8 nejlepších prázdninových API pro vytvoření vaší aplikace na cestách

Lidé milují svátky. Svátky jsou hlavní věcí na celém světě v každé kultuře, náboženství a zemi.

Školy, organizace, pracoviště a podniky sestavují seznam svátků na památku některých festivalů nebo událostí.

A když přijedou, lidé chtějí jít do míst a užít si své dny, odpočinout si a odpočinout si od každodenního shonu.

Pokud se tedy vaše podnikání točí kolem cestování, můžete toto šílenství o dovolené využít k vytvoření řešení, která mohou cestujícím usnadnit život a využít tyto příležitosti.

Můžete vytvořit cestovní aplikaci a integrovat ji s prázdninovým API. To obohatí vaši aplikaci o přesné a aktualizované soubory dat o dovolené pokaždé, když je budete potřebovat.

Ale co přesně je toto prázdninové API a jak přínosné je?

Promluvme si o tom a pak proberu některá prázdninová API pro vytváření vašich aplikací.

Co myslíte Holiday API?

Než budeme mluvit o prázdninových API, pojďme si nejprve osvětlit API.

Aplikační programovací rozhraní neboli API je softwarový prostředník, který umožňuje aplikaci komunikovat s jinou aplikací.

Pomocí rozhraní API může aplikace přistupovat k datům za účelem interakce s vnějšími softwarovými komponentami, mikroslužbami nebo operačními systémy. Je to rozhraní nebo společný základ pro komunikaci dvou aplikací. Obsahuje sadu funkcí, které doručují uživatelskou odezvu do systému a opět odešlou odezvu tohoto systému zpět uživateli.

Podobně je prázdninové API služba, kde programově odesíláte žádost jiným systémům o různých seznamech svátků po celém světě a okamžitě přijímáte programatická data.

Zapamatovat si přesné datum dovolené a udržovat celý seznam je obtížné. To je důvod, proč jsou prázdninová API vyvinuta, aby byl proces snadný.

Pokud tedy chcete dovolenou v konkrétní zemi, musíte o ni požádat prostřednictvím kódu a získáte přesné informace.

Vezměme si příklad z Vánoc. V mnoha zemích je každoročně 25. prosince vyhlášen státní svátek. V některých zemích je však vyhlášen 7. ledna každého roku, zatímco jiné země jej mít nemusí.

Pokud jste nadnárodní společnost, letecký průmysl, společnost na burze nebo jiné, musíte být připraveni na budoucí svátky, abyste svou organizaci připravili na akce. S prázdninovým API můžete dokonce získat data o minulých svátcích a dodržování.

Příklad prázdninových API: Předpokládejme, že si chcete naplánovat vánoční svátky a cílem jsou Bahamy. Svůj let si můžete zarezervovat buď z webových stránek preferované letecké společnosti, pokud jsou k dispozici, nebo použít online cestovní službu, jako je Expedia. Ten agreguje data z více databází leteckých společností interakcí s API leteckých společností. Tímto způsobem si můžete rezervovat místa a naplánovat si dovolenou.

Jaké jsou funkce Holiday API?

Bezpečnostní

Bezpečnost je hlavním problémem každé aplikace, webu nebo webové služby na webu. Protože vaše aplikace používá webové služby, hackeři se pokusí zaplnit vaše API miliony požadavků najednou a ukrást vaše informace. Proto musí mít prázdninové API, které si vyberete, bezpečnostní funkce, jako je ochrana DDoS, aby byly vaše informace v bezpečí.

Výkon

Moderní podniky chtějí ušetřit čas a úsilí, aby zrychlily své procesy a zůstaly v konkurenci. To je důvod, proč API musí nabízet slušný výkon. A abyste to zajistili, můžete zkontrolovat seznam funkcí. Můžete také využít bezplatnou zkušební verzi, kterou dnes většina API nabízí, nebo si vybrat bezplatný plán, pokud existuje.

Dále musíte zkontrolovat, kolik milisekund tomuto rozhraní API trvá, než vám poskytne požadovaná data. Čím méně času to zabere, tím větší bude jeho výkon. V ideálním případě, ať už zadáváte mnoho požadavků najednou nebo jen jeden nebo dva, API musí získat přesná data několik milisekund.

Přesnost

API je sada funkcí navržených tak, aby pro váš požadavek vždy produkovaly správná data. Rozhraní API pro svátky musí být aktualizováno a ověřeno se změnami ve svátcích, aby žádný uživatel nezmeškal přesná data. Pokud prázdninové API nabízí přesné datum, čas a data, může to být dobré.

  Fotografická aplikace All-In-One nabízí živé úpravy, filtry a text

Dokumentace

Rozhraní API vytvářejí vývojáři pro vývojáře. Holiday API musí mít dobrou dokumentaci, aby vývojář mohl číst a porozumět jeho koncovým bodům, metodám, funkcím a možnostem odezvy.

Skvělá dokumentace má být také srozumitelná každému spotřebiteli, dokonce i uživatelům s nulovými technickými znalostmi. Proto by měl mít dobrou sadu příkladů pro každý bod nebo funkci. Dobrá dokumentace také pomáhá při snadné integraci API do vaší aplikace.

Případy použití prázdninových API

 • Prodej a marketing: Rozhraní API pro svátky pomáhají podnikům založeným na prodeji a marketingu zvýšit jejich prodejní konverze tím, že během svátků nabízejí propagační akce a nabídky.
 • Data Science: Modely strojového učení můžete vylepšit pomocí prázdninového rozhraní API vložením informací o svátcích.
 • Přeprava a logistika: S dobrým prázdninovým API můžete zvýšit přesnost odhadů přepravy a harmonogramů dodání produktu.

 • E-mailový marketing: Odesílejte svým uživatelům chytřejší e-maily tím, že do své aplikace zahrnete informace o místních svátcích přes prázdninové rozhraní API.
 • Zákaznická zkušenost: Komunikujte se svými zákazníky efektivně tím, že poskytnete přesný odhad dokončení služby a splnění očekávání zákazníků. Rozhraní API pro svátky také umožňuje odhadnout datum a čas, včetně místních svátků v odhadu.
 • Správa zásob: Můžete identifikovat své katalyzátory poptávky, abyste zvýšili úroveň zásob a úsilí dodavatelského řetězce.
 • Předpovídání poptávky: Zvyšte předpovědní modely pro přesné předpovědi poptávky.

Nyní se podívejme na nejlepší prázdninová API.

Abstraktní API

Získejte veřejné, neveřejné a náboženské svátky pro více než 200 zemí po celém světě pro jakoukoli konkrétní dobu roku pomocí Abstract’s Holidays API. S tímto prázdninovým API najdete historické i budoucí svátky, které aktualizují každý týden.

Abstract Holidays API poskytuje vynikající dokumentaci, více knihoven a výukových programů, takže vývojáři budou důvěřovat Abstract. Kromě toho vám jeho přátelské rozhraní API také umožňuje provozovat vaše obchodní procesy a pracovní postupy. Můžete také použít prázdninové rozhraní API pro ultra vysokou rychlost a výkon ve velkém měřítku.

Jeho vynikající technická podpora a spolehlivá doba provozuschopnosti vám pomohou okamžitě uvést vaše stránky do provozu, vyřešit problémy a udržet váš hladký chod. Nabízí nejpřesnější a nejnovější údaje o dovolené z celého světa, pokrývající více než 190 zemí a 3500 regionů.

Datový soubor svátků společnosti Abstract vám poskytuje rozsáhlé informace o svátcích od 1 AD až po rok 2050. Stačí zadat vaši potřebu v jeho API a získat správné informace, aniž byste ztráceli čas. Vzhledem k tomu, že mnoho zemí mění své svátky, přidává nebo odebírá svá data nebo mění názvy svátků, můžete shromažďovat aktualizovaná a ověřená data pomocí robustních funkcí Abstract.

Udělejte 1000 žádostí zdarma, platí pro 1 žádost/sekundu. Pokud jste startup, můžete provést 50 žádostí za sekundu nebo 500 000 žádostí za měsíc za 19 USD/měsíc.

Holiday API

Vypsat prázdniny je těžké, ale Holiday API vám to usnadní. Pomůže vám snadno vytvořit váš produkt, shromáždit informace o dovolené a udržovat je. Holiday API je vytvořeno vývojáři pro vývojáře, takže každý zjistí, že je snadné ho používat.

Toto API zefektivňuje proces vyhledávání informací, načítání dat a zajištění přesnosti. Organizuje a udržuje vaše data na jednom místě a zabraňuje manuálním procesům, které vyžadují více času a úsilí.

S Holiday API můžete vylepšit svůj produkt. Bude vám držet záda, ať už potřebujete minulé, současné nebo budoucí výpisy svátků. Získáte také data o dovolené z více než 250 zemí, včetně 3680 států a provincií. Od roku 1 do roku 2050 budete mít všechna potřebná přesná data ve více než 109 jazycích.

Holiday API navíc pomáhá zlepšit odhady expedice a doručení, blokovat kalendáře plánování a lepší předpovědi prodeje. K API můžete přistupovat tak rychle, jak potřebujete a kdykoli chcete, a také získat aktuální informace a nejlepší technickou podporu ve své třídě. Podniková infrastruktura Holiday API navíc vždy poskytuje vyšší dobu provozuschopnosti a větší spolehlivost.

  Může být váš iPhone hacknut?

Získejte nyní svůj bezplatný klíč API a každý měsíc odešlete přibližně 1 000 000 požadavků.

Kalendářní

Získejte přístup k místním, státním a státním svátkům s Kalendářní, celosvětové RESTful API pro vývojáře. Snadno pokrývá více než 230 zemí, včetně 3300+ států, a podporuje více než 100 jazyků, takže lidé po celém světě mohou těžit z tohoto prázdninového API.

Calendarific poskytuje klientům neuvěřitelný zážitek díky svým jedinečným údajům o dovolené. Dále nabízí:

 • Rychlost: Jeho směrování DNS založené na latenci pomáhá obsloužit více než 90 % požadavků za méně než 10 ms.
 • Spolehlivost: Jeho cloudové servery, které se automaticky škálují, zvládnou každý den zpracovat půl miliardy požadavků API.
 • Aktuální: Všechna data, která zobrazuje, jsou agregovaná a ověřená z mnoha zdrojů. Pravidelně aktualizuje informace, abyste vždy bez námahy získali nejpřesnější a nejkomplexnější pracovní a prázdninový soubor dat.

Tímto způsobem můžete ušetřit čas a úsilí, které můžete dále využít ke zlepšení své produktivity. Calendarific má flexibilní a jednoduchou možnost stanovení cen, takže si můžete snadno vybrat kterýkoli z plánů.

Získejte 1 000 požadavků měsíčně za 0 $ měsíčně nebo využijte neomezených požadavků API za 10 $ měsíčně. Můžete také zvolit vlastní ceny, které splňují vaše jedinečné potřeby.

PredictHQ

Získejte přístup k údajům o státních svátcích spolu s dalšími informacemi o událostech pomocí Public Holiday API PredictHQ. Shromažďuje data o svátcích z téměř 200 zemí, aby poskytoval bezproblémový zážitek, a nabízí mnoho datových toků v jediném rozhraní API.

Vzhledem k tomu, že jeden svátek se může lišit místo od místa v závislosti na kontextu, čase a datu, rozhraní Public Holiday API společnosti PredictHQ rozumí této variaci a úspěšně poskytuje přesné informace během sekundy. Takže místo hledání dovolené v různých regionech věnujte energii vylepšování svého produktu.

Stáhněte si a uložte místní kopii událostí pro datové modelování a analýzu. Kromě toho můžete obohatit stejný soubor dat, abyste mohli vyrábět a prodávat svá odvozená díla. PredictHQ také pomáhá vašemu podnikání mnoha způsoby, jako je předpovídání poptávky, viditelnost událostí, optimalizace pracovních sil, optimalizace dodávek, vizualizace, statistiky, dynamické ceny a správa zásob.

Stačí integrovat rozhraní API PredictHQ do svých dat, abyste získali pohlcující výsledky a transformovali své podnikání pomocí síly inteligence poptávky. Začněte zdarma vyhledávat údaje o svátcích pomocí tohoto rozhraní API nebo si vytvořte vlastní plán tím, že si promluvíte s odborníkem.

Využijte 14denní bezplatnou zkušební verzi a otestujte API PredictHQ.

Čas a datum

Čas a datum Holiday API nabízí přístup k 7000 svátkům a oslavám ve 230 zemích v různých jazycích. Data si můžete snadno stáhnout na místní, federální a státní úrovni. Když zadáte požadavek API, rychle vám nabídne informace, včetně:

 • Název a datum dovolené
 • Typ svátků, jako jsou náboženské svátky, místní svátky nebo státní svátky
 • Úroveň dovolené, jako je místní, státní nebo federální
 • Seznam států nebo komunit, kde se dodržuje stejný svátek
 • Kompletní popis dovolené podle různých zemí.

Pokud vás zajímají pouze údaje o čase a datu, ale ne o kódování, můžete si data stáhnout jako soubor XML nebo CSV. Díky rozhraní Holiday API pro čas a datum můžete přistupovat k přesným informacím, abyste mohli určit, kde je firma otevřená nebo zavřená, abyste mohli spolehlivě naplánovat příští rok.

Aktualizujte se údaji podle data a času federálních svátků a dalších velkých událostí. Služba „On This Day“ nebo služba OTD vás seznámí s historickými, kulturními a politickými událostmi, které se staly v konkrétní den.

Ať už vytváříte kalendář nebo informujete své uživatele o důležitých datech, používání služby OTD pomůže zlepšit uživatelský zážitek prostřednictvím přesného kontextu historických informací. Letecké společnosti, tech giganti a globální maloobchodníci používají toto řešení k získání přesných databází dovolených ve více jazycích pro provozování svého podnikání.

Vyberte si svůj balíček od 99 USD/rok pro 50 000 žádostí. Nebo zahajte svou bezplatnou zkušební verzi ještě dnes a otestujte přesnost.

Nager.Datum

Nager.Datum je celosvětové REST API pro státní svátky, které vám poskytuje přesné informace o svátcích z minulosti, současnosti nebo budoucnosti a šetří vaše úsilí. Jedná se o projekt realizovaný 1. května 2022, založený na .NET, který poskytuje veřejné REST API, abyste mohli požádat o přesné údaje o dovolené. Nager.Date v současné době podporuje více než 100 zemí.

  Jak funguje rozpoznávání obličeje?

Nager.Date je open-source platforma, která je vydána pod licencí MIT. Můžete se snadno zapojit do projektu a zvýšit jeho kvalitu. Kromě toho hostujte svou vlastní instanci API, pokud potřebujete více požadavků současně.

Když podáte žádost, řekněme rok 2017 a kód země-AT, dostanete odpověď během sekundy. Odpověď obsahuje datum, místní název, název, kód země, pevné, globální, okresy, rok zahájení a typ dovolené (veřejné, školní, nepovinné, úřady, dodržování nebo banka).

AnyAPI

Získejte seznam náboženství, veřejných a neveřejných svátků pro různé země, státy a regiony AnyAPI’s Holidays API. Pomůže vám získat úplný seznam svátků nebo požádat o konkrétní datum a zobrazí přesné datum dovolené pro různá místa.

AnyAPI nabízí snadno použitelné a jednoduché koncové body a podporuje více než 200 zemí. Má analyzátor a validátor Datetime, který pomáhá provádět přísné kontroly, aby se zajistilo, že získaná data obsahují přesné a aktualizované informace.

Sestavte si svou aplikaci Holiday s Holiday API AnyAPI a získejte přístup k různým svátkům za 0 $/měsíc, což zahrnuje 300 požadavků/měsíc (1 požadavek/sekundu), ochranu DDoS, SSL a autentizaci klíče API.

Festivo

Vaši uživatelé se starají o svátky, takže je využijte Festivo vám poskytne seznam svátků v různých zemích. Jedná se o platformu pro ověřování a analýzu dat, která shromažďuje miliony zdrojů a ověřuje je, aby uživatelům poskytla přesná data.

Platformu datové inteligence můžete použít ve svých datových modelech a projektech ke zlepšení svých produktů. Můžete také přizpůsobit příklady a úryvky kódu zeměmi, které si vyberete. Kromě toho použijte svůj oblíbený programovací jazyk a začněte zadávat požadavky.

Nasaďte svůj projekt během několika sekund s upgradovanými a aktualizovanými informacemi. Festivo podporuje více než 16 000 svátků a oslav ve 250 zemích a 3 500 regionech. Je to jedna z nejpokročilejších a nejrychlejších prázdninových DaaS služeb, která nabízí průměrnou latenci 60 ms na požadavek.

Festivo vám poskytuje nejspolehlivější a nejpřesnější informace shromážděné ze svého strojového učení a neuronové sítě poháněné umělou inteligencí. Díky síle znalostí můžete vědět, kdy jsou vaši zaměstnanci a zákazníci na dovolené, místo abyste je probudili o prázdninovém ránu. Festivo můžete implementovat do asistenta AI a zobrazit informace o dovolené.

S dokonalou sadou dat o dovolené můžete poskytnout přesné dodací a dodací sloty a umožnit svým zákazníkům uvítat balíček u jejich dveří. Pomáhá call centrům nabízet lepší podporu při hovorech se zákazníky o svátcích. Umožňuje vám také nabízet propagační akce a kupony ke zvýšení konverzí při zvláštních příležitostech, jako je Den matek a svátky, jako jsou Vánoce a Velikonoce.

Vytvořte si svůj bezplatný účet na Festivo a vyberte si z různých plánů od 16,58 $ měsíčně, pokud jsou účtovány ročně. To zahrnuje 100 000 požadavků, komerční využití, typy svátků, e-mailovou podporu, šifrování HTTPS, API založené na CDN a další.

Závěr ✈️

Sledování informací o svátcích z celého světa je složité, ale rozhraní API pro svátky jej mohou zjednodušit. Používání toho nejlepšího prázdninového API ve vaší aplikaci má mnoho výhod, od ušetření velkého úsilí po zlepšení marketingu. Může vám poskytnout přesný soubor údajů o svátcích, takže tyto informace můžete použít k řízení svého podnikání.

Můžete se také podívat na některá z rozhraní Global News API pro cestovatele, abyste věděli, co se děje v jejich prázdninové destinaci.

x