etechblog

8 přidružených programů API Vývojáři se mohou připojit a vydělat peníze

Inflace ovládla svět hitem a my všichni jsme toho součástí.

Kupní síla peněz každým rokem klesá kvůli inflaci. Ať už děláte zaměstnání nebo podnikáte, vždy je skvělé mít další zdroj příjmů, abyste si zajistili finanční jistotu. Pokud z toho můžete udělat pasivní zdroj příjmu, je to nejlepší volba, protože z vaší strany bude vyžadovat minimální úsilí.

Pasivní příjem vám umožní vydělávat peníze, i když si zdřímnete nebo tvrdě spíte, a to tím, že vynaložíte malé nebo žádné úsilí navíc. Pasivní příjem vytváří tolik potřebnou dodatečnou finanční svobodu a snižuje zátěž vaší kanceláře. A pokud už jeden máte, nebylo by na škodu mít další.

Pasivní příjem může být cenným aktivem, díky němuž střední třída bohatne a bohatí prosperují. Je-li následován s pílí a maximálním nasazením, může zbohatnout i nejbohatší. Funguje jako záložní nebo penzijní plán s dostatkem finančních prostředků a zajišťuje budoucnost sobě i svým blízkým bez jakýchkoli finančních kompromisů. Navíc je vždy skvělé mít v kapse nějaké peníze navíc.

Zdroje pasivních příjmů

Existuje mnoho zdrojů pasivního příjmu, které můžete použít k získání dalších finančních prostředků. Mezi nejoblíbenější patří prodej digitálních aktiv, jako jsou online kurzy a e-knihy, blogování, affiliate marketing a mnoho dalších.

Jedním z nejlepších způsobů, jak generovat pasivní příjem, je affiliate marketing.

Affiliate marketing není nic jiného než technika, pomocí které můžete vydělat nějaké procento peněz marketingem a propagací produktu pro jinou osobu nebo společnost. Zde se musíte soustředit pouze na svou doménu, marketing, vývoj nebo reklamu a za to, co děláte, dostanete zaplaceno.

Je to skvělý způsob, jak generovat pasivní příjem z následujících důvodů:

  • Můžete pracovat v požadovaný čas z domova nebo z jakékoli části světa, protože vše je online. Jedinou potřebnou počáteční investicí je čas.
  • Je to nízkorizikový podnik, protože je nákladově efektivní a pro začátek nevyžaduje žádnou počáteční částku.
  • Odměny (příjem), které získáte, jsou založeny na výkonu. Čím lepší výkon podáte, tím větší odměnu dostanete. Zkrátka sklízíte, co zasejete.
  • Není třeba vyvíjet svůj produkt. Zde je produkt již dostupný a stačí jej pouze propagovat.
  • Ke startu není potřeba žádná kvalifikace ani technické znalosti.

Affiliate marketing není jen pro affiliate marketéry. Je to fantastická příležitost pro každého jednotlivce v různých oblastech. Pokud jste obeznámeni s produkty a máte správnou kvalitu pro uvedení produktu na trh, můžete prostřednictvím affiliate marketingu vydělat pěkné částky.

  Jak opravit „Zařízení TPM nebylo zjištěno“

Přidružené programy pro vývojáře API

Zde budeme hovořit o některých affiliate programech pro vývojáře API.

Vývojáři mohou velmi těžit z affiliate marketingu pomocí affiliate programů platformy API. Některé z výhod jsou:

  • Použití rozhraní API umožní vývojářům spojit se a nepřerušovaně pracovat s inzerenty, aniž by museli procházet dalšími kanály. Tím se sníží manuální zátěž a práce bude provedena hladce.
  • Rozhraní API budou poskytovat vysoce přesná data. Rovněž poskytne přidruženým společnostem přístup k obrovskému množství dat během krátké doby.
  • Data zůstanou v bezpečí pomocí klíče API, který nelze kompromitovat.
  • Údaje stačí zadat ručně pouze jednou. Poté se automaticky aktualizuje pomocí klíčů API.

Podle svých přání a splnění si můžete z affiliate marketingu udělat pasivní zdroj příjmu nebo primární zdroj příjmu.

Podívejme se na některé poskytovatele API, kteří provozují přidružené programy, na kterých mohou vývojáři vydělávat peníze.

ChangeNow

ChangeNOW je jednou z nejvýznamnějších platforem pro okamžitou kryptoměnu po celém světě. Jeho ekosystém zahrnuje různé krypto služby, jako je mobilní výměna a digitální peněženka, stejně jako vynikající affiliate program a četná B2B řešení.

Partnerský program ChangeNOW nabízí nejbezporuchovější způsob, jak dosáhnout zisku: stačí si vybrat jedno z mnoha řešení a získat provizi z každé transakce, kterou vaše publikum provede prostřednictvím zvoleného nástroje.

The Exchange API je skvělý nástroj pro krypto-orientované vývojáře aplikací a webových stránek, média a blogery. Služba výrazně rozšíří funkčnost produktu partnera tím, že umožní jeho uživatelům nakupovat, prodávat a směňovat kryptoměny za výhodných podmínek. Integrací API se automaticky zapojíte do affiliate programu a obdržíte až 1,8 % zpět z každé transakce provedené prostřednictvím vaší platformy.

Mezi další B2B řešení patří přizpůsobitelné výměnný widgetplugin pro WordPress pro vlastníky webových stránek a doporučující odkazy prostřednictvím kterého si také budete moci vydělat určité procento z krypto burz.

Mezi výhody affiliate programu patří rychlá integrace (od 2 hodin do 1 týdne), flexibilní provizní systém (můžete si nastavit poplatek od 0 do 1,8 %), správce osobního účtu a 24/7 zákaznická podpora, široká nabídka nástrojů pro začínající uživatele i zkušené vývojáře.

ScrapingBee

ScrapingBee je webové šrotovací API, které poskytuje affiliate programy z platformy API. Rozhraní API, které používá, se snadno používá a rozumí. Dává vám šanci získat 25% provizi tím, že se připojíte k programu doporučení. Do programu se můžete zapojit, pokud jste na volné noze, sami vytváříte blogy související s programováním nebo pracujete pro softwarovou agenturu zabývající se aktivitami v oblasti šrotování webu.

  Jak stylizovat a změnit velikost widgetu Hodiny na domovské obrazovce

Usnadňuje implementaci webu, protože obsahuje ukázky kódu v každém jazyce, jako je Java, Python, PHP a další. ScrapingBee můžete také propagovat pomocí blogových příspěvků, přidáním odkazu na newslettery nebo pomocí bannerových reklam na webu.

Propagace ScrapingBee je docela snadná, protože existuje spousta možností. Jako vývojář si můžete vytvořit účet na různých platformách sociálních médií a propagovat tam ScrapingBee.

Apify

Apify je kompletní, přizpůsobené a automatizované webové řešení. Je otevřená pro každého a umožní vám automatizovat nudné a časově náročné úkoly na webu, čímž z vašich ramen ubere další denní zátěž.

Má rychlé, automatické a uživatelsky přívětivé odstraňování dat a webovou integraci, což se jinak ukazuje jako velmi nákladné a neproduktivní kvůli ruční práci a problémům se škálováním.

Můžete získat až 20 % z opakující se provize za každé doporučení prostřednictvím přidruženého odkazu. Částka, kterou můžete vydělat prostřednictvím affiliate marketingu na této platformě, není omezena.

Ovládací panel umožňuje uživateli sledovat práci a funkce proxy funguje adekvátně s vynikající zákaznickou podporou. Možné publikum se může pohybovat od nezávislých vývojářů a malých startupů až po velké společnosti a může vám pomoci zvýšit vaše příjmy.

Zyte

Zyte je rozvíjející se platforma API pro affiliate marketing, která vám umožní pracovat s vaším postranním shonem. Začátečníkům poskytuje 1měsíční bezplatný přístup k chytrému správci proxy, aby mohli vytvářet jedinečný obsah, což vám pomůže škálovat vaše webové scraping a umožní vám vydělat až 50 % provize z prodeje až do výše 1000 USD.

Tým zákaznické podpory je aktivní a reaguje na vaše dotazy v krátké době s přístupem zaměřeným na zákazníka. Poskytuje uživatelům automatickou extrakci dat bez psaní kódu a využívá strojové učení k výběru nejvýhodnější IP adresy pro konkrétní web.

Zyte je založen na výsledcích a jeho proxy server je jedním z nejpoužívanějších a nejefektivnějších serverů ve srovnání s různými řadami platforem API.

Octoparse

Octoparse je jednou z rostoucích affiliate API platforem a patří mezi nejlepší nástroje pro získání pasivního příjmu. Zde můžete získat až 15 % provize za každé doporučení, když se zákazník zaregistruje a zakoupí plán prostřednictvím vašeho odkazu. Octoparse poskytuje uživatelům neomezená doporučení.

Poskytne vám kód a jedinečný odkaz, když se stanete affiliate marketérem poté, co začnete s jeho affiliate programem.

Práce vývojáře je snadná, protože Octoparse má cloudovou platformu podporovanou stovkami serverů, které uživatelům umožňují rychle extrahovat data, a je uložena ve stejném cloudu. Navíc k němu lze přistupovat z libovolného počítače v den a čas naplánováním procesu.

  39 nejlepších rozšíření pro Chrome roku 2014

Abstraktní

Abstraktní je další platforma API pro affiliate programy, která umožňuje získat provizi až 500 $ měsíčně. Přihlášením do partnerského programu získáte přístup k již publikovaným affiliate newsletterům, HTML kódu a sledovacím kódům pro bezplatné kupóny a nabídky.

Zde je za údržbu a aktualizaci stránek odpovědný uživatel. Jeho web scraping API vám pomůže extrahovat data z libovolného webu prostřednictvím milionů proxy, které máte k dispozici.

Cena programu je nominální. Je jednoduchý a má vysokou transparentnost, aby odpovídal jeho protějškům.

lovec

lovec si klade za cíl umožnit profesionálům vytvářet a udržovat spojení s lidmi hledáním e-mailových adres od různých společností a tento přístup je vysoce orientovaný na uživatele.

Platforma vám dává šanci vydělat až 30 % opakujícího se podílu na výnosech během prvního roku, kdy se stanete affiliate partnerem poté, co se zapojíte do programu, abyste mohli začít. Takže je to určitě skvělá příležitost, jak si vydělat nějaké peníze navíc. Platbu můžete obdržet po 45 dnech přes PayPal po každé úspěšné konverzi doporučení.

Poplatky za předplatné se účtují měsíčně nebo ročně podle volby zvolené uživatelem na Hunter.

CoinMarketCap

CoinMarketCap je jednou z nejčastěji doporučovaných společností sledujících ceny u krypto aktiv v kryptoprostoru a jejím posláním je poskytovat kvalitní a přesná kryptodata včas.

Affiliate program na CoinMarketCap umožňuje uživateli vytvořit a vytvořit jedinečný odkaz na affiliate partnery. Ale abyste měli odkaz na doporučení, musíte mít na svém účtu 200 diamantů.

Zde získáte odměnu 20 diamanty pouze tehdy, když osoba, kterou jste doporučili, dosáhne 100 diamantů. Služba je přísně omezena pouze na osobní použití, pokud nesouhlasíte s komerčním využitím.

Závěr

Pasivní příjem z affiliate marketingu se může ukázat jako velmi prospěšný. Poskytuje také další podporu vaší finanční stabilitě a plány budoucích úspor. V závislosti na vašem zájmu, potřebách a time managementu můžete začít jako affiliate partner na částečný úvazek nebo dokonce jako podnik na plný úvazek. Je nezbytné zvolit správnou platformu, abyste se v budoucnu vyhnuli případným zaváháním.

Výše uvedené platformy mají vysoké uživatelské recenze a vynikající rozhraní API, software a servery proxy manažerů pro efektivní provádění úkolů.

Také by vás mohly zajímat programy Chat a Helpdesk Affiliate programy.

x