8 Enterprise Survey Software pro transformaci vaší strategie sběru dat

Hledáte nejlepší software pro podnikový průzkum? Pokud ano, narazili jste na správnou webovou stránku.

Žijeme ve světě, kde jsou data klíčová. Přístup ke správným datům vám může pomoci porozumět potřebám vaší firmy nebo zákazníků. To vám může pomoci podniknout zásadní kroky ke zlepšení celkové spokojenosti zákazníků a zaměstnanců.

Kromě toho vám správná data mohou také pomoci zlepšit kvalitu vašich produktů nebo služeb, předvídat budoucí trendy a mohou vám pomoci činit správná rozhodnutí.

Sbírat vysoce kvalitní data, která by mohla skutečně pomoci, však není tak snadné, jak se zdá.

Existuje několik průzkumů, které ukazují, že průměrná míra odpovědí na průzkumy se pohybuje mezi 10–30 % – i to poté, co byly nabídnuty zvací pobídky a následné e-maily. Mezi pozorované důvody patří délka průzkumu, neatraktivní uživatelské rozhraní, složité otázky a další.

Dobrý podnikový průzkumový software vám může ve skutečnosti pomoci odstranit většinu těchto překážek a může být skvělým doplňkem pro zlepšení vaší strategie sběru dat.

Abychom vám pomohli správně se rozhodnout, shromáždil jsem nejlepší software pro podnikové průzkumy, který vám může pomoci shromáždit data z průzkumů nejvyšší kvality a nabídnout výjimečný zážitek z průzkumu.

Takže bez dalších okolků začněme –

Co je Enterprise Survey Software?

Software pro podnikové průzkumy je specializované cloudové řešení, které umožňuje organizacím vytvářet, distribuovat a analyzovat průzkumy a jejich odpovědi v rámci organizace.

Tento specializovaný software pro průzkumy lze použít k získávání zpětné vazby od zaměstnanců a zákazníků, provádění průzkumu trhu, shromažďování žádostí o zaměstnání, provádění hodnocení a další.

Dobrý podnikový průzkumový software by měl být schopen vytvářet různé typy průzkumů, které by zahrnovaly odpovědi s více možnostmi, hodnotící stupnice, otevřené otázky a další.

Kromě toho by se měl pochlubit několika distribučními kanály, funkcemi pro správu odpovědí a schopností integrace s dalším podnikovým softwarem, jako je CRM, HRMS a další nástroje. Měl by být přizpůsobitelný a schopný spravovat velké množství dat.

Vzhledem k tomu, že musíte vzít v úvahu všechny tyto věci, může být nalezení správného softwaru podnikového průzkumu náročné. Proto jsem pro vás vytvořil tento seznam, abyste si mohli vybrat správně.

Pojďme kopat!

Průzkum Sparrow

SurveySparrow může být skvělou volbou pro podnikový průzkumový software pro každého, kdo hledá plnohodnotné řešení, které jim může pomoci sledovat celou cestu jejich zákazníků a poskytovat podrobné informace pro optimalizaci pro lepší výsledky.

Kromě toho můžete SurveySparrow použít také ke sběru interních dat organizace, jako jsou hodnocení zaměstnanců a zpětná vazba. Tento nástroj vám umožňuje naplánovat zprávy z průzkumů tak, aby dostávaly zprávy přímo do vaší schránky v nastavený čas.

Jedná se o software pro průzkum primárně pro mobily, což znamená, že všechny předem navržené šablony a vlastní návrhy, které vytvoříte, budou optimalizovány pro zařízení smartphonů a kompatibilní s více zařízeními. To zajistí, že vaše průzkumy budou čisté a snadno vyplnitelné pro všechny respondenty, bez ohledu na to, jaké zařízení mají.

Tento podnikový průzkumový software vám umožňuje používat a označovat doménu vaší společnosti. Můžete také použít vlastní CSS ve všech předem navržených a vlastních tématech. Obě tyto možnosti zajistí, že průzkumy, které provedete, budou propagovat vaši značku, budou odpovídat identitě vaší značky a budou zcela vaše.

SurveySparrow vám umožňuje vytvořit více podúčtů. Tyto podúčty lze použít pro různé týmy, uživatele a další, ale lze je spravovat pod jedním nadřazeným účtem. Viditelnost týmu a dostupnost průzkumů můžete dále spravovat pomocí složek a možností týmu.

SurveySparrow se také může pochlubit výkonnou možností inteligentního průzkumu, která vám umožní vytvářet průzkumy založené na podmíněné logice. Pokud se například respondent rozhodne provést platbu, průzkum zobrazí podrobnosti o platbě. V opačném případě budou informace týkající se platby skryty.

Kromě toho některé pozoruhodné funkce SurveySparrow zahrnují více distribučních kanálů, automatické opakující se průzkumy, automatické upomínkové e-maily, pokročilé filtry a přehledy a další. Může se také pochlubit velmi snadno použitelným rozhraním.

SurveySparrow nabízí čtyři různé plány – Basic začíná na 19 $ měsíčně, Essentials na 49 $ měsíčně, Business na 99 $ měsíčně a Enterprise, pro které je musíte kontaktovat, abyste získali vlastní cenovou nabídku. Mějte na paměti, že tyto ceny platí pouze v případě, že se rozhodnete pro možnost roční fakturace.

Sogolytika

Sogolytics je sada nástrojů, které vám mohou pomoci přeměnit zákaznickou zkušenost vaší organizace na další úroveň. Toto řešení podnikových průzkumů je navrženo pro správu zpětné vazby, a proto vám pomůže se zkušenostmi zákazníků, zaměstnanci, průzkumy, hodnocení a další.

Sogolystika automatizuje proces shromažďování dat a její výkonné analytické nástroje poskytují užitečné informace o datech, které vám mohou pomoci rychle přijímat informovaná rozhodnutí.

Se Sogolytics můžete během okamžiku vytvářet prémiově vypadající průzkumy díky přizpůsobitelným šablonám průzkumů. Pokud chcete, můžete také vytvářet průzkumy úplně od začátku.

Některé z nejlepších funkcí návrháře průzkumů Sogolytics zahrnují následující:

  • Funkce průzkumu bílých štítků, která vám umožní použít vlastní doménu, logo, téma a další k vytvoření bezproblémové zkušenosti se značkou.
  • Respondenty můžete požádat, aby ve svých odpovědích na průzkum nahráli zvuk, video a obrázky.
  • Jeho funkce automatického překladu vám umožní vytvářet vícejazyčné průzkumy, což vám umožní rozšířit demografické skupiny vašeho publika.
  • Funkce anonymního průzkumu vám může pomoci získat důvěru účastníků a získat 100% skutečnou zpětnou vazbu s naprostou důvěrností.
  Jak najít 32bitové aplikace na vašem iPhone

Kromě toho se nástroj pro vytváření průzkumů může pochlubit dalšími funkcemi, jako je předvyplnění známých dat, maticová mřížka, čisté skóre propagátora, typy otázek s podrobnostmi a další. Všechny tyto funkce vám mohou pomoci učinit průzkumy intuitivnějšími a shromažďovat lepší data.

Sada nástrojů Sogolytics vám také pomůže ponořit se hluboko do údajů, které jste shromáždili prostřednictvím svých průzkumů. Umožňuje vám porozumět odpovědím průzkumu a identifikovat oblasti, ve kterých se potřebujete zlepšit.

Další funkcí Sogolytics, která na mě udělala velký dojem, je její živé vykazování dat, které vám umožňuje sdílet živé zprávy se svým týmem. To je úžasná funkce, zejména při práci ve velké organizaci. Kromě toho zůstávají všechna vaše data z průzkumu zabezpečená a zašifrovaná a přesto přístupná díky pokročilému nástroji pro správu dat.

Sogolytics nabízí čtyři různé plány – Plus za 25 $ měsíčně, Pro za 66 $ měsíčně a Premium za 99 $ měsíčně, zatímco pro Enterprise Feedback si musíte vyžádat přizpůsobenou cenovou nabídku. Naštěstí nabízí 10denní bezplatnou zkušební verzi, kterou můžete využít k bezplatnému testování jejích služeb. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pouze v případě roční fakturace.

Voxco

Voxco může být pro vás ideální volbou, pokud chcete provádět různé typy průzkumů, jako jsou online, telefonické a osobní. To proto, že omnichannel průzkumný software Voxco vám umožňuje provádět různé typy průzkumů, zatímco všechna vaše data zůstávají na stejném místě.

Tento průzkumový software se může pochlubit širokou škálou šablon navržených pro různé případy použití. To vám umožní snadno najít šablony, které vyhovují vašim potřebám, a nakonfigurovat je tak, aby byly zcela vlastní. Šablony průzkumů nabízené společností Voxco jsou dobře navržené a vysoce citlivé.

Voxco se také může pochlubit funkcemi logiky průzkumu. Umožňuje respondentům přeskočit libovolnou část průzkumu, pokud se jich tyto části netýkají. Kromě toho vám tato funkce také umožňuje navrhovat průzkumy s podmíněnými otázkami.

Tento nástroj vám může pomoci vytvořit vícejazyčné průzkumy s různými typy otázek, jako jsou otázky s více možnostmi, maticové otázky, banky otázek a tak dále. Ještě působivější je, že uživatelé mohou odesílat multimediální soubory jako odpověď na otázky.

Věc, která mě na Voxcu nejvíce zaujala, je její důkladné vykazování průzkumů a analytická funkce. To se v podstatě může pochlubit mnoha malými nástroji, které vám mohou pomoci s výsledky v reálném čase, sledováním odezvy, vizualizacemi, standardními a vlastními sestavami a důkladným analytickým nástrojem, který lze použít pro statistickou analýzu, analýzu sentimentu, křížové karty a další.

Tento podnikový průzkumový software dále podporuje integraci CRM a sociálních médií. Funkce distribuce průzkumů zahrnuje distribuci e-mailů, distribuci napříč kanály, anonymní odpovědi, vložené průzkumy a další.

Celkově bych řekl, že Voxco může být skvělým nástrojem, který dokáže splnit potřeby každého průzkumu, a nejlepší na tom je, že neustále provádějí pozitivní změny, aby zlepšili jeho vlastnosti a funkce. V sekci zákaznické podpory a dokumentace sice trochu pokulhávají, ale v tomto ohledu provedli některé pozitivní změny.

QuestionPro

QuestionPro je komplexní online řešení průzkumu, které lze použít pro obojí – sběr online dat i provádění kvantitativní a kvalitativní analýzy. Pokud tedy vaše průzkumy často obsahují otázky s otevřeným koncem, QuestionPro může být pro vás skvělou volbou.

QuestionPro se může pochlubit sbírkou 350+ šablon průzkumů spolu s 40+ typy otázek, 15+ podmíněnými a logickými typy a různými zprávami o průzkumech. Ke všem těmto funkcím lze snadno přistupovat a vytvářet různé typy průzkumů, anket, kvízů, testů a dalších pomocí snadno použitelného řídicího panelu.

Kromě vytváření různých typů průzkumů, QuestionPro nabízí širokou škálu nástrojů pro jejich konfiguraci a přizpůsobení se vám. Můžete například nakonfigurovat šablony průzkumů tak, aby reprezentovaly vaši značku pomocí vašeho loga, barevných motivů, písem a dalších.

Jakmile vytvoříte svůj průzkum, QuestionPro nabízí nástroje pro oslovení vašich respondentů z různých kanálů, včetně sociálních médií, e-mailů, SMS, QR kódů a integrovaných vyskakovacích oken. Offline mobilní aplikace vám navíc umožňuje shromažďovat odpovědi na průzkum od respondentů žijících v oblastech s omezeným internetovým připojením.

QuestionPro také podporuje integraci různých aplikací třetích stran, včetně CRM, nástrojů produktivity, marketingových automatizačních nástrojů a dalších. QuestionPro vám dále posílá zprávy v reálném čase přímo na váš řídicí panel. Tyto zprávy vám mohou pomoci porozumět tomu, jak si váš průzkum vede.

Nabízí více než 40 datových reportů, které vám umožní pochopit různé aspekty vašeho podnikání a vytvořit budoucí strategie. Kromě toho lze tyto reporty stáhnout v různých formátech, včetně PDF, Excel, Word a SPSS. Bezplatní uživatelé však nemohou stahovat zprávy ve formátu SPSS.

Co mě však na QuestionPro zaujalo nejvíce, je to, že nabízí doživotní bezplatný plán. I když získáte omezený přístup k nástroji, tento bezplatný plán bude dost dobrý pro všechny základní potřeby.

  10 nejlepších fotbalových (fotbalových⚽) her, které si můžete znovu zahrát

Pokročilý plán QuestionPro začíná na 99 $ měsíčně a nabízí 10denní bezplatnou zkušební verzi, zatímco další dva plány, Team Edition a Research Edition, vyžadují, abyste kontaktovali jejich prodejní tým, abyste získali přizpůsobenou nabídku.

SurveyMonkey

SurveyMonkey je přední jméno v oboru, pokud jde o software pro podnikové průzkumy. Sloužil tisícům organizací po celém světě, včetně Hershey’s, Verizon, HP, Puma, Samsung a Kellogg’s.

SurveyMonkey je známý především svými nástroji poháněnými umělou inteligencí, které se tak snadno používají, že průzkumy může snadno vytvářet, spouštět, distribuovat a analyzovat i nováček.

Může se pochlubit knihovnou více než 250 šablon průzkumů spravovaných odborníky, které si můžete snadno vybrat a nakonfigurovat podle svých potřeb, aby byl průzkum zcela váš. Kromě toho tento nástroj také doporučuje různé způsoby, jak můžete nakonfigurovat a odeslat své průzkumy, abyste získali nejlepší odpovědi.

Můžete také vytvořit průzkum úplně od začátku a v tomto ohledu může být inteligence Genius založená na umělé inteligenci SurveyMonkey opravdu užitečná. Při vytváření průzkumu stačí zadat otázku. A jeho inteligence založená na umělé inteligenci automaticky vybere správný typ otázky. Tato inteligence založená na umělé inteligenci zcela eliminuje dohady a poskytuje vám více času soustředit se na otázky, které chcete položit.

Kromě toho tento algoritmus poháněný umělou inteligencí také kontroluje návrh vašeho průzkumu a otázky, které jste položili. Po analýze vašich průzkumů vám tato umělá inteligence poskytne odhadované skóre na základě osvědčených postupů. Pokud zjistí nějaké problémy, jednoduše vás informuje, abyste je mohli zkontrolovat a opravit.

Tento algoritmus vám pomůže s informacemi souvisejícími s odhadovanou úspěšností, procentem respondentů, kteří průzkum dokončí, přibližnou dobou k dokončení průzkumu a dalšími. Dále vám poskytuje potenciální chyby průzkumu a způsoby, jak je opravit.

Celkově se jedná o vynikající podnikový průzkumový software se skvělou pověstí na trhu. Jeho popularita zajišťuje, že budete vždy dostávat spolehlivé služby. S plány začínajícími na pouhých 25 USD/uživatele měsíčně je to také docela rozumná cena ve srovnání s jiným softwarem podnikových průzkumů na trhu.

Typový tvar

Typeform je vysoce univerzální software pro sběr dat, který se může pochlubit několika základními funkcemi pro navrhování působivých formulářů a drcení dat, která shromažďujete. Díky tomu je skvělou volbou pro lidi, kteří chtějí vytvářet poutavé průzkumy a shromažďovat vysoce kvalitní data.

Může se pochlubit funkcí zvanou logické skoky. Umožňuje vám vytvořit více formulářů v jednom a v závislosti na volbách, které uživatelé udělají, je přenese na různé cesty zbývajícího průzkumu. Nejlepší na tom je, že do průzkumu můžete přidat tolik logických skoků, kolik chcete. Pomůže vám vytvořit více variant průzkumu speciálně přizpůsobených pro jednotlivé respondenty.

Tato funkce je dobrá nejen pro čtenáře, ale také pro firmy. Umožňuje například sbírat vysoce kvalitní data od konkrétních respondentů. Kromě toho lze při nabízení služeb klientům využít logické skoky, nabízet služby na míru z jediné formy, což může vést k vyšším konverzním poměrům.

K dispozici je také obrovská knihovna šablon průzkumů nabízených Typeform, které můžete použít k rychlému zahájení procesu navrhování průzkumu. Jeho rozsáhlá knihovna se může pochlubit šablonami navrženými pro obchodní účely, od průzkumů a dotazníků až po šablony pro prodej, zpětnou vazbu a události.

Z knihovny si můžete vybrat jakékoli předem navržené šablony, které vyhovují vašim potřebám. Pokud nemůžete najít žádnou šablonu odpovídající vašim cílům průzkumu, můžete si vybrat libovolnou šablonu a přizpůsobit ji, jak chcete. Můžete také zvážit začátek od nuly, i když přizpůsobení předem navržené šablony by bylo snazší než vytvoření šablony od začátku.

Kromě toho podporuje obrovský seznam rozšíření, která vám mohou pomoci navrhnout průzkumy s větší funkčností a shromáždit více dat. Mezi nejoblíbenější integrace patří Dokumenty Google, Slack, HubSpot, AirTable a další.

To znamená, že i když je platforma jedním z nejlepších podnikových průzkumných softwarů a může snadno překonat své konkurenty, nenabízí nejlepší možnosti analýzy dat. Pokud se tedy chcete ponořit hluboko do údajů o chování zákazníků nebo analyzovat složitá data, měli byste je raději zkombinovat s jakýmkoli jiným nástrojem.

Cena ročního předplatného stojí 25 $ měsíčně u základního plánu, 50 $ měsíčně u plánu Plus a 83 $ měsíčně u obchodního plánu. Při ročním vyúčtování můžete v zásadě ušetřit 16 %. Kromě toho nabízí také bezplatný plán, ke kterému se můžete snadno zaregistrovat, a plán Enterprise, pro který musíte kontaktovat jeho prodejní tým.

Formuláře Google

Formuláře Google jsou pravděpodobně jedním z nejpopulárnějších tvůrců průzkumů a formulářů na internetu. Nejlepší na Formulářích Google je, že tento software pro podnikový průzkum je zcela zdarma a snadno dostupný pro jednotlivce a firmy s účtem Google. Kromě toho jsou Formuláře Google k dispozici také se službou Google Workspace bez dalších nákladů.

Další dobrá věc na Formulářích Google je, že přichází s řadou nástrojů pro spolupráci, jako jsou Dokumenty, Tabulky a další. Formuláře Google však nejsou tak robustní jako jiný software pro průzkumy na seznamu, a proto jsou vhodnější pro jednoduché průzkumy.

Počínaje knihovnou šablon nabízí Formuláře Google 17 předem navržených šablon, které můžete použít. Tyto šablony jsou rozděleny do tří kategorií – Osobní, Pracovní a Vzdělávací. Je zřejmé, že katalog šablon není tak rozsáhlý ve srovnání s jiným softwarem na seznamu.

  Jak najít logo pro web

Formuláře Google vám umožňují vytvářet formuláře obsahující různé typy otázek, jako jsou otázky s výběrem z více možností, krátké a dlouhé odpovědi a rozbalovací otázky. Můžete také požádat o nahrání souborů, ale nemůžete přijímat platby, vytvářet otázky založené na médiích nebo vytvářet hierarchické nabídky.

Můžete však vytvářet podmíněné průzkumy založené na logice, kde lze logiku použít na rozevírací otázky nebo otázky s více možnostmi. Ovládací prvky pro podmíněnou logiku jsou poněkud omezené, zejména ve srovnání s jejími konkurenty.

Jedna věc, kterou na Formulářích Google opravdu obdivuji, jsou ovládací prvky, které nabízí k ověření odpovědí z formuláře. Formuláře Google vám umožňují pomocí regulárních výrazů nakonfigurovat, jaké odpovědi jsou na tyto konkrétní otázky přijímány.

Jedním z aspektů, kde Formuláře Google skutečně bojují, je analýza dat. Automaticky vytváří grafy dat, ale není k dispozici dostatek ovládacích prvků pro filtrování těchto grafů. Naštěstí lze všechny odpovědi na průzkum, které obdržíte, prozkoumat v Tabulkách Google. Navíc můžete nakonfigurovat Tabulky Google pomocí kontingenčních tabulek a vizualizací dat.

Celkově mohou být Formuláře Google dobrou volbou pro malé a střední organizace, které chtějí především dostávat základní odpovědi na průzkum. Funkce jsou poněkud omezené a celkový nástroj není tak robustní jako ostatní, ale vzhledem k tomu, že neplatíte nic, je to stále dobrá volba.

Microsoft Forms

Pokud jste uživatelem Microsoft 365, můžete Microsoft Forms považovat za dobrou volbu pro podnikový průzkumový software. Je to proto, že Microsoft Forms je volně dostupný pro uživatele Microsoft 365 s jejich předplatným Office 365. To je však také nevýhoda, protože předplatné pro Microsoft Forms nelze zakoupit samostatně.

To znamená, že Microsoft Forms je spíše jako základní tvůrce formulářů, který můžete použít ke shromažďování odpovědí na průzkum a zpětné vazby. Může se pochlubit slušnou knihovnou šablon, která se skládá z 36 různých šablon navržených pro několik obchodních a osobních potřeb, jako jsou průzkumy zpětné vazby, registrace událostí, studie analýzy konkurence a další.

Všechny tyto šablony jsou navrženy a optimalizovány pro různé typy zařízení, včetně chytrých telefonů a desktopových prohlížečů. Přizpůsobení těchto šablon je také hračka a lze ji provést bez námahy bez předchozích znalostí nebo zkušeností.

Microsoft Forms je však poměrně základní tvůrce formulářů. Proto postrádá mnoho pokročilých funkcí, jako je podmíněná logika a integrace třetích stran. Do formulářů však můžete přidat text, hodnocení, hodnocení, datum, čisté skóre propagátora, Likertovu stupnici a další, aby byly poutavější.

Díky jednoduchosti Microsoft Forms je vysoce intuitivní, a protože postrádá mnoho pokročilých funkcí, nejsou zde žádná složitá nastavení. Můžete také získat nápovědu v editoru jednoduchým kliknutím na otazník a zadáním dotazu. Zobrazí vám relevantní články a průvodce.

Další věc, která se mi na Microsoft Forms líbila, jsou jazyky, které podporuje. Microsoft Forms aktuálně podporuje 84 jazyků, včetně některých z nejobskurnějších. V jednom formuláři však můžete používat až 11 jazyků.

Pokud vaše organizace používá Microsoft Suite pro firmy, Microsoft Forms může být pro vás dobrou volbou. Budete však omezeni na všechny základní vlastnosti a funkce. Pokud chcete získat podrobná data, měli byste zvážit jakýkoli jiný podnikový průzkumný software ze seznamu.

Jak vybrat nejlepší software pro průzkum podniků?

Při výběru dobrého softwaru podnikového průzkumu je třeba zvážit mnoho věcí.

Některé z těchto důležitých úvah jsou:

  • UI/UX – Vždy byste měli uvažovat o softwaru podnikového průzkumu s dobrým UI/UX, protože uživatelské rozhraní výrazně ovlivňuje použitelnost softwaru. Navíc UI/UX také ovlivňuje produktivitu a efektivitu a minimalizuje chyby.
  • Vlastnosti a funkce – Než se rozhodnete, doporučujeme uvést všechny požadované funkce a zajistit, aby vybraný podnikový průzkumový software měl všechny tyto funkce. Obecně, pokud máte základní potřeby, Google Forms nebo Microsoft Forms mohou být skvělou volbou. Na druhou stranu, abyste získali podrobná data, máte možnosti jako Typeform, SurveyMonkey, Survey Sparrow atd.
  • Zabezpečení dat a soukromí – Zabezpečení dat a soukromí jsou nejdůležitější věci, které byste měli zvážit, zejména při práci s citlivými daty uživatelů. Ujistěte se, že software, který si vyberete, přijímá všechna základní bezpečnostní opatření při manipulaci s vašimi daty a daty vašich respondentů.
  • Zákaznická podpora – Dobrá zákaznická podpora vám může pomoci s různými věcmi, včetně technické pomoci, nástupu a školení, a co je nejdůležitější, získat odbornou radu. Vyberte si proto software pro průzkum, který nabízí spolehlivou zákaznickou podporu.
  • Integrace – Integrace nástrojů, jako jsou sociální média, CRM a další, do vašeho podnikového průzkumového softwaru vám může pomoci se sběrem a konsolidací dat, zefektivnit pracovní tok, holistickou analýzu dat a zvýšit přesnost dat. Proto je výběr softwaru pro průzkum, který podporuje integraci nástrojů, které často používáte, vždy skvělou volbou.

Závěrečná slova

Tady to máte – podrobný článek o nejlepším softwaru podnikových průzkumů na trhu.

Než se rozhodnete, doporučuji si promyslet, co potřebujete, a poté vybrat nástroj, který odpovídá vašim potřebám.

Podle mého doporučení, pokud potřebujete základní podnikový průzkumový software, můžete zvážit Google Forms nebo Microsoft Forms. Pokud však chcete shromáždit více dat, můžete zvážit další nástroje ze seznamu, jako je Survey Sparrow, Typeform, Sogolytics a další. Jsou to skvělé nástroje pro sběr podrobných dat.

Dále se podívejte na online aplikace pro průzkum, abyste mohli vydělávat peníze.