9 nejlepších alternativ AliExpress pro vaše podnikání v oblasti dropshippingu

V této příručce se podělím o některé z nejlepších alternativ AliExpress pro váš dropshippingový obchod.

Jak víte, podniky elektronického obchodu jsou na vzestupu a několik obchodů Shopify prodává stejný produkt jako vy.

Jak se tedy odlišujete od ostatních prodejců Shopify?

Řekl bych, že rychlé dodání a kvalitní produkty jsou dvě věci, které vám mohou pomoci nejen získat náskok před konkurencí, ale také vytvářet opakované prodeje.

Pokud jste začátečník v dropshippingu Shopify, dovolte mi, abych vám řekl: AliExpress není nejudržitelnějším způsobem, jak škálovat vaše online podnikání. Důvodem je dlouhá dodací lhůta AliExpressu 30 až 60 dní.

Pokud jste zkušený dropshipper, už to víte! 😉

Pokud tedy hledáte lepší dodavatele než AliExpress, zde jsou některé alternativy AliExpress, které dodávají rychleji a poskytují vysoce kvalitní produkty.

Proč potřebujete alternativy AliExpress?

AliExpress je jednou z nejpopulárnějších B2C a B2B eCommerce platforem. AliExpress se mírně liší od Alibaba, protože se více zaměřuje na prodej B2B. Obě společnosti však vlastní Alibaba Group.

Na AliExpress je spousta dodavatelů, což znamená spoustu produktů k prodeji. Pokud objevíte vítězný produkt Shopify, téměř vždy najdete stejný produkt na AliExpress.

Další výhodou používání AliExpress je jeho integrace s více eCommerce software. Můžete například propojit svůj obchod Shopify s AliExpress pomocí dropshippingové aplikace, jako je AutoDS, a automatizovat celý proces importu produktů a plnění objednávek.

Většina dodavatelů AliExpress má velké skladové množství, takže se nemusíte bát, že by vašim prodejcům došly zásoby a vaši zákazníci nedostanou produkty.

Takže pokud je AliExpress tak přátelský pro začátečníky, proč byste měli hledat alternativy AliExpress?

Zde je několik hlavních důvodů:

#1. Dlouhé dodací lhůty

Většina prodejců AliExpress a jejich skladů je v Číně, takže vaše produkty budou odeslány z Číny. S AliExpress máte rychlé možnosti dopravy, ale ve většině případů náklady na dopravu překročí cenu produktu.

Pokud například prodávám tyto hodinky ve svém dropshippingovém obchodě, pak mě tyto hodinky za 23 USD budou stát 30 USD za rychlejší doručení (do 10 dnů). V opačném případě bude můj zákazník muset čekat 20 dní na obdržení produktu.

V některých případech může být dodací lhůta mezi 30 až 60 dny, což je příliš dlouho na to, abyste dostali svůj produkt do ruky.

(Jako zákazník nebudu čekat tak dlouho. Budete? 😕)

Také různí prodejci mají různé kvalitní produkty. Tisíce dodavatelů uvádí své produkty na AliExpress, stejně jako na Amazonu nebo eBay. Takže musíte vynaložit spoustu práce při hledání správného dodavatele s kvalitním produktem.

#2. Omezené možnosti místního skladu

Nemáte mnoho možností, jak využít místní sklady, jako v USA nebo Velké Británii. Musíte si pamatovat, že většina dodavatelů AliExpress má sklady v Číně a odesílá zboží z Číny.

To nemusí být nutně špatné, ale ovlivní to vaši dodací lhůtu. Dlouhé dodací lhůty nejsou dobré pro žádný e-shop. Vzhledem k tomu, že dodavatel sídlí v jiné oblasti a časovém pásmu, můžete také čelit problémům s komunikací.

#3. Žádná možnost přizpůsobení

Nebudete moci přizpůsobit balení produktu a v některých případech ani fakturační údaje.

Když budete škálovat své podnikání, nebudete schopni vytvořit výklenek pro svou značku pomocí přizpůsobeného balení nebo značky.

Podle mého názoru je jednou z jediných výhod používání AliExpress pro dropshipping, když testujete produkt. Existuje spousta prodejců s produkty, které můžete vyzkoušet a zjistit, zda fungují ve vašem obchodě.

  6 nejlepších platforem pro objednávání obsahu pro vaši firmu

Nyní se podívejme na některé z nejlepších alternativ pro AliExpress a rozšiřte své online podnikání.

Jakmile najdete produkt, který se vám dobře prodává, je čas přejít k dobrým dodavatelům s rychlejšími dodacími lhůtami, abyste mohli růst a rozšiřovat své podnikání.

CJ Dropshipping

CJ Dropshipping je nepochybně jednou z nejlepších alternativ AliExpress pro svou širokou škálu dodavatelů, nesčetné kategorie produktů, prémiové funkce pro dropshippery a levnější ceny než AliExpress – to vše s rychlejší dodací lhůtou.

Platforma uvádí produkty od více prodejců a má sklady umístěné ve velkých zemích po celém světě. CJ má sklady ve Spojených státech, Spojeném království, Austrálii, Kanadě, Číně a ještě více po celé Evropě.

Vzhledem k umístění skladů vám CJ Dropshipping může pomoci dodat vaše produkty vašim zákazníkům za 3 až 7 dní. Můžete si vybrat z více možností dopravy, takže si vyberte tu, která odpovídá vaší ziskové marži.

Klíčové vlastnosti 😍

 • Možnost importovat produkty z Taobao, AliExpress a 1688 jedním kliknutím prostřednictvím rozšíření Google.
 • Některé produkty jsou mnohem levnější na CJ Dropshipping než na AliExpress
 • CJ Dropshipping nabízí kombinaci produktů pro vlastní potřebu
 • Doporučené produkty pro oblíbené platformy

CJDropshipping vám také poskytuje sbírku trendových produktů na platformách sociálních médií, jako je TikTok, a dokonce i na platformách elektronického obchodu, jako je Amazon, Etsy, eBay a další.

Zendrop

Zendrop může posunout vaše podnikání v oblasti dropshippingu na další úroveň díky rychlé přepravě, centrům plnění v USA, soukromému označování, automatizovanému dropshippingu a mnoha dalším – bez požadavků na minimální objednávku.

Zendrop je společnost se sídlem v USA, která vám poskytuje všechny nástroje, které potřebujete pro své podnikání v oblasti dropshippingu. Přímo jedná s dodavateli a výrobci, aby vám poskytla kvalitní produkty za nižší ceny. To vám dává velkou ziskovou marži, se kterou můžete pracovat.

Dodavatelé Zendropu zpracují vaše objednávky do 1-2 dnů, zatímco dodavatelům AliExpressu trvá zpracování vašich objednávek 5-10 dní. Toto rychlejší zpracování společností Zendrop zajišťuje rychlejší dodací lhůty.

Palubní deska Zendrop je super čistá a vhodná pro začátečníky. Ukazuje vám všechny příjmy ze všech produktů. Tržiště společnosti Zendrop nabízí více než milion produktů k dovozu a prodeji.

Členové Zendrop Pro mohou vytvářet vlastní značky a dokonce vytvářet vlastní děkovné karty pro své zákazníky. Takže už žádné obecné obaly a faktury zasílané z čínských skladů.

Klíčové vlastnosti 😍

 • Schopnost vytvářet předplatitelské boxy a získávat opakující se příjmy
 • Čisté a pro začátečníky přívětivé uživatelské rozhraní a přehledy
 • Vlastní branding a možnosti automatického plnění
 • Zkušenosti šité na míru a specializovaný tým pro velkoobjemové prodejce

Se Zendrop Pro získáte přístup do Zendrop Academy, kde shromáždili všechny nejlepší tipy, triky a tajemství o vedení ziskové marketingové kampaně – bez dalších nákladů.

Spocket

Pokud vaši dropshippingoví zákazníci pocházejí většinou z USA a Velké Británie, Spocket může být skvělým dropshippingovým partnerem, který vám doručí vaše produkty do 1 až 7 dnů – většinou do 1 až 3 dnů.

Mají sklady po celém světě, ale většina je v Evropě a Spojených státech.

Spocket nejenže nabízí rychlou přepravu po USA, ale jeho dodavatelé jsou důkladně prověřeni týmem kontroly kvality Spocketu. Někteří dodavatelé nabízejí až 25% slevy, což vám umožňuje hrát si s konečnou cenou produktu a možnostmi dopravy.

Když se přihlásíte na svůj Spocket dashboard, uvidíte trendy dodavatele z USA a EU a jejich produkty. Můžete si dokonce prohlédnout trendy produkty určité kategorie, jako jsou Bath and Beauty, Hračky, Obuv, Technické doplňky a další.

Sprocket vám pomůže rozšířit vaše podnikání pomocí prémiových funkcí za dostupné ceny. Získáte značkovou fakturaci a soukromé štítky, které vám pomohou vybudovat důvěru u vašich zákazníků.

  Jak zaznamenat obrazovku pomocí aplikace Microsoft PowerPoint

Jedna funkce, která se mi na Spocketu opravdu líbila, je funkce Vyhledávání obrázků. S pomocí rozpoznávání obrazu vám Spocket pomůže objevit produkty, které vypadají podobně jako na obrázku.

Klíčové vlastnosti 😍

 • Technologie Image Search pro rychlé nalezení podobných produktů
 • Sekce Vítězné produkty pro celostátně ověřené bestsellery
 • Vlastní branding a možnosti automatického plnění
 • Velké slevy od spolehlivých dodavatelů

Dodavatelé také poskytují obrovské slevy, které jsou exkluzivní pro Spocket. To znamená, že nenajdete stejnou slevu, i když najdete stejného dodavatele na jakékoli jiné platformě pro dropshipping.

USAdrop

USAdrop je začínající dropshippers, pokud je vaše zákaznická základna ve Spojených státech. Jde o platformu pro dropshipping, která nabízí všechny služby, které dropshippeři potřebují pro své podnikání.

USAdrop může získávat produkty, plnit objednávky, skladovat zásoby, dodávat produkty a dokonce provádět kontrolu kvality – řešení typu vše v jednom pro dropshippery.

Klíčové vlastnosti 😍

 • Sklady v USA pro rychlejší přepravu
 • 10 let v oboru a má denní kapacitu objednávek 60 000+
 • Vítězové, super nabídky, sekce US Warehouse pro nejlepší nabídky
 • Schopnost získat zdroj z Číny, pokud produkt není k dispozici ve skladu v USA
 • Nižší ceny než produkty AliExpress

USAdrop má bezplatné i prémiové plány. Bezplatný plán má však omezení – 3 nabídky/měsíc, žádný přístup k výherním produktům atd. Prémiové plány nabízejí neomezené objednávky a funkce vlastní značky – zahrnuje vlastní balení, děkovné karty, nálepky s logem a další.

V sekci Vítězové získáte minulé a současné vítězné produkty pro zvýšení prodeje. Můžete dokonce vyhledat konkrétní produkt, pokud máte obchod Shopify pro konkrétní produkt, například boty.

USAdrop působí v oboru dropshippingu více než 10 let a má typickou dodací lhůtu 2 až 5 dnů pro produkty zasílané z jejich amerických skladů. Pokud je produkt z Číny, dodací lhůta se prodlužuje na 7 až 15 dní.

V sekci Super Deals můžete najít některé produkty nižší než 1 $/kus. To však nezahrnuje náklady na dopravu.

SourcinBox

Jedním z důvodů, proč se většina dropshipperů rozhoduje pro výrobce z Číny, je levná cena produktu. SourcinBox je dropshippingový agent pro prodejce, kteří chtějí nakupovat produkty za přijatelnou cenu od čínských dodavatelů a jsou ochotni trochu slevit z dodací lhůty.

SourcinBox řídí celý dodavatelský řetězec – od získávání a nákupu až po skladování a expedici. Poskytují další služby, jako je přizpůsobení produktů, soukromé označování a dokonce i fotografie produktů. Společnost sídlí v Hangzhou v Číně.

Získáte také samostatné sekce pro Dropshippera a Velkoobchodníka.

Jakmile tedy najdete vítězný dropshippingový produkt a jste připraveni rozšířit své podnikání, můžete si koupit svůj inventář předem, abyste mohli expedici ještě zkrátit. Uložení inventáře ve skladech SourcinBox je pro prodejce eCommerce zdarma.

Stejně jako CJ Dropshipping získáte více možností dopravy a každá možnost vás bude stát podle dodací lhůty, což znamená, že čím dříve bude doručení, tím vyšší bude cena dopravy.

Klíčové vlastnosti 😍

 • Globální sklady pro přepravu po celém světě
 • Služba manažera zákazníků 1 na 1
 • Nízké ceny a několik možností rychlého dodání
 • Možnost získat zdroje od dodavatelů, pokud je produkt nedostupný na trhu SourcinBox
 • Zakázkové balení, soukromé etiketování a služby fotografování produktů

S DHL a JS_DHL můžete dokonce získat 5 až 10denní dodací lhůtu, ale tyto možnosti vás budou stát mnohem více než ostatní.

Loď na Měsíc

Pokud hledáte alternativu AliExpress se spolehlivou dodavatelskou základnou, 24/7 zákaznickým servisem a spoustou produktů na trhu, Loď na Měsíc je vaším oblíbeným řešením.

S Ship To The Moon získáte různé způsoby dopravy a 24hodinovou doručovací službu – za předpokladu, že je produkt v jejich skladu. Jinak se dodací lhůta může v jednotlivých zemích lišit.

  co je Mhm?

Pokud jsou však vaši zákazníci poblíž svých skladů, dodací lhůta je 5-9 dní. Ship To The Moon má sklady v Severní Americe, Evropě, Austrálii a Asii.

Ship To The Moon má speciální smlouvy s oblíbenými přepravními společnostmi, které umožňují prvotřídní logistiku se sledovanými a pojištěnými zásilkami. Mezi jejich přepravní partnery patří DHL, USPS, UPS, YunExpress a další.

Klíčové vlastnosti 😍

 • Globální sklady pro přepravu po celém světě
 • Pokud již máte svého oblíbeného dodavatele, stále můžete využít skladové a doručovací služby STTM
 • 24/7 zákaznický servis
 • Bezproblémová integrace se Shopify, WooCommerce, Wix a dalšími

Ship To The Moon nabízí službu brandingu produktu, která umožňuje osobní branding a přizpůsobení produktu bez minimálního množství nákupu. Můžete také požádat o službu produktové fotografie.

DHgate

DHgate spojuje malé podniky v Číně s online dropshippery po celém světě. Je přímým konkurentem AliExpress a nabízí produkty v různých kategoriích, jako jsou chytré hodinky, oblečení, boty, šperky, dům a zahrada atd.

DHgate nabízí různé způsoby dopravy za různé ceny. Jejich nejrychlejší způsoby dopravy vás často budou stát více než samotný produkt. Podívejte se na tento dres Manchester United za 11 USD, který stojí 31 USD za nejrychlejší doručení.

Klíčové vlastnosti 😍

 • Hladké uživatelské prostředí pro dropshippery
 • V rámci programu ochrany kupujícího se peníze uvolní prodejci až poté, co zákazník obdrží své zboží.
 • Hluboké slevy jsou vždy k dispozici.

Stejně jako AliExpress, většina produktů v DHgate nemá minimální požadavky na objednávku, takže můžete platit při prodeji. Většina prodejců na DHgate jsou však prodejci a ne výrobci, takže nenajdete mnoho privátních značek nebo možností přizpůsobení produktů.

Banggood

Banggood je známý eCommerce trh, který nabízí širokou škálu produktů za konkurenční ceny. Má globální síť dodavatelů, nabízí různé možnosti dopravy, podporuje více platebních bran a prodává jedinečné položky.

Banggood sídlí v Hong Kongu v Číně. Mají několik skladů v Asii, Evropě, Americe, Austrálii a na Středním východě. Konkrétně mají sklady v Číně, USA, České republice, Polsku, Španělsku, Anglii, Francii, Itálii, Japonsku a dalších.

Banggood uzavřel partnerství s mezinárodními přepravními společnostmi, jako jsou DHL, EMS, UPS, GLS, DPD, TOLL a další. Tito hráči nabízejí dodací lhůtu od 2 dnů (z místních skladů) do 8 dnů z čínských skladů. Konkrétní dodací lhůta se však v jednotlivých zemích liší.

Klíčové vlastnosti 😍

 • Rozmanitost kategorií produktů
 • Více možností dopravy
 • Sklady jsou dostupné po celém světě

Banggood má také samoobslužnou leteckou nákladní linku s názvem Banggood Express, která zákazníkům poskytuje rychlejší a jednorázové logistické služby.

Salehoo

Salehoo je online adresář globálních velkoobchodníků a dropshipperů. Přes 8 000 předem prověřených dodavatelů prodává přes 1,6 milionu produktů na trhu Salehoo.

Klíčové vlastnosti 😍

 • Vždy najděte trendy a žádané produkty
 • Užitečný zákaznický servis a snadné nalodění
 • Plány Salehoo přicházejí se zárukou vrácení peněz. Plné vrácení peněz během prvních 60 dnů, žádné otázky

Jedna věc, kterou je třeba poznamenat, je, že Salehoo je online adresářová služba, takže vaše produkty nezabaluje ani nezasílá, ale Salehoo má plán dropship, který vám umožňuje importovat produkty AliExpress do vašeho obchodu Shopify jediným kliknutím.

Závěrečné myšlenky

Zde je seznam nejlepších alternativ AliExpress, které mohou zkrátit dobu přepravy bez zvýšení nákladů.

Většina z těchto alternativ vám poskytuje předem prověřené dodavatele s více produkty v různých kategoriích. Doporučuji vám otestovat produkt ve vašem obchodě Shopify s dodavateli od CJ Dropshipping nebo DHgate.

Jakmile budete připraveni škálovat své podnikání v oblasti elektronického obchodování, můžete si vybrat jakékoli prémiové plány od Zendrop, Spocket nebo CJ Dropshipping.

Dále se podívejte na přidružené aplikace Shopify, abyste mohli zpeněžit svůj obchod Shopify.