7 nejlepších platforem vizuální zákaznické podpory pro lepší zapojení

V dnešní digitální době je poskytování vynikajících služeb zákazníkům důležitější než kdy jindy. A jedním z nejlepších způsobů, jak poskytovat vynikající služby zákazníkům, je vizuální zákaznická podpora.

Vizuální zákaznická podpora přináší revoluci ve způsobu, jakým společnosti poskytují zákaznickou podporu, a přináší zákazníkům poutavější a interaktivnější zážitek.

Firmy mohou využít vizuální zákaznickou podporu k vytvoření osobního spojení se svými zákazníky, což povede k lepšímu zapojení a spokojenosti zákazníků.

Pokud chcete do svého podnikání integrovat také vizuální zákaznickou podporu, jste na správném místě. Tento článek osvětlí, co znamená vizuální podpora, její výhody, případy použití a seznam nejlepších nástrojů.

Table of Contents

Co je vizuální zákaznická podpora?

Vizuální zákaznická podpora je typ zákaznické podpory, který využívá vizuální pomůcky k pomoci zákazníkům s jejich dotazy nebo problémy. Může zahrnovat použití diagramů, grafů, obrázků nebo dokonce videí, které vám pomohou vysvětlit koncept nebo vyřešit problém.

Vizuální zákaznická podpora může být efektivnější než tradiční metody zákaznické podpory, jako jsou textová fóra zákaznické podpory nebo telefonická podpora, protože jde o intimnější způsob interakce se zákazníky jeden na jednoho.

Je to výkonný nástroj pro podniky, které chtějí zlepšit zapojení zákazníků. Pomocí této zcela nové techniky podpory můžete vytvořit osobní a interaktivní zákaznickou zkušenost. Když si podniky dají čas na to, aby zákazníkům poskytly jasné a užitečné informace, buduje to důvěru zákazníků.

Celkově vzato je vizuální zákaznická podpora cenným nástrojem zákaznické podpory, který lze použít v různých situacích. Při správném použití může pomoci zlepšit spokojenost zákazníků a zkrátit čas potřebný k vyřešení zákaznických dotazů.

Jak je vizuální zákaznická podpora užitečná?

Vizuální zákaznická podpora může být velmi užitečná několika způsoby, včetně:

Rozvíjejte pozitivní vztah se zákazníky

Vizuální zákaznická podpora umožňuje podnikům poskytovat personalizované a přizpůsobené zákaznické zkušenosti, což vede k rozvoji dobrých vztahů s nimi.

Když komunikujete jeden na jednoho, můžete si vytvořit osobní spojení se zákazníkem prostřednictvím interakce v reálném čase, což vám pomůže vybudovat vztah pro budoucí prohlížení.

  Jak používat SpiderOak One na Linuxu

Komunikace na další úrovni

Implementace vizuální podpory může firmám pomoci zaplnit mezeru v komunikaci. Spolupráce se zákazníky prostřednictvím videohovorů umožňuje zástupcům rychle a efektivně porozumět a vyřešit problémy.

Vizuální zákaznická podpora pomáhá jasné a konzistentní interakci napříč všemi kontaktními body zákazníků a podniky mohou vytvořit silnou a soudržnou značku, kterou zákazníci poznají a ocení.

Pomáhá udržovat image značky

Není žádným tajemstvím, že udržení zákazníků je lepší a jednodušší než akvizice. I přes vynaložení dostatečného úsilí mají podniky kvůli rostoucí konkurenci potíže s udržením svých zákazníků a udržením image své značky.

Vizuální zákaznická podpora může být opravou vašich ran; Začleněním tohoto řešení mohou podniky zajistit, že se spojují se zákazníky ve správný čas a řeší problémy osobně prostřednictvím jednoho na jednoho. Tímto způsobem můžete zajistit, aby zákazníci měli s vaší značkou pozitivní zkušenost.

Nahrávejte hovory pro budoucí nahlédnutí.

Vizuální nástroje zákaznické podpory jsou dodávány s vestavěnou funkcí nahrávání, která vám umožní zkontrolovat interakce se zákazníky a později řešit problémy, které se mohly objevit během hovoru. Nahrané hovory mohou také vyškolit pracovníky zákaznických služeb tím, že poskytnou reference na osvědčené postupy.

Pomáhá vysvětlit vaši firmu a produkty

Zákaznická podpora prostřednictvím telefonních hovorů může být někdy náročná, zejména při jednání se složitými produkty nebo službami.

Vizuální zákaznická podpora může firmám pomoci lépe vysvětlit jejich podnikání a produkty. Můžete použít obrázky, videa a další vizuální prvky, které pomohou zákazníkům lépe porozumět vašemu produktu/službám.

To může být zvláště užitečné, když podniky jednají se zákazníky, kteří nemusí být obeznámeni s produkty nebo službami.

Komunikujte s globálními zákazníky osobně

Vizuální zákaznická podpora je jedním ze způsobů, jak mohou podniky komunikovat se svými globálními zákazníky na osobní úrovni. Vaši zástupci se mohou spojit se zákazníky v různých částech světa prostřednictvím videokonferencí, chatu a dalších vizuálních prostředků.

Tento typ podpory umožňuje podnikům odlišit se od svých konkurentů a budovat pozitivní vztahy se svými zákazníky. Může také pomoci společnostem udržet jejich zákazníky spokojené tím, že jim poskytne pohodlnější a osobnější způsob interakce.

Jaké jsou případy použití vizuální zákaznické podpory?

Technika

Vizuální zákaznická podpora je důležitým nástrojem pro technologické a softwarové společnosti, protože jim může pomoci efektivně vysvětlit jejich produkt poskytováním vizuálů, prezentací a interakcí s klienty na videu. Může to být velmi užitečné pro zákazníky, kteří jsou s produktem noví nebo nejsou technicky přátelští.

Firmy se mohou spojit s uživateli v reálném čase prostřednictvím vizuální podpory a poskytnout zákazníkům personalizovanou pomoc, aby lépe porozuměli softwaru.

Personalizovaná podpora může uživatelům pomoci získat jistotu při používání konkrétní softwarové aplikace a může také pomoci vybudovat důvěru mezi společností a jejími uživateli.

Zdravotní péče

Poskytovatelé zdravotní péče mohou svým pacientům nabídnout individuální konzultace a okamžité vedení na obrazovce pomocí vizuální zákaznické podpory. Pacientům může extrémně usnadnit pochopení léčebného procesu a zajistit, aby nedocházelo k nedorozuměním.

Další výhodou integrace vizuální podpory do zdravotní péče je to, že pacienti mohou získat pomoc, kterou potřebují, okamžitě, místo aby čekali na zpětné volání nebo schůzku.

Zákaznická podpora

Vizuální zákaznickou podporu lze využít v odvětví zákaznické podpory k poskytování zákaznické pomoci v reálném čase sdílením obrazovky zástupce a interakcí s videem.

Tato metoda využívá obrázky a videa, které zákazníkům pomáhají řešit problémy, a lze ji použít k poskytování přizpůsobených zážitků zákazníkům.

  8 nejlepších nástrojů a softwaru pro kvalitu dat [2022]

Vizuální zákaznická podpora může navíc přidat osobní kontakt a vytvořit spojení mezi zákazníkem a zástupcem zákaznické podpory.

Bankovnictví, finanční služby a pojištění (BFSI)

Banky, finanční služby a pojišťovny vždy hledají způsoby, jak zlepšit služby zákazníkům a snížit náklady implementací vizuálních řešení zákaznické podpory.

Vizuální řešení zákaznické podpory umožňují bankovním poradcům, finančním poradcům a pojišťovacím agentům vžít se do situace zákazníků a vysvětlit jim produkt.

Vizuální zákaznická podpora navíc pomáhá společnostem poskytovat lepší služby a podporu v reálném čase a zkracovat čekací doby; zákazníci budou s větší pravděpodobností obchodovat s těmito společnostmi. Zde prozkoumáme nejlepší vizuální platformy zákaznické podpory pro lepší zapojení.

Viewabo

Viewabo je vizuální platforma zákaznické podpory, která pomáhá podnikům zlepšit zapojení zákazníků, zkrátit dobu obratu a poskytnout zákazníkům dokonalý zážitek.

Je nejlépe známý pro své schopnosti integrovat toto řešení s vašimi podnikovými aplikacemi bez jakýchkoli potíží se stahováním aplikace.

Díky funkci nahrávání, videohovorům v reálném čase a jedinému webovému řídicímu panelu je Viewabo komplexním řešením pro podniky, které udrží své zákazníky v popředí.

Nejlepší část o Viewabo

 • Zákaznická podpora s pomocí videa usnadňuje a usnadňuje komunikaci pro zákazníky i zástupce.
 • Tento nástroj je dodáván s funkcemi, jako je nahrávání, pozastavení nebo opětovné navštěvování konverzací se zákazníky.
 • Umožňuje agentům okamžitě se dovolat pomocí jediného odkazu bez složitých pluginů nebo stahování.

Nabízí dva placené plány, včetně základního, který začíná od 20 $ měsíčně za licenci, a standardního, který stojí 40 $ měsíčně za licenci.

Immerss je první svého druhu platformy pro živé nakupování, která se zaměřuje na poskytování nejlepších virtuálních nákupních zkušeností zákazníkům.

Má řešení zaměřené na maloobchod s cílem zlidštit nákupní zážitek, marketingové technologie pro zlepšení zážitku z nákupu a virtuální prodejní asistenty.

Nejlepší část o nakupování živého přenosu Immerss a řešení digitální klientely

 • Poskytuje interakci typu one-to-many pro nakupování na Livestream, což znamená, že můžete komunikovat s více potenciálními kupujícími najednou
 • Poskytuje produktový karusel, který spotřebitelům pomůže zobrazit váš katalog.
 • Platforma poskytuje podrobné statistiky, jako jsou živé prodeje, analýzy v reálném čase a sledování provizí.

Jedná se o plnohodnotnou platformu vizuální podpory eCommerce, která poskytuje dvě řešení nakupování v přímém přenosu a digitální klientelu; pokud vidíte jejich šíři v doméně vizuální podpory eCommerce, můžete si také myslet totéž.

Asistenční box

Assistbox umožňuje podnikům propojovat, komunikovat a analyzovat interakce se zákazníky napříč všemi kontaktními body tím, že poskytuje komplexní a na míru šitá řešení zákaznické podpory.

Nejlepší část o Assistboxu

 • Poskytuje interakce v reálném čase prostřednictvím špičkových funkcí videohovorů s možnostmi sdílení obrazovky.
 • Assistbox lze bez problémů nastavit a integrovat, což zajišťuje bezproblémové plánování a nasazení nástroje.
 • Poskytuje přístup k přehledným dashboardům a KPI, které umožňují nahlédnout do interakcí se zákazníky.

Platforma umožňuje podnikům z různých domén poskytovat služby vzdálené zákaznické podpory jeden na jednoho po celém světě. Podniky všech velikostí mohou využít tento úžasný nástroj ke zvýšení své produktivity díky lepší viditelnosti konverzací se zákazníky.

Viibe

Viibe nabízí kombinaci vizuální podpory a řešení monitorování zapojení, které lze použít k optimalizaci kontaktních bodů zákazníků.

Tento vizuální nástroj zákaznické podpory nabízí funkce, jako je vizuální rozhraní, živý chat a správa případů a znalostí. Viibe umožňuje podnikům urychlit jejich obchodní strategie pomocí zákaznických dat získaných prostřednictvím konverzací.

Nejlepší část o Viibe

 • Má funkce na vyžádání a plánování.
 • Usnadňuje komunikaci prostřednictvím anotací, díky nimž konverzace se zákazníky interagují
 • Viibe vám může pomoci přeměnit data na plodné statistiky, které vám poskytnou komplexní pohled na zákazníky

Poskytuje vám tři balíčky vizuální zákaznické podpory, které jsou dodávány s bezplatnými zkušebními verzemi. Můžete s nimi také získat přizpůsobený balíček přizpůsobený vašim potřebám.

Týmová podpora

Teamsupport poskytuje pohodlí, které umožňuje společnostem řešit velké problémy prostřednictvím videochatů a hovorů.

Vizuální nástroj zákaznické podpory Teamsupport je skvělý pro humanizaci konverzací a poskytování výjimečných zákaznických služeb. Poskytuje obrázky s vysokým rozlišením, nastavitelná zobrazení na obrazovce až po flexibilní možnosti videa pro podniky zaměřené na zákazníky.,

Nejlepší část o Teamsupportu

 • Jeho funkce zobrazení videa je ideální pro firmy založené na produktech, kde mohou produkty předvést a vysvětlit
 • Pomáhá uplatnit strategický obchodní přístup prostřednictvím nahrávek hovorů a přístupu k historii zákazníků

Teamsupport má spoustu různých placených nabídek. Jejich nabídky obvykle začínají již od 29 USD.

Vzdálené volání

Remotecall nabízí řadu různých plánů navržených tak, aby pomáhaly různým velikostem podniků. Jejich sortiment zahrnuje čtyři balíčky v závislosti na funkcích a počtu zařízení.

Tento nástroj vizuální podpory poskytuje funkce, jako je sdílení videa, interaktivní nástroje pro kreslení, možnosti sdílení fotografií, sdílení relací, přenos polohy GPS, rozpoznávání čárových kódů a možnost sdílení dokumentů.

Nejlepší část o Remotecall

 • Inteligentní nástroj pro správu Remotecall vás vybaví všemi nezbytnými funkcemi, jako je přenos relace, přizpůsobená stránka připojení, bezproblémový přechod sítě a možnost manuálního ostření.
 • Žádné starosti s pluginy nebo stahováním. Pomocí odkazu, na který lze kliknout, se můžete okamžitě připojit ve webovém prohlížeči.

Hovorný

Talkative je dobrou volbou pro podniky, které potřebují robustní řešení zákaznické podpory a chtějí zvýšit své prodejní čísla využitím statistik a dat v reálném čase.

S pomocí Talkative můžete zajistit, aby vaši zástupci komunikovali se zákazníky ve správný čas se správnými informacemi.

Nejlepší část o Talkative

Mezi pozoruhodné funkce těchto nástrojů patří nahrávání videa v souladu s PCI, systém řízení výkonu agentů, vylepšený chat, dynamické předpřipravené zprávy a funkce chytrého zobrazení s možností videa ve frontě.

 • Talkative lze integrovat do různých zařízení a platforem, včetně mobilních telefonů, stolních počítačů, tabletů atd.
 • Umožňuje firmám chytřejší způsob připojení a interakce se zákazníky prostřednictvím jejich vizuální podpory nové generace.
 • Umožňuje vám přizpůsobit si ovládací prvky tak, aby poskytovaly nejlepší zákaznický zážitek podle vašeho pohodlí.

Talkative nabízí tři balíčky video zákaznické podpory v závislosti na potřebách firmy. Mají týmový balíček, obchodní balíček a přizpůsobitelný balíček již od 199 $ měsíčně.

Závěr

Zákaznický servis je důležitou součástí každého podnikání a stejně tak je důležité, aby se problémy zákazníků řešily rychle a efektivně.

Díky vizuální platformě zákaznické podpory mohou podniky poskytovat zákaznickou podporu svým zákazníkům tím nejpohodlnějším způsobem. A díky funkcím, jako je sdílení obrazovky a nahrávání obrazovky, bude podpora, kterou poskytujete, efektivnější.

Můžete také prozkoumat některé platformy zákaznických služeb, abyste zvýšili míru udržení.

x