etechblog

8 chytrých domovních zvonků pro bezpečnost vašeho domova

Bez ohledu na to, jak úžasně se v našem domě cítíme, je nezbytné přizpůsobit se nejnovější bezpečnostní technologii, abychom byli vždy o krok napřed před jakýmikoli možnostmi.

Nikdy nemůžeme vědět, co přijde, protože ne všechno je v našich rukou. Existuje mnoho způsobů, jak udržet bezpečnost vašeho domova, a chytré zvonky jsou jedním z nich. Inteligentní zvonky jsou jednoduše domovní zvonky, které mají mnohem větší kontrolu a flexibilitu ve srovnání s tradičními.

Upozorní vás na váš smartphone vždy, když návštěvník stiskne zvonek, nebo i když je v jeho blízkosti, senzory to dokážou detekovat. Umožňuje vám také získat živý obraz návštěvníka a hovořit s ním jeden na jednoho.

V tomto článku se budu zabývat některými z nejlepších inteligentních zvonků pro váš domov, ale nejprve vám řeknu některé z mnoha jejich výhod.

Podívejte se 👁️, kdo je u dveří, aniž byste je otevřeli.

Když musíte otevřít dveře a osobně mluvit s návštěvníky, celé opatření „bezpečnosti domova“ jde do prázdna. To rozhodně není nejbezpečnější metoda.

Naštěstí vám chytré zvonky umožňují vidět, kdo je u dveří, aniž byste je museli otevřít. Dvoucestný interkom vám pomůže sledovat živá videa a dokonce s nimi mluvit jeden na jednoho.

Podívejte se na návštěvníky, kteří vešli do dveří, když jste byli pryč.

Je nemožné zůstat vždy doma a vidět návštěvníky na interkomu. K této záchraně vám chytré zvonky také umožňují sledovat návštěvníky, kteří přišli, když jste nebyli doma. Vždy si tak můžete být jisti, že se při odchodu z domu nestane nic podezřelého.

Získejte jasné vidění i v noci. 🌃

S pomocí technologií nočního vidění vám většina chytrých domovních zvonků pomáhá správně se dívat i v noci. Přiložený fotoaparát vás nikdy nezklame bez ohledu na denní dobu a roční období. Funguje dobře celý den a všechna roční období.

  Jak otevřít soubory AI bez aplikace Illustrator

Nyní se pojďme podívat na nejlepší chytré zvonky pro bezpečnost vašeho domova. 🙂

Zazvoňte na zvonek 3 Plus

Existuje lepší způsob, jak začít seznam, jiný než Ring? Je to jedna z nejznámějších společností pro zabezpečení domácnosti a jejich Video Doorbell 3 Plus je věrný jejich pověsti.

Jedná se o bateriově napájené zařízení, které přichází s pokročilými bezpečnostními funkcemi, jako jsou:

 • Detekce pohybu
 • Zóna blízkého pohybu
 • Technologie pre-roll
 • 4sekundový náhled videa každého pohybu
 • Oboustranná řeč
 • 1080p HD video

Má dvoupásmové připojení 2,4 GHz a 5 GHz spolu s nočním viděním, takže se nemusíte bát, když spíte. Video Doorbell 3 Plus také funguje s Amazon Alexa, což znamená, že můžete ovládat mnoho jeho aspektů pomocí svých příkazů.

Je také velmi snadné jej nastavit a je dodáván s užitečnou aplikací pro příjem oznámení, živého zobrazení a pro celkově snazší přístup k vašemu chytrému zvonku.

Není to tak dávno, co jsem udělal recenzi na Ring a jejich řadu produktů, takže se na to určitě podívejte.

Nest Dobrý den

S HD videem a ostrým obrazem i v noci, Google Nest Dobrý den Díky tomu je velmi pohodlné vědět, kdo je u dveří, a uvidíte ho od hlavy až k patě nebo dokonce balík na zemi.

Funguje nepřetržitě, takže i když spíte, senzory neustále zachycují aktivity, které se dějí kolem dveří. Můžete to buď sledovat živě, nebo si prohlédnout 3hodinovou historii snímků, abyste měli vždy přehled o zabezpečení svého domova.

Připojí se k vaší WiFi a umožní vám mluvit s vašimi návštěvníky. V některých případech, kdy nemůžete odpovědět, můžete nastavit „rychlé odpovědi“, abyste návštěvníkům odpověděli předem nahranými zprávami.

Každé video a data, která tento chytrý zvonek zachytí, jsou bezpečně uloženy na jejich připojení, které má 128bitové šifrování AES.

Jako vedlejší funkci má předplatitelskou službu s názvem Nest Aware, která vás upozorní a upozorní, kdykoli jsou vaše balíčky doručeny až k vašim dveřím, aniž byste to museli sledovat nebo kontrolovat aplikaci Nest.

Nejúžasnější na této službě je, že vás také upozorní, pokud si balíček někdo vyzvedl od vašich dveří, ať už omylem nebo úmyslně.

Nakonec je důležité zmínit, že Nest Hello lze snadno integrovat s jejich dalšími produkty, jako je Nest Hub.

  Jak rychle zobrazit plochu na Macu

srpen

August’s Doorbell Cam Pro má upozornění na pohyb a nepřetržité sledování vašeho prahu, abyste vždy věděli, kdo je u dveří, aniž byste je museli otevřít.

Základní a bezplatné předplatné nahrávání videa, které je s ním dodáváno, vám umožňuje zobrazit záznam za posledních 24 hodin, což je docela užitečné, když se ráno probudíte a chcete se podívat, kdo přišel ke dveřím, když jste spali.

Má HD videokameru, obousměrný zvuk a upozornění v reálném čase, která vás upozorní, i když nejste doma. Instalace je také velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Funguje s vaší stávající kabeláží a nahrazuje váš tradiční zvonek.

RemoBell S

S RemoBell S získáte přizpůsobitelné pohybové zóny, pokročilou detekci pohybu a vysoce kvalitní HD video. Jedná se o chytrý videozvonek, který je dodáván s rychle reagující kamerou, která také zaznamenává obraz v reálném čase. Nemluvě o tom, že si můžete užít také obousměrný hovor a infračervené noční vidění pro nejlepší možné zachycení videa.

Existuje možnost povolit okamžitá upozornění přímo na váš smartphone, což vám umožní převzít kontrolu, aniž byste se pohnuli o palec. RemoBell S lze integrovat s Alexa, Google Assistant a IFTTT.

Úžasná věc je, že můžete připojit až 5 různých uživatelů a ovládat tento zvonek. To znamená, že když jste zaneprázdněni, ostatní členové mohou komunikovat s návštěvníky.

Eufy

Video Doorbell 2K od Eufy Security je odolný vůči povětrnostním vlivům, přichází s odezvou v reálném čase a má rozlišení videa 2K. Disponuje chytrým senzorem, který vás upozorní, pouze když je u dveří člověk. Dokáže detekovat tvar těla a vzory obličeje a odfiltrovat toulavá zvířata, abyste nebyli zbytečně rušeni. Můžete si také vybrat, zda chcete obdržet snímek obličeje návštěvníka přímo do telefonu.

Eufy Security bere soukromí vážně, a proto jsou všechny vaše zaznamenané záběry uloženy lokálně pod šifrováním na vojenské úrovni. A to není ono. Klade velký důraz na soukromí, a to i v různých oblastech.

Videokamera odvádí docela dobrou práci a zobrazuje jasný a ostrý obraz i v noci. Dodržuje také poměr stran 4:3, aby zobrazoval více vizuálů než běžné zvonkové kamery.

Navíc můžete nastavit automatické odpovědi a integrovat je s Google Assistant a Alexa.

  Jak přidat adresář do vaší $PATH v Linuxu

Arlo

S Arlo Video Doorbell si můžete vybrat, že vám zavolá telefon pokaždé, když někdo u dveří stiskne zvonek. Má obousměrný zvuk, noční vidění, detekci pohybu a úžasnou videokameru s HDR. Můžete také vidět více z osoby u dveří, a to vše díky jejich pozorovacímu úhlu 180 stupňů.

Existuje několik způsobů, jak odpovědět na dveře, včetně předem nahraných zpráv, které vám ušetří čas, zvláště když nejste doma. Arlo Video Doorbell je odolný vůči povětrnostním vlivům, takže funguje jako kouzlo, bez ohledu na to, zda je sníh, déšť nebo slunce.

Zde jsou některé další funkce, které stojí za zmínku:

 • 30denní historie nahrávání
 • Vestavěná siréna
 • Kabelová instalace
 • Živý přenos videa ze smartphonu
 • Možnost nastavit zóny aktivity, které budou upozorněny pouze v případě, že je detekován pohyb v určitých oblastech

Tento chytrý zvonek lze snadno integrovat s Amazon Alexa a Google Assistant.

Kruhová kukátka Cam

Elegantní a kompaktní chytrý zvonek, který má také kukátko Ring’s Kamera s kukátkem je něco, co je příliš atraktivní na to, aby se dalo ignorovat. Má obousměrnou komunikaci jako téměř každý jiný zvonek v tomto seznamu a také HD video a oznámení aktivovaná pohybem přímo do vašeho telefonu.

Kromě toho má:

 • Detekce klepání
 • Nastavitelné zóny pohybu
 • Nabíjecí baterie, kterou lze vyjmout
 • Přizpůsobitelné nastavení soukromí

Peephole Cam lze integrovat s Amazon Alexa a všechna svá Ring zařízení můžete připojit v aplikaci pro chytré telefony, abyste měli vše na jednom místě.

Maximus

S Maximum Answer DualCam si můžete užívat 180stupňový denní a noční pohled, abyste měli neustále na očích lidi a zásilky. Jak název napovídá, má dvě samostatné kamery (horní a spodní), které vám pomohou dobře se podívat i na to, co se drží na zemi.

Získáte možnost 2hodinového ohlédnutí, takže můžete rozebrat jakoukoli a každou ošklivou aktivitu, která se v tomto intervalu musela stát. Případně můžete kameru nastavit tak, aby nahrávala ručně v časech, o kterých máte největší podezření.

Stručně řečeno, je to úžasný inteligentní zvonek, který má všechny funkce jako ostatní v tomto seznamu, a můžete s ním skutečně zpřísnit úroveň zabezpečení vašeho domova.

Závěr

Doufám, že výše uvedené chytré zvonky vám pomohou zvýšit bezpečnost vašeho domova a žít v míru s vědomím, že se předchází zločinům.

x