9 chytrých hodinek WearOS za nejlepší cenu, které si můžete koupit hned teď

Technologie se denně vyvíjí a v důsledku toho se pravidelně vyrábí několik digitálních gadgetů.

Chytré hodinky jsou digitální produkt, který také přispívá ke zjednodušení našeho života. Chytré hodinky kromě toho, že vám ukazují čas, mají také velké množství funkcí. Ty jsou synchronizovány s vaším smartphonem a fungují v kombinaci s ním. V důsledku toho za vás mohou provádět následující úkoly.

  • Přijímat upozornění na hovory a zprávy
  • Umožněte vám sledovat své zdraví
  • Pomůže vám s GPS navigací
  • Prohledejte svůj ztracený telefon snadno

Existuje také mnoho dalších funkcí, které vás podporují ve vašich každodenních úkolech a rutině. Všechny tyto funkce a vlastnosti dělají z chytrých hodinek nezbytný gadget.

A co je nejdůležitější, se zvýšeným povědomím o zdraví se díky funkci sledování zdraví chytrých hodinek staly mnohem populárnějšími.

V začátcích představení chytrých hodinek byly jen omezené možnosti. A ty byly hlavně od LG a Motoroly. Operační systém používaný v té době byl Android Wear. Mnoho společností však vstoupilo na tento trh s rebrandingem z Android Wear na WearOS. Nyní můžete vidět hodinky WearOS pocházející od výrobců hodinek, módních značek a výrobců smartphonů.

Co je WearOS?

WearOS je někdy také označován jako Wear. Jedná se o verzi operačního systému Android společnosti Google vytvořenou speciálně pro chytré hodinky a další nositelná zařízení.

Tento WearOS integruje funkce asistenta Google a mobilní upozornění do chytrých hodinek. Chytré hodinky WearOS lze spárovat se smartphony s Androidem 6.0 nebo nejnovějšími verzemi nebo iOS 10.0 nebo nejnovějšími verzemi.

Vlastnosti chytrých hodinek WearOS

Většina chytrých hodinek WearOS má základní sadu funkcí, díky kterým jsou výjimečné. Pojďme mluvit o takových funkcích.

Oznámení smartphonu

Chytré hodinky WearOS pevně integrují celý ekosystém vašeho telefonu. Na chytré hodinky obdržíte stejná upozornění aplikace, jako na svůj chytrý telefon. Pokud na svůj telefon obdržíte zprávu WhatsApp, zobrazí se také na vašich chytrých hodinkách. Podobně získáte všechny druhy oznámení z různých aplikací. Umožňuje vám odpovídat prostřednictvím klávesnice na obrazovce nebo hlasovým diktováním. Také, pokud odtáhnete oznámení z chytrých hodinek, vymaže je z vašeho telefonu.

  Otočte nebo překlopte videa pomocí těchto 6 nástrojů

Schopnost přijímat telefonní hovory

Některé z chytrých hodinek WearOS vám umožňují přijímat hovory ze zápěstí. Pro tuto funkci by chytré hodinky, které vlastníte, měly mít vestavěný reproduktor a mikrofon. A ty by měly být připojeny k vašemu smartphonu. Bez ohledu na typ chytrých hodinek WearOS však můžete příchozí hovory okamžitě odmítnout nebo přijmout.

Hlasová asistence

Všechny druhy chytrých hodinek WearOS poskytují přístup k Asistentovi Google. Pouze Galaxy Watch 4 mají přístup pouze k asistentovi Bixby od Samsungu. WearOS nepodporuje Amazon Alexa. Asistenta Google můžete na svých chytrých hodinkách aktivovat vyslovením „Hej Google“ nebo „OK Google“.

Možnost platby

Většina chytrých hodinek WearOS přichází s funkcí Google Pay pro podporu bezkontaktních platebních systémů. Na těchto chytrých hodinkách je používání Google Pay docela jednoduché a jeho nastavení zabere jen pár minut.

Hudba offline a online

Pomocí chytrých hodinek WearOS můžete ovládat online i offline hudbu svého telefonu. K tomu musíte použít speciální aplikaci pro streamování hudby.

Mapy a navigace

Chytré hodinky WearOS podporují mapy Google, a proto vám mohou pomoci v navigaci.

Trh je plný různých chytrých hodinek WearOS, které přicházejí s různými funkcemi a funkcemi. Pokud hledáte spolehlivé chytré hodinky WearOS, můžete zvážit tyto možnosti.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Jedná se o prémiové chytré hodinky navržené speciálně pro pozvednutí vašeho životního stylu. Ať už jste na treku, plavete, běháte, veslujete nebo cvičíte na jakémkoli venkovním dobrodružství, dokáže za vás sledovat vše. Jeho vylepšené senzory vám nabízejí přesné fitness statistiky, jako je srdeční frekvence atd. Díky tomu můžete efektivně dosáhnout svých fitness cílů.

Jeho výkonná GPS vám umožní procházet těmi nejnáročnějšími cestami, aniž byste se museli bát, že se ztratíte. Je vybaven 1,6x výkonným displejem ze safírového skla.

Samsung Galaxy Watch 5

Samsung Galaxy Watch5 vám umožní řídit celkovou kvalitu vašeho spánku pomocí funkce sledování spánku. Obsahuje také pokročilé spánkové koučování, které vám pomůže vytvořit lepší spánkové návyky. Slouží vám s údaji o složení těla, jako je tělesný tuk, tělesná voda, BMI atd. Také můžete kdykoli a kdekoli sledovat zdraví svého srdce.

  Jak najít logo pro web

Jeho systém automatického sledování tréninku vám umožní sledovat více než 90 cvičení. Jeho vylepšená výdrž baterie vám pomůže udělat více práce a méně přemýšlet o nabíjení. Podporuje GPS s hlasovou navigací.

Samsung Electronics Galaxy Watch4 Classic

Galaxy Watch4 Classic se vyznačují nadčasovým a vyvýšeným designem, který je lehký a elegantní. Funguje to jako rozšíření vašeho telefonu. To znamená, že vám umožňuje posílat textové zprávy, posílat zprávy, mluvit a dělat vše, co můžete na cestách.

S těmito chytrými hodinkami WearOS můžete sledovat své zdraví a cvičební rutinu. Můžete analyzovat údaje o složení těla a sledovat své celkové zdraví. Umožňuje vám sledovat EKG v reálném čase. Pomáhá vám řídit kvalitu spánku tím, že poskytuje adekvátní údaje o vaší spánkové rutině.

Samsung Galaxy Watch 4

Tyto chytré hodinky Aluminium LTE 40mm WearOS nabízejí motivující informace o vašem zdraví a kondici. Jeho elegantní a moderní design také podtrhne vaši celkovou osobnost. Obsahuje pokročilé koučování běhu a automatické sledování tréninku. Skupinové výzvy, které přináší, vás posunou na další úroveň.

Jeho systém se integruje s aplikacemi Google, jako je Google Pay, Google mapy, Google Assistance nebo Bixby a YouTube Music. Umožňuje vám psát textové zprávy, mluvit nebo streamovat na cestách.

Chytré hodinky Fossil Gen 5

Tyto výkonné chytré hodinky Fossil Gen 5 jsou založeny na WearOS a umožňují vám spravovat vše z vašeho zápěstí. Jeho vestavěné reproduktory vám umožní rychle přijímat hovory. Jeho inteligentní režimy baterie vám umožní nabít chytré hodinky za hodinu a prodloužit životnost baterie až na mnoho dní.

Integrace s Google Pay vám umožní provádět bezkontaktní platby kdekoli. Umožňuje vám sledovat váš běh pomocí nepřipoutané GPS. Dodává se s 8GB úložištěm, díky kterému si můžete kdykoli stáhnout další aplikace. S nejlepšími aplikacemi pro zdraví můžete efektivně sledovat své fitness cíle.

Chytré hodinky TicWatch Pro 3 Ultra GPS

Chytré hodinky TicWatch Pro 3 Ultra GPS se dodávají s výjimečnou výdrží baterie až 72 hodin v chytrém režimu. Kombinace systému Mobvoi Dual Processor System a platformy Qualcomm Snapdragon Wear 4100 přináší plynulejší a rychlejší výkon.

Dodává se s 1 GB RAM a 8 GB ROM. Tyto chytré hodinky vám umožní snadno sledovat vaše wellness data v reálném čase a dosáhnout vašich fitness cílů. Nabízí více než 100 sportovních režimů a vestavěnou funkci GPS. Vestavěný mikrofon a reproduktory vám umožní přijímat hovory na cestách. Nabízí také údaje o složení těla.

  Jak získat počet znaků z kontextové nabídky po kliknutí pravým tlačítkem ve Firefoxu

Chytré hodinky Ticwatch E3

Chytré hodinky Ticwatch E3 se vyznačují úsporou baterie a základními režimy, které vám umožní užít si výdrž baterie naplno. To vám umožní prozkoumat všechna vaše fitness a zdravotní data v reálném čase a dokonce je sdílet s rodinou nebo přáteli.

S těmito chytrými hodinkami si můžete užívat 24 monitorování srdečního tepu, sledování spánku, sledování stresu, detekci saturace krve kyslíkem atd. Disponují více než 100 profesionálními cvičebními režimy, které vám pomohou dosáhnout vašich fitness cílů.

SmartWatch Skagen Gen 6

Skagen Gen 6 jsou dotykové chytré hodinky WearOS kompatibilní se všemi nejnovějšími smartphony Android a iOS. Umožňuje vám automaticky sledovat srdeční frekvenci, spánek, kroky, kyslík v krvi, kardio a další. GPS, které obsahuje, vám pomůže najít správné cesty a směry.

Podporuje stovky aplikací od fitness po asistenta, bezkontaktní platby, hudbu, zprávy, sociální sítě a další. Umožňuje vám zůstat ve spojení se svými telefonními hovory, textovými zprávami a upozorněními.

Sportovní chytré hodinky SUUNTO 7 GPS

Suunto 7 GPS jsou všestranné sportovní chytré hodinky, které vám umožní přesně sledovat vaše cvičení pomocí více než 70 sportovních režimů. Jeho GPS a snímač srdečního tepu na zápěstí vás významně podpoří při každodenním cvičení nebo běhu. Je navržen a testován ve Finsku a je vodotěsný do 50 metrů.

Do těchto chytrých hodinek si můžete stáhnout svůj oblíbený podcast, hudbu nebo zvuk a vychutnat si je kdykoli připojením ke sluchátkům. Pomocí Google Pay můžete vidět své seznamy úkolů, prohlížet zprávy a hovory a provádět platby.

Závěr

Toto je několik skvělých možností, pokud hledáte chytré hodinky WearOS. Tyto hodinky mohou nabídnout většinu funkcí, kterými jsou chytré hodinky známé. Můžete zvážit kterékoli z těchto chytrých hodinek a usnadnit vám každodenní činnosti.

Můžete také chtít prozkoumat nejlepší chytrá zařízení pro sledování krevního tlaku.

x