7 nejlepších aplikací pro rozdělení účtů pro sledování sdílených výdajů

Aplikace pro rozdělování účtů mohou být vaším nejlepším přítelem během skupinových cest nebo mezinárodních cest, kde je vyžadován převod měn v reálném čase. Už žádná mentální matematika o převodech měn!

Setkáváte se po dlouhé době se svými starými přáteli? Jakou čistou blaženost zažíváš, že? Najednou se na vaší zábavné párty objeví účty za všechny nápoje a jídlo, které jste všichni spolkli.

Postupně všechna legrace vyprchá a konverzace se začne přesouvat k účtům a platbám. Všichni začnou vyprazdňovat své peněženky, aby přispěli na účty.

Co je ještě děsnější, když někteří začnou diskutovat o tom, jak spravedlivě rozdělit účet mezi všechny účastníky, aby se nikdo necítil podveden. Je sice racionální, ale může vést k trapným situacím; předpokládejme, že někdo není schopen zaplatit svůj podíl na účtu! Dost trapnosti, aby to zničilo atmosféru!

Jak se tedy po nezapomenutelném večeru uchránit před těmito nemotornými situacemi kolem rozdělování účtů?

Přepněte na jednu z aplikací pro rozdělování účtů, díky níž je vyřizování plateb, měsíčních výdajů a dalších účtů s ostatními přispěvateli hračkou. Tyto aplikace mohou být vaším zachráncem v několika situacích, ne v jedné.

Přinášejí transparentnost výdajů s vaším spolubydlícím, abyste věděli, jaký podíl na účtech za energie musí zaplatit.

Jsou aplikace pro rozdělování účtů proveditelné? Poslouchejte nás více! Níže jsou uvedeny některé z aplikací pro rozdělování účtů, které můžete vyzkoušet, abyste se konečně zbavili konvenčního způsobu rozdělování účtů, aby měl každý jistotu, že zaplatil pouze to, na co měl nárok, a nebylo s ním zacházeno nespravedlivě.

Splitwise

Splitwise je plnohodnotná aplikace pro rozdělování účtů, která vám umožňuje rozdělit výdaje s vašimi rodinnými příslušníky nebo spolubydlícími a poskytuje podrobný přehled o lidech, kteří si půjčili a půjčili peníze, což usnadňuje správu těchto údajů.

Aplikace je dostupná na webu, na zařízeních iOS a Android a všichni účastníci se mohou snadno připojit ke skupině a přispět na náklady.

Splitwise má velmi jednoduché rozhraní a nabízí bohatou sadu funkcí – můžete kategorizovat výdaje, exportovat zprávy ve formátu CSV, zjednodušit dluhy a spravovat opakované výdaje.

  Jak hrát klasický „Doom“ v širokoúhlé obrazovce na vašem PC nebo Mac

Existuje také možnost rozdělit účty rovnoměrně nebo nerovnoměrně mezi více lidí, ať už to scénář vyžaduje. Splitwise podporuje více než sedm jazyků a více než 100 měn, což vyžaduje prokázání jeho všestrannosti při rozdělování účtu.

Aplikace zasílá pravidelná upozornění všem členům skupiny, aby jim připomněla nedoplatky. Je také možné provádět platby prostřednictvím platforem PayPal a Venmo a také v hotovosti, kterou je potřeba evidovat ručně.

Tab

Tab je nejlepší volbou, pokud chcete rozdělit účet za večeři mezi skupinu lidí. Musíte nahrát naskenovanou kopii účtenky a všichni účastníci budou mít přístup k účtu ve své aplikaci. Uživatelé pak mohou klepnout na cokoli, co si objednali, aby uhradili platbu, nebo může více uživatelů sdílet náklady na jednu objednávku. Aplikace automaticky vypočítá daně a spropitné a rozděluje je v poměru.

Aplikace vám umožňuje provádět digitální platby za účty nebo jen platit v hotovosti. Tab také podporuje integraci Venmo, takže váš účet Venmo lze také použít k vyúčtování. Tab podporuje cloudovou technologii pro synchronizaci všech aktivit v reálném čase a individuální výpočet součtu pro každého účastníka.

Užitečná jídelní aplikace Tab je k dispozici pouze pro zařízení Android a iOS. Navíc je aplikace k dispozici pouze ve Spojených státech kvůli standardnímu formátu potvrzení, daním a rodným jazykům.

TriCount

TriCount je zjednodušená aplikace pro chytré telefony iPhone a Android, která umožňuje spravovat účty explicitním sdílením výdajů mezi členy skupiny. Aplikace se hodí v několika situacích – když stolujete se svými přáteli nebo rozdělujete měsíční výdaje se svým spolubydlícím. Uživatelé musí vytvořit skupinu a sdílet pozvánky se svými přáteli.

Jakmile jsou všichni členové přidáni, mohou snadno zobrazit svůj podíl na výdajích a zaplatit za sebe. Najdete zde několik metod rozdělování nákladů, které lze použít, když je požadováno nerovnoměrné dělení.

Jednoduché rozložení usnadňuje bezproblémové rozdělování výdajů a aplikace funguje i offline. TriCount zasílá pravidelná upozornění push, aby si byli všichni vědomi nevyřízených výdajů, což vám ušetří stres.

Opět platí, že registrace do aplikace je volitelná a aplikace funguje také v režimu hosta. Některé základní funkce jsou k dispozici zdarma, zatímco pro využití pokročilých funkcí musíte přejít na prémiovou verzi.

  Jak přizpůsobit panel nástrojů Rychlý přístup v aplikacích Microsoft Office

Venmo

Venmo je jedna aplikace, která se po věky používá k vyrovnání účtů se spolubydlícím, zaplacení podílu na obědě nebo vyúčtování měsíčních výdajů. Práce aplikace je přímočará; osoba, která dluží peníze, může peníze poslat přímo přes Venmo. Podobně může druhá osoba poslat poplatek a požadovat po druhé osobě vymazání čekajících peněz.

Venmo nabízí několik metod k vymazání osady; platba debetní kartou nebo bankovním účtem je zdarma. Platbu lze provést ze samotné aplikace nebo kliknutím na upozornění pomocí jedinečného kódu.

Aplikace Venmo je k dispozici na zařízeních Android a iOS, aby usnadnila platby na cestách. Aplikace je mnohem elegantnější než PayPal a celkový dojem je uspokojivý. Venmo lze bez problémů integrovat s dalšími aplikacemi, jako je SplitWise, a poskytuje praktickou možnost nahrát obrázky účtenek, aby bylo rozdělování účtů mnohem jednodušší.

Acasa

Acasa není jen aplikace pro rozdělování účtů; nabízí mnohem více, aby vám usnadnil život. Je navržen pro nastavení, správu, placení a rozdělení nákladů na účty z jediné platformy. Bezplatná aplikace zdůrazňuje vaše účty za domácnost a rozděluje je proporcionálně mezi vás a vašeho spolubydlícího.

Aplikace Acasa je k dispozici na zařízeních Android a iOS; Můžete si jej stáhnout do svého smartphonu a vybrat si všechny účty za energie, které má Acasa vyřizovat za vás – energii, širokopásmové připojení, vodu, televizi, co si jen vzpomenete.

Můžete jej synchronizovat se svým spolubydlícím a zkontrolovat cenu v aplikaci. Je také možné nastavit automatické měsíční platby a po aktivaci Acasa rozdělí účty na stejné částky a každý měsíc provede jednu platbu z bankovního účtu.

Správa měsíčních výdajů není jen to, v čem je Acasa dobrá; aplikaci můžete také použít k rozdělení účtů při stolování, večerech s pizzou, oslavách narozenin a tak dále.

Ustavit

SettleUp je vynikající volbou pro vypořádání účtů a vyrovnání dluhů v jednoduchých situacích a situacích rozdělování na míru. Tuto aplikaci můžete použít, když cestujete do zahraničí a musíte se vypořádat s několika měnami. Stejně jako TriCount funguje aplikace také offline a nabízí také bezplatnou verzi.

Směnné kurzy měn v reálném čase se hodí, když potřebujete mezinárodně rozdělit platbu v různých scénářích.

Rozdělení může být provedeno rovnoměrně, nebo můžete přiřadit konkrétní částku pro každou osobu ve skupině. Účty lze rozdělit přímo prostřednictvím odkazu, aniž byste se museli registrovat do aplikace.

  Jak aktualizovat NBA 2K16

SettleUp zálohuje veškeré rozdělování účtů provedené prostřednictvím aplikace pro Android a iOS a synchronizuje je pro účastníky skupiny. Bezplatná verze nabízí základní funkce, zatímco prémiová verze je poseta funkcemi; můžete nahrávat účtenky, spravovat opakující se transakce, kategorizovat výdaje, skupiny rozdělující barevné kódy a tak dále.

Snap & Split

Konečně máme Snap & Split od Standy Software, který obratně rozdělí váš účet za potraviny, účet v restauraci a další výdaje snadno se svými spolubydlícími. Postup je přímočarý. Vše, co musíte udělat, je pořídit a nahrát fotografii účtů, rozdělit objednávky mezi členy skupiny a zaplatit svůj podíl.

Aplikace Snap & Split je k dispozici pouze pro chytré telefony Android a využívá technologii OCR ke skenování účtenek a dokáže číst účtenky OCR v 75 jazycích

Po naskenování je účtenka dostupná i offline, kterou můžete sdílet se svými přáteli, aby mohli zaplatit útratu. K dispozici je několik způsobů, jak účty rozdělit – zachytit účtenky nebo je nahrát z galerie, platit po položkách, provádět stejné platby, platit v poměru a mnoho dalších.

Najdete zde také kalkulačku spropitného, ​​která převezme vstup a rozdělí částku spropitného mezi všechny účastníky. Mezi další funkce patří automatická detekce daní a slev, sdílení účtů a organizér účtenek.

Poslední slova

Ať už máte večer s přáteli nebo žijete se spolubydlícím, scénáře vyžadující rozdělení účtů jsou nevyhnutelné. Zajímavé je, že neexistuje jedna, ale mnoho aplikací, které zjednodušují matoucí úkol rozdělování účtů mezi skupinu a zajišťují, že si každý dobře uvědomuje, kolik musí přispět k vyúčtování nevyřízených účtů.

Můžete také prozkoumat některé nejlepší aplikace pro kalkulačku tipů pro Android a iOS.

x