9 Nejlepší aplikace pro připomenutí pro Android a iPhone

Aplikace pro připomenutí vám umožňují organizovat úkoly snáze zvládnutelným způsobem pomocí vašich chytrých telefonů.

V dnešním světě je každý zaneprázdněn a se všemi závazky a úkoly, které nás obklopují, je snadné ztratit přehled o tom, co musíte udělat. Proto existují aplikace pro připomenutí a fungují tak, že vám připomenou zásadní věci, které si musíte včas odškrtnout ze seznamu úkolů. ⏱️

Tyto aplikace vám mohou pomoci splnit vaše každodenní úkoly, aniž byste si museli pamatovat věci sami. Pokud to zní zajímavě, pojďme se vrhnout na některé z nejlepších aplikací pro připomenutí pro uživatele Android a iPhone.

Připomenutí úkolů

Stejně přímočarý jako název, připomenutí úkolů vám umožňuje rychle nastavit připomenutí pomocí funkce převodu textu na řeč. Není třeba psát; připomenutí lze nastavit během několika sekund a můžete nastavit připomenutí doslova pro jakýkoli účel.

Nejen pro sebe, ale můžete také nastavit připomenutí pro své přátele, kteří mají tendenci věci snadno zapomenout. Je to skvělý způsob, jak dávat pozor na své kamarády a zajistit, aby jim neunikly důležité události nebo úkoly.

Můžete si upravit připomenutí tak, aby vyhovovala vašim potřebám. Připomenutí lze například nastavit tak, aby se opakovala v určité dny nebo každý den. Tato aplikace je dostupná v App Store i Play Store.

Todoista

Otočte svůj pocit zahlcení pomocí Todoist, aplikace pro připomenutí, která zvýší váš pokrok tím, že vám pomůže udržet si pořádek a vždy včas.

Ovládací panel této aplikace vám poskytuje jasný přehled o tom, co je třeba každý den udělat. Můžete také nastavit připomenutí pro opakující se termíny a provádět různé akce, jako například:

 • Nastavte úrovně priority
 • Nastavit oblíbené
 • Rychlé přidávání úkolů
 • Přidělte úkoly členům týmu
 • Zvolte si včasná upozornění
 • Přidejte komentáře
 • Přidejte úkoly e-mailem
  B1 Free Archiver pro Android nabízí snadnou správu archivu v mobilu

V této aplikaci je toho mnohem víc, takže byste si ji měli vyzkoušet, protože je k dispozici v App Store i Google Play Store.

Připomenout

Remind, který je k dispozici pro uživatele Android i iOS, vás bude informovat o všech čekajících úkolech a nadcházejících událostech, které máte. Je to aplikace typu vše v jednom, vhodná zejména pro učitele a práci ve třídě, takže pokud jste v této oblasti, budete tuto aplikaci milovat.

Usnadňuje sledování toho, co dělat, a být v kontaktu s komunitou studentů, se kterými pracujete, abyste úkoly plnili včas.

Mezi další funkce patří komunikace v reálném čase, překládání zpráv do více než 90 jazyků, sdílení souborů z vašich oblíbených stránek atd. Tuto aplikaci si můžete stáhnout z App Store i Play Store.

ClickUp

ClickUp, kterému důvěřují společnosti jako Samsung a IBM, usnadňuje připomenutí sobě i ostatním ve vašem okruhu přátel nebo spolupracovníků. 👥

Některé z mnoha působivých věcí, které vám tato aplikace umožňuje, zahrnují:

 • Delegujte připomenutí svému týmu
 • Nastavte opakující se plány
 • Přidejte přílohy a komentáře
 • Podle potřeby přeplánujte připomenutí

Jednou z funkcí, která vynikla, je jejich schopnost vytvářet připomínky z konverzací nebo komentářů. To znamená, že z řídicího panelu, kdykoli uvidíte důležitou konverzaci nebo komentář k určitému úkolu nebo události, můžete nastavit připomenutí, aniž byste opustili stránku.

Aplikace je dostupná na App Store a Play Store.

Připomenutí BZ

BZ Reminder je jednoduchý a dělá to, co je potřeba, zajistí, že nebudete ještě více zahlceni příliš mnoha rušivými prvky na rozhraní nad úkoly, které již máte.

Tuto aplikaci lze snadno obejít a nastavit připomenutí a můžete je přizpůsobit svým potřebám. Umožňuje nastavit připomenutí čehokoli, jako jsou narozeniny, hovory, opakující se úkoly nebo události z kalendáře.

BZ Reminder získal přes 1 milion instalací a 2700 uživatelských recenzí, což hodně vypovídá o užitečnosti aplikace. Uživatelé si mohou tuto aplikaci stáhnout z App Store a Google Play Store.

Microsoft To Do

Microsoft To Do jde ruku v ruce s jejich sadou produktivity, takže pokud ji již používáte, budete s touto aplikací velmi spokojeni. Všichni si uvědomujeme, jak dobrá tato společnost je, a odráží se to v této aplikaci.

  Zkontrolujte rychlost nabíjení a vybíjení baterie na vašem zařízení Android

To Do by Microsoft usnadňuje vytváření seznamů toho, co si potřebujete zapamatovat. Má funkci „chytrého návrhu“, která se naučí vaše zvyky a navrhne, co byste mohli v budoucnu potřebovat.

Celkově je uživatelsky přívětivý a má mnoho vynikajících funkcí, které vám výrazně usnadní život. Tato aplikace je dostupná v App Store a Play Store.

Věci

Things, dostupné pouze pro iOS, vám položí jasný základ, abyste mohli dělat věci včas. Má nadčasový design a nabízí mnoho dalších integrací pro vylepšení funkčnosti aplikace.

Můžete nastavit připomenutí pro úkoly na místě nebo dokonce pro ty, které jsou určeny na později. Můžete si naplánovat celý nadcházející týden s opakujícími se úkoly, termíny, naplánovanými úkoly atd.

Také, pokud jste fanouškem minimalistických designových rozhraní, budete Things milovat. Můžete si jej stáhnout z App Store.

Mrkev

Pokud se vám líbí, že vás tlačí trochu víc než obvykle, pak je pro to mrkev vaší aplikací. Nebude se vyhýbat tomu, aby vám dal další pošťouchnutí a byl na vás tvrdý, aby zajistil, že úkoly odškrtáváte ze seznamu úkolů.

Usiluje o to, aby pro vás byly věci efektivní, a pokud jste s úkoly bezstarostní, tato aplikace vám to ověří. Když však splníte úkoly včas, získáte zábavné odměny, jako jsou minihry, vylepšení aplikace a dokonce i digitální kotě. 🐈

Můžete si jej stáhnout na iOS zařízení.

Způsoben

Due je další aplikace, která je v současné době dostupná pouze pro zařízení se systémem iOS, takže pokud jste uživatelem iOS, budete milovat tuto aplikaci, která za vás udělá všechnu těžkou práci. Pamatuje si vše, takže se můžete pohodlně usadit a soustředit se na jiné věci, dokud není čas úkol dokončit.

Můžete nastavit připomenutí jediným klepnutím a dostávat opakovaná upozornění, abyste zajistili, že se mezi všemi ostatními denními upozorněními neztratíte.

Připomenutí můžete také odložit nebo je nastavit na pozdější datum z panelu oznámení. Aplikace je dostupná na App Store.

  Jak rootovat telefon Android

Nyní, když máme všechny skvělé aplikace pro připomenutí na jednom místě, dotkneme se několika věcí týkajících se aplikací pro připomenutí, které potřebujete vědět.

Rozdíl mezi aplikací pro připomenutí a běžnou aplikací pro úkoly

Nejjasnější odpovědí na to by bylo, že většina aplikací pro úkoly vám umožňuje zapisovat si věci, které musíte udělat. Nic víc a nic míň. Na druhou stranu vám aplikace pro připomenutí tyto věci připomene a umožní vám je zapsat.

Takže navíc dostanete připomenutí, abyste měli jistotu, že si tyto úkoly odškrtnete a nezapomenete na ně.

Funkce, které musíte hledat v aplikaci pro připomenutí

I když se každá aplikace liší, pokud jde o funkce, které poskytuje, zde jsou některé funkce, které musíte mít, které musíte hledat v aplikaci pro připomenutí, kterou hledáte:

 • Naplánovaná připomenutí
 • Odložit/odložit připomenutí
 • Čisté, jednoduché a snadno srozumitelné rozhraní
 • Vytvářejte seznamy
 • Historie a vývoj protokolů
 • Opakujte úkoly
 • Časově citlivé připomenutí

Může jich být více, ale výše uvedené body jsou dobrým výchozím bodem. Pokud vaše aplikace pro připomenutí poskytuje integraci s aplikacemi třetích stran, včetně kalendářů, pak je to obrovský bonus.

Závěr

Lidé si nemohou pamatovat vše, co potřebují udělat, zvláště pokud je to hodně. A skutečnost, že některé z našich životů mohou být velmi chaotické a rušné, na obtížnosti přispívá.

Naštěstí máme aplikace pro připomenutí, které se s tímto problémem vypořádají, a ty, které byly zmíněny výše, to za vás udělají.

Dále možná budete chtít vyzkoušet tyto nástroje pro správu času, abyste mohli lépe řídit svůj čas.

x