8 nejlepších přípravných kurzů GRE ke zlepšení skóre testů

Příprava na GRE je naprosto nezbytná, pokud se plánujete přihlásit na jednu z nejlepších obchodních škol, právnických škol nebo postgraduálních škol v USA, Kanadě a dalších zemích.

Příprava na zkoušku je však náročný úkol. Kromě toho existuje mnoho komplikovaných úkolů, které musíte provést, abyste úspěšně využili své skóre GRE. Proto vám přinášíme snadno srozumitelný článek, ve kterém se dozvíte vše o přípravě GRE a GRE.

Co je zkouška GRE?

Graduate Record Examination (GRE) je celosvětově uznávaný a standardizovaný test, který nejuznávanější americké univerzity požadují od svých studentů. Kandidáti, kteří se chtějí zapsat do programů, jako je magisterský program, absolvování obchodní školy, odborné kurzy a Ph.D. potřebují zajistit dobré skóre GRE.

Je to všestranná zkouška pro testování akademických dovedností, protože můžete uvést své skóre GRE pro zápis do MBA, vědy a dalších magisterských studijních oborů. Kromě toho většina rozvinutých zemí, které jsou horkým místem pro akademické vzdělávání pro globální studenty, přijímá skóre GRE.

Například, pokud chcete studovat postgraduální kurzy ve Velké Británii, USA, Austrálii, Singapuru, Kanadě a Evropské unii, budete potřebovat dobré skóre GRE.

Důležitou poznámkou je, že jednotlivé postgraduální školy, obchodní školy a univerzity GRE neprovádějí. Existuje nezávislá organizace Education Testing Service (ETS), která spravuje a provádí test v celosvětovém měřítku. Instituce tak mohou očekávat vysoce kvalitní kandidáty z několika zemí prověřené jedním zlatým standardem testování dovedností.

Akademické dovednosti kryté testem GRE

Test GRE pokrývá především tři akademické dovednosti: verbální, matematické a analytické psaní.

#1. Sekce verbálního uvažování GRE

Verbální a uvažovací část GRE je vysoce ekvivalentní s uvažovací částí SAT. Skládá se z několika doplňujících otázek, ekvivalence vět a kritického čtení.

Ekvivalence vět je jedinečný přístup, který lze nalézt pouze v testu GRE, který testuje pokročilé jazykové a slovní zásoby. Otázky vás nabádají k vyplnění prázdného místa ve větě pomocí dvou různých slov. Konečným cílem otázky je vytvořit dvě věty podobného významu.

K rozluštění otázek o ekvivalenci vět budete potřebovat pokročilé dovednosti v anglické gramatice, slovní zásobě, porozumění čtenému textu a logickému uvažování.

#2. Sekce GRE Math nebo Quant

Tato sekce je celá o matematice. ETS připraví otázku tak, aby otestovala vaše schopnosti kvantitativního uvažování. Proto se musíte zaměřit na základy středoškolské matematiky, jako je algebra, analýza dat, aritmetika, geometrie atd.

#3. GRE Analytical Writing Assessment (AWA)

Tato část bude měřit vaši schopnost poskytovat cílené odpovědi na otázky. Měli byste si oprášit své dovednosti vysvětlovat složité myšlenky jednoduchým jazykem, zkoumat tvrzení a důkazy, vést souvislou diskusi, ovládat psanou angličtinu atd.

Přehled testu GRE

Poplatky za zkoušku

Níže naleznete podrobný seznam poplatků GRE:

 • GRE General Test stojí 231,30 USD v Číně, 213,00 USD v Indii a 205,00 USD ve zbytku světa.
 • Poplatek za změnu termínu se pohybuje mezi 50,00 USD a 53,90 USD.
 • Pokud chcete změnit výchozí testovací centrum, musíte zaplatit 50,00 $.
  Mute Zoom účastníci schůzky, zvuk a mikrofon

Doba trvání

Celková doba trvání GRE General Test je 3 hodiny a 45 minut. Doba testování zahrnuje přestávky, bezbodové a výzkumné otázky.

Sekce a počet otázek

Obecný test GRE se skládá ze sedmi částí otázek, jak je uvedeno níže:

 • Analytické psaní: jedna sekce; dvě otázky; 30 minut každý
 • Kvantitativní uvažování: dva oddíly; 35 minut na sekci; celkem 40 otázek
 • Slovní zdůvodnění: dva oddíly; 30 minut na sekci; celkem 40 otázek
 • Variabilní počty nebodovaných otázek
 • Variabilní počet výzkumných otázek

Každý dostane na začátku testu sekci Analytické psaní. Poté testovací algoritmus zamíchá sekce a otázky po částech, aby se odstranila šance na podvod a zaujatost.

Potřebné průměrné skóre

Průměrné potřebné skóre závisí na absolventovi, magisterském nebo doktorském programu a instituci. Za hrubý průměr skóre GRE se však považuje následující:

 • 149,97 skóre ve slovní sekci
 • 153 – 158 v kvantitativní sekci
 • 4.0 v části Analytické psaní

Doba platnosti skóre

Vaše skóre GRE zůstane platné po dobu 5 let od data zahájení zkoušky.

Termíny zkoušek GRE

GRE at Home a GRE v testovacích centrech mají více termínů zkoušek v kalendářním roce. Test musíte absolvovat 3 měsíce před uzávěrkou přihlášky do programu. V případě potřeby můžete test opakovat asi měsíc předem.

Termíny oznámení výsledků

Od ETS obdržíte e-mail o dostupnosti skóre. Za normálních okolností můžete očekávat výsledkovou listinu do 10 až 15 dnů po datu testu.

Pojďme se nyní podívat na některé z nejlepších online přípravných kurzů GRE.

Magoosh GRE Prep

The Školicí kurz GRE od Magoosh je prostě hodnota za peníze. Je to cenově nejdostupnější online kurz, do kterého se můžete podívat. Při srovnání s jinými kurzy zjistíte, že Magoosh vám účtuje zlomek, ale obsah kurzu je propracovaný.

Získáte měsíce přístupu k následujícímu prémiovému studijnímu materiálu pro GRE od Magoosh:

 • Tři celovečerní falešné zkouškové papíry.
 • 1 400+ úloh pro praxi.
 • Více než 100 videopřednášek k běžné konzumaci.

Strategií této prep platformy GRE je nabídnout kandidátům flexibilitu, hodnotu a zaměřené praktické materiály pro konečný úspěch. Pokud tedy hledáte stručný studijní materiál, musíte se podívat na tento zdroj.

I když jinde můžete najít více praktických otázek a falešných testů, Magooshovy otázky jsou skutečnými dokumenty GRE z předchozích let. K dispozici je také elegantní digitální médium pro doručování obsahu, které si můžete přizpůsobit podle počtu, typu, načasování, obtížnosti atd.

Přípravné kurzy GRE na Udemy

Kompletní příprava GRE

Dalším komplexním řešením pro přípravu před GRE je toto Udemy kurs. Přináší všechny sekce jako verbální, písemné a kvantové a jejich obsah kurzu do jedné platformy. Autor tohoto studijního materiálu navíc pravidelně aktualizuje obsah kurzu, aby byl sylabus v souladu s ETS.

Hlavní přednosti kurzu jsou:

 • Vysoce výnosné přednášky pro rychlé zvládnutí témat GRE.
 • Matematické principy.
 • Kvantitativní srovnání.
 • Statistika a algebra.
 • Dokončení textu.
 • Interpretace dat.
 • Studijní materiály s vlastním tempem, jako je 28,5 hodin videa na vyžádání a 150 přednášek.
  Jak nastavit úrovně přiblížení konkrétních karet v prohlížeči Chrome

Podle některých uživatelských recenzí a autora kurzu mnoho kandidátů získalo 320+ skóre na GRE tím, že se zaregistrovali a pilně sledovali obsah kurzu. Pokud tedy také aspirujete na studium magisterských nebo postgraduálních kurzů na špičkových institucích v USA, můžete se podívat na obsah kurzu.

GRE kvantitativní

Pokud hledáte přípravný kurz GRE, který zahájí výuku od nuly, podívejte se na toto Udemy kurs. Neexistují žádné povinné předpoklady pro tento kurz a každý, kdo chce získat dobrou známku GRE, se může zúčastnit, pokud budete pečlivě dodržovat učební osnovy.

Důležité vlastnosti kurzu jsou:

 • Jsou pokryta všechna kvantitativní témata navržená systémem ETS.
 • Řešené problémy pro všechna kvantitativní témata několik let.
 • Kalkulační triky bez použití kalkulačky.
 • Algebraické testy na míru.
 • Výuka jako ve třídě.
 • Vyřešený cvičný test GRE nabízený ETS.
 • Komplexní 6hodinové sezení o kvadratice pro nezasvěcené.

Z podrobného pohledu na obsah kurzu je tento školicí materiál stejně přínosný pro začátečníky i zkušené kandidáty GRE quant. Protože kurz pokrývá základní i pokročilá GRE kvantová témata ve 457 přednáškách. Celková délka obsahu je 41 hodin a 9 minut.

Princetonská recenze

Není to těžké pro Princetonská recenze být součástí našeho seznamu nejlepších přípravných kurzů GRE. Jeho důkladné a poutavé video lekce dokonale kombinují přednášku a interakci. Kromě instruktážních videí nabízí také celovečerní cvičné testy. Všech jeho 8 praktických zkoušek je realistických, protože vám poskytují původní rozhraní a obtížnost GRE.

Mezi klíčové vlastnosti tohoto programu patří:

 • Online kurz s vlastním tempem.
 • Základní učební plán se skládá ze 4 částí zkoušky.
 • Drill Smart Program založený na obtížnosti.
 • Nejlepší video lekce ve své třídě s fantastickými instrukcemi.

Učební plán kurzu The Princeton Review se může pochlubit různými interaktivními vzdělávacími moduly.

Struktura jednotek je také jednoduchá — nejprve je k dispozici krátké video probírající to podstatné a poté následuje lekce. Nakonec získáte řadu cvičení.

Kaplan

Pokud jde o přípravné kurzy GRE, Kaplan je jméno, se kterým musíte počítat. Tato uznávaná platforma nabízí osvědčený vzorec pro přípravu studentů na náročné testy GRE.

Vysoce kvalitní video lekce jsou jádrem Kaplanových online osnov.

Zde vás zkušení instruktoři provedou problémy pomocí digitální tabule. Na základě videí existuje několik dobře navržených kvízů, z nichž každý přichází s vysvětlujícím textem, který s velkou jasností pojednává o problémech.

Další zvýrazněné vlastnosti tohoto kurzu jsou:

 • Více než 5000 praktických otázek
 • 7 celovečerních praktických testů
 • Personalizovaná sada problémů k procvičování

Pomocí nástroje Kaplan QBank mohou uživatelé vytvářet přizpůsobené kvízy na základě různých faktorů, jako je typ problému, načasování a obtížnost. Pokud dáváte přednost offline výuce, můžete si navíc vzít pomoc z tištěných přípravných knih od Kaplana.

GradPrep

Ti, kteří hledají zaručené vysoké skóre na GRE, by měli jít GradPrep. Odborníci na předmět Revered LearningExpress připravili tento kurz, který obsahuje některé unikátní cvičné testy. Navíc můžete k tomuto programu přistupovat z Windows Mac, Android a iOS.

Tento samoregulační testovací program vyhovující ADA 508 vám pomůže zlepšit vaše celkové skóre. Jako uživatel musíte zadat datum zkoušky a hodiny studia za týden. Program přidá informace do vašeho studijního plánu a vygeneruje lekce a praktické testy, přičemž jako první upřednostní vaše nejslabší oblasti.

  Jak znovu otevřít zavřenou kartu v prohlížeči Google Chrome

Jeho další vlastnosti jsou následující:

 • 3 testovací režimy: student, praxe a simulace.
 • Diagnostická zpráva po praktických testech k nalezení silných a slabých stránek
 • 50+ mikro lekcí pro kompletní pokrytí GRE
 • Lekce pro rozvoj kvantitativního a verbálního uvažování
 • Predikční nástroj pro hodnocení skóre
 • 500+ otázek pro kvantitativní srovnání a dokončování vět jednotlivě

Ekonom GRE Tutor

Ekonom GRE Tutor je považován za konečný přípravný nástroj pro test GRE. S pomocí tohoto online výukového programu můžete bez problémů dosáhnout svého cílového skóre využitím svého plného potenciálu. Tato personalizovaná přípravná platforma GRE dokáže určit vaše vzorce a návyky učení pomocí nejmodernější technologie.

Komplexní a přizpůsobitelné osnovy kurzu vás připraví na všechny sekce GRE podle vašeho osobního stylu učení. Economist GRE Tutor má širokou sbírku video tutoriálů a cílených praktických otázek spolu s možnými strategiemi řešení.

Výuková platforma využívá výukový software Crowd Wisdom a algoritmy Machine Learning, aby zjistila, jak můžete vyřešit každou otázku co nejlépe. Kromě toho jeho odborný tým lektorů poskytuje lekce 1 na 1, známkování esejí AWA, kontrolu pokroku a další podporu po celý týden.

examPAL

examPAL online příprava GRE se zaměřuje na nejdůležitější část vaší praxe, na které nejvíce záleží pro vaše vysněné skóre. Můžete studovat na GRE svou vlastní rychlostí. Není tedy potřeba řídit svůj čas, abyste se mohli zúčastnit offline třídy.

Kromě toho, že vám umožní studovat z pohodlí vašeho domova nebo kdekoli jinde, nabízí skutečně personalizovaný vzdělávací zážitek. Zde se dozvíte, jak vyřešit více otázek za kratší dobu. Tento adaptivní kurz vám také nabídne studijní plán na míru podle času, který máte před testem.

Toto jsou další výhody vstupu do přípravného kurzu examPAL:

 • Zajistěte si vyšší skóre a strávte méně času
 • Získejte zpětnou vazbu v reálném čase o způsobech zlepšení
 • Naučte se nejlepší možné řešení pro nejlepší výsledky
 • Interaktivní videa a animace se statistikami v reálném čase
 • Naučte se najít nejrychlejší způsob, jak vyřešit každou otázku

Závěrečná slova

Mezi červencem 2020 a červnem 2021 se na test GRE přihlásilo více než 3 50 000 kandidátů. Průměr pro verbální uvažování, kvantitativní uvažování a analytické psaní byl 151,4, 155,8 a 3,6.

Výše uvedená data ukazují, že se jedná o vysoce konkurenční zkoušku, protože soutěžíte s globálními studenty o lepší stipendia a umístění na premiérových postgraduálních školách v Severní Americe.

Pokud si chcete zajistit dobré skóre GRE pro nadcházející přijímací sezónu, musíte začít s přípravou GRE pilně.

Tyto kurzy pro výuku angličtiny by vás také mohly zajímat, pokud plánujete studovat v USA, Kanadě a Austrálii.

x