9 nejlepších Cosmos peněženek pro bezproblémové transakce kryptoměn

Cosmos je blockchainový projekt třetí generace, který umožňuje bezproblémové transakce mezi dvěma různými blockchainovými sítěmi. Z tohoto důvodu je považován za „internet blockchainů“.

Je pozoruhodné, že tým Cosmos vytvořil svou sadu pro vývoj softwaru (SDK) pro vývojáře, aby mohli vytvářet flexibilní platformy. Tyto platformy budou lepší, rychlejší a levnější než tradiční.

ATOM je nativní token ekosystému Cosmos s tržní kapitalizací přes 3,5 miliardy USD. Navíc má tento token oběžnou zásobu více než 340 milionů.

Celkově potřebujete dobrou peněženku Cosmos, abyste mohli ukládat a provádět transakce se svými tokeny ATOM. Nejprve si ale porozuměme vlastnostem této peněženky. Zůstaňte s námi!

Funkce peněženky Cosmos

Mezi hlavní vlastnosti peněženky Cosmos patří:

  • Zabezpečené úložiště: Tato peněženka vám umožňuje bezpečně ukládat váš ATOM a další podporované kryptotokeny. Kromě toho jsou soukromé klíče vaší peněženky také zašifrovány a uloženy jako součást bezpečnostní procedury.
  • Krypto sázky: Můžete přímo vsadit své uložené žetony ATOM, aniž byste opustili svou peněženku. Odměny za sázky se navíc pravidelně odrážejí ve vaší peněžence.
  • Elegantní uživatelské rozhraní: Většina peněženek Cosmos je navržena způsobem přívětivým pro začátečníky. V takovém případě získáte přístup k funkcím několika klepnutími nebo kliknutími.
  • Integrace DApps: Tato funkce vám ušetří mnoho času a úsilí při transakcích s vašimi kryptotokeny. Můžete například okamžitě vyměnit své tokeny ATOM za Ethereum (ETH) pomocí decentralizovaných burz (DEX), jako je SushiSwap.
  • Podpora více blockchainů: Hlavním principem projektu Cosmos je podpora více blockchainů pro krypto transakce. Díky tomu můžete jeho peněženku používat k provádění transakcí bez ohledu na typ sítě.
  • Správa aktiv: Téměř všechny peněženky Cosmos mají vestavěný systém správy aktiv. Můžete tedy sledovat aktuální hodnotu svých tokenů ATOM a podle toho upravovat svá investiční rozhodnutí.

Zde je seznam nejlepších peněženek Cosmos, které umožňují bezproblémové ukládání a transakce vašich tokenů ATOM.

Peněženka Trust

Trust Wallet, jak název napovídá, je jednou z nejdůvěryhodnějších peněženek v kryptoprůmyslu. Navíc tuto peněženku získala Binance v polovině roku 2018.

Tuto peněženku můžete používat ve svém webovém prohlížeči a mobilních zařízeních. Kromě toho je rozšíření prohlížeče této peněženky k dispozici pro Brave, Chrome a Edge.

Tato peněženka vám umožňuje nakupovat, odesílat a přijímat tokeny ATOM na základě aktuální tržní ceny. Kromě toho můžete také nakupovat a ukládat své sbírky NFT spolu s vašimi kryptoměnami.

Kromě toho si můžete zkontrolovat historická data svých oblíbených kryptotokenů. Kromě toho máte také přístup k cenovým grafům v různých časových obdobích.

Tato neosobní peněženka neuchovává vaše soukromé klíče. Navíc můžete svou peněženku kdykoli obnovit pomocí soukromých klíčů.

  Jak exportovat kalendář aplikace Outlook jako soubor CSV

Trust Wallet má na Google Play více než 10 milionů stažení s hodnocením 4,4/5. Podobně jej uživatelé iOS ohodnotili působivými 4,7/5.

Atomová peněženka

Chcete vědět o peněžence Cosmos s rychlými a pohodlnými transakcemi? Mluvíme o atomové peněžence.

Tato peněženka pro více zařízení může ukládat a provádět transakce ATOM a dalších 1000+ kryptotokenů. Kromě toho vám jeho vestavěná směnárna umožňuje směnit více než 100 kryptoměn.

Zejména zde můžete nakupovat kryptoměny pomocí fiat měn. Můžete použít své bankovní karty a získat až 1 % cash back z každého nákupu.

Tato peněženka navíc poskytuje různé možnosti sázek na vaše uložené tokeny ATOM. Zde můžete generovat sázkový úrok až 23 %.

Jako neopatrovatelská peněženka se nemusíte starat o vlastnictví svého majetku. Zde budete mít naprostou kontrolu nad svou peněženkou a jejími soukromými klíči.

K vytvoření peněženky navíc nemusíte ověřovat svou identitu. Tato peněženka Cosmos také nesleduje vaše transakční data.

Kromě toho můžete použít stolní nebo mobilní peněženku Atomic Wallet ke sledování a ovládání všech vašich krypto aktiv. Kromě toho můžete také v několika krocích sledovat cenu svých kryptoměn.

Exodus

Exodus je multi-krypto peněženka, která podporuje ATOM a dalších 260+ kryptotokenů. A co je nejdůležitější, kterýkoli z těchto tokenů můžete vyměnit kliknutím. Působivé, že?

Tato peněženka Cosmos je k dispozici jako webové, mobilní, stolní a hardwarové peněženky. Kromě toho si můžete vytvořit jednu peněženku a používat ji na více zařízeních.

Pokud chcete ukládat svá aktiva offline, můžete jít pro jejich hardwarovou peněženku. Exodus spolupracuje s předním výrobcem hardwarových peněženek, Trezorem, aby posílil zabezpečení majetku svých uživatelů.

Kromě toho vám uživatelsky přívětivé rozhraní pomáhá okamžitě odesílat a přijímat tokeny. Vše, co potřebujete, je použít adresu peněženky nebo její QR kód.

Kromě toho jsou všechna vaše data a soukromé klíče šifrována pomocí pokročilých bezpečnostních opatření. Navíc nemusíte ověřovat svou identitu pro žádné krypto transakce.

Můžete také na první pohled sledovat změnu hodnoty vašeho krypto portfolia. Kromě toho můžete sledovat cenu svých oblíbených tokenů vedle jejich historických grafů.

Skok

Máte zájem o specializovanou peněženku Cosmos s multifunkčními funkcemi? Pak se Leap hodí!

Tuto peněženku můžete použít pro přístup k více než 40 řetězcům Cosmos, aniž byste potřebovali aplikace třetích stran. Navíc se v případě potřeby můžete okamžitě připojit k dalším DApps.

Tuto webovou peněženku si také můžete přidat do svých prohlížečů Brave, Edge nebo Chrome. Kromě toho si můžete nainstalovat jejich mobilní aplikaci pro zařízení Android a iOS.

Je pozoruhodné, že tato peněženka také poskytuje webový panel Leapboard pro nadšence Cosmos. Tento řídicí panel můžete použít k účasti na hlasování o správě, krypto sázkách a výměně tokenů. Kromě toho můžete také získat přístup k nejlepším sbírkám NFT.

  Jak odstranit konce stránek v aplikaci Word

Leap je peněženka bez úschovy, která neukládá vaše soukromé klíče. V takovém případě je úplná kontrola a vlastnictví vašich peněženek a uloženého majetku na vás.

A konečně, tato peněženka Cosmos má jedno z nejlepších rozhraní pro správu peněženky. Můžete například přidat a spravovat více peněženek bez přepínání aplikací nebo karet prohlížeče.

MathWallet

MathWallet je multi-krypto peněženka, která podporuje více než 100 kryptoměn, včetně ATOM. Poskytují také výukové zdroje, které uživatelům pomáhají vzdělávat se o dostupných funkcích peněženky.

Kromě toho můžete tuto peněženku používat na svém mobilním zařízení a stolním počítači. Navíc můžete ke své peněžence přistupovat z více zařízení současně.

Kromě toho má MathWallet silnou online komunitu na Twitteru téměř 820 tisíc sledujících. Výsledkem je, že tato peněženka integruje nové funkce pro lepší uživatelský zážitek.

Proces vytvoření peněženky je jednoduchý a novou peněženku Cosmos můžete vytvořit do 30 sekund. Navíc nemusíte dokončit KYC nebo jiná ověření identity.

Kromě toho můžete svou MathWallet obnovit, pokud bude vaše zařízení odcizeno nebo poškozeno. V takovém případě potřebujete pouze své soukromé klíče pro obnovení peněženky.

Nakonec si můžete nainstalovat mobilní aplikaci peněženky z Google Play nebo App Store. Uživatelé stolních počítačů mohou přidat rozšíření prohlížeče, které podporuje Chrome, Edge a Brave.

Guarda

Hledáte peněženku pro více zařízení pro ukládání a transakce vašich tokenů ATOM? Pokud ano, Guarda je vynikající volbou ke zvážení.

Tato multi-krypto peněženka podporuje 50+ kryptoměn napříč prominentními blockchainovými sítěmi. Navíc si do této peněženky můžete uložit i své sbírky NFT.

Navíc, protože Guarda je peněženka bez úschovy, máte plnou kontrolu nad uloženým majetkem. Kromě toho neukládají vaše soukromé klíče ani vaše transakční data.

Tato peněženka má také vestavěnou krypto burzu, která vám umožňuje okamžitě odesílat nebo přijímat tokeny ATOM. Kromě toho můžete také sledovat cenu živého tokenu před každou transakcí.

Zejména můžete také vsadit své tokeny dostupné ve vaší peněžence pro pevné, pravidelné výnosy. V době psaní tohoto článku poskytuje Guarda 9% roční výnos pro vsazené tokeny ATOM. Díky tomu budete dostávat měsíční odměny přímo do peněženky.

Tato peněženka je k dispozici pro zařízení Android, iOS, Mac, Windows a Linux. Také můžete sledovat a spravovat všechna svá aktiva z více zařízení bez jakýchkoli omezení.

YouHodler

YouHodler je prominentní Cosmos peněženka dostupná jako stolní, webová a mobilní peněženka. Vaše peněženka tak může být přístupná z různých zařízení bez jakýchkoli omezení.

Tato peněženka také poskytuje elegantní „krypto portfolio“, kde lze všechny vaše kryptoměny a NFT sledovat pomocí vašeho mobilního nebo jiného zařízení. Navíc můžete sledovat aktuální cenu svých oblíbených tokenů.

  Jak opravit chybu „Vaše úložiště v prohlížeči pro MEGA je plné“

YouHodler spolupracuje s EU/švýcarskými poskytovateli plateb za účelem zvýšení bezpečnosti peněženky. Kromě toho mají pojištění zločinu v hodnotě 150 milionů dolarů.

Kromě toho můžete své uložené tokeny ATOM použít k půjčování finančních prostředků přímo z peněženky. Hodnota těchto zapůjčených částek však není pevná a liší se podle tržních podmínek.

Kromě toho můžete také vsadit své uložené žetony. V takovém případě obdržíte týdenní výplatu na základě úrokové sazby za vsazená aktiva.

Tuto peněženku si můžete nainstalovat z App Store nebo Google Play. Pokud jste uživatel PC, můžete využít webovou peněženku YouHodler.

Bit2Me

Pokud hledáte peněženku Cosmos nabitou funkcemi, Bit2Me vám nejlépe vyhovuje. Umožňuje vám vytvářet a spravovat více peněženek, aniž byste opustili svou mobilní aplikaci.

Navíc můžete tuto multi-coinovou peněženku použít k transakcím s více než 220 podporovanými kryptoměnami. Kromě toho můžete tuto peněženku vytvořit do 30 sekund. Působivé, že?

Tato peněženka používá špičkové metody šifrování dat k ochraně vašich kryptografických aktiv. Kromě toho, aby posílili zabezpečení na další úroveň, implementovali bezpečnostní trezory.

Navíc jejich tým péče o zákazníky funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a řeší dotazy a stížnosti uživatelů. Výsledkem je, že uživatelé získají okamžitou osobní asistenci prostřednictvím chatu, videa nebo telefonu.

Tuto peněženku můžete použít k vytvoření svého krypto portfolia na základě vašich oblíbených krypto aktiv. Zde získáte cenu uložených tokenů a NFT v reálném čase.

Nakonec můžete nainstalovat Bit2Me na vaše zařízení Android nebo iOS. Také můžete nastavit upozornění na cenu přímo z mobilní aplikace.

BitKeep

Máte zájem o peněženku Cosmos s tržištěm NFT? Pak musíte zvážit BitKeep.

Tato peněženka má vestavěný trh NFT se sbírkou oblíbených NFT. Kromě toho můžete tuto peněženku použít k vytváření a ražení vašich NFT.

Kromě toho vám tato multi-krypto peněženka umožňuje ukládat a obchodovat s více než 45 000 kryptoměnami. Navíc můžete také využít jeho funkci swap pro výměnu dvou tokenů.

Pokud jde o bezpečnost, tato peněženka šifruje vaše data, aby se zabránilo hackování. Navíc můžete přidat větší zabezpečení pomocí hesla APP, otisku prstu nebo obličejových zámků.

BitKeep má celkovou rezervu 1 milion $ jako počáteční fond. V důsledku toho tento fond funguje jako pojištění kryptoaktiv uživatele peněženky.

Kromě toho můžete také zkontrolovat poplatky za plyn u každé transakce před výměnou tokenů nebo nákupem. Proto si můžete vybrat blockchainové sítě, které nabízejí nižší poplatky za krypto transakce.

Zabalit se

Zde jsme diskutovali o nejlepších peněženkách Cosmos, které si můžete vybrat pro uložení svých tokenů ATOM. Můžete zvážit kteroukoli z těchto peněženek na základě funkce, kterou poskytuje.

Doufám, že vám tento článek pomohl při výběru peněženky. Nakonec si uložte své soukromé klíče offline, abyste ochránili svá kryptoměna.

Podívejte se také na nejlepší peněženky Shiba Inu.