8 Nástroje generátoru předmětu e-mailu pro lepší konverzi

Psaní působivých a na konverzi zaměřených předmětů e-mailů není snadné. Je to první věc, kterou vaši příjemci udělají, takže musí být přesvědčivá.

Úspěšní e-mailoví obchodníci tráví většinu času psaním předmětu. Musí upoutat pozornost čtenářů a donutit je přečíst si tělo vašeho e-mailu. Získáte vyšší míru prokliku a zvýšíte prodeje z e-mailů.

Proč jsou řádky předmětů e-mailu důležité?

Míra otevření e-mailové marketingové kampaně určuje její úspěch.

Podle nedávné studie společnosti Smart Insights je pouze 17 % e-mailů otevřeno příjemci. Pokud se tedy podíváte na metriku míry otevření, můžete si udělat úplný obrázek o výkonu své kampaně.

Dobrý předmět je jedním ze základních faktorů e-mailového marketingu, který lidé přehlížejí. Je to dobrý předmět, který lidi zaujme, aby otevřeli váš e-mail nebo jej přesunuli do spamu, aniž by si e-mail přečetli.

Dalším faktorem je frekvence, s jakou posíláte e-maily. Pokud jich pošlete příliš mnoho, lidé je začnou ignorovat. Ale pokud nepošlete dost, lidé na vás zapomenou.

V úspěšných e-mailových kampaních zůstává důraz kladen na dosažení vysoké míry otevření, a proto jsou řádky předmětů tak důležité.

Co jsou nástroje generátoru předmětu e-mailu?

Nástroje pro generátor předmětu e-mailu nabízejí především poskytovatelé SaaS pro e-mailový marketing, aby vám pomohli generovat poutavé předměty.

Tyto společnosti hluboce rozumí odvětví e-mailového marketingu a jejich výzkum je podložen daty. Pomocí svých dat aplikují umělou inteligenci, aby získali lepší předměty e-mailů.

Vzhledem k tomu, že řádky předmětu e-mailu určují míru otevřených e-mailů, získávání pozornosti cílového publika se stává zásadním.

Zde je několik výhod používání nástrojů generátoru předmětu e-mailu:

Rychlé výsledky: Použití nástrojů pro řádky předmětu vám pomůže rychleji přijít na nové nápady.

Technologie: Vzhledem k tomu, že většina nástrojů využívá umělou inteligenci, jsou podporovány obrovským množstvím dat.

Zdarma: Většina nástrojů pro generátor předmětu e-mailu je zdarma, nebo se musíte zaregistrovat na jejich platformách, abyste je mohli používat.

Typ: Máte možnost vybrat typ řádků předmětu e-mailu v závislosti na e-mailech, které chcete doručit.

Tón: Mnoho z těchto nástrojů umožňuje nastavit tón řádků předmětu. Můžete si například vybrat tón přátelský, profesionální, naléhavý, vyprávějící příběh, personalizaci, kupony a další.

  Jak změnit informace ve stavovém řádku aplikace Outlook

V neposlední řadě je důležitý i obsah vašeho e-mailu. Pokud jsou vaše e-maily zajímavé a relevantní, lidé je s větší pravděpodobností otevřou. Pokud jsou ale nudné nebo plné spamu, lidé rychle ztratí zájem.

Nejlepší nástroje pro generátor řádku předmětu e-mailu

Nyní, když víte, jak důležité jsou řádky předmětu e-mailu pro e-mailové marketingové kampaně, pojďme se podívat, jak je můžete rychle vytvořit pomocí hotových nástrojů.

Zde je seznam nástrojů pro generátor předmětu e-mailu:

Copy.ai

Copy.ai je nástroj pro copywriting poháněný technologií umělé inteligence. Copy.ai je hlavně nástroj pro vytváření článků, ale pomáhá také s generováním předmětu e-mailu.

Copy.ai také poskytuje e-mailové šablony připravené k použití pro následné e-maily, studené e-maily a e-maily s poděkováním. Má také bezplatný generátor předmětu e-mailu, který vám pomůže vytvořit řádky předmětu založené na AI pro e-mailové zpravodaje a propagační e-maily.

Jakmile se přihlásíte do Copy.ai, najdete nástroj pro řádek předmětu e-mailu v jejich panelu nástrojů. Po výběru této možnosti budete požádáni o přidání informací o produktu nebo akci.

Na základě vašich podrobností vám nástroj poskytne seznam nápadů na řádky předmětů. Další nápady můžete vygenerovat kliknutím na tlačítko „Vytvořit více“ a na řádky předmětu ve svém seznamu.

Frase.io

Frase.io je platforma pro psaní obsahu AI, která vám pomůže psát články a příspěvky optimalizované pro AI během několika minut.

Jakmile se přihlásíte, najdete různé nástroje pro generátor obsahu, jako je generátor obsahu AI, generátor osnovy blogu, generátor úvodu do článku, generátor názvů blogu a mnoho dalších.

Frase.io má generátor předmětu e-mailu, který pomáhá vytvářet poutavé předměty. Stačí zadat hlavní klíčové slovo nebo téma a jejich autor AI vám navrhne předmět, který můžete použít pro své kampaně.

Fraseův nástroj je zdarma a prochází kontrolou plagiátorství, aby bylo zajištěno, že pokaždé získáte jedinečný obsah. Nicméně nechat si zkontrolovat obsah generovaný umělou inteligencí pomocí nástroje na kontrolu plagiátorství, jako je Grammarly nebo Copyscape, je dobrý nápad.

Generátor aktivních kampaní

ActiveCampaign je oblíbený poskytovatel e-mailových marketingových služeb. Nabízejí všechny funkce pro vytváření úspěšných e-mailových kampaní, jako je automatizace marketingu, integrace s CRM, segmentace e-mailů a hotové e-mailové šablony.

Jako prominentní lídr v odvětví e-mailového marketingu chápe ActiveCampaign hodnotu vytváření poutavých předmětů e-mailů, a proto nabízí bezplatný nástroj pro generátor předmětu e-mailů.

  12 nejlepších softwaru pro řízení projektů pro malé a střední podniky

Nástroj se snadno používá. Musíte zadat typ kategorie klíčového slova a zadat klíčové slovo. Jako klíčové slovo jsme například zadali Blogování a kategorie je přínosná.

Na základě našich vstupů jsou zde vygenerované řádky předmětu e-mailu. Můžete experimentovat s různými kategoriemi klíčových slov a generovat tolik předmětů, kolik chcete.

Reply.io

Reply.io je platforma pro podporu prodeje, která automatizuje práci při hledání e-mailových adres, integraci s platformami CRM a generování analytických sestav pro podniky.

Pomůže vám se zapojením příchozích a odchozích prodejních e-mailů, automatizuje péči o potenciální zákazníky a sleduje zprávy o výkonu prodeje.

Reply.io nabízí bezplatný generátor studeného předmětu e-mailu podobný generátoru ActiveCampaign. Můžete si vybrat typ kategorie ze čtyř různých nabízených možností a zadat preferované klíčové slovo.

Jeden doplněk je personalizovaná kategorie, která vám umožní zadat jméno potenciálního zákazníka, podrobnosti o společnosti a název společnosti. Pomáhá vám poskytnout personalizovaný dotek pro vaše vyhlídky.

Keap.com

Keap, dříve InfusionSoft, je CRM automatizační software, který vám pomáhá shromažďovat potenciální zákazníky, pečovat o ně a uzavírat prodeje. Nabízí předpřipravené šablony pro e-mailový marketing, vstupní stránky a vysílání newsletterů.

Keap má na svých webových stránkách bezplatný a snadno použitelný generátor předmětu e-mailu.

Na rozdíl od jiných generátorů, kde vybíráte kategorii, Keap poskytuje možnosti pro výběr typu zprávy. Můžete například vybrat typ e-mailu z níže uvedeného seznamu:

  • Zpravodaj,
  • opětovné zapojení,
  • Následovat,
  • propagační e-mail,
  • Zdroje,
  • Registrace.

Po výběru typu e-mailu je čas zadat cílové publikum, nastavit klíčové slovo a konečný výsledek, kterého je třeba po přečtení e-mailu dosáhnout.

Na základě vašich vstupů získáte různé předměty e-mailu, které můžete zkopírovat do svých kampaní.

Encharge.io

Encharge.io je nástroj pro automatizaci e-mailového marketingu, který vám pomůže segmentovat seznamy e-mailů na základě interakcí uživatelů na vašem webu. Můžete snadno vytvořit řadu e-mailů, vychovat potenciální zákazníky, začlenit klienty a automatizovat své prodejní úkoly.

Na základě přirozeného jazyka zpracování nabízí encharge.io bezplatný generátor předmětu e-mailu. Zahrnuje 3 typy vstupu: téma e-mailu, název vaší společnosti a tón vašeho e-mailu.

Pole pro zadání tónu e-mailu má mnoho možností, jako je přátelský, profesionální, formální, zábavný, naléhavý a další. V reakci na vaše vstupy a téma e-mailu obdržíte mnoho řádků s předmětem e-mailu pro vaše e-mailové kampaně.

SalesBlink je B2B nástroj pro generování potenciálních zákazníků, který vám pomůže najít e-mail potenciálního zákazníka, posílat chladné e-maily, volat a sledovat konverze potenciálních zákazníků na jediné platformě.

  9 nástrojů pro čárové kódy pro správu vašich zásob

Můžete integrovat SalesBlink s LinkedIn a zákaznickými CRM systémy, abyste se spojili s potenciálními zákazníky a posílali připravené, ale přizpůsobitelné zprávy, abyste získali potenciální zákazníky.

S generátorem studeného předmětu e-mailu SalesBlink Free můžete snadno psát předměty e-mailu, které vám pomohou získat více otevřených sazeb. Jednou z nejlepších věcí je, že můžete tyto řádky předmětu použít přímo ve svých studených e-mailech SalesBlink a vyhnout se kroku kopírování a vkládání.

StoryLab.ai

Storylab.io je online nástroj pro generování obsahu, který vám pomůže psát poutavé příběhy s hotovou kopií pro vaše marketingové potřeby.

Generátor předmětu e-mailů Storylab využívá přirozený procesní jazyk (NLP) a umělou inteligenci ke generování poutavých předmětů, které vám pomohou získat více otevřených sazeb.

Platforma se používá poměrně snadno a je třeba zadat typ kopie, preferované téma a jeho popis a zadat několik klíčových slov, abyste vytvořili svou kopii.

Nejen předměty e-mailu, ale také můžete vygenerovat kompletní kopii e-mailu, která bude odpovídat vašemu marketingovému úsilí s nástroji pro generátor obsahu Storylab.

Nejčastější dotazy

Přidá personalizace hodnotu předmětu?

Personalizace v předmětech přidává hodnotu vašim příjemcům e-mailů. Znamená to, že píšete vyhrazený e-mail příjemci a ne marketingový e-mail, který bude zaslán stovkám odběratelů e-mailu.
Pro přizpůsobení e-mailů můžete také použít emotikony, symboly a přezdívky příjemců v řádcích předmětu.

Jsou generátory předmětů e-mailu ideální pro zpravodaje?

Ano, generátory předmětů e-mailu vám mohou pomoci s nápady na generování působivých předmětů e-mailů pro zpravodaje. Můžete je však vyladit tak, aby odpovídaly tónu a přizpůsobily si odběratele e-mailů.

Závěr

Denní vymýšlení nových předmětů e-mailu může být náročné. A proto vám tyto nástroje pro generátor předmětu e-mailu mohou pomoci s novými nápady, které můžete vyzkoušet ve svém marketingovém úsilí.

Tyto nástroje vám jistě pomohou vytvořit poutavější předmět, který vám pomůže zvýšit míru otevření a konverze.

Dále nezapomeňte vyzkoušet nástroje pro okamžité vyhledání e-mailů.

x