8 nejlepších programů pro transformaci života od společnosti Mindvalley

Rychlý životní styl a stále náročná očekávání na každého kladou zbytečný stres a úzkost, což vede k boji a nepříjemnému životu. Programy, které změní život, dodají vašim životům pozitivní vibrace.

Jaká je potřeba programů pro transformaci života?

V 21. století se život stal stále složitějším kvůli rostoucí konkurenci, úsilí o růst a nárůstu očekávání.

Víte, že uvnitř každého probíhá neustálý boj? Boj o úspěch, dokonalost, finanční stabilitu, profesní růst a podobně. Vezmete-li jakoukoli osobu, zemi nebo profesi, vždy je spěch, abyste získali další.

Prosím, neberte to jinak. Pokud chceme žít v tomto moderním světě, pak je potřeba všeho, ale mezi potřebou a touhou je velmi tenká hranice. Touha nutí člověka běžet, a jelikož je to touha, bude se neustále objevovat jedna za druhou a člověk bude běhat po celý život.

Vzhledem k modernímu světu jsme neustále motivováni, často aniž bychom věděli, proč vedeme k neklidu a neúplnosti. Dalšími faktory vytvářejícími chaos uvnitř (uvnitř) i navenek v životě každého člověka jsou dnešní izolovaná pracoviště, rostoucí konkurence a profesní výzvy.

Takový životní styl vede ke stresu, neklidu, úzkosti, netrpělivosti a traumatu, což vede k nešťastnému životu a mnoha celoživotním nemocem.

Někteří lidé se mohou s těmito problémy setkat a podniknout okamžité kroky k jejich omezení, aby našli smysluplná řešení. Přesto bohužel většina z nás tyto problémy nevědomky ignoruje kvůli všedním činnostem a úkolům, ale někde na dně srdce víte, že to nechcete přijmout.

V hinduismu existuje jeden starý citát – Změňte své myšlenky a ony změní váš život.

Takže k překonání všech těchto úzkých hrdel a spokojenému životu je potřeba životní transformace nebo programy sebetransformace.

Životní transformace je vnitřní a vnější změna, která nás přivádí do souladu s naším nejvyšším potenciálem. Pokud ne nejvyšší potenciál, pak alespoň tyto programy pomohou žít normální, klidný a spokojený život. Zní to skvěle, že?

Jednou z bezplatných a nejdostupnějších (teoreticky) metod transformace je provádět změny v myšlenkách prostřednictvím každodenního zprostředkování. Ale netřeba dodávat, že meditace je jedním z osmých divů.

V tomto příspěvku tedy uvidíme některé programy transformace profesního života, které poskytnou vedení a podporu k překonání stávající situace a pomohou smysluplně pokročit vpřed.

Programy transformující život se zaměřují na pomoc jednotlivcům, aby si ujasnili svou současnou situaci a vytvořili akční plán pro učení se novým dovednostem, osobní rozvoj, dietní plán, pozitivní změny životního stylu a mnoho dalších, aby dosáhli svých požadovaných cílů.

Čtěte také: Meditační aplikace navržené pro děti

Jak programy pro transformaci života pomohou jednotlivcům?

Programy pro transformaci života mohou lidem pomoci změnit jejich život zlepšením psychické pohody. Takové programy umožňují lidem převzít kontrolu nad svými životy a provádět pozitivní změny.

Nabízejí zdroje na podporu lidí při dosahování jejich cílů a směřování k řešení jakékoli oblasti jejich života, kde mohou mít potíže.

Níže uvedené video z Mindvalley vysvětluje potřebu programů pro transformaci života.

Program transformace života nabízí šanci vybudovat dovednosti, získat znalosti a podniknout kroky, které mohou vést k lepšímu naplnění v dnešním světě technologií a rychlých změn.

S tím, jak se naše životy staly složitějšími, je stále náročnější se soustředit a vytvářet hluboké profesní nebo osobní vazby. Programy životní transformace umožňují lidem prozkoumat a realizovat svůj potenciál a poskytují jim místo, kde se mohou setkávat s novými lidmi a získávat užitečné zkušenosti.

Lidé mohou investovat do sebe a realizovat svůj plný potenciál přijetím programů života nebo sebetransformace.

Tyto programy jsou vytvořeny tak, aby pomáhaly lidem zlepšovat jejich životy a dosahovat obrovských úspěchů v jejich osobním i profesním životě. Tyto kurzy kladou důraz na posilování schopností, včetně týmové práce, vedení a řešení problémů.

  Jak přiblížit Microsoft Teams

Nabízejí také pomoc a směr, který může zvýšit motivaci lidí, sebejistotu a schopnost uspět. Programy měnící život vyžadují závazek účastníka ke změně a vedení odborného kouče může pomoci zajistit, aby tyto změny byly plodné a dlouhodobé.

Tyto programy mohou účastníkům poskytnout schopnost a informace rozpoznat, řešit a předcházet sociálním a osobním problémům. Zapsáním se do programu získáte přístup k různým službám a zdrojům, od kariérního rozvoje až po psychologickou podporu.

Tyto programy také vytvářejí široký podpůrný systém, který může být zdrojem síly v těžkých časech.

V níže uvedené části se podíváme na jeden ze známých a široce oblíbených programů pro transformaci života z MindValley.

Mindvalley je inovativní vzdělávací platforma pro osobní transformaci, která se zabývá všemi aspekty pohody, včetně vztahů, zdraví, myšlení atd.

Mindvalley Superbrain

Online kurz s názvem Mindvalley Superbrain má pomoci těm, kteří chtějí zlepšit svou schopnost učení, soustředění a paměti. Program je založen na vědecké myšlence neuroplasticity, která umožňuje vašemu mozku adaptovat se, růst a přepojovat se.

Tento trénink posiluje mentální dovednosti, aby nabil váš mozek a uvolnil váš plný potenciál. Program využívá nejaktuálnější strategie a zdroje pro špičkový výkon, rychlost čtení a neurovědy k maximalizaci kognitivních kapacit.

Jim Kwik odborně optimalizuje proces pro uvolnění vaší nadlidské paměti, soustředění a rychlosti učení a vytvořil program.

Má zkušenosti s výukou profesionálů, aby zlepšili jejich kariérní výkon, hollywoodských superhvězd, aby si zapamatovali své linie, generálních ředitelů a podnikatelů, aby své podnikání posunuli do nových výšin. Často se objevuje v časopisech jako Success, Forbes, CNBC atd.

Větší pochopení toho, jak se mozkové funkce a kognitivní dovednosti rozvíjejí prostřednictvím tohoto kurzu, který je podporován vědou. Tento program využívá přístup tak jednoduchý, že jej může prakticky kdokoli použít k rychlému probuzení plného potenciálu svého mozku a prožití transformačních efektů.

Vzhledem k tomu, že program vyžaduje pouze 20 minut denně po dobu 30 dní, je snadné jej začlenit do vaší každodenní rutiny. Do tohoto programu se zatím zapsaly tři miliony lidí.

Meditace Mindvalley

Mindvalley poskytuje rámec pro mediaci, která umožňuje získat skutečné výhody v moderním světě. Tuto meditaci navrhla zakladatelka meditace Ziva Emily Fletcher.

Program využívá moderní a funkční přístup a poskytuje praktické nástroje k úplné změně vašeho osobního a profesního života.

Tento program je doporučován všem, ale skutečné výhody mohou sklízet lidé, kteří chtějí zvládat stres a žít pohodlný život.

Meditační rámec obsažený v tomto programu vám pomůže zůstat soustředěný a disciplinovaný a snadno zvládat překážky ve vašem životě.

Poskytnutá technika vám pomůže vyniknout a dosáhnout maximální úrovně výkonu a zvýšit vaši produktivitu a vytvořit neomezenou energii.

Délka tohoto zprostředkovatelského programu, který je osvědčený a účinný, je 33 dní. Trenér bude každý den krok za krokem instruovat, jak dosáhnout dobrého spánku, zvýšit vitalitu a zvýšit produktivitu.

Kvantové skákání v Mindvalley

Tento kurz Quantum Jumping z Mindvalley může být silným zdrojem pro léčení, ať už se snažíte vyléčit fyzické zranění nebo nemoc, ukončit duchovní krizi nebo dokonce uklidnit emocionální zranění nebo trauma.

Burt Goldman vytvořil online program Quantum Jumping, který vám umožní spojit se se svými druhými já pomocí síly vylepšené vizualizace.

Kurz bude výhodný následujícími způsoby:

 • Naučte se jakékoli nové dovednosti rychlejším tempem
 • Pomáhá najít odpovědi a řešení, která potřebujete k překonání problémů
 • Pomáhá rozšířit váš záběr a obzory, abyste si stanovili realistické cíle a vize
 • Vylaďte své myšlenky tak, aby se projevily sny a touhy
 • Můžete získat intuitivní pokyny pro hledání správné cesty

Integruje nejnovější poznatky z kvantové fyziky a psychologie. Nabízí originální a dobře vyváženou strategii založenou na kvantové fyzice pro zlepšení fyzické a duševní pohody. Jeho principy a teorie mají za cíl aplikovat poznatky kvantového výzkumu do každodenního života.

  Jak přesunout okno mimo obrazovku na hlavní displej

Je to špičková vizualizační technika, která vám umožňuje vytvořit život s nekonečným potenciálem. Program Quantum jumping nabízí strategie, jak zvýšit vaši schopnost dosáhnout svého potenciálu a překonat překážky.

K tomu, abyste mohli následovat a stát se vysoce kvalifikovaným Quantum Jumperem, nejsou vyžadovány žádné předchozí znalosti; učební plán je vytvořen pro jednoduché studium vaší rychlostí. Vše, co potřebujete, je otevřená mysl. Pro naučení se této transformační praxi je školení prezentováno prostřednictvím série videoučení, vizuálů a cvičení mysli na úrovni alfa.

Nekompromisní život v Mindvalley

Nekompromisní program Mindvalley je navržen tak, aby přeprogramoval vaši mysl tak, aby vaše myšlenkové vzorce mohly fungovat podle vás.

Jedná se o program transformační hypnoterapie, který navrhla britská terapeutka číslo jedna Marisa Peer, která vás provede osvědčeným procesem k přenastavení vzorce vaší mysli a myšlenek, který odblokuje plný potenciál vašeho života.

Transformační hypnoterapie je proces pro vytvoření hluboké a trvalé změny ve vašem vnitřním naprogramování, která převede váš mozek na špičkový výkon a léčí různé aspekty života, jako je deprese, zvládání bolesti, stres a mnoho dalšího.

Je to věda o celkové optimalizaci mysli, která zcela transformuje myšlení a život člověka. Pomáhá přepsat program mysli na transformaci sebeobrazu a sebeúcty a také pomáhá stát se imunní vůči kritice, která může zpustošit vaši mysl.

Program je na 8 týdnů. Marisa Peer se s vámi každý týden spojí prostřednictvím řady interaktivních relací transformační hypnoterapie prostřednictvím středních výukových programů, hypnotických cvičení a sezení otázek a odpovědí.

Do programu se již zapsalo 1,6 milionu lidí, a pokud se chcete povznést nad sebe-pochybnosti a omezující přesvědčení a dosáhnout úspěchu, tento kurz vám pomůže dosáhnout vašeho snu.

Mindvalley Spánek

Jeden z předních odborníků na spánek na světě, Dr. Michael Breus, který pomohl milionům jednotlivců získat kvalitní spánek po celém světě, vytvořil program. Možná se v tuto chvíli ptáte, proč je spánek tak důležitý. Tento program ve spánku je určen pro osoby se spánkem.

Na Googlu můžete najít spoustu výzkumů a případových studií o tom, jak spánek ovlivňuje celkovou pohodu člověka.

Zpráva nazvaná Proč je spánek důležitý od National Heart, Lung and Blood Institute, USA, stojí za přečtení.

Máte potíže se spaním? Příznaky mohou zahrnovat únavu a pomalost během dne a zjevné problémy s vaší pletí, imunitou, trávením, emocionální pohodou atd. A kromě toho, pokud váš předpis na spaní nepomáhá, měli byste pravděpodobně zkusit toto chod.

Podle studie americké Národní lékařské knihovny žije jen v USA 50 až 70 milionů chronických lidí s nespavostí. Výzkum také uvádí řadu zdravotních problémů, které mohou vzniknout z nedostatku spánku.

Tento program je určen pro každého, kdo se snaží usnout nebo má potíže s usnutím celou noc. Trénink trvá pouhých pět hodin po dvacet osm dní a naučí vás, jak používat spánkovou techniku, která záměrně manipuluje s vaším prostředím a hormonálními hladinami k navození hlubokého spánku na základě vašeho cirkadiánního rytmu.

Zjistíte, jak přepojit svou mysl a tělo, abyste se mohli probudit s pocitem energie a už nikdy nepoužili budík. Nezáleží na tom, zda vstáváte brzy ráno, ponocujete nebo „lehce spíte“, po skončení 28denního programu začnete mít ten nejlepší spánek ve svém životě.

Zjistíte, jak pomocí nejnovějšího výzkumu spánku určit ideální dobu spánku a přesné množství spánku, které vaše tělo a mysl potřebují.

Mindvalley Ultramysl

Přejete si uvolnit plnou sílu své mysli? A hledáte způsob, jak překonat své potíže a nejistotu, tento vědecky ověřený program na posílení Ultramysli je pro vás.

José Silva založil tento program v roce 1960, který nyní obdivuje více než 6 milionů jednotlivců ve 110 zemích.

  Jak zamknout textová pole ve Wordu

Tento Ultramind System je vysoce optimalizovaný rámec pro probuzení maximálního potenciálu vaší mysli tím, že se budete držet vědeckého chápání čtyř primárních stavů lidského vědomí a toho, jak je používat k dosažení svého vrcholu.

Trénink vám poskytuje zdroje pro přístup k vašim vrozeným přirozeným schopnostem, které můžete použít k drastické změně svého života bez námahy.

Kurz zahrnuje následující základní faktory:

 • Optimalizovaný proces zprostředkování fyzické a psychické relaxace
 • Cvičení pro vstup do fungování hladiny alfa (jeden ze čtyř stavů primárního vědomí mysli).
 • Pokročilá technika pro detekci skrytých informací
 • Techniky řešení problémů a zaměření na očekávání
 • Jak používat svou mysl k léčení svého těla, sebe a ostatních

Jak postupujete, začnete své vnitřní síly usměrňovat neočekávaným způsobem. Například vaše vynalézavost a intuice poroste. Najednou k vám přijdou inovativní odpovědi, které vyústí ve větší sebelásku a sebevědomí z vás bude proudit ven.

Zdroj trvá 28 dní a je hostován online zakladatelem Mindvalley. Jeho nástroje a školení vám pomohou uvědomit si talent vaší mysli a jasnou cestu k dosažení vašeho plného potenciálu, pokud si můžete každý den vzít jen 15 až 20 minut ze svého nabitého programu.

Mindvalley Soustředěný a nerušitelný

Necháte se snadno rozptýlit, což vám brání soustředit se a vykonávat každodenní důležité úkoly? Tento kurz zaměřený na soustředění a nerušitelnost vám pomůže překonat vnitřní i vnější rozptýlení v jeho 27denním procesu.

Autorem kurzu je Nir Eyal, který je nejlepším koučem pro strategii utváření návyků, a kurz obsahuje každodenní koučovací, tréninkové a transformační nástroje.

Kurz je založen na pokročilých a vědeckých aspektech, jako je neurověda, psychologie a technologie vytváření návyků, které vedou vaše vnitřní programování k dosažení nejlepší jasnosti, výkonu a produktivity.

Níže jsou uvedeny některé z klíčových faktorů, na které kurz klade důraz:

 • Klíčové psychologické faktory, které způsobují rozptýlení
 • Jak dobře hospodařit se svým časem a jak se povznést nad pokušení
 • Jak zabránit rušivým vlivům, jako jsou na pracovišti, digitální přístroje atd.
 • Techniky pro navazování nerozrušitelných vztahů

Kurz vám také pomůže odhalit vzorce a slepá místa, abyste překonali rozptýlení a nasměrovali svou energii tam, kde chcete získat skutečné nitro a svět kolem vás.

Program vyžaduje pouze 5–15 minut denně, abyste pochopili důležité dimenze života, jako jsou přesvědčení, denní návyky a rutiny, a abyste se soustředili a podávali co nejlepší výkon.

Po absolvování programu získáte dovednosti, jak žít produktivnější, naplňující a klidný život, což je důležité pro klidný život.

Plán obchodní svobody Mindvalley

Jste podnikatel, nebo máte podnikatelské myšlení? Výzvy, které se objeví na cestě, jako je úzkost, zdrcující pracovní vytížení a finanční nejistota, mohou být všechny odstraněny pomocí tohoto kurzu o návrhu obchodní svobody.

Tento program navrhl mezinárodní podnikatel a obchodní mentor Eric Edmeades, který má desítky let zkušeností s budováním úspěšných podniků v různých oborech a odvětvích.

Školení je určeno k vytvoření vysoce úspěšného podnikání a doba školení trvá šest týdnů. Program je pro všechny typy podnikatelů a poskytuje podrobnosti o nejlepších systémech a nástrojích pro automatizaci a optimalizaci vašeho podnikání.

Hlavními body školení Business Freedom jsou:

 • Vytváření vize pro podnikání
 • Vedení lidí z hlediska náboru a vytváření systému hodnocení
 • Plány pro CSI (neustálé zlepšování služeb)
 • Marketing, který posune podnikání do nových výšin
 • Tvorba exit plánu a automatizace podnikání

Jak se blížíte ke konci školení, zažijete rychlý průlom v každém aspektu podnikání, jako jsou interní procesy, řízení týmu a rolí, marketing a dokonce i vaše vůdčí schopnosti.

Program potřebuje, abyste strávili 20 minut denně, a provede vás hloubkovými školicími videi, nástroji, rámci a procesy pro budování vysoce optimalizovaného a automatizovaného podnikání.

Závěrečná slova

Rozsáhlé online centrum zdrojů Mindvalley podporuje duševní i fyzickou pohodu. Webová stránka nabízí řadu výukových programů, videí, podcastů a dalších materiálů, které uživatelům pomáhají v jejich hledání duchovního a osobního rozvoje.

Poskytuje také nástroje potřebné k dosažení cílů, podpoře podnikatelského ducha a zlepšení fyzické pohody.

Programy využívají komplexní přístup k tomu, aby studenty naučily myslet kritičtěji, vytvářet hlubší spojení s ostatními a žít šťastnější a uspokojivější život.

Dále se podívejte na nejlepší aplikace pro sledování spánkového cyklu.