6 nejlepších serverů Arma Reforger pro plynulé hraní

Zájem o taktické střílečky, jako je Arma Reforger, je mezi herními nadšenci vždy velký.

To je důvod, proč můžete vidět mnoho takových videoher, jak se vyvíjí, aby se hráči bavili díky jedinečným a kreativním funkcím.

Arma je oblíbená hra, kterou s oblibou hrají miliony hráčů. Při pohledu na poptávku a lásku k této hře přicházejí její výrobci s celou řadou her jedna za druhou.

Arma Reforger je pokračováním hry Arma, která přichází mezi Arma 3 a Arma 4. Je to jedna z nejlepších taktických videoher s ohromující vojenskou simulací, pokročilými funkcemi a nekonečným obsahem.

Přestože ve hře najdete mnoho videoher zobrazujících moderní války, jen málokterá hra dokázala poskytnout realistický zážitek.

Arma Reforger je jedna taková hra, která je fotorealistická s úžasnou kvalitou zvuku. Díky tomu máte pocit, že jste ve hře skutečně, a dokonce můžete slyšet své vlastní kroky.

Takže pokud jste již hráli sérii Arma, musíte vědět, jaká je to krása hry.

Ale i když ne, nebojte se; vše o hře probereme v tomto článku. Také vám představím některé z nejlepších poskytovatelů serverového hostingu Arma Reforger, kteří vám pomohou hrát hru s bezkonkurenčním výkonem.

Tady jsme!

Co je Arma Reforger?

Arma Reforger je vojenská střílečka z pohledu první osoby v otevřeném světě vyvinutá a vydaná společností Bohemia Interactive. Arma Reforger patří do série Arma. Bohemia Interactive jasně zmínila, že Arma Reforger může překlenout propast mezi Arma 3 a 4.

Arma Reforger je poháněn motorem Enfusion, který vám umožní bojovat na 51 km2 ostrovního terénu v prostředí studené války. V této hře si můžete vytvořit své vlastní jedinečné scénáře pomocí režimu závěsu Game Master.

Tato hra je plně modifikovatelná, kreativní a všestranná a nabízí mnoho úžasných funkcí, které můžete hrát, a mnoho dalších vám brzy přijde do cesty. Nabízí různé režimy, jako je Everon, Conflict, Game Master, Multiplatform, Multiplayer, Workbench a Workshop.

Minimální systémové požadavky pro hraní Arma Reforger na vašem PC jsou následující:

  • Windows 10 64-bit
  • Intel Core i5-4460/AMD FX-4300
  • 8 GB RAM a 15 GB volného místa
  • NVIDIA GeForce GTX 1650 nebo podobná
  • Verze 12 rozhraní DirectX
  • Širokopásmové připojení k internetu

Hratelnost

Arma Reforger je sandboxová vojenská střílečka z pohledu první osoby v otevřeném světě. Po vydání série Arma vyvinul Bohemia Interactive působivou hru s novými vlastnostmi a funkcemi.

Podívejme se, proč je to tak dobré.

Bojiště pro hráče, kam se vrátí, je středoatlantický ostrov Everon o rozloze 51 km2, což je mikrostát. Je to nejikoničtější terén, který byl věrně přepracován a restaurován a stal se dosud nejfotografičtějším a nejkrásnějším.

Přejděte na herní režim Arma Reforger konflikt a rozpoutejte válku. Můžete se připojit k sovětským nebo americkým silám v multiplayerovém, dynamickém scénáři a scénáři tým versus tým. Můžete spolupracovat na budování obranných a podpůrných struktur, zachytit klíčové cíle, dohlížet na logistiku atd.

V režimu Game Master můžete upravovat mise, upravovat události, nastavovat úkoly a reagovat na hráče ve vašem týmu na bojišti. Zde musíte být taktičtí a reagovat, protože pokaždé, když jste v akci, budete čelit různým bojovým scénářům.

Přijde čas, kdy si musíte vybrat svou stranu a strategicky zahájit bitvu o budoucnost. Použitá technologie je stejná, ale engine je nejnovější, což je pro hráče Arma Reforger jen začátek. Můžete si vzít nástroje a funkce, které potřebujete, z Workbench a upravit své zbraně a další věci ve vaší dílně.

  Oprava Nelze připojit úložiště TWRP na Androidu

Připravte se na bitvu; pamatujte, toto je jen začátek!

Jak vám může pomoci serverový hosting Arma Reforger?

Hra a grafika Arma Reforger jsou příliš dobré. Ostrov je nový a jeho vlastnosti jsou jedinečné. A pokud chcete z této hry vytěžit maximum a hrát ji jako profesionální hráč, potřebujete větší výkon a efektivitu.

Ale váš běžný internet a jeho šířka pásma, kterou sdílí mnoho dalších, nebudou stačit k tomu, abyste zažili skutečné kouzlo této hry.

Existuje mnoho možných důvodů pro výběr nejlepšího herního serveru pro Arma Reforger. Například nevíte, kdy se vaše hra nebo server může zpozdit nebo čelit výpadkům. A když se to stane, vaše hra může trpět. O svá data můžete dokonce přijít kvůli nějaké závadě nebo bezpečnostní zranitelnosti.

Použití hostingu herního serveru vám tedy pomůže hrát Arma Reforger s vyšší rychlostí, výkonem, škálovatelností, zabezpečením a mnoha působivými funkcemi.

Pojďme pochopit, jakou roli hraje hosting herních serverů při vytváření radostné jízdy.

Spolehlivá doba provozuschopnosti

Doba provozuschopnosti, očividně opak prostoje, se týká dostupnosti vašeho herního serveru. Dobrý poskytovatel serverového hostingu poskytuje 99,99% dostupnost, což znamená, že vaše hra je vždy v provozu, takže ji můžete hrát, kdykoli budete chtít.

Funkce a pluginy

S prémiovým hostitelem herního serveru získáte další funkce, pluginy a mody.

Mezi běžné funkce patří ochrana DDoS, zálohovací úložiště, bezplatná databáze MySQL, datová centra po celém světě a mnoho dalších, které vám poskytnou další sílu ve vaší hře. Tímto způsobem můžete hrát nezastavitelně bez obav z prostojů a ztráty dat.

Podporované mody a flexibilní pluginy zvyšují zábavu a poskytují vám více pohodlí. Můžete také přidat další nástroj, jako je Teamviewer, abyste mohli mluvit se svým týmem během hraní.

Bezpečnostní

Když jste online, je třeba zvážit zabezpečení kvůli problémům s kybernetickou bezpečností, jako je krádež dat, hackování atd.

Poskytovatelé hostingu herních serverů nabízejí bezpečnostní funkce, jako je prevence DDoS, zálohování atd. Vždy zůstaňte aktivní, abyste ochránili svá data před podvodníky. Takže se spolehlivým serverovým hostingem Arma Reforger nechte podvodníky přijít lovit a vrátit se s prázdnýma rukama.

Technika

Při výběru nejlepšího herního serveru musíte zkontrolovat, jaká technologie je uvnitř použita. K rychlejšímu výkonu a dobré reakci v každé situaci je zapotřebí dobrý hardwarový server. Moderní server obecně používá nejnovější procesory Intel nebo AMD a disky NVMe nebo SSD pro lepší výkon a dostupnost.

Průběžné zálohování

Zálohování je nezbytné řešení pro obnovu po havárii pro každý podnik, které můžete očekávat od hostitele herního serveru. Tímto způsobem můžete chránit své uložené soubory, konfigurace a hry. Pokud pohroma nebo nehoda poškodí server, bude k dispozici záložní server pro obnovení všech souborů. Tím pádem nepřijdete o svá data a začnete hrát, ať se děje cokoliv.

GTXGaming

Získejte svou oblíbenou hru od GTXGaming, jednoho z nejlepších poskytovatelů hostingu herních serverů, kteří nabízejí ty nejlepší vlastnosti a funkce ve své třídě. Jeho ovládací panel vám ještě více usnadní práci s nastavením herního serveru Arma Reforger.

GTXGaming je výkonným zdrojem mnoha funkcí, které vám pomohou hrát vaši oblíbenou hru bez námahy. Jednoduše vyberte své možnosti pomocí posuvníků a textových editorů. S GTXGaming je velmi snadné přepínat mezi hrami odkudkoli a kdykoli. Serverové stanice jsou rozšířeny po celém světě, aby vám poskytly dokonalé rozlišení vaší hry.

Získejte plné pokrytí vaší hry napříč datovými centry v Los Angeles, New Yorku, Dallasu, Miami, Quebecu, Moskvě, Sydney, Singapuru, Charlotte, Londýně, Stockholmu atd. Navíc jeho zabezpečení na podnikové úrovni zajišťuje, že váš server vždy online. Chrání váš server před nechtěnými útoky prostřednictvím ochrany DDoS a nabízí možnost automatického aktualizace modů pro příjem nejnovějších aktualizací.

  10 rychlých kroků ke zvýšení výkonu Macu

Kromě toho jsou vaše uložené složky a zásuvné moduly API v bezpečí se zálohovacím strojem. Když se váš server potýká s jakýmkoli problémem, automaticky vytvoří zálohu klonu pro vaše uložené položky. GTXGaming využívá výkonné procesory Intel E3 nejnovějších verzí i7 a i9 spolu s robustními AMD Ryzeny, které poskytují nejlepší herní zážitek. Podporuje všechny mapy Arma Reforger a okamžitě přidává nejnovější.

Vyberte si své sloty a pronajměte si herní server Arma Reforger hned teď.

XGamingServer

Vylepšete svůj herní zážitek tím, že to zkusíte XGamingServer získat virtuální dedikovaný herní server Arma Reforger a hostování holého kovového herního serveru. Nabízí vyhrazené úložiště, RAM, CPU a vysoký výkon a zabezpečení.

Herní panel XGamingServer je zcela založen na pterodaktylu, který obsahuje nabité funkce. Ovládací panel je snadno použitelný, takže můžete mít plnou kontrolu nad herním serverem a soubory. XGamingServer také poskytuje automatické zálohování vašich uložených souborů a konfigurací.

Stáhněte si zálohu kdykoli chcete z úložiště záloh a nemusíte se obávat ztráty dat. Získejte databáze MySQL, správce modů, možnost vytvářet plány, zvát uživatele a další z vlastního panelu. Ukrývá svou rozsáhlou infrastrukturu ve 4 regionech po celém světě, včetně východního a západního pobřeží Severní Ameriky, Austrálie a Evropy.

S XGamingServer můžete zažít nízký ping, plynulé hraní, užitečné funkce a vysoký výkon. Využívá nejnovější procesory Intel a AMD s velkou šířkou pásma a NVMe SSD. Získejte svůj server online během několika minut od registrace, což znamená, že můžete okamžitě začít hrát.

Pronajměte si svůj herní server Arma Reforger za 8 $/měsíc a získejte neomezené hráčské sloty, 30 GB SSD, 2 GB RAM atd.

Nitrado

Připojte se k hráčům a přátelům a zahrajte si nejlepší hru s Nitrado, která nabízí prémiový server Arma Reforger pro lepší hratelnost. Jeho plně přizpůsobitelný herní panel vám umožní nastavit a získat přístup okamžitě s úplnou kontrolou nad serverem.

Hrajte s kompletní podporou modů a posuňte svůj herní server na další úroveň. Odborníci mohou provádět změny na serveru různými způsoby, aby bylo pohodlné, zábavné a přineslo nové výzvy. Nejen techničtí uživatelé, ale i běžní uživatelé mohou provádět změny v nastavení svého serveru.

S předplaceným systémem Nitrado můžete okamžitě přistupovat k serveru a získat jej online. Navíc můžete okamžitě přepínat mezi dostupnými službami bez placení navíc. Spravujte všechny služby snadno v jediném účtu a získejte herní servery ESL Premium a plný přístup přes webové rozhraní Nitrado, RCON a FTP.

Kromě toho jsou datová centra Nitrado k dispozici na sedmi různých místech pro nízké pingy a vysoký výkon. Místo levných komponent najdete bezpečný a kvalitní serverový hardware. Denně také zálohuje vaše uložené soubory, aby byla vaše data zabezpečena. Získáte rychlé 500 Gbit připojení a přímé peeringy s TeliaSonera, UnityMedia/UPC, Deutsche Telekom a Tiscali.

Hrajte svou hru bez přerušení s malým bitevním balíčkem NItrado za 3,25 $/měsíc. Můžete také upgradovat svůj balíček na 12,99 $ měsíčně nebo více.

Logické servery

Zažijte lepší hru s logické servery Herní server Arma Reforger hostuje a ukažte plnou formu vašich hráčů pomocí plně modifikovatelné, kreativní a všestranné platformy. Logic Servers má ovládací panel TCAdmin, který vám umožňuje ovládat nastavení serveru a používat server podle vašeho výběru.

Odborníci získají plný přístup k FTP a webovým správcům souborů, aby mohli provádět změny ve hře a rozšiřovat další funkce a funkce. Získejte funkci zálohování pro své uložené soubory a hry a obnovte je kdykoli a odkudkoli a začněte hrát znovu tam, kde jste předtím skončili.

Snadno používejte konfigurační editor, příkazové řádky a vlastní herní panel. Aktualizátor jedním kliknutím vám také pomůže snadno aktualizovat jakékoli mody nebo jiné položky. Logic Servers napájí vaše servery procesorem 4 GHz+ a úložištěm NVMe/SSD a neustále je chrání pomocí DDoS ochrany, i když nejste online.

  Jak používat aplikaci McDonald's

Logic Servers vám nabízí širokou síť pro váš herní server, takže nikdy nebudete čelit výpadkům. Její datová centra jsou rozmístěna v mnoha regionech, včetně Londýna, Stockholmu, Frankfurtu, New Yorku, Los Angeles, Dallasu, Chicaga, Sydney, Melbourne, Singapuru a Sao Paula.

Pronajměte si herní server a užijte si hru. Server můžete nastavit okamžitě během několika minut a připravit se na hru.

1GServerHost

Získejte efektivní hosting herního serveru Arma Reforger 1GServerHost a zažijte s přáteli boj ve studené válce. Poskytuje vám rychlost serveru 5,20 GHz, neomezenou kapacitu přehrávače a 2 TB úložiště NVMe. Zaplaťte svou první fakturu a získejte svůj server okamžitě online.

1GServerHost vám umožní snadno nakonfigurovat váš server, načíst hru a začít hrát. Každé datové centrum nabízí bezplatnou ochranu DDoS, vyhrazené specifikace a nejlepší připojení k internetu pro zajištění skutečné redundance. Ať jste kdekoli, můžete si vybrat nejbližší datové centrum a využít zařízení s nízkým pingem.

1GServerHost používá vysoce přizpůsobený ovládací panel TCAdmin, který zahrnuje FTP přístup a možnosti správy souborů Sunning, takže můžete snadno provádět změny a přidávat mody. Pokud něco půjde na jih, uloží vaše dříve uložené položky do záložního úložiště, odkud je můžete kdykoli obnovit.

S funkcí snadného přepínání her můžete hrát další hry, abyste si osvěžili mysl. 1GServerHost eliminuje složité konfigurační soubory; jeho konfigurační editory vám umožní vychutnat si vynikající a snadno použitelné možnosti. Jeho ovládací panel také nabízí uživatelům plně automatizovaný zážitek, od automatického restartu po zálohování, zcela zdarma.

Pronajměte si nyní svůj Arma Reforger server za 12,95 $/měsíc a v případě nespokojenosti využijte 72hodinovou plnou náhradu.

GPORTAL

GPORTAL nabízí prémiový serverový hosting Arma Reforger s vysokým výkonem, nízkým pingem, okamžitým nastavením a snadno použitelným ovládacím panelem. Jeho Gamecloud vám dává možnost přepínat mezi dostupnými hrami, kdykoli budete chtít.

Pronajměte si nyní svůj oblíbený herní server a díky nejnovějším technologiím se do 3 minut připojte online. Neuvěřitelně vysokou rychlost GPORTALu lze přičíst jeho špičkovému hardwaru a serverům NVMe SSD. Spolupracuje také s Corero a Bulwark, aby poskytovala vícevrstvou ochranu proti DDoS útokům.

GPORTAL navíc nabízí 500 GB záložního prostoru pro ochranu vašich konfigurací, dat a her. Najdete zde také různá datová centra po celém světě, včetně Los Angeles, Dallasu, New Yorku, Washingtonu, São Paula, Londýna, Frankfurtu, Barcelony, Johannesburgu, Tokia, Taipei, Singapuru a Sydney. Vyberte si pro svou hru nejbližší místo, abyste nezaznamenali žádné prostoje a vysoký výkon.

Získejte plnou flexibilitu hostingu serveru Arma Reforger tím, že si jej nyní pronajmete za 4,91 $ na 3 dny.

Závěr

Pokud máte rádi intenzivní bojové a taktické střílečky, Arma Reforger je pro vás. Vylepšete svou hru několikanásobně tím, že si pronajmete nejlepší serverový hosting Arma Reforger, který může nabídnout vysokou rychlost, nejnižší zpoždění, vynikající výkon a nepřetržité zabezpečení a zálohování.

Můžete si vybrat kteréhokoli z výše uvedených poskytovatelů herního hostingu, který vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu. Pomůže vám uvolnit váš skutečný herní potenciál a hrát výkonnou hru online bez přerušení.

Můžete také zvážit nákup dobrého herního monitoru.

x