7 nejlepších hostingových služeb Craftopia pro hraní bez zpoždění

Herní servery Craftopia od spolehlivé hostingové platformy vám pomohou hrát vaši oblíbenou akční hru s lepším výkonem a výkonem bez zpoždění.

Akční hry o přežití se stávají šílenstvím mezi mnoha lidmi po celém světě.

To vytvořilo obrovský požadavek, který se vývojáři snaží splnit vývojem několika her, z nichž každá má samostatnou fanouškovskou základnu, formát a styl. To pomáhá hráčům udržet si nadšení a trávit volný čas.

Craftopia je akční hra o přežití s ​​pokročilou grafikou a výkonnou hratelností. Tato hra má mnoho zajímavých věcí, od kácení stromů až po kouzlení.

Pokud tedy chcete hrát tak robustní hru na svém PC, potřebujete spolehlivou hostingovou platformu, která vám umožní mít hraní bez zpoždění, lepší grafiku, vysoký výkon, dostupnost a užitečné funkce.

Pojďme diskutovat o tom, co je Craftopia a jak má smysl získat hosting herního serveru Craftopia.

Co je Craftopia?

Craftopia, vyrobená v Japonsku, je nová craftingová hra na trhu. Jedná se o akční hru pro více hráčů, která kombinuje několik funkcí, které považujete za příjemné. To zahrnuje lov, farmaření, budování, hack-and-slash a automatizaci.

Craftopia byla vyvinuta a publikována společností Pocket Pair a byla poprvé vydána 4. září 2020. Tato hra vám umožní pracovat na zemi, abyste vydělávali peníze, budovali továrny na automatizaci, vydávali se za dobrodružstvím, abyste zbohatli, přežili svůj den rybařením a prozkoumávali svět pomocí hoverboardu.

Tato hra je podobná ostatním hrám o přežití v otevřeném světě. Ale s ohledem na crafting systémy a unikátní mechaniku je poněkud jiná a pokročilejší než jakákoli jiná hra.

Hratelnost

Craftopia má několik fází. To zahrnuje:

 • Těžte kameny a sekejte stromy jako na pískovišti
 • Prozkoumat svět
 • Bojujte s hladem rybolovem
 • Kultivujte a vydělávejte peníze
 • Sbírejte kořisti
 • Automatizujte činnosti
 • Lovte příšery
 • Sesílejte magická kouzla

Můžete pěstovat 20+ plodin jednu po druhé. S využitím silných zemědělských strojů toho zvládnete ještě více. Užívejte si svůj soběstačný život a produkujte hodnotnou úrodu, abyste se stali bohatšími. Také můžete automatizovat některé položky, jako je řezání dřeva, těžba kamenů atd.

V této hře si užijete rybářské aktivity. Ochutnejte čerstvé ryby nebo si vytvořte štít z krunýřů želv. Jakmile se v tomto stanete profíkem, můžete začít stavět loď, na kterou budete plout a chytit velrybu. Hoďte příšerný hranol na stvoření, abyste je chytili jako svého mazlíčka.

Když váš detektor začne pípat, je to znamení blížící se nebezpečné kobky. V tomto případě se musíte vybavit, vstoupit do podzemí a najít poklady, pokud nějaké existují. Pokaždé, když vstoupíte, najdete jiný tvar dungeonu. Na konci cesty najdete bosse pro boj.

Kromě toho můžete shromažďovat různé materiály k vytvoření jízdy pro vás, jako jsou motorky, vznášedla, dvouplošníky, balóny, stroje, tanky, helikoptéry atd. Sdílejte svou jízdu se svým týmem a objevujte svět společně.

Proč potřebujete herní server?

Grafika, výkon a hratelnost moderních videoher, jako je Craftopia, spotřebovávají vyšší serverové a výpočetní zdroje.

Pokud tedy potřebujete vysoký výkon při hraní hry, samohostování na vašem PC nebude stačit.

  Jak zkopírovat odkaz na profil Instagramu z aplikace

Chcete-li zažít hru bez zpoždění, musíte mít připojení k internetu, nepřetržité zálohování napájení a sadu pro obnovu po havárii.

To poskytuje spolehlivý herní server a také se vyhne frustraci při hraní her. Pomůže vám to udržet si rychlost, odhodlání a soustředění. Se spolehlivým serverem nebudete čelit žádnému výpadku nebo narušení bezpečnosti.

minimální systémové požadavky

Chcete-li hrát hru Craftopia na počítači, musíte mít následující:

 • 64bitový procesor
 • Windows 7 nebo novější
 • 2,0 GHz dvoujádrový procesor nebo podobný
 • 8 GB RAM
 • Grafika 2 GB VRAM
 • DirectX verze 11
 • Správné širokopásmové připojení
 • 12 GB dostupného místa

Pojďme nyní prozkoumat některé z nejlepších poskytovatelů hostingu herních serverů Craftopia.

Servery pro přežití

Zažijte nejlepší hratelnost s herními servery Survival Servers, které přicházejí s funkcemi, které potřebujete. Nastavte svůj server okamžitě po dokončení objednávky. Dodává se s plným FTP a webovým přístupem pro správce souborů pro zkušené hráče.

Pokud ve volném čase rádi hrajete jinou hru, přepínejte mezi dostupnými hrami na vašem serveru zvednutím tiketu. Panel Tgame se snadno používá a umožňuje vám upravit nebo aktualizovat nastavení serveru a okamžitě změnit umístění serveru.

Získejte automatická upozornění serveru, možnost restartu, úplný přístup k databázi a další. Používá nejvýkonnější procesory Intel nebo AMD spolu s ultrarychlými NVMe SSD disky. Navíc získáte 5 dní 30minutového přírůstku záloh DB.

Na herním serveru najdete nejnovější verzi podporovaných modů a doplňků. Mody můžete snadno měnit a instalovat nové mody a pluginy, když nějaký najdete. Získejte přístup k nástrojům třetích stran, díky kterým bude váš herní zážitek ještě úžasnější.

Dále můžete přidávat správce a nastavovat oprávnění podle svých potřeb. Snadno získáte stav serveru, například spuštění, zastavení a restartování. Survival Servers pokrývá celý svět, včetně Seattlu, Los Angeles, New Yorku, Francie, Německa a Singapuru.

V každém datovém centru po celém světě najdete plně funkční DDoS ochranu, která chrání vaše osobní údaje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a umožní, aby byl váš server dostupný, kdykoli otevřete hru. S vlastními parametry spouštění můžete svůj server nakonfigurovat během okamžiku a začít hrát.

Rychle nasaďte svůj oblíbený herní server a spravujte svou hru ze svého místa. Objednejte si to hned.

Nitrado

Pronajměte si herní server Craftopia od Nitrado a zažijte to nejlepší. Nabízí snadnou správu, takže můžete konfigurovat svůj server sami a měnit nebo spravovat nastavení na cestách. Snadno si nainstalujte pluginy a mody, aby byla vaše hra ještě zajímavější.

Můžete přidávat správce, sdílet některé přístupy a spravovat servery společně. Pokud máte potíže, tým podpory funguje pohodlně ve více jazycích prostřednictvím chatu nebo e-mailu. Nabízí nejkratší internetové trasy, což vám pomůže získat nejnižší pingy.

Funkce denního zálohování je doplňkem k výhodě, kterou získáte z tohoto herního serveru. Uchová vaše uložené hry, konfigurace a soubory za všech okolností v bezpečí. Snadno obnovte své soubory, kdykoli budete potřebovat.

Používá bezpečný a vysoce kvalitní serverový hardware spolu s nejrychlejšími SSD disky, takže při hraní hry nikdy nebudete čelit žádným potížím. Poskytuje vám flexibilní dobu běhu podle individuálních potřeb.

Přepínejte mezi aktivními hrami kdekoli a kdykoli a hrajte až 5 her dostupných na vašem serveru. Kdykoli budete chtít, snadno downgradujte nebo upgradujte svůj server. Nitrado vás nikdy nenechá čekat, než si zahrajete; spíše se okamžitě objeví online, když dokončíte objednávku.

  Proč nemůžete blokovat BitTorrent na vašem routeru

Vyberte si nejlepší balíček pro své potřeby, od 12,99 $/měsíc.

GTXGaming

Získejte jeden z nejprémiovějších herních serverů – GTXGaming s okamžitým nastavením, zálohováním mimo pracoviště a celosvětovým pokrytím. Jakmile budete připraveni na registrační proces, umožní vám nakonfigurovat váš herní server a pronajmout si server Craftopia pro váš volný čas.

Herní panel GTXGaming poskytuje několik nástrojů pro vaše potřeby. Přidává nové mapy okamžitě, když je vydána nová mapa. Podporuje různé mapy a mody. Můžete si také nainstalovat pluginy a mody, aby byl váš herní zážitek lepší.

Pokaždé, když restartujete herní server, záloha klonu se automaticky uloží na externí zálohovací stroj, který obsahuje uloženou složku, zásuvné moduly API, uložené konfigurace atd. GTXGaming používá nejnovější řadu procesorů Intel od procesorů E3 až po i7 nebo i9. Pro lepší výkon používá také výkonné procesory AMD Ryzen.

GTXGaming má svou infrastrukturu na několika místech, jako je Los Angeles, Dallas, New York, Oregon, Charlotte, Miami, Quebec, Londýn, Paříž, Madrid, Frankfurt, Moskva, Stockholm, Singapur a Sydney. Všechna tato datová centra mají DDoS ochranu, která funguje 24/7, aby byl váš server neustále dostupný.

Nakonfigurujte si herní server hned, zvolte fakturační cyklus, vyberte konfigurovatelné možnosti z rozevíracích nabídek a objednejte si herní server. Pokud nejste spokojeni se službami GTXGaming, můžete se rozhodnout pro vrácení peněz v plné výši do 24 hodin od registrace.

1GServerHost

Pokud si chcete pronajmout herní server pro svou oblíbenou hru Craftopia, 1GServerHost je spolehlivou volbou. Díky nabitým funkcím můžete zažít lepší hru. Okamžitě nastavte svůj server a začněte hrát svou hru se svými přáteli.

Vlastní herní panel 1GServerHost vám umožňuje spravovat nebo měnit nastavení serveru podle vašich potřeb. Můžete přepínat mezi dostupnými hrami během několika minut a zažít několik her na vašem serveru ve svém volném čase.

Zařízení pro zálohování mimo pracoviště je vynikajícím doplňkem. Své uložené hry, konfigurace a soubory můžete zálohovat na samostatný server a obnovit je, kdykoli budete potřebovat.

Herní server Craftopia podporuje všechny mody, mapy a DLC spolu se službou Steam. 1GServerHost používá 5,2 GHz procesor AMD Ryzen 9 s 16 jádry a 32 vlákny, 128 GB dvoukanálovou DDR4 32000 MHz a 7000 MB/s NVMe PCI 4. generace.

Bez ohledu na to, kde chcete hrát, 1GServerHost vám poskytuje nejnižší ping, což zajišťuje, že budete hrát svou hru nezastavitelně s nejrychlejším připojením. Všechny servery jsou chráněny DDoS ochranou na podnikové úrovni.

Vyberte si svůj plán serveru ještě dnes za počáteční cenu 15 $ měsíčně a užijte si hru.

4 NetPlayers

Hraní Craftopia je ještě vzrušující, když máte několik funkcí a nástrojů. Připravte svůj server během několika minut po dokončení platby. O aktualizace se stará 4NetPlayers. Automaticky instaluje nové aktualizace, aniž by narušil vaši aktuální hru.

4NetPlayers používá pouze nejnovější serverový hardware, spoustu paměti RAM, SSD a rychlé procesory, aby mohl nabídnout vysoce výkonné herní servery. Na cloudovém herním serveru získáte více než 120 modů a her bez dalších nákladů. Zahrnuje nové hry automaticky po vydání.

  Jak zabránit automatické aktualizaci na Firefox 57

Navíc je správa a tvorba s herním serverem 4NetPlayers snadná. Bez předchozích znalostí můžete snadno spravovat nebo měnit nastavení na vašem serveru. V případě útoku budete chráněni DDoS ochranou, která je součástí Corero SmartWall.

Pokud vaše hra podporuje mod, můžete zadat své ID dílny Steam a nechat server nainstalovat mod automaticky za vás. Jeho vynikající konektivita vám umožní hrát hru bez jakýchkoli potíží. Moderní technologie a výkonné rozhraní 4NetPlayers vám velmi usnadní používání.

Nakonfigurujte si svůj herní plán ještě dnes a zažijte tu nejlepší hratelnost všech dob.

Ping perfektní

Pronajměte si svůj herní server Craftopia z hostingové platformy Pingperfect a využijte úžasných funkcí a funkcí. Všechny jeho systémy jsou automatické; a instalace pronájmu serveru se tak spustí automaticky po úspěšné platbě.

Pingperfect je celosvětový poskytovatel pronájmu serverů, a proto získáte ta nejlepší datová centra po celém světě. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete získat vysokou záruku dostupnosti. Navíc získáte zdarma 1 GB webového prostoru, který můžete využít k reklamě svého herního serveru a mnoha dalším věcem.

Snadno použitelný herní panel Pingperfect vám umožňuje konfigurovat možnosti serveru a spravovat jeho nastavení na cestách. Navíc vlastní vlastní zálohovací systém nabízí plnou ochranu vašich uložených her a konfigurací. Zajišťuje, že nikdy neztratíte žádná data.

Získejte plný přístup k protokolům prohlížeče souborů a FTP. S tímto přístupem můžete přenášet soubory na herní server v reálném čase. Kromě toho můžete snadno přepínat mezi dostupnými hrami. Najdete tu nejnovější hardware s rychlým CPU a lepšími řešeními úložiště.

Pingperfect má vlastní DDoS ochranu, která minimalizuje přerušení herního serveru kvůli nechtěným záplavám útoků. Herní panel podporuje desktopové i mobilní verze, takže si můžete upravit nastavení, kde chcete.

Pokud máte klan přátel, můžete s nimi sdílet svůj server, aby také mohli spravovat váš herní server. Udělte jim oprávnění, která chcete, aby měli. Vyžádejte si 48hodinovou bezplatnou zkušební verzi a zažijte hraní bez zpoždění.

GPORTAL

GPORTAL je jedna z prémiových herních serverových hostingových platforem, kterou si můžete pronajmout a zažít lepší hru. Po dokončení objednávky je herní server dostupný do 3 minut. V případě problémů získáte nejrychlejší odpověď s nepřetržitou podporou.

GPORTAL působí po celém světě, včetně Los Angeles, Dallasu, New Yorku, Washingtonu, São Paula, Londýna, Frankfurtu, Barcelony, Johannesburgu, Tokia, Taipei, Singapuru a Sydney. Každý server v systému je vybaven DDoS ochranou, díky Corero a Bulwark, s vícevrstvým obranným zařízením pro vylepšení hry.

GPORTAL přichází s předplacenými a Gamecloud možnostmi. To znamená, že můžete kdykoli přepínat mezi hrami dostupnými v cloudu. Získejte plnou flexibilitu vašeho serveru s GPORTAL Gamecloud.

Vyberte si nejbližší umístění serveru, fakturační cyklus a sloty, které hledáte, a objednejte si svůj herní server. Můžete si vytvořit vlastní konfiguraci serveru, aby to bylo velmi jednoduché podle vašich požadavků.

Závěrečná slova

Craftopia je dobrodružná a vzrušující online videohra, která vás přenese na další úroveň her o přežití v otevřeném světě. S prémiovým herním serverem na zádech můžete hrát svou hru přesněji, pohodlněji a bezpečněji.

Vyberte si tedy spolehlivý herní server Craftopia z výše uvedeného seznamu a získejte hraní bez zpoždění s jeho výkonnými servery, rychlými SSD disky, CPU a dalšími funkcemi.

Dále se podívejte na nejlepší vyhrazené herní servery pro hráče a streamery.

x