7 nejlepších programů pro sledování vaší webové aplikace [Self-hosted and Cloud-based]

Monitorování webových aplikací vám může pomoci optimalizovat výkon, funkčnost a uživatelskou zkušenost vašich aplikací tím, že bude sledovat chyby a problémy a umožní vám je rychle a včas opravit.

Udržuje vaše podnikání neustále v chodu a zajišťuje, že vaši zákazníci a návštěvníci mohou vaši aplikaci používat po celou dobu s potěšením.

Bez monitorování webových aplikací se mohou vaše aplikace zpomalit, čelit častým výpadkům a být zranitelné vůči útokům. To vše ovlivňuje uživatelskou zkušenost, což může negativně ovlivnit vaše podnikání.

Proto je monitorování vaší aplikace klíčové a existuje mnoho nástrojů webové aplikace, které se o to postarají.

Pojďme si podrobně probrat monitorování webových aplikací a pochopit, jak může pomoci vašemu podnikání.

Co je monitorování webových aplikací?

Monitorování webových aplikací je proces monitorování aplikace, aby bylo zajištěno, že funguje optimálně bez chyb a chyb. A nástroje používané při monitorování webových aplikací se nazývají nástroje pro monitorování webových aplikací.

Tyto nástroje měří specifické ukazatele, které ovlivňují výkon aplikace. Tyto indikátory nebo metriky mohou být:

  • Doba provozu aplikace
  • Výkon databáze
  • využití CPU
  • Nefunkční odkazy, stránky a další

Pomocí nástroje pro monitorování webových aplikací můžete svou aplikaci sledovat a nacházet problémy, pokud jde o její výkon, fungování a dostupnost. Tímto způsobem můžete svou webovou aplikaci zrychlit, zpřístupnit, správně fungovat a optimalizovat různé aspekty, abyste zajistili vynikající uživatelský zážitek.

Proč byste měli sledovat své webové aplikace?

Monitorování vašich webových aplikací vám poskytne spoustu výhod. Nejenže můžete rychle odhalit problémy ve své webové aplikaci a opravit je dříve, než dojde k jakémukoli poškození, ale můžete také maximalizovat její výkon.

Podívejme se na různé aspekty přínosu monitorování webových aplikací.

Rychlá detekce chyb

Chyby a problémy se mohou objevit kdykoli, bez ohledu na to, jak dobrý je váš kód nebo jak jsou vaše systémy zabezpečené. A tyto chyby, chyby a další problémy mohou ovlivnit výkon a zabezpečení vaší aplikace. Nakonec si toho všimnou vaši koncoví uživatelé a nebudou z toho nadšení. Pokud to neopravíte dříve, problémy se mohou zvětšit, obtěžovat uživatele a možná vést ke zranitelnostem a rizikům kybernetické bezpečnosti.

Proto je klíčové odhalit problémy včas a nástroje pro monitorování webových aplikací to udělají za vás. Pomohou vám zachytit chyby okamžitě, když se objeví, a upozorní vás, abyste je mohli rychle opravit.

Okamžitá upozornění na výpadky

Vaše webová aplikace může z mnoha důvodů přejít do režimu offline nebo se stát nedostupnou. Může to být selhání serveru, kybernetické útoky nebo katastrofy. Ať už je důvod jakýkoli, výpadky aplikací jsou škodlivé pro vaše podnikání. Ovlivňuje uživatelskou zkušenost spolu s vašimi prodeji a příjmy.

Proto musíte vědět, kdy dojde k prostojům. Pomocí nástroje pro monitorování webových aplikací můžete okamžitě získat informace o výpadcích. Umožní vám také informovat své zákazníky, aby snížili jejich potíže, a oni budou vědět, že se o ně staráte. Buduje lepší důvěru uživatelů.

Zvýšená bezpečnost

Kybernetičtí útočníci neustále hledají zranitelnosti ve webových aplikacích, které mohou využít k nabourání se do dat a poškození vaší firmy. Pokud své bezpečnostní problémy neřešíte včas, existuje vyšší pravděpodobnost škodlivých útoků, krádeží dat a poškození pověsti. Může také vyžadovat rizika dodržování předpisů a sankce.

Pomocí nástroje pro monitorování webových aplikací lze rychle detekovat bezpečnostní problémy a včas je řešit. Můžete také spouštět bezpečnostní záplaty, obnovovat certifikáty a opravovat další bezpečnostní mezery ve své webové aplikaci, aby útočníci nemohli hacknout vaši webovou aplikaci a zůstala v bezpečí.

  Jak zobrazit kalendář Google v aplikaci Outlook

Lepší výkon

Aplikace se mohou časem zpomalit kvůli komponentám a infrastruktuře používané pro poskytování služeb, konektivitě mezi komponentami a uživatelskému rozhraní. Latence sítě, šířka pásma, CPU, paměť a využití místa na disku jsou také některé z dalších faktorů, které mohou ovlivnit výkon vaší aplikace.

To je důvod, proč musíte optimalizovat aplikaci pro tyto problémy, aby vaše aplikace fungovala dobře. Zvýší rychlost načítání vaší aplikace a pomůže vám poskytnout vynikající uživatelskou zkušenost.

Jak vybrat nástroj pro monitorování webových aplikací?

Na trhu najdete velké množství nástrojů pro monitorování webových aplikací. Výběr toho nejlepšího pro vaši firmu může být matoucí. Zde je několik bodů, které vám pomohou najít nejlepší nástroj pro monitorování webových aplikací pro vaši firmu.

Snadnost použití

Zvolený monitor webových aplikací nesmí mít strmou křivku učení. Pro váš tým musí být snadno použitelný, abyste neztráceli mnoho času nekonečným tréninkem. Nastavení musí trvat minuty nebo hodiny, abyste jej mohli rychle spustit a začít sledovat své aplikace. Vyberte si tedy nástroj, který se snadno používá, a abyste si to ověřili, můžete využít bezplatné zkušební verze, které nabízí mnoho poskytovatelů služeb.

Kompatibilita

Zkontrolujte, se kterými všemi prohlížeči a zařízeními je monitor webových aplikací kompatibilní. Musí podporovat oblíbené prohlížeče a zařízení, abyste jej mohli komplexně otestovat a pochopit, jak se chová na různých platformách. Pomůže vám analyzovat zkušenost koncového uživatele a způsoby, jak ji optimalizovat.

Výborná reportáž

Monitor webových aplikací musí nabízet vynikající možnosti vytváření sestav. Poskytne podrobnosti, jako jsou chyby, příčina chyb, komponenty, které vyžadují optimalizaci, využití zdrojů atd. Tímto způsobem můžete mít podrobné informace o všech aspektech vaší aplikace, abyste mohli optimalizovat její výkon a zkušenost koncového uživatele a porovnat své výsledky čas.

Upozornění

Dobrý nástroj pro monitorování webových aplikací musí poskytovat okamžitá upozornění, kdykoli se věci vyvinou na jih. Musíte být schopni snadno konfigurovat výstrahy, mít různé kanály výstrah, jako jsou e-maily a SMS, a připojit se k dalším systémům pro další funkce. Musí také nabízet možnost filtrovat upozornění, aby pomohla snížit počet falešných upozornění.

Chcete tyto výhody využívat?

Podívejte se na nejlepší nástroje pro monitorování webových aplikací na trhu.

PAESSLEROVA PRTG

Získejte all-in-one monitorovací software pro vaši webovou aplikaci s PRTG Network Monitor nástroj. Monitoruje vaše virtualizované a cloudové aplikace, Exchange, Server, SQL software a další standardní aplikace. Nástroj zajišťuje, že všechny vaše aplikace běží hladce a fungují podle očekávání.

PRTG pomáhá snížit obavy IT týmů a správců v malých a středních podnicích ohledně standardních aplikací poštovních serverů, firewallů a databází. Poskytuje také úplný přehled dashboardů a podrobné statistiky o různých aplikacích ve vaší síti.

Kdykoli PRTG objeví něco nespecifického, okamžitě vás upozorní, že webový server je offline, aplikace nereaguje atd. Umožňuje vám rychle zasáhnout, než nastanou vážné problémy. S PRTG můžete vytvářet vlastní mapy, získat přehled o pracovní zátěži a aktuálním stavu a sledovat firewally.

PRTG monitoruje procesy automaticky a centrálně, takže vaše firmy a prodej budou v bezpečí. Monitoruje také datové pakety, provoz, šířku pásma a další síťové metriky nebo prvky. Kromě toho sleduje aplikace a jejich zdroje.

Použijte zdarma PRTG PAESSLER k monitorování svých webových aplikací nebo si vyberte plně vybavený placený plán a vyzkoušejte 30denní bezplatnou zkušební verzi bez skrytých nákladů.

Dotcom-Monitor monitoruje vícekrokové webové transakce z hlediska funkčnosti, dostupnosti a výkonu z celého světa i uvnitř sítě. Snadno vytvářejte skripty pro sledování transakcí, jako jsou nákupní košíky, registrace a přihlášení k portálu. Cestu uživatele můžete zaznamenávat během navigace webových aplikací a nahrávání na portál.

Použijte globální monitorovací síť Dotcom-Monitor k nastavení monitorování z více míst nebo použijte Private Agent k monitorování uvnitř sítě. Získejte přehled o grafech a okamžitě získejte upozornění na jakékoli selhání a pochopte problém, abyste snížili prostoje vaší webové aplikace.

Sleduje kritické cesty koncových uživatelů, včetně přihlašovacích formulářů, ověřování obsahu webových stránek a aplikací elektronického obchodu.

  Jak vytvořit události kalendáře z pošty na iPhone a iPad

S Dotcom-Monitor budete moci snadno skriptovat interakce koncových uživatelů, abyste zajistili výkon a správnou funkčnost bohatých internetových aplikací, včetně HTML5, Flash, Flex, Silverlight, Java, AJAX atd., a webových prvků.

Zvyšte výkon své webové aplikace pomocí kritických funkcí Dotcom-Monitor, jako jsou hlášení, výstrahy, rozhraní API, webový záznamník, soukromí agenti, filtry, plány, integrace a další. Můžete také zobrazit aktuální stav své webové aplikace v integrovaném a jediném rozhraní.

Přehledy v reálném čase vám zobrazují potřebné informace na vysoké úrovni, jako jsou agregované metriky výkonu. Panely můžete snadno sdílet s klienty a uživateli mimo vaši organizaci. Proveďte analýzu trendů, jako je doba načítání, doba odezvy a dostupnost, abyste porovnali historická data z monitorování webových aplikací se současnými, abyste mohli předpovědět budoucí výsledky.

Začněte používat služby za 19,95 $ měsíčně a vezměte si 30denní bezplatnou zkušební verzi, abyste mohli využívat všechny funkce a výhody.

Správce aplikací ManageEngine

Získejte hlubší přehled o uživatelské zkušenosti a výkonu komponent infrastruktury a kritických aplikací vaší firmy Správce aplikací ManageEngine. Pomůže vám izolovat každý problém s výkonem v rámci aplikace a vyřešit je od adresy URL po kód dříve, než budou ovlivněni zákazníci.

ManageEngine může pomoci organizacím různých velikostí automatizovat a zlepšovat DevOps a IT procesy, poskytovat lepší výsledky a zajistit optimální uživatelskou zkušenost. Dodává se s monitorováním syntetických transakcí, monitorováním webových aplikací, monitorováním skutečných uživatelů, monitorováním více cloudů a dalšími.

Maximalizujte své příjmy a využití aplikací tím, že budete řešit problémy, které ovlivňují výkon aplikací, jako je sledování digitálních zkušeností, kvantifikování příjmů, pochopení cesty zákazníka a další. Tento nástroj vám umožňuje okamžitě detekovat problémy a rychleji je odstraňovat pomocí přesné analýzy hlavních příčin.

ManageEngine umožňuje týmům SRE/DevOps korelovat změny ve výkonu s tvorbou kódu a ověřit, zda dochází k nějakému dopadu v důsledku častých změn kódu. Dokáže rychle najít problémy v kódu aplikace, problémy s infrastrukturou, nesprávnou konfiguraci a další, odeslat rychlé upozornění a pomoci vašemu týmu rychleji reagovat na problémy.

ManageEngine přichází ve dvou edicích; první z nich poskytuje funkce monitorování, hlášení a upozornění ideální pro malé podniky, které monitorují maximálně 500 aplikací v závislosti na zatížení. Ve druhé edici získáte všechny funkce podobné edici Professional a navíc možnosti převzetí služeb při selhání a distribuovaného monitorování. Zahajte svou bezplatnou zkušební verzi ještě dnes.

SolarWinds

Zjistěte stav své webové aplikace pomocí Monitor serveru a aplikací SolarWinds. Pomáhá vám okamžitě vyřešit kritické problémy sledováním komponent aplikace, automatickým opravováním problémů, jako je restartování fondů aplikací atd.

Identifikujte využití zdrojů a zatížení serveru pro metriky, jako je paměť, síť, disk, CPU a další, abyste maximalizovali využití zdrojů infrastruktury. Syntetická transakce sleduje dobu odezvy komplexních aplikací vně i uvnitř firewallu.

Server a Application Monitor vždy zajistí, že vaše webové aplikace jsou zdravé a dostupné pro vaše zákazníky za všech okolností. Monitoruje pracovní procesy, požadavky, vlákna, mezipaměť, připojení, síťové I/O, HTTP vazby, pokusy o přihlášení, mezipaměť URI, využití paměti a další.

SolarWinds pomáhá vyvážit alokaci zátěže zdrojů a serveru tím, že vám poskytuje hlubší vhled do zátěže webových aplikací. Můžete porozumět klíčovým statistikám výkonu, které zahrnují využití paměti, síťový provoz, počet uživatelských připojení, kapacitu disku, využití procesoru a další.

Kromě toho získejte přístup k monitorování více než 200 aplikací, jako je Linux, SQL, Java, Microsoft Exchange, Windows atd. Monitorování můžete také rozšířit na domácí aplikace prostřednictvím jediného webového rozhraní a okamžitě zjistit problém a rychleji na něj reagovat. problémy.

Získejte e-mailový odkaz pro přístup k 30denní bezplatné zkušební verzi. Jeho předplatné a trvalé licencování začínají na 1622 dolarech.

Nagios

Získejte pro vás nejlepší software pro monitorování webových aplikací Nagios která poskytuje kompletní řešení pro monitorování webových stránek, webových služeb, transakcí a webových aplikací.

Získáte mnoho nezbytných výhod, jako jsou:

  • Rozšířená dostupnost webových aplikací a webových stránek
  • Vyšší výkon aplikace
  • Rychlejší detekce znehodnocení webu, únosu webu a výpadků
  • Plánování kapacity pro upgrade aplikací a webových serverů.
  Jak vytvořit fotografickou koláž na iPhone

Nagios je nejdůvěryhodnější a nejvýkonnější monitorovací software na trhu, který používají tisíce uživatelů od malých po velké společnosti, aby svou práci zvládli bez jakýchkoli potíží. Během nějaké doby vyřeší vaše nejtěžší výzvy.

Stáhněte si bezplatnou zkušební verzi a vyřešte problémy rychleji.

Pingdom

Získejte řešení pro monitorování webových aplikací s SolarWinds Pingdom pro váš klid a skvělou uživatelskou zkušenost. Je nutné zajistit, aby vaše webové aplikace byly vždy dostupné pro vaše uživatele, a proto je tu Pingdom pro vás, aby vaše webová aplikace byla plně funkční a funkční.

Pingdom zajišťuje, že vaši uživatelé získají nepřetržitý a okamžitý přístup k online službám, které poskytujete. Každou minutu kontroluje váš web, aby zajistil správnou funkci. Ve chvíli, kdy vaše webová aplikace přestane reagovat na pingy, upozorní vás e-mailem nebo SMS. Také vám doporučí konkrétní řešení, abyste mohli okamžitě jednat. Postupujte podle svých postupů pro odstraňování problémů, abyste co nejdříve zavedli stejnou funkci.

Pingdom poskytuje síť více než 100 serverů umístěných v různých datových centrech po celém světě, aby byl zajištěn výkon a dostupnost. Pingdom můžete integrovat s oblíbenými platformami jako PagerDuty, Opsgenie nebo Slack a přijímat upozornění. Dodává se také se stránkami stavu dostupnosti, takže můžete sdílet dostupnost webových aplikací se svými klienty.

Vyberte, zda chcete sdílet svůj aktuální stav nebo historická data. Pingdom vám poskytne klíč, takže jej můžete použít k odemknutí skvělého zážitku pro uživatele. Přizpůsobte si předplatné podle svých obchodních požadavků za počáteční cenu 10 $ měsíčně a využijte mnoho funkcí. Začněte svou bezplatnou zkušební verzi ještě dnes a zažijte rozdíl.

Vzestupné trendy

Zajistěte, aby vaše stránky dobře fungovaly Sledování webových aplikací Uptrends software. Otestujte základní funkce svého webu, jako jsou registrace, funkce platebních obrazovek, nákupní košíky a přihlášení, abyste věděli, co se stane, když se něco pokazí. Můžete nastavit transakční monitor pro ověření, zda vaše webová aplikace funguje tak, jak chcete.

Zaznamenávejte své transakce bezpečně pomocí Transaction Recorder pouhým kliknutím a procházením vašich webových stránek. Záznamník zaznamená vaši cestu, takže kroky jsou průběžně testovány v celosvětové síti 228 kontrolních bodů v prohlížeči Chrome nebo za firewallem s vaším soukromým kontrolním bodem. Kromě toho můžete zajistit, aby se vaši zákazníci mohli přihlásit, zaregistrovat, pracovat s formuláři a zkontrolovat, zda je služba chatu funkční.

Zjistěte kroky, které nefungují správně, a zjistěte, co přesně se láme. Testování můžete saturovat pomocí souběžného monitorování a kontrolovat webové aplikace z různých kontrolních bodů jediným pohledem. Když něco nejde podle plánu, dostanete okamžité upozornění.

Budete mít úplnou kontrolu nad skripty pro úpravu, přidání nebo odstranění uživatelských interakcí. Jakmile budete s úpravou hotovi, můžete skripty aktualizovat pomocí API. Můžete také integrovat skripty s nástroji pro nasazení a nastavit nové transakce.

Uptrends přináší menším týmům cenu až 15,47 $/měsíc. Můžete si také vyzkoušet software na 30 dní zdarma a rozhodnout se, zda je pro vás vhodný.

Závěr

Dobrý nástroj pro monitorování webových aplikací vám může pomoci maximalizovat výkon, dobu provozu a funkčnost vaší aplikace. Tímto způsobem můžete poskytnout vynikající uživatelský dojem a nadále dosahovat většího úspěchu pro vaši firmu.

Také by vás mohly zajímat nejlepší nástroje pro monitorování webových stránek.

x