7 nejlepších dedikovaných serverů pro vaše kritické podnikové aplikace

Kritické podnikové aplikace, jako jsou finanční systémy, aplikace pro zasílání zpráv, SaaS, API atd., jsou nezbytné pro provoz obchodních operací a nejlépe dedikovaný serverový hosting vám může pomoci udržet je v optimálních podmínkách.

Je to proto, že pokud dojde k přerušení nebo selhání kritické obchodní aplikace, ovlivní to základní organizační operace. V důsledku toho může podnik utrpět ve své efektivitě, výkonu aplikací, financích, produktivitě, zabezpečení a důvěře zákazníků. To stačí na to, aby způsobilo poškození autority vaší značky na trhu plném konkurence.

To je důvod, proč musíte udělat vše, co můžete, abyste zachovali zdraví vaší aplikace, aby fungovala s maximální efektivitou. Za tímto účelem může hosting dedikovaného serveru dělat zázraky pro vaše kritické obchodní aplikace tím, že poskytuje špičkový výkon, zabezpečení a stabilitu pomocí technologií nové generace.

V tomto článku pochopíme, jak vám hosting dedikovaného serveru může prospět pro vaše obchodní aplikace, a pak se podíváme na některé z nejlepších webových hostitelů.

Tady to máte!

Co je dedikovaný server hosting?

Dedikovaný server hosting vám poskytuje plnou kontrolu nad serverem a hostuje pouze vaši aplikaci na jediném výkonném serveru. Zde nemusíte sdílet prostředky serveru s nikým jiným. Získáte tak bezkonkurenční výkon, dostupnost, rychlost a zabezpečení, tedy všechny ingredience nezbytné pro napájení vašich internetových aplikací.

Kromě toho vám poskytují přístup root, takže můžete ovládat nastavení serveru, instalovat software, měnit konfiguraci a další funkce. Dedikovaný hosting je jako vlastnit celý dům. Poskytuje vám všechny potřebné funkce a schopnosti, díky kterým bude váš hosting snadný, kromě toho, že nedistribuuje zdroje vašeho serveru.

Dedikovaný hosting je však drahý, ale podle vzhledu jeho nabídky to stojí za to. Takže, pokud jste zavedená firma a vaše návštěvnost, prodeje a příjmy se zrychlují, teprve potom jděte na vyhrazený hosting, protože budete mít rozpočet na pokrytí výdajů. Jinak vás to může přetížit.

Dedikovaný hosting je také vhodný pro střední podniky nebo podniky sloužící průmyslovým odvětvím, jako je elektronický obchod, lékařství, finance, videohry atd. Potřebují vysoké zabezpečení a soukromí pro své obchodní a zákaznické údaje.

Můžete najít dva typy dedikovaného hostingu – Managed a unmanaged/self-managed.

  • U řízeného dedikovaného hostingu se váš hostitel bude starat o server a jeho infrastrukturu, údržbu, nástroje, aktualizace, záplaty, výkon atd. To je pro vás dobré, pokud nemáte vyhrazený tým, který by se serverem staral.
  • Nespravovaný dedikovaný hosting vyžaduje péči o server, který vám přidělil váš webový hostitel. Budete muset nainstalovat operační systém, nainstalovat software a nástroje pro spouštění operací, přidat funkce, sledovat vaše aplikace a výkon a zabezpečení, údržbu a mnoho dalších. Je výhodné, pokud máte technické znalosti nebo tým, který všechny tyto úkoly zvládne. Je také levnější než řízený vyhrazený hosting.

Pokud tedy hledáte typ webhostingu pro provádění náročného zpracování/práce, dedikovaný hosting je nejlepší místo možností, jako je virtuální privátní server (VPS) nebo virtuální stroje (VM). Nebudou postačovat k tomu, aby nabízely úroveň spolehlivosti, výkonu, stability, kontroly a zabezpečení, kterou potřebujete pro provoz svých kritických podnikových aplikací.

Jaké jsou výhody vyhrazených nebo holých kovových serverů?

Někdy se používají zaměnitelně, holé kovové a dedikované servery jsou podobné, ale ne stejné. Liší se ve způsobu, jakým je webhosting doručuje klientům.

Obecně platí, že dedikované servery zahrnují fakturaci v měsících nebo letech, hardware nižší třídy než holý kov a delší doby poskytování.

Dá se říci, že holý kov je pokročilá verze dedikovaných serverů. Byl představen, aby napravil slabé stránky dedikovaných serverů a zvýšil celkový zážitek z hostování. Bare metal servery nabízejí pokročilé hardwarové komponenty, jako jsou nejnovější procesory a grafické jednotky, rychlejší doby poskytování nebo nasazení a model cloudových služeb pro fakturaci.

  Přizpůsobte si umístění, přístupnost a další možnosti postranního panelu Firefoxu

Dedikované a holé kovové servery jsou spolehlivou a stabilní volbou webhostingu pro podniky a mohou být lepší a bezpečnější volbou než jiné typy hostingu, tedy i náklady.

Pojďme se tedy podívat na některé z výhod vyhrazených nebo holých metalových serverů:

  • Vyšší výpočetní výkon pro výkon: Holé a dedikované servery nabízejí vyšší výpočetní výkon, protože používají špičkový hardware optimalizovaný pro výkon. Vaše aplikace tedy vykazují lepší výkon, stabilitu a odezvu.
  • Vylepšená fyzická izolace: Izolují váš server pomocí nejnovější technologie a péče, aby zajistily lepší využití zdrojů a zabezpečení před kybernetickými hrozbami.
  • Lepší kontrola nad serverem a softwarovým balíkem: Získáte větší kontrolu nad svým serverem, abyste měli přístup ke všemu a mohli měnit věci, které chcete. Poskytují vám také root přístup ke konfiguraci nastavení, personalizaci a přizpůsobení serveru a jeho použití, jak chcete.
  • Konzistentní síťový vstup/výstup a výkon disku: Vyhrazené servery a servery s holým povrchem nabízejí větší stabilitu a konzistenci, pokud jde o síťový výstup a vstup a výkon disku, aby vaše kritické podnikové aplikace neustále běžely.
  • Větší zabezpečení a dodržování předpisů: Protože váš server patří pouze vám, neexistuje způsob, jak sdílet zdroje s ostatními. Vylepšuje zabezpečení pomocí špičkových bezpečnostních funkcí, jako je prevence DDoS, které chrání váš server před útoky. Kromě toho můžete také dodržovat předpisy a chránit data svých zákazníků.
  • Vylepšená kvalita služeb: Díky vysokému výkonu, stabilitě, zabezpečení a kontrole získáte lepší kvalitu služeb pro vaše kritické podnikové aplikace. Nemusíte se proto potýkat s prostoji nebo prodlevami. Nabízejí také vysokou SLA a dostupnost přes 99 %, aby vám sloužily co nejlépe.

Pojďme si tedy promluvit o našem ručně vybraném nejlépe specializovaném serverovém hostingu pro umístění vašich kritických aplikací.

OVHcloud

Objevte řadu robustních dedikovaných serverů s nejnovější generací procesorů Intel Xeon Gold a AMD EPYC OVHcloud. Jejich dedikovaný server hosting je vhodný pro vaše kritické obchodní aplikace.

Všechna jejich kovová řešení využívají komponenty nové generace, které zaručují jejich odbornost. Pečlivě navrhují, sestavují a udržují každý stroj a dodají server během několika minut, aby vám nabídli nejlepší konfigurace pro vaše projekty.

„Servery můžete nasadit rychle a vybrat si z 28 datových center po celém světě. Budete těžit z vysoce odolné a zabezpečené sítě, která zajistí nepřetržitý servis pro vaše uživatele. OVHcloud vám umožňuje vybudovat spolehlivou infrastrukturu pro podporu vašich kritických podnikových aplikací.

Můžete dokonce zlepšit škálovatelnost infrastruktury propojením serverů s jinými řešeními OVHcloud, jako je veřejný a soukromý cloud. Kromě toho jsou vaše servery udržovány pomocí funkcí vodního chlazení pro energetickou účinnost. Navíc získáte minimální šířku pásma 500 Mbit/s a výkon, který vydrží špičkový provoz.

Odchozí a příchozí provoz je bezplatný a neomezený, ale v případě potřeby můžete také zvýšit kapacitu šířky pásma. Jejich ovládací panel OVHcloud podporuje různé distribuce OS, včetně Windows Server, CentOS, Debian nebo Ubuntu; rozhraní cPanel a Plesk; Virtualizace serverů Microsoft SQL Server, VMware, Hyper-V a CoreOS. Navíc OVHcloud nabízí optimální zabezpečení tím, že chrání váš dedikovaný server před DDoS útoky.

Vyberte si z různých cenových možností v závislosti na vašem požadavku, počínaje 65,55 $ měsíčně, kde získáte platformu Intel Xeon.

Tekutý web

Vyberte si nejlépe spravovaný cloudový dedikovaný server hosting – Tekutý web s 0% sdílením a 100% škálovatelností pro vaše kritické podnikové aplikace. Jejich cloudové servery Bare Metal jsou spolehlivé a bezpečné a poskytují úplnou transparentnost hardwaru. Poskytuje vyvažování zátěže pro úsporu zdrojů.

Můžete škálovat a optimalizovat, kdykoli chcete, abyste dosáhli nejlepšího výkonu, bez ohledu na provoz. Jedná se o cloudové prostředí bohaté na funkce a výkonné, protože poskytuje root přístup, okamžité zřizování, lepší šířku pásma, integrovaný firewall a nástroj pro vyrovnávání zatížení. Umožňuje vám sledovat provoz a chránit váš web a server před náhlými útoky.

  Jak si udržet vaše fotky budou v bezpečí, zatímco jste mimo Střelba

Vestavěný Cloudflare CDN pomáhá vašemu webu získat rychlost a zvýšit ochranu. Optimalizujte nastavení zabezpečení pro plně spravované servery Linux a Windows pomocí ochrany ServerSecure. Získejte rychlou síť na gigabitových uplinkech a získejte ZDARMA datové přenosy pro příchozí šířku pásma.

InterWorx con panel vám umožňuje spravovat a mít plnou kontrolu nad vašimi servery a aplikacemi. Ovládejte vše z Plesk a cPanel, včetně nasazení aplikací, údržby a automatických aktualizací. Zabezpečená IP adresa pomáhá zvýšit rychlost, ochranu a výkon aplikací a webů. Získejte záruku dostupnosti sítě a zajištění napájení pro všechna směrovací zařízení v síti.

Získejte procesor Intel Xeon E3-1230 v5 za cenu 149 $ měsíčně, včetně 4 jader, 16 GB RAM, 452 GB SSD RAID 1 a šířky pásma 5 TB.

Hosting A2

Hosting A2 nabízí spravovaný i nespravovaný dedikovaný server hosting. Má novou řadu dedikovaných serverů Bare Metal, kde si můžete vybrat z procesorů Intel a AMD. Nabízí nejnovější úložiště NVMe, které vám poskytuje vyšší rychlost a výkon.

Kromě toho hostují vaše aplikace na jejich vysoce výkonné, vyladěné platformě SwiftServer, aby se zvýšila rychlost načítání vašich stránek. V důsledku vysoké rychlosti načítání získáte vyšší míru konverze, míru okamžitého opuštění, úroveň spokojenosti zákazníků a hodnocení SEO.

Můžete se však také rozhodnout jít s jejich plánem Turbo a dále zvýšit výkon webu. Přichází s větší stabilitou serveru, efektivní správou připojení, menším využitím CPU a paměti a Turbo Cache pro ukládání obsahu HTML stránek a jejich obsluhu bez spuštění PHP.

V nespravovaném serveru najdete správu příkazového řádku, spravovanou síť a hardware, volbu OS, úplný root přístup a instalátor na jedno kliknutí. Na druhé straně na spravovaném serveru najdete cPanel, root přístup, spravovanou síť a hardware, zabezpečení spravovaného serveru a podporu posádky.

A2 Hosting zaručuje 99,9% dostupnost sítě a jejich datová centra jsou vysoce zabezpečená a ke vstupu je potřeba kombinovaný zámek a přístupová karta. Získáte dieselové generátory a záložní baterie pro zajištění nepřetržitého napájení. Nabízí také další výhody, jako je inteligentní oznamovač serveru, ZDARMA vyhrazená IP adresa, škálovatelné servery atd.

Získejte spolehlivý a rychlý vyhrazený hosting Bare Metal za pouhých 99,99 $ měsíčně.

Hetzner

Hetzner umožňuje nakonfigurovat server podle vašich obchodních potřeb pomocí vyhledávače serverů a vybrat váš server během několika sekund. Můžete si také vybrat z možností procesorů AMD a Intel v různých plánech a těžit z přístupu root.

Svou infrastrukturu má v datových centrech v Norimberku, Falkensteinu a Helsinkách. Definujte RAM mezi 32 GB až 256 GB a minimální počet HDD od 0 do 15, přičemž velikost každého disku se pohybuje mezi 0 TB až 10 TB. Získáte vysoce spolehlivé úložiště NVMe SSD/SATA pro vyšší rychlost a ECC RAM.

Hetzner využívá energii z obnovitelných zdrojů k napájení svých serverů dostupných v datových centrech. Navíc jeho testovaný bezpečnostní systém pomáhá udržovat data v soukromí a bezpečí. Získáte také plný přístup k IT systémům.

Vultr

Získejte úplnou kontrolu nad svými kritickými aplikacemi s Vultr která nabízí vysoce výkonné dedikované servery s jedním nájemcem. Představuje dedikované servery Bare Metal, které vám poskytnou přístup k fyzickým serverům a dokážou energeticky náročné pracovní zátěže, přičemž nabízejí prostředí s jedním tenantem a žádnou virtualizační vrstvu.

Servery jsou celosvětově dostupné na 7 různých místech, takže svou aplikaci můžete nasadit téměř okamžitě. Každá instance serveru nabízí síťové připojení 10 GbE a přibližuje koncovým uživatelům vysokou rychlost a propustnost s nízkou latencí.

Hardware je 100% váš s nulovými sdílenými prostředky, žádným měřeným CPU, zdroji IOPS a nulovými hlučnými sousedy. Neexistují žádné limity, o které se můžete bát, a svou předinstalovanou aplikaci nebo preferovaný operační systém můžete získat během několika sekund.

Poskytují vám také přístup k dokumentaci a rozhraní API pro servery Bare Metal nebo k dalším informacím. Spusťte svou firemní aplikaci s cloudem SSD a vyberte si z procesorů Intel E3-1270v6 a Intel E-2288G s minimální šířkou pásma 5 TB a maximální 10 TB.

  Co je a jak to opravit?

Vyvolávací cena tohoto Bare metal serveru je 120 $/měsíc, kde získáte 32 GB RAM a 2 x 0,24 TB SSD.

Hyve

Hyve nabízí vám spravované dedikované servery v infrastruktuře s jedním tenantem. Poskytuje vám dokonalé zabezpečení a optimální výkon pro udržení lepší návštěvnosti webových stránek. Zabezpečte svá citlivá data pomocí ultra zabezpečených a vysoce výkonných dedikovaných serverů a získejte plnou kontrolu nad svým prostředím.

Hyve nasazuje špičkový hardware, jako jsou SAN, Juniper, síťové produkty Cisco a HPE BladeServers. Získáte také výhodu nejrychlejšího úložiště a Hyve je jedinou společností, která nabízí 20minutovou výměnu hardwaru SLA.

Spusťte svou pracovní zátěž na procesorech Intel různých řad a získejte paměť v rozsahu od 64 GB do 6 TB DDR4. Hyve podporuje mnoho OS, jako je Red Hat Enterprise Linux, Ubuntu, Windows Server a CentOS. Získáte také vysoce výkonné disky SSD a SAS v rozsahu od 300 GB do 56 TB.

Správci databáze mohou konfigurovat, instalovat, spravovat a optimalizovat vaši databázi, včetně MySQL a MySQL Cluster, SQL Server, MongoDB a PostgreSQL. Podobně mohou odborníci Hyve nainstalovat virtualizační hypervizor, jako je KVM, Microsoft Hyper-V, Redhat a VMware ESXi, což vám umožní provozovat vaši cloudovou platformu.

Hyve nabízí nejlepší sítě a zabezpečení, včetně firewallů Juniper, Cisco, NSX, systému obrany DDoS, vyvažování zátěže, převzetí služeb při selhání DNS, VPN, WAF a IDS. S 35 datovými centry po celém světě si můžete zajistit blízkost k zákazníkům a nízkou latenci.

Hosting InMotion

Hosting InMotionServery Bare Metal vám poskytují úplný root přístup a nabízejí dokonalou rovnováhu mezi výkonem, cenou, výkonem a ovládáním. Můžete si vybrat z různých možností operačního systému nebo načíst operační systém a přizpůsobit server. Jedná se o bezpečný, rychlý a spolehlivý hosting, který zaručuje 99,99% dostupnost.

Jejich servery Bare Metal chrání vaši aplikaci před nechtěnými útoky a díky SSD můžete mít lepší kontrolu, spolehlivost a rychlost. Vyberte si z více umístění datových center a maximalizujte svůj globální dosah. Získáte také komplexní obranu a zabezpečení nové generace, která je integrována se zabezpečením InMotion Hosting.

Poskytují vám také možnost upgradu hardwaru podle požadavků vaší aplikace. Můžete nakonfigurovat Gigabit Ethernet Uplink pro gigabitový přenos souborů webu, souběžná připojení a silný provoz. Využijte výhod, jako je nastavení ZDARMA, dostupnost vzdáleného KVM a privátního SSL, disky SSD ZDARMA a hardwarový firewall Cisco ASA 5506.

Získejte slevu, pokud jste na této platformě noví a začněte používat server za pouhých 99,99 $ měsíčně, abyste mohli využívat procesor Intel Xeon E3-1246 v3, 16 GB DDR3 RAM, 15 TB datový přenos, 5 vyhrazených IP adres, RAID a 1 TB primární SSD.

Závěr

Typ webhostingu, který zvolíte, určuje druh služby, kterou pro své aplikace nebo webové stránky obdržíte. Vyhrazené servery a servery s holé kovem, i když jsou drahé, mohou nabídnout vysoký výkon, zabezpečení, kontrolu a stabilitu, kterou potřebujete pro své podnikové aplikace.

Vyberte si proto v tomto článku dedikovaný nebo holý serverový hosting, který se vám nejvíce líbil, abyste získali všechny jeho výhody pro své aplikace.

Případně můžete vyzkoušet tyto cloudové hostingové platformy pro vaši firmu.

x