrhnout na nejlepší poskytovatele hostingu LEAP, kteří vám poskytnou jedinečný herní zážitek.

Nitrado

Pronajměte si server LEAP od prémiového poskytovatele hostingu Nitrado a zažijte bezproblémové hraní. Pomáhá vám efektivně spravovat váš server, abyste mohli hrát hru s větším výkonem a kontrolou. Můžete si nainstalovat pluginy a mody a sdílet přístup s ostatními členy, abyste mohli snadno spravovat svůj herní server.

Nitrado nabízí nejkratší internetové trasy, abyste mohli hrát svou hru bez přerušení. Proto zaručuje vysokou dobu provozuschopnosti a nejnižší pingy. S jakýmkoli umístěním serveru, které si vyberete, získáte funkci zálohování, která vám pomůže uložit odehrané hry a osobní údaje na disk. V případě, že narazíte na incident, jako je kybernetický útok nebo přírodní katastrofa, můžete svá data snadno obnovit.

Získáte bezpečný, nejnovější a vysoce kvalitní serverový hardware, který vám umožní hrát vaši hru s lepší grafikou a rychlostí. Nitrado chrání váš server před nežádoucími útoky a zpřístupňuje váš server 24/7.

Kdykoli si tedy budete chtít zahrát, můžete svou hru otevřít a začít hrát bez čekání na aktualizace. Získejte flexibilitu snadného přepínání mezi dostupnými hrami. Podle vašeho požadavku můžete upgradovat nebo downgradovat váš herní server.

Začněte hrát okamžitě poté, co si vyberete perfektní plán pro vás. Přizpůsobte si konfiguraci výběrem slotů (4-200 slotů) a trvání (3-365 dní běhu).

Apex hosting

Získejte dedikovaný server hosting pro svou oblíbenou hru, LEAP, od Apex Hosting se špičkovými herními servery a týmem podpory. Nastavte si herní server během několika minut od registrace a připravte se na spuštění LEAP bez jakýchkoli potíží.

  6 nejlepších Ruby IDE pro vývojáře v roce 2023

Problémy se zpožděním a latencí již nejsou problémem s Apex Hosting. Nabízí vaše nejlepší umístění po celém světě, takže při hraní vaší hry nikdy nebudete čelit prostojům. To také znamená, že váš server bude online, když otevřete systém.

Jako zkušený hráč také získáte úplný přístup k FTP a webovému správci souborů. S prémiovým hardwarem můžete snadno hrát a říkat ne vyrušování. Apex Hosting poskytuje jednoduchou konfiguraci, automatické zálohování a možnost aktualizace.

Pokročilá ochrana DDoS na vašem serveru chrání vaše informace a konfigurační nastavení před silnými útoky DDoS a umožňuje vašemu serveru sloužit, kdykoli potřebujete. U poskytovatele hostingu se můžete rozhodnout pro neomezenou možnost hráčských slotů.

Herní panel Apex Hosting je k dispozici, takže můžete snadno konfigurovat svůj herní server a spravovat nastavení serveru. Další výhodou je instalace mod pack jedním kliknutím. K nákupu také získáte zdarma subdoménu.

Přepínejte mezi hrami kdykoli a kdekoli a získejte špičkový výkon díky rychlým procesorům, podnikovým SSD a spolehlivým připojením. Můžete také snadno změnit mapu a získat stav serveru z herního panelu.

GTXGaming

GTXGaming je prémiový poskytovatel hostingu herních serverů, který nabízí celou řadu funkcí. Po dokončení registrace bude vaše hra připravena ke hraní během několika minut, takže můžete okamžitě začít hrát. Získejte možnost zálohování k zabezpečení uložených konfigurací, her a dalších dat.

S nejbližším serverem, který si vyberete, získáte procesory Intel od výkonných E3 až po nejnovější procesory i7/i9. GTXGaming také používá výkonné AMD Ryzeny pro lepší výkon a rychlost. Podporuje všechny mapy. Pokud je vydána nová mapa, hostingová platforma GTXGaming ji rychle přidá.

Po celém světě najdete mnoho datových center. GTXGaming pokrývá Los Angeles, Dallas, New York, Oregon, Charlotte, Miami, Quebec, Londýn, Paříž, Madrid, Frankfurt, Moskvu, Stockholm, Singapur a Sydney. Každé datové centrum má účinnou funkci ochrany DDoS, která chrání váš herní server před nechtěnými útoky.

Inženýři GTXGaming tráví hodiny kódováním a přicházejí s výkonným ovládacím panelem, který vám umožní měnit nebo upravovat nastavení, přepínat mezi hrami, měnit mapy a mnohem snadněji. Váš server je tak vždy online a funguje bez ohledu na útoky a aktualizace.

Vyberte z rozbalovací nabídky a definujte kategorie produktů, akce, měnu a fakturační cyklus. Vyberte také umístění, přidělení paměti, rychlost procesoru, pevné disky, místo na disku a posunutím vyberte možnosti slotu. Pokud se vám služba nelíbí, můžete se rozhodnout pro vrácení peněz v plné výši do 24 hodin od nákupu.

XGamingServer

Získejte dedikované Baremetal a virtuální dedikované herní servery s XGamingServer pro hry LEAP. Získáte tak vyhrazenou paměť RAM, úložiště a CPU spolu se zárukou vysokého výkonu a bezproblémovým herním zážitkem.

Herní panel XGamingServeru je založen na pterodaktylu, který přichází s výkonnými funkcemi. Panel se snadno používá a umožňuje z něj ovládat soubory her a serveru. Cloudové zálohy získáte přímo v panelu. Uložená data tedy můžete kdykoli obnovit.

Najdete zde vlastní panel zvoucí uživatele, vytváření plánů, databáze MySQL a Správce modů. XGamingServer se šíří po celém světě, včetně východního a západního pobřeží Severní Ameriky, Austrálie a Evropy.

  14 retro herních konzolí, které si můžete koupit hned teď

Každé datové centrum nabízí plynulý herní zážitek a zajišťuje nejnižší možné pingy. Získejte dokumentaci od základní až po pokročilou pro snadnou konfiguraci serveru. Servery LEAP jsou online brzy po dokončení objednávky. Všechny servery jsou hostovány na procesorech Intel a Ryzen s NVMe SSD.

Vyberte si svůj preferovaný balíček za počáteční cenu 10 $/měsíc a pronajměte si svůj herní server hned teď.

4 hráči sítě

Pronajměte si LEAP server od 4Netplayers a staňte se elitním žoldákem, abyste získali futuristické zbraně a jedinečné schopnosti. Váš server bude připraven během několika minut po zakoupení. Navíc získáte více než 120 modů a her za nulové náklady.

Soustřeďte se na svou hru a nechte 4Netplayers, aby se postarali o každou aktualizaci. Nainstaluje všechny nové aktualizace do vašeho systému, aniž by narušil vaši hru. Zadejte své ID dílny Steam a získejte požadovaný mod, pokud jej vaše hra podporuje.

Můžete snadno spravovat a měnit nastavení vašeho serveru bez předchozích znalostí. 4Netplayers používají pouze vysoce výkonný serverový hardware, rychlé SSD, CPU a spoustu paměti RAM. Servery mají nejnovější procesory Intel Xeon a až 248 GB úložného prostoru.

Webové rozhraní 4Netplayers je uživatelsky přívětivé a výkonné. Během okamžiku můžete spustit různé herní servery. Kromě toho získáte ochranu DDoS s každým serverem, který spolupracuje s Corero SmartWall, aby nabídl vícestupňový systém filtrování výkonu, nulové odstávky vašeho serveru a další.

Začněte svou cestu elitního žoldáka ještě dnes za počáteční cenu 2,41 USD/měsíc se 4 sloty pro každého hráče. Nakonfigurujte si svůj preferovaný balíček a začněte hrát.

GPORTAL

GPORTAL je jedním z prémiových poskytovatelů hostingu herních serverů, který nabízí rychlé a snadné nastavení, vysoký výkon a nízký ping za dostupnou cenu. Svůj server můžete spravovat prostřednictvím přístupu k protokolu a webového rozhraní. Navíc získáte 50 GB úložného prostoru pro záložní soubory, které obsahují uložené konfigurace a hry.

Stačí dokončit platební proces a GPORTAL připraví váš server za méně než 3 minuty. K zajištění vysokého výkonu využívá pouze nejnovější serverový hardware a rychlé SSD disky. Navíc je oficiálním hostitelem hry LEAP, který spolupracuje s Corero a Bulwark a poskytuje vícestupňovou obranu.

Kromě toho můžete zvednutím tiketu flexibilně a rychle přepínat mezi dostupnými hrami. GPORTAL má své služby po celém světě, včetně Los Angeles, Dallasu, New Yorku, Washingtonu, Londýna, Frankfurtu, Barcelony, Johannesburgu, Singapuru, Sydney, Taipei a Tokia.

Hra nabízí širokou škálu map, od lesních oblastí po pouštní krajiny. Pomocí serveru můžete změnit nastavení mapy podle svého pohodlí. GPORTAL také nabízí předplacené možnosti a možnosti Gamecloud, aby byl váš proces přepínání ještě jednodušší.

Vyberte si plán herního serveru, který vyhovuje vaší cestě, a začněte hrát LEAP z libovolného místa a kdykoli. Můžete si vytvořit vlastní konfiguraci serveru, abyste získali nejlepší cenu.

Závěrečná slova

LEAP je první online střílečka, ve které můžete prozkoumat své bojiště pomocí špičkových zbraní a osobního vozidla. Udělejte si svou hru ještě příjemnější s nejlepším poskytovatelem hostingu her LEAP z výše uvedeného seznamu.

Vyberte si svůj herní server moudře kontrolou jeho hardwaru, záruky vrácení peněz, zabezpečení, výkonu, globálních umístění, ceny, dostupnosti a nákladů a hrajte hry bez jakýchkoli potíží.

Dále se podívejte na nejlepší herní klávesnici pro profesionální hráče.

x