6 nejlepších proxy manažerů pro správu proxy ve Scale

Proxy jsou užitečné pro podniky, jednotlivce, univerzity, nevládní organizace a další organizace pro shromažďování dat a přístup ke zdrojům požadovaným v jejich pracovních postupech.

Použití proxy může nabídnout vyšší dobu provozu sítě, neomezené souběžné požadavky, spolehlivé IP adresy, neomezenou rotaci a mnoho dalšího.

Kromě toho servery proxy pomáhají skrýt vaše data a polohu před kybernetickými útočníky, aby se zabránilo krádežím informací a ztrátě reputace a důvěry zákazníků.

Vzhledem k tomu, že větší organizace potřebují k provádění svých úkolů více serverů proxy, je obtížné spravovat a sledovat všechny servery proxy, které používají.

Zde jim může správce proxy pomoci spravovat jejich proxy a přepínat mezi různými proxy kdykoli podle požadavku.

Poskytuje bezproblémovou zkušenost uživatelům, kteří chtějí spravovat a kontrolovat proxy, přístup zaměstnanců, neúspěšné požadavky atd. a získat podrobnou zprávu na jednom místě.

V tomto článku proberu proxy servery a jejich výhody a některé z nejlepších správců proxy, ze kterých si můžete vybrat.

Pojďme začít!

Co je proxy server?

Proxy server je brána mezi internetem a vámi. Jedná se o zprostředkující server, který odděluje koncové uživatele od webových stránek, které procházejí. S proxy serverem získáte různé úrovně zabezpečení, soukromí a funkčnosti v závislosti na typu, který si vyberete pro své potřeby, organizační zásady a případy použití.

Jednoduše řečeno, proxy server je směrovač nebo systém, který přichází mezi internet a uživatele, aby zabránil kybernetickým útočníkům vytvořit cestu do privátní sítě. Může existovat ve stejném zařízení jako server brány firewall nebo na samostatném serveru, který předává požadavky přes brány firewall.

Hlavní výhodou použití proxy serveru je, že jeho cache slouží všem uživatelům. Tím se prodlouží doba odezvy uživatele. Proxy může také zaznamenávat své vlastní interakce, což pomáhá při odstraňování problémů.

Co je manažer proxy?

Proxy Manager je software určený ke správě nebo ovládání proxy serverů počítačové sítě na jednom místě. Pomáhá také při psaní a implementaci zásad a filtrování požadavků na zdroje. To pomáhá zvýšit vaši produktivitu a zabezpečení.

S dobrým správcem proxy můžete získat kompletní statistiky, kontrolu rotace IP a podrobné protokoly požadavků.

Vzhledem k tomu, že extrahování dat z webu je kritické a může vést k zablokování nebo zákazu vaší webové adresy, může být v tomto případě také užitečný správce proxy. Pomůže vám vybrat ty nejlepší proxy ve velkém, abyste mohli bezpečně pokračovat v odstraňování webu.

Správce proxy zpracovává opakování, používá rotaci i logiku snímání otisků prstů a další, aby maximalizoval úspěch vašeho podnikání. Díky tomu získáte požadovaná webová data rychle a spolehlivě.

Proč potřebujete manažera proxy?

Pro malý nebo rostoucí podnik je relativně jednodušší zvládnout všechny jeho proxy. S rostoucími požadavky se však postupně stane hektičtější spravovat všechny proxy, které používáte, a sledovat každého z nich.

Správce proxy vám pomůže přidat proxy do vašeho seznamu a spravovat všechny proxy na jednom místě, abyste mohli službu používat kdykoli budete chtít. Nabízí vám sílu automatizačních funkcí ke zvýšení úspěšnosti.

Své relace můžete spravovat z řídicího panelu a odesílat více požadavků pomocí stejné IP adresy. Spolu s tím můžete snadno vizualizovat výkon každého proxy nebo více proxy na jedné obrazovce. To vám pomůže vylepšit doporučení a získat to, co hledáte, rychle bez velkého úsilí.

  Jak sdílet fotografie a videa z vašeho iPhone

Správce proxy nejen pomáhá se škálováním, ale také zlepšuje zabezpečení, soukromí a dostupnost. Může ovládat používání internetu, poskytovat přístup k blokovaným zdrojům a šetřit šířku pásma. Kromě toho zajišťuje činnost zaměstnanců a vyrovnává internetový provoz, aby je chránil před pády. Se správným správcem proxy můžete řídit přístup zaměstnanců k serverům proxy, abyste udrželi zabezpečení v celé organizaci.

Jak používat správce proxy?

Ať už používáte Windows, Linux nebo macOS, můžete si nechat nainstalovat Proxy Manager pomocí několika jednoduchých kroků. Pro aktivaci správce proxy ve vašem systému můžete postupovat podle instalačních skriptů od poskytovatelů proxy.

Doporučené požadavky na to, abyste měli ve svém systému správce proxy, jsou 2 CPU, 4 GB RAM a 3 GB SSD.

Někdy můžete použít soubor docker-compose.yml a spustit aplikaci správce proxy. Někteří poskytovatelé také nabízejí rozšíření správce proxy ve vašem prohlížeči, aby zajistili bezproblémový provoz.

Nejprve si musíte stáhnout soubor rozšíření z internetového obchodu, abyste mohli používat rozšíření správce proxy. Po dokončení můžete začít vytvářet nové soubory. Nyní je aplikace proxy manager mobilní aplikací pro uživatele Androidu. Stáhněte si aplikaci z Playstore a použijte ji na svém mobilním zařízení ke správě svých proxy a přístupu zaměstnanců odkudkoli.

Co máte na mysli pod pojmem Proxy Extension?

Proxy jsou zásadním nástrojem pro online soukromí. Přijmou vaše požadavky, nahradí IP a další potřebné informace a odešlou vaši žádost na místo určení. Tato jednoduchá funkce zachovává zabezpečení vaší sítě tím, že poskytuje vysoké soukromí.

Existuje několik způsobů, jak nastavit proxy server, například nastavení ve vašem operačním systému atd. Vyžaduje to hluboké prozkoumání nabídek a podnabídek; a proto je únavné. Pokud tedy chcete jednoduše přepínat mezi více proxy servery, je rozšíření proxy efektivním přístupem.

Můžete přidat neomezené proxy a snadno mezi nimi přepínat jediným kliknutím v prohlížeči – není třeba se vrtat v možnostech a zadávat podrobnosti.

Rozšíření proxy tedy šetří váš čas a umožňuje vám plně využívat výhody proxy.

Nyní máte několik představ o správci proxy, jeho výhodách a způsobu, jak jej dostat do svého systému. Pojďme si tedy probrat některé z nejlepších správců proxy, které vám pomohou snadno spravovat všechny vaše proxy.

Jasná data

Získejte nejlepší způsob, jak spravovat své proxy relace a zvýšit úspěšnost scraperu pomocí Proxy Manager Bright Data. Můžete měřit statistiky podle portu a získat úplnou kontrolu nad rotacemi IP a podrobnými protokoly požadavků.

Pokud obdržíte jakýkoli neúspěšný požadavek, Bright Data se bude automaticky opakovat, dokud nebude úspěšný. Zaručuje tedy úspěšnost 99,99 %. SSL otisky prstů a záhlaví můžete snadno upravit. Musíte se tedy zaměřit na svá data a umožnit správci proxy, aby se postaral o zbytek.

S Bright Data budete mít plnou kontrolu. Můžete určit, kdo má přístup ke kterému proxy serveru, včetně blacklistů nebo whitelistů. Pomocí tohoto správce proxy také zjistíte, na které země se zaměřit. Umožní vám to spravovat všechny vaše IP adresy spolu s jejich metrikami na jednom místě a optimalizovat celkový výkon.

Získejte uživatelsky přívětivé rozhraní speciálně navržené vývojáři, takže při jeho používání nikdy nebudete čelit žádným problémům. Můžete také nastavit některá vlastní pravidla pro efektivní minimalizaci nákladů. Kromě toho můžete rychle a přímo směrovat požadavky čtyřmi proxy sítěmi.

Proxy Manager Bright Data nabízí pokročilé funkce, jako jsou vlastní pravidla a regulární výrazy, které vám pomohou v mnoha ohledech, jako je například snížení provozu. Všechny požadavky odeslané přes proxy můžete snadno sledovat prostřednictvím protokolů požadavků.

  Touchpad bezdrátové klávesnice nefunguje (Průvodce odstraňováním problémů)

Inženýři navíc upřednostňují Bright Data kvůli jeho vysoce kvalitním datům, nejlepší době provozu sítě, nejrychlejšímu výstupu a největšímu GEO pokrytí. Minimální požadavky na instalaci tohoto správce proxy jsou 1 CPU, 2 GB RAM a 3 GB HDD.

Zaregistrujte se nyní a začněte spravovat všechny proxy na jednom místě.

Nginx

Vystavte své webové služby bezpečně a efektivně pomocí Nginx Proxy Manager. Je ideální pro domácí sítě a je navržen se zabezpečením. Získáte bezplatné SSL spolu s možnostmi na výběr Let’s Encrypt.

Připojte se všude pomocí služeb privátní sítě. Nginx nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které je radost používat a které je založeno na Tabler. To také usnadňuje konfiguraci serveru než dříve.

Kromě toho můžete nakonfigurovat ostatní uživatele, aby spravovali nebo prohlíželi své hostitele. Získejte plná přístupová oprávnění ke všemu, co se nachází ve vašich službách. Nginx Proxy manager je vytvořen jako obraz Dockeru, který vyžaduje databázi.

Získáte mnoho užitečných funkcí jako:

 • Bezpečné a krásné rozhraní založené na Tabler
 • Možnosti jako přesměrování domén, streamy, přesměrování, hostitelé 404 a další
 • Základní HTTP autentizace spolu s přístupovými seznamy
 • Správa uživatelů, protokol auditu a oprávnění
 • Pokročilá konfigurace Nginx pro super uživatele

Nastavte si správce proxy instalací Docker a Docker-compose, vytvořením souboru docker-compose.yml, zobrazením zásobníku a přihlášením do uživatelského rozhraní.

IPRoyal

Získejte správce proxy Google Chrome společnosti IProyal a snadno přidávejte, odebírejte nebo přepínejte mezi servery proxy. Nakonfigurujte svůj prohlížeč Google Chrome tak, aby používal servery proxy bez změny nastavení operačního systému.

Můžete nakonfigurovat záložní proxy pro situaci, kdy některý z protokolů specifických proxy přestane fungovat. IPProyal také přichází s rozšířením prohlížeče Firefox, takže můžete používat vyhrazené proxy pro každý protokol. Abyste mohli používat tento správce proxy pro všechny své proxy, musíte si stáhnout IPProyal Proxy Manager z webového obchodu Firefox nebo Chrome.

Po instalaci klikněte na možnosti a začněte navrhovat nové profily. Rozšíření v obou případech nabízí jeden i více proxy profilů. Obecně se pro provoz prohlížeče používá jeden proxy. Pro každý protokol, jako je FTP, HTTPS a HTTP, můžete nastavit více proxy.

IPProyal navíc poskytuje rychlé odkazy na nabídky, včetně rezidenčních proxy serverů, proxy serverů pro datová centra, tenisových proxy serverů a statických rezidenčních proxy serverů spolu se svými pokročilými funkcemi. Nyní budete ve svém prohlížeči připraveni jít dále.

Mezi servery proxy můžete přepínat kliknutím na ikonu správce proxy v prohlížeči Google Chrome nebo Firefox a výběrem libovolného profilu. Jediným kliknutím můžete své proxy vypnout a také je zapnout, kdykoli budete potřebovat; je to tak jednoduché.

Objednejte si požadované proxy služby a stáhněte si rozšíření prohlížeče ještě dnes. Začněte ovládat všechny své proxy na jednom místě.

Zyte

Zyte nabízí inteligentní správce proxy pro všechny vaše proxy, takže se nemusíte stresovat jejich správou. Je důležité extrahovat webová data pomocí správy proxy, ale tento inteligentní správce proxy vám automaticky vybere nejlepší proxy, abyste mohli data procházet.

Chytrý správce proxy Zyte zpracovává opakování. Kromě toho používá otisky prstů a logiku rotace pro zvýšení vaší úspěšnosti. Bude vaším jménem spravovat stovky tisíc proxy, abyste získali webová data rychle a spolehlivě.

Zyte nabízí mnoho funkcí, jako například:

 • Automatické opakování
 • Automatická rotace proxy
 • Geolokace
 • Detekce dodávky
 • Rezidenční IP adresy
 • Podpora relace
 • Napodobit skutečný prohlížeč
 • Mocné postřehy
 • Bezhlavá podpora prohlížeče
  9 super skvělých aplikací pro investování do amerických akcií a ETF

Spravujte své vlastní relace a posílejte více požadavků prostřednictvím stejné IP adresy. Bezhlavé nástroje pro škrábání prohlížeče můžete integrovat s klientskými knihovnami Zyte pro Selenium, Puppeteer a Playwright. Získejte výhody ze snadno použitelného řídicího panelu a vizualizujte celkový výkon prohledávače. Získáte také podrobné zprávy a doporučení na vylepšení.

Vyzkoušejte Zyte proxy manager ZDARMA až na 14 dní a plaťte pouze za úspěšné žádosti. Získejte proxy, kterou chcete, za počáteční cenu 29 $ měsíčně.

Oxylabs

Vyzkoušejte bezplatnou aplikaci proxy manager s Oxylabs, která funguje téměř s každým poskytovatelem proxy. Používá se velmi jednoduše a podporuje nejnovější verze systému Android. Pomůže vám přidat a spravovat všechny proxy přímo z vašeho mobilního zařízení.

Přepínejte mezi různými IP adresami jediným kliknutím a získejte všechny základní funkce na dosah ruky. Můžete také použít rozšíření Proxy pro prohlížeč Chrome. Aplikace Oxylabs Proxy Manager funguje dobře s každým proxy dle vašeho výběru.

Zapomeňte na přeskakování z jednoho nastavení a možnosti nabídky do druhé; přidejte všechny proxy, které máte na více platformách, a zůstaňte v klidu. Po instalaci aplikace z Google Playstore není třeba rootovat zařízení a vybrat si preferovaný proxy pro připojení k internetu.

Nastavte preferovaný motiv, protože Oxylabs podporuje světlé i tmavé režimy. Pokud ještě nemáte žádného poskytovatele proxy, můžete jej najít, jako jsou rezidenční proxy, nest-gen rezidenční proxy, SOCKS% proxy, datová centra proxy atd., přímo z domovské stránky Oxylabs.

Škálujte své podnikání ještě dnes pomocí správných dat ze sítě pomocí správce proxy Oxylabs. Zaregistrujte se ještě dnes a užijte si používání nejvýkonnějších serverů proxy.

OpusXenta

Spravujte hlasování proxy efektivně a efektivně pro všechny vaše zainteresované strany a práva pomocí správce proxy OpusXenta. Zjednodušuje proces hlasování zaznamenáváním odpovědí, shrnutím výsledků a distribucí dokumentace.

Spravujte všechny své schůzky rychlým zasíláním informací o schůzkách pomocí automatických kampaní. Proxy Manager OpusXenta je integrován s nástrojem pro správu záznamů pro generování dokumentů pro vaše zúčastněné strany. Po odeslání vašich práv také vytvoří poštovní štítky.

Tento správce proxy zaznamenává odpovědi od proxy přesně. Postup krok za krokem zjednodušuje sběr dat a minimalizuje riziko chyb, což šetří úsilí a čas zaměstnanců. Poskytuje také snadno srozumitelné zprávy, takže budete mít jasnou představu o výsledcích.

Proxy manager OpusXenta vám pomůže ověřit hlasy v systému a připravit se na schůzku. Pro lepší pochopení konceptu si můžete vyžádat bezplatné demo. Vyplňte formulář a udělejte další krok k úspěchu.

Závěr

Správci proxy jsou snadno použitelné aplikace, které vám při používání proxy poskytují mnoho výhod, jako je snadná správa, podrobné zprávy a další. Ať už si chcete do systému nainstalovat proxy manažera přímo pomocí kódu, stáhnout si aplikaci do mobilního zařízení nebo vyzkoušet rozšíření prohlížeče, získáte stejné výhody.

Spravujte své servery proxy efektivně výběrem nejlepšího správce proxy na základě vašich organizačních požadavků a případů použití.

Pokud chcete zlepšit své soukromí na internetu, měli byste se podívat na některé z nejlepších proxy prohlížečů.

x