9 nejlepších aplikací Survey Maker pro získávání zpětné vazby/provádění výzkumu

Průzkumy hrají nejdůležitější roli při analýze poznatků o zákaznících v podniku. Chcete-li vybudovat úspěšnou firmu, musíte o svých zákaznících hodně vědět.

Jak vaši zákazníci vnímají vaši firmu? Jsou s vašimi službami spokojeni nebo ne? Co zákazníci upřímně chtějí? Našli zákazníci vše, co hledali? Abychom porozuměli těmto otázkám a splnili požadavky zákazníka, je třeba je všechny prozkoumat.

Pomáhá však podnikatelům řídit podniky efektivně. V dnešní době se mnoho společností prudce rozvíjí online. Pro online podniky jsou průzkumy nezbytné, aby poznaly své zákazníky.

Průzkumy jsou v dnešní době účinným nástrojem pro zvýšení úrovně vašeho podnikání. Maloobchodníci nebo obchodníci by si měli být vědomi produktů, které jejich zákazníci nejvíce milují a které se jim nejvíce nelíbí. Kromě toho vám produktová data dále pomohou zlepšit kvalitu produktu.

Zefektivnění procesu průzkumu bude snazší a přesnější pomocí softwaru pro tvorbu průzkumů. Aplikace pro vytváření průzkumů jsou v dnešní době široce používány pro úlevu od objemné práce.

Tyto aplikace poskytují analyzované odpovědi, které vám pomohou napravit, kde byste se měli více soustředit. Svou tvorbu průzkumu můžete povýšit pomocí šablon, které tyto aplikace poskytují. Online aplikace pro vytváření průzkumů také umožňují uživatelům navrhovat svůj formát pomocí bezplatných nástrojů přetahování.

Jaké jsou případy použití průzkumů?

Software pro průzkumy je obecně nástroj, který pomáhá společnostem efektivněji zaznamenávat a shromažďovat data. Tento software vám tedy usnadní práci analýzou zaznamenaných dat. Online průzkumové aplikace poskytují vaší firmě několik výhod a pomáhají vám dosáhnout nové úrovně úspěchu.

Pojďme se podívat na výhody, které poskytuje online aplikace pro průzkum:

  • Cenově výhodné – Na rozdíl od písemných průzkumů jsou tyto průzkumy mnohem levnější a snadno se udržují. Podnikatelé mohou utrácet své peníze za něco jiného, ​​než je tisk těchto dotazníků pro vaše respondenty.
  • Přístupnost – umožňuje uživatelům posílat průzkumy prostřednictvím online režimu. Umožňuje zákazníkům vyplnit dotazník, kdekoli je to zdarma. Umožňuje uživatelům posílat průzkumy prostřednictvím e-mailu, sociálních médií atd.
  • Časová efektivita – Online aplikace pro průzkumy pomáhají uživatelům vytvářet, spravovat a analyzovat odpovědi rychle, aniž by jim to zabíralo příliš mnoho času.
  • Zpětná vazba – Hlavní výhodou online průzkumové aplikace je, že máte neomezené množství zpětné vazby. Obchodníkům poskytuje rozmanitější, přesnější, přizpůsobenější a upřímnější zpětnou vazbu než kdy jindy, aby se mohli zlepšovat.

Kromě těchto výhod online průzkumové aplikace podporují váš vztah k pevnému vztahu se zákazníky. Co vám tedy brání využívat tyto výhody? Vytvořte různé průzkumy podle svých požadavků a důkladněji analyzujte výsledky těchto průzkumů.

Jak by měl vypadat ideální průzkum?

Průzkumy jsou zásadní pro shromažďování údajů o názorech a názorech lidí. Nabízí se ale otázka, jak by měl vypadat ideální průzkum? Jaké otázky je třeba položit zákazníkům v jejich průzkumu?

No, existuje mnoho způsobů, jak sbírat jejich pohledy. Otázky v průzkumu jsou většinou kladeny formou vícenásobného výběru, otevřených otázek, otázek ano či ne nebo na základě hodnotící škály.

  Na kterých funkcích herního monitoru skutečně záleží?

Otázka, kterou si musíte položit, závisí na vaší potřebě a předmětu. Při přípravě otázek byste měli mít na paměti těchto několik věcí. Některé z nich jsou uvedeny níže:

  • Nejprve formulujte své otázky dostatečně stručně, abyste je snadno pochopili.
  • Za druhé, průzkum by měl být rychlý. Lidé v dnešním uspěchaném světě nejsou rádi, když tráví čas navštěvováním průzkumů.
  • Udělejte z otázek poutavých přidáním smajlíků.

Online aplikace pro vytváření průzkumů vám umožňují navrhovat otázky na základě vašich požadavků. Kromě toho vám tyto aplikace umožňují vybrat si šablony pro zatraktivnění vašich průzkumů.

Navrhněte své otázky průzkumu hladce, aniž byste byli hektičtí. Navíc většina společností chápe, že mohou zlepšit svou kvalitu pomocí zpětné vazby od zákazníků.

Software průzkumu pomáhá uživatelům navrhovat, odesílat a analyzovat zaznamenaná data efektivněji. Pomáhá společnostem shromažďovat data týkající se konkrétních funkcí aplikace nebo produktů a zlepšovat jejich kvality nebo služby. Provádění pravidelných průzkumů vám pomůže lépe odhalit poznatky zákazníků.

Nyní je otázkou – která aplikace je pro vaši firmu nejlepší? Jak vybrat ten správný, který se perfektně hodí pro vaše podnikání?

No, záleží na požadavcích vaší společnosti. Ať už chtějí zpětnou vazbu nebo chtějí komunikovat se svými zákazníky, vše závisí na jejich požadavcích. Pojďme se bez dalšího odkladu vrhnout na výběr nejlepší aplikace pro vytváření průzkumů, která splní všechny vaše požadavky a přání.

Typový tvar

Jednou z nejlepších online aplikací pro vytváření průzkumů je Typeform. Typeform umožňuje uživatelům získat podrobné a hlubší vhledy do jejich zákazníků. Kromě toho Typeform pomáhá uživatelům synchronizovat všechny jejich klíčové nástroje.

Tato aplikace tedy obsahuje širokou škálu témat. Zjednodušte vizualizaci otázek průzkumu. Typeform usnadnil a zrychlil přizpůsobení, vytváření vložitelných chatbotů a vytváření zaznamenaných dat.

Kromě toho Typeform umožňuje uživatelům rychle procházet knihovnou ikon pro dokonalé vizuály. Celkově poskytuje snadné uživatelské rozhraní. Začátečníci mohou tuto aplikaci snadno používat bez jakéhokoli vedení. S Typeform můžete posunout proces průzkumu a podnikání na další úroveň.

SurveyMonkey

Jednou z nejvíce zvýrazněných aplikací pro vytváření průzkumů na seznamu je SurveyMonkey. Je ideální pro ty, kteří chtějí vytvářet své průzkumy na telefonu nebo tabletu.

Uživatelé jsou vedeni strukturou k formátování jejich otázek průzkumu. Na rozdíl od většiny průzkumných aplikací umožňuje SurveyMonkey uživatelům vytvářet, upravovat, shromažďovat odpovědi a analyzovat výsledky na svých chytrých telefonech.

Po skončení průzkumu vám umožňuje odeslat personalizované poděkování. Díky snadno použitelnému rozhraní můžete vytvořit skvělé průzkumy pro své klienty během několika minut. Stručně řečeno, SurveyMonkey přišel na snadný způsob, jak vám umožnit vrtat se i na chytrých telefonech a tabletech.

Jotform

Zjednodušte proces průzkumu pomocí aplikace Jotform survey maker. Vynikající platforma pro ty, kteří hledají šablony průzkumů pro usnadnění procesu. Nejpůsobivější funkcí Jotformu je dostupnost widgetů a doplňků.

Ať už hledáte aplikaci pro provádění průzkumů nebo shromažďování zpětné vazby, můžete si vybrat Jotform. S Jotform můžete vytvářet poutavé online průzkumy pomocí bezplatných nástrojů přetahování.

  Jak opravit Slow Touch ID na vašem iPhone

Rychle analyzujte zaznamenaná data z průzkumu pomocí nástroje Jotform pro vytváření sestav v reálném čase. Funkce Jotformu podporují vše od přidávání dalších otázek po změnu písma a barev. Můžete také najít widgety pro výpočty formulářů, aby byly výpočty automatické a přesné.

Kromě toho udělejte svůj průzkum interaktivní, krátký a poutavý. Více integrovaných funkcí umožňuje uživatelům zkopírovat a vložit kód pro vložení na jakoukoli webovou stránku pro další použití. Svůj průzkum můžete sdílet prostřednictvím e-mailu, odkazu, sociálních sítí atd.

Názorová fáze

Opinion Stage je vynikající online aplikace pro vytváření průzkumů pro mnoho kreativních průzkumů. Online průzkumy jsou zábavné, ale někdy mohou být také náročné. Ale tady je ohromující platforma, která sníží vaši práci a zvýší její kvalitu.

Navíc vám budou přínosem jeho nástroje přetahování pro úpravy a formátování. Stanovisko vám také umožňuje sdílet vaše průzkumy prostřednictvím několika platforem pro zpětnou vazbu. Opinion Stage vám pomůže rychle a efektivně shromáždit vysoce kvalitní data od cílového publika.

Platforma umožňuje uživatelům strategicky kombinovat kvalitativní a kvantitativní odpovědi, včetně otevřených a uzavřených dotazníků. Zpřístupněte průzkumy svým klientům i sobě prostřednictvím platformy Opinion Stage.

Kromě toho sdílejte průzkum prostřednictvím jakékoli online platformy během několika minut, abyste získali zpětnou vazbu. Správně analyzovaná zpětná vazba vám pomůže pozvednout vaši značku a vaše podnikání.

Bezplatné online průzkumy

Webové stránky bezplatných online průzkumů mají jednodušší navigaci a poskytují efektivní výsledky. Tato webová stránka poskytuje bezplatné CRM pro výzkumné a marketingové kontakty. Sledujte všechna data a odpovědi a také pomáhá analyzovat každý jednotlivě.

Platforma se snaží udržet respondenty v zapojení a zajišťuje vyplnění všech otázek. Inteligentní asistent návrhu průzkumu hodně přispívá k tomu, aby byl průzkum rychlý a srozumitelný.

Můžete přetahovat a vytvářet průzkumy, které usnadňují vizualizaci dat. Poskytuje vám širokou škálu možností přizpůsobení odpovědí. Začněte s různými šablonami a poté je dolaďte k dokonalosti úpravou podle sebe.

Bezplatné online průzkumy podporují každý typ, od průzkumů založených na více otázkách až po průzkumy založené na dotazníku. Bez dalšího investování času do vytváření průzkumu však můžete bez problémů vytvořit průzkum založený na dotazníku.

SurveyPlanet

SurveyPlanet patří mezi nejlepší aplikace pro průzkumy, se kterými můžete začít vytvářet průzkumy. Nabízí spoustu atraktivních šablon s předem napsanými otázkami. Tyto otázky můžete použít nebo přidat potřebné otázky, aby lépe vyhovovaly vašim požadavkům.

Funkce logického větvení je nejlepší ze všech ostatních funkcí. Pro návrh a vytvoření vašeho průzkumu je k dispozici řada bezplatných nástrojů. Uživatelé mohou také přidávat obrázky, aby to bylo poutavé.

Aplikace SurveyPlanet navíc funguje na mobilech, tabletech a stolních počítačích. S pomocí této aplikace pro vytváření průzkumů si můžete svůj průzkum bez problémů přizpůsobit. Jeho funkce větvení a logiky přeskakování vám umožňuje ovládat otázky, které váš klient vidí.

Pro fantastický uživatelský zážitek a skvělé funkce přepněte na aplikaci SurveyPlanet pro tvorbu průzkumů. Kromě toho tato aplikace umožňuje uživatelům vytvářet různé průzkumy pro různé účely, jako jsou průzkumy zaměstnanců, výzkumů, vzdělávání, zákazníků, zdravotnictví a veřejného sektoru.

  Spusťte svou internetovou rozhlasovou stanici [7 Broadcast and Hosting Services]

Super průzkum

Aplikace Super Survey je navržena jednoduše pro osobní použití, studenty a neziskové organizace. Online průzkumy lidem usnadňují, aby byli upřímnější ve svých zkušenostech.

Super Survey poskytuje snadno použitelné nástroje, motivy, loga, personalizovaná písma atd. Jednoduše musíte přidat svůj vytvořený dotazník a klepnutím na něj upravit motivy nebo vytvořit vlastní.

Svůj průzkum můžete sdílet se svými klienty, aby získali zpětnou vazbu a provedli průzkum. Super Survey umožňuje své aplikaci fungovat na vašich mobilech i na tabletech.

Kromě toho můžete přidat další otázky do řídicího panelu Super Survey, pokud chcete. Platforma vám také pomáhá integrovat shromážděné odpovědi tak, aby proudily přímo do vašeho CRM.

Průzkum Proprofs

Software Proprofs Survey maker zjednodušuje průzkumy, kvízy, ankety, formuláře atd. Poskytuje vám přístup k použití více než 100 předem navržených šablon pro vaše průzkumy. Udržujte své klienty v kontaktu s mimořádnými funkcemi aplikace Proprofs.

Můžete přidat loga, motivy, obrázky nebo názvy značek, aby váš průzkum vypadal skvěle. Vytvořte si přizpůsobený a značkový průzkum pomocí bezplatných nástrojů.

Kromě toho můžete svůj průzkum integrovat s aplikacemi CRM třetích stran. Vedoucí zákaznického servisu Proprofs jsou vždy přátelští a ochotní vyřešit všechny vaše dotazy.

Můžete snadno sledovat pohyb vašeho publika a zkontrolovat, kdo dal jakou odpověď, abyste své publikum hlouběji pochopili. Díky Proprofs bude váš proces hodnocení bezproblémový.

SurveyNuts

V neposlední řadě je to aplikace SurveyNuts pro tvorbu průzkumů. SurveyNuts patří mezi snadno použitelné aplikace pro tvorbu dotazníků a průzkumů.

Má super intuitivní rozhraní pro zahájení vytváření dotazníku průzkumu. Umožňuje vám rychleji vybírat témata z jejich knihovny. V reálném čase můžete také vidět vývoj každé odezvy.

Váš vynikající průzkum je nyní vzdálen jen tři kroky. Stačí vytvářet, sdílet a analyzovat uložené odpovědi a data. Panel SurveyNuts zobrazuje výsledky statisticky pomocí jednoduchých grafů od odborníků na data.

Uživatelé mohou být kreativní se softwarem SurveyNuts. Můžete sbírat podrobné údaje v jakékoli odpovědi od publika, podle toho, co vám vyhovuje.

Závěr

Abych to shrnul, průzkumy se obvykle provádějí pro hodnocení zákazníků. Zákaznické průzkumy jsou pro podniky důležité. Analýza dat z průzkumu zvýší úroveň růstu společnosti.

V dnešní době je pro velké podniky ruční shromažďování dat bolestí hlavy. Navíc to není proveditelné. Software průzkumu pomáhá zažít efektivní proces sběru a analýzy dat.

Kvůli několika výhodám přešli maloobchodníci, obchodníci a společnosti na aplikace průzkumného systému. Tyto aplikace jsou levnější, méně časově náročné, přesnější a také vám pomohou dosáhnout rychlejších výsledků.

Můžete také prozkoumat některé nápady na interaktivní a poutavý obsah, které vám pomohou rozšířit vaše podnikání.

x