8 Vlastních tvůrců Chatbotů využívajících ChatGPT pro váš web

Chatboti jsou moderní programy, které mohou firmě pomoci posunout zákaznickou zkušenost na novou úroveň.

Podpora chatu je mezi moderními zákazníky náročnou volbou a automatizace zákaznické podpory pomocí umělé inteligence raketově zvýšila systém prodeje vstupenek do značné míry.

Možná jste alespoň jednou interagovali s chatbotem, zejména když mluvili se zákaznickým agentem prostřednictvím chatovacího systému.

Mnoho organizací, zejména platformy elektronického obchodu, používá chatboty na svých webových stránkách nebo aplikacích k automatizaci zákaznické podpory.

Když OpenAI představilo ChatGPT, otevřelo cestu nekonečným možnostem, včetně možnosti vytvářet chatboty poháněné ChatGPT.

Firmy mohou využít vlastního chatbota s ChatGPT k trénování modelů na základě požadavků zákazníků a poskytování lepších služeb.

Pokud tedy uvažujete o implementaci chatbota do vaší aplikace nebo webu, čtěte dále.

V tomto článku budu mluvit o chatbotech, o tom, jak jsou užiteční, a o některých nejlepších tvůrcích vlastních chatbotů založených na ChatGPT pro vytváření užitečných chatbotů.

Co je chatbot?

Chatbot je v podstatě počítačový program, který je vytvořen k simulaci a zpracování lidské konverzace prostřednictvím textové nebo hlasové interakce. Program využívá zpracování přirozeného jazyka (NLP) a umělou inteligenci (AI) k porozumění zákaznickým dotazům a automatizaci odpovědí.

Chatboti byli navrženi tak, aby používali algoritmy a modely umělé inteligence, aby interagovali se zákazníky jako lidé. Od aplikací pro zasílání zpráv a webových stránek až po virtuální asistenční systémy jsou Chatboti využíváni v prostředí business-to-consumer (B2C) i business-to-business (B2B).

Využití tohoto programu se postupem času zvyšuje, protože poskytuje podnikům efektivní způsob, jak přátelsky automatizovat interakci se zákazníky. Existují chatboti, kteří primárně reagují v jedné lince a obvykle poskytují odpovědi na často kladené otázky a nabízejí jednoduchou interakci se zákazníkem.

Chatboti s umělou inteligencí jsou trénováni s jazykovým záměrem, vzorci skvrn, lidským chováním a interakcí se záznamníkem, aby poskytovali nejvhodnější reakci bez zapojení lidí.

Díky okamžitému přístupu k informacím o spotřebitelích, funkcím zákaznických služeb, prodeji a marketingu, chatboti postupně zvyšují svou efektivitu.

Chatboti vs. Chatboti využívající technologii ChatGPT

Když porovnáte chatboty poháněné ChatGPT s jinými chatboty, pravděpodobně při jejich používání najdete mnoho znatelných rozdílů.

Ačkoli jsou oba systémy konverzační umělé inteligence, některé aspekty je odlišují:

Odezva

Chatboti s podporou ChatGPT jsou sofistikovaní a vyškolení, aby nabízeli odpovědi v závislosti na kontextu a tónu vaší konverzace. Na rozdíl od jiných chatbotů se neomezuje na konkrétní odpovědi a poskytuje odpovědi na všechny vaše dotazy.

Na druhou stranu jsou ostatní chatboti více účelově orientovaní, protože jsou předem naprogramováni s konkrétní sadou odpovědí. Mohou tedy odpovídat pouze na konkrétní otázky související s webem nebo aplikací, kde je integrována. Sada odpovědí je také poměrně omezená, ale přesná, když položíte správnou otázku.

Případy užití

ChatGPT je vhodnější pro personalizované aplikace a můžete jej použít k získání odpovědí i na osobní dotazy. Stačí se přihlásit ke svému účtu ChatGPT a používat jej v závislosti na vašich požadavcích.

  Jak zkontrolovat, zda je k dispozici aktualizace Fall Creators

Na rozdíl od toho, protože jsou chatboti navrženi pro specifické odpovědi, nemůžete je použít k získání odpovědí na osobní dotazy. Lze je použít pouze pro předem definované dotazy.

Implementace

Implementace ChatGPT je poměrně náročná. Pokud nejste dobře zběhlí ve strojovém učení, nebudete jej schopni implementovat. Pro jeho implementaci také potřebuje, abyste byli zběhlí v pokročilém programování.

Implementace dalších chatbotů na váš web nebo aplikaci pro elektronický obchod je rychlejší a jednodušší než chatboti využívající ChatGPT. Ty jsou založeny na jednoduchých rozhodovacích stromech založených na pravidlech a nevyžadují složité programování.

Jak vytvořit vlastního chatbota bez použití externích aplikací

Pokud s vytvářením vlastního chatbota teprve začínáte, může se to zdát jako skličující úkol. Ale pokud budete správně postupovat podle níže uvedených kroků, proces bude jednodušší.

Krok 1: Stanovte účel

Vaším prvním úkolem je zjistit účel vašeho chatbota, aby mohl podle toho fungovat. Než přejdete k dalšímu kroku, musíte také definovat funkce, které bude mít váš Chatbot.

Krok 2: Kde implementovat

Po definování účelu a funkcí se budete muset rozhodnout, kam implementovat svého vlastního chatbota. Pokud váš zákazník interaguje hlavně na vašem webu prostřednictvím widgetu živého chatu, musíte jej implementovat na web.

Pokud však většina interakce se zákazníkem probíhá ve vaší aplikaci prostřednictvím Whatsapp, Instagramu, Telegramu nebo jiné platformy pro zasílání zpráv, musíte ji tam implementovat.

Krok 3: Vyberte poskytovatele chatbota

Jakmile budete vědět, jaký typ chatbota chcete, je čas vybrat poskytovatele chatbota. Platformy chatbotů slouží jako nejjednodušší možnost k vytvoření chatbota, protože jsou rychlé a pohodlné.

Pokud však umíte dobře kódovat, pak k vytvoření vlastního chatbota použijete rámec chatbota, jako je Dialogflow společnosti Google.

Krok 4: Navrhování

Po výběru poskytovatele je čas, abyste konverzaci chatbota navrhli v editoru chatbota. Chcete-li zahájit proces, přihlaste se nejprve do tvůrce chatbotů a poté začněte navrhovat konverzaci.

Některé moderní editory umožňují sekvenovat tok konverzace pomocí jednoduchého mechanismu přetažení. Budete muset být zběhlí v designu konverzace, protože to bude určovat vaši zákaznickou zkušenost. Pro vývojáře softwaru může být navrhování konverzace zdlouhavé, ale s přesností; budete moci rychle implementovat.

Krok 5: Testování

Po dokončení návrhové části je čas otestovat vašeho chatbota a zjistit, zda funguje podle vašich požadavků. V závislosti na tom, jak jste chatbota vytvořili, si můžete vybrat testovací proces.

Krok 6: Školení

Pokud chcete, aby váš vlastní chatbot nabízel lepší odezvu a zákaznickou zkušenost, musíte ho vycvičit. Budete muset použít NLP engine spolu s NLP spouštěčem, abyste vycvičili chatbota a nechali systémy najít nejčastější problémy a dotazy.

Pokud však chcete zachovat jednoduchost chatbota a umožnit mu pracovat podle předem definovaného toku, pak můžete tréninkovou část přeskočit.

Krok 7: Sběr zpětné vazby

Poté, co vytvoříte vlastního chatbota a integrujete jej do své webové stránky nebo chatovací platformy, poslední věc, kterou můžete a musíte udělat, je shromažďovat zpětnou vazbu od zákazníků. Vaši zákazníci jsou ti nejlepší lidé, kteří mohou analyzovat efektivitu vašeho chatbota.

Požádejte tedy své zákazníky, aby poskytli upřímnou zpětnou vazbu na základě jejich používání a zkušeností. Jakmile shromáždíte podrobnosti, můžete vylepšit svého chatbota, aby byl pro vaše zákazníky užitečnější.

Můžete si dokonce vytvořit vlastní chatboty poháněné ChatGPT prostřednictvím různých webových stránek a platforem bez jakéhokoli kódování.

  Vysokofrekvenční obchodování (HFT) vysvětleno za 5 minut nebo méně

Zde jsou některé z nejlepších platforem pro vytváření vlastních chatbotů založených na ChatGPT.

Botsonic

Tvůrce chatů Botsonic AI je pro mnoho majitelů firem oblíbenou volbou pro vytváření vlastních chatbotů. Tvůrce chatu AI se používá přímo a nevyžaduje, abyste psali žádný kód nebo měli hluboké technické dovednosti.

Díky silné podpoře GPT-4 vám Botsonic umožňuje trénovat vámi vytvořeného chatbota na vašich vlastních datech, abyste získali působivý zákaznický zážitek. Kromě toho může platforma analyzovat chaty, aby zlepšila zákaznickou podporu a zvýšila zapojení s nimi jako s člověkem.

Můžete trénovat svého chatbota, aby spolupracoval s lidsko-zákaznickou podporou, kdykoli je to potřeba, a také přesměrovat zákazníka na konkrétní produkty nebo služby, abyste zlepšili zážitek. Je to oceňovaný tvůrce chatů, kterému důvěřují špičkoví tech giganti po celém světě.

Chatbase

Chatbase je oblíbený vlastní tvůrce chatbotů, který využívá sílu ChatGPT. V poslední době si získal velkou pozornost. Díky této platformě je pro vás snadné vytvořit a integrovat chatbota na váš web a trénovat jej na vašich obchodních datech.

Sestavení vlastního chatbota pomocí tohoto AI chat builderu je snadný úkol; stačí přidat odkaz na váš web nebo nahrát všechny požadované datové soubory pro jeho seškrábání. Důležité je, že ve svém chatbotu můžete snadno provádět změny, například odpovídat na vzorce a poskytovat jména a osobnostní rysy, abyste mu umožnili poskytovat personalizovanou zákaznickou zkušenost.

Na geolokaci vašeho webu nezáleží, protože Chatbase podporuje přibližně 95 jazyků, takže můžete poskytovat zákaznickou podporu v oblíbených globálních jazycích. Chatbase je navržena tak, aby vyhovovala podnikům všech velikostí, a proto přišli s různými cenovými úrovněmi, počínaje 19 $ měsíčně.

CustomGPT.ai

Pokud plánujete poskytovat nepřekonatelné zákaznické služby pomocí vlastního chatbota a rychle řešit problémy zákazníků, vyzkoušejte CustomGPT.ai. Usnadňuje sestavení vlastního chatbota nahráním dokumentů nebo jeho integrací na váš web s kongregací CustomGPT.ai.

Jakmile bude váš chatbot připraven, můžete jej snadno nasadit prostřednictvím vestavěného widgetu nebo API. Vzhledem k tomu, že chatbot, který získáte, využívá ChatGPT, bude váš bot vybaven mnoha moderními schopnostmi umělé inteligence, které do značné míry zlepší interakci se zákazníky.

Nabízejí čtyři cenové plány, které si můžete vybrat na základě svých potřeb – Basic, Standard, Premium a Enterprise – od 49 $/měsíc.

ActiveChat

Pokud chcete vytvořit chatbota, který dokáže využít vaši obchodní znalostní základnu a poskytovat bezkonkurenční zákaznickou podporu a správu znalostí, vyzkoušejte ActiveChat. Tento AI chat builder využívá schopnosti ChatGPT, aby zajistil, že váš chatbot bude poskytovat přesné odpovědi na všechny dotazy vašich zákazníků.

Pomocí tohoto nástroje můžete na svůj web zavést asistenta umělé inteligence v přirozeném jazyce, který zautomatizuje většinu úkolů a také zjednoduší mnoho pracně náročných úkolů. Na rozdíl od jiných robotů, které lidé trénují na generativních modelech, tento AI builder využívá vaše data a poskytuje vysoce kvalitní generování textu a zároveň snižuje chyby.

Další zajímavou věcí na ActiveChat je, že můžete doladit velké jazykové modely (LLM) jediným kliknutím a celý proces je zcela zdarma. Tento AI builder není zdarma a budete si muset vybrat mezi týmovým, firemním a podnikovým plánem. Základní plán začíná od 149 $ měsíčně.

AISTA

Použijte AISTA chat builder k seškrábání vašich obchodních dat a vytvořte vysoce efektivní chatbot podporovaný ChatGPT, který zlepší vaši interakci se zákazníky o 67 % (jak tvrdí společnost).

  Macy Intel vs. Macy Apple Silicon ARM: Které byste si měli koupit?

S AISTA Builderem můžete bez námahy vytvořit přizpůsobeného chatbota, který se integruje s vaším CMS a generuje potenciální zákazníky spolu s podporou Q&A.

Chatboti vytvoření pomocí AISTA jsou efektivní, se schopností poskytovat lepší, personalizované interakce a snížit náklady na zákaznickou podporu o téměř 30 %.

Jednou obrovskou výhodou, kterou zažijete, je úplná kontrola, kterou budete mít nad svým chatbotem, která sahá od správy tréninkových dat a úprav konfigurace až po požadavky na ukládání do mezipaměti.

Protože je postaven na Magic Cloud, je schopen analyzovat všechny otázky, které váš chatbot obdrží, a jak na ně efektivně odpovědět. Poskytuje také replikované úložiště, zabezpečení a CDN.

Značka chápe, že ne každý podnik má stejné potřeby, a proto nabízí tři samostatné plány, kterými jsou Basic, Professional a Enterprise.

Datová monstra

Chcete automatizovat zákaznický servis na svém webu, ale nemůžete se rozhodnout, kterého tvůrce chatu vybrat pro vytvoření vlastního chatbota?

Data Monsters je dobrá volba.

Jedná se o známou značku, která vám může pomoci přizpůsobit a implementovat Chatbota založeného na ChatGPT na vašem webu nebo systému. Data Monster využívá své zkušenosti v oblasti umělé inteligence a analýzy dat k návrhu chatbota, který vám pomůže zajistit lepší zákaznickou zkušenost.

Kromě toho, že vám Data Monsters pomohou vytvořit úžasného chatbota, mohou vám jej také pomoci integrovat se stávajícími systémy, optimalizovat cykly a odhadovat návratnost investic. Nejlepší organizace jako Nvidia, Siemens, Cisco, Nestle a P&G tomuto tvůrci umělé inteligence důvěřovaly, takže mu můžete důvěřovat i vy.

Nova

Nova je revoluční tvůrce chatbotů s umělou inteligencí, který vám může pomoci vytvořit chatbota založeného na ChatGPT, který rozšíří vaše služby zákazníkům a zlepší zapojení zákazníků.

Vzhledem k tomu, že využívá schopnosti ChatGPT a GTP 3.5, chatbot, který vytvoříte pomocí tohoto tvůrce chatbotů, může přesně generovat lidské odpovědi na dotazy zákazníků a zároveň omezit lidské zásahy.

Váš chatbot lze snadno integrovat do vašich systémů, aby mohl využívat všechna relevantní data k vytváření přesných odpovědí během interakce se zákazníkem. Jedná se o vysoce přizpůsobitelný tvůrce chatbotů AI, který můžete použít podle svých jedinečných požadavků.

Chatbota, kterého vytvoříte s Novou, lze integrovat nejen na webové stránky, ale také do mobilních aplikací a chytrých hodinek.

PowerBrainAI

Vyzkoušejte PowerBrainAI chatbot builder, pokud chcete vytvořit AI asistenta pro vaši aplikaci. Ať už si chcete vytvořit vlastního chatbota pro platformu iOS nebo Android, tento AI builder je kompatibilní s oběma platformami.

Od automatizace opakujících se úkolů, řešení zákaznických problémů a navrhování produktů až po správu objednávek a eskalaci požadavků, AI chatbot, který vytvoříte, vám může pomoci se spoustou úkolů.

Tento AI chatbot založený na ChatGPT vám pomůže navrhnout vašeho robota tak, aby nejen odpovídal podle záměru zákazníka, ale také poskytoval přesné informace. Aplikace je zcela zdarma k použití, což je obrovský přínos, zejména pro malé podniky, které chtějí implementovat sílu AI do svého ekosystému.

Závěr

Vytvoření vlastního chatbota založeného na ChatGPT pro váš web se může zdát jako skličující úkol, zvláště pokud si nejste vědomi kódování a NLP. Ale nebojte se; moderní tvůrci chatů s umělou inteligencí udělali z vývoje chatbotů podporovaných ChatGPT dětskou hru. Pomůže vám snadno automatizovat chatovací službu na vašem webu pomocí několika kliknutí.

Vyberte si tedy nejlepšího tvůrce chatbotů s podporou ChatGPT na základě vašeho případu použití a rozpočtu. Všechny využívají pokročilou technologii a sílu datové vědy k výcviku chatbotů na vašich obchodních datech a poskytují přesné a relevantní odpovědi jako lidští agenti.

Můžete také prozkoumat nejlepší vývojové rámce chatbotů a vytvořit tak výkonné roboty.