9 nejlepších her zdarma pro Nintendo Switch

Poté, co jste utratili tolik peněz za nákup Nintendo Switch, pravděpodobně nemáte dostatek prostředků na nákup všech her, které chcete.

Naštěstí Nintendo eShop má řešení: hry zdarma. Existuje mnoho skvělých her, které si můžete stáhnout a začít hrát, aniž byste utratili jediný desetník.

Zde jsou některé z nejlepších her zdarma, které můžete na svém Nintendo Switch získat.

Bylo to dlouho, ale v roce 2022 jsme Fall Guys poprvé viděli na Nintendo Switch. Dobrou zprávou je, že Fall Guys vyšel jako free-to-play hra. Stálo to čekání za to? To je asi na vás, jak se rozhodnete.

Pravda je, že tato hra je stále hloupá, okouzlující a zábavná. Budete ovládat svého vlastního Fall Guye, kterého si můžete přizpůsobit pomocí různých skinů, doplňků a emocí.

Existuje také mnoho různých her, které můžete hrát sami, s náhodnými hráči nebo s přáteli a rodinou. Hlavním cílem je porazit co nejvíce miniher a získat zkušenosti, Kudos (měna této hry ve hře) nebo koruny.

I když se Fall Guys může cítit opakující se, pokud ji hrajete příliš dlouho, stále je to pěkná hra, kterou můžete hrát ve volném čase nebo když chcete hrát něco, co nevyžaduje mnoho dovedností.

Pokud máte rádi Pokémony, hádanky a hry zdarma, určitě si zamilujete Pokémon Café ReMix. Tato hra, dříve známá jako Pokémon Café Mix, vám umožňuje spravovat svou vlastní kavárnu a podávat jídlo a nápoje Pokémonům, kteří vás navštíví.

Hra je velmi jednoduchá: budete většinou muset uspokojit své zákazníky a přinést jim pokrmy, které chtějí. Tato jídla vytvoříte řešením hádanek a použitím správných ingrediencí. Pokud se Pokémonovi líbí vaše služby a vaše kavárna, může pro vás dokonce začít pracovat.

Je pravda, že tato hra nemusí být pro vás, pokud jste spíše soutěživý hráč. Ale pokud chcete jiný zážitek z Pokémonů a chcete si příjemně odpočinout, měli byste to zkusit. Koneckonců, hra je zdarma ke stažení na váš Nintendo Switch a můžete hrát i na svém smartphonu.

  Fix Zoom Unstable Internet Connection Error

Pravděpodobně jste slyšeli o Yu-Gi-Oh! dříve, ale věděli jste, že existuje hra, kterou si můžete na své konzoli zahrát zdarma? Master Duel přináší vše, co dělá Yu-Gi-Oh! zábavné a konkurenceschopné vůči Nintendo Switch.

Stejně jako běžný Yu-Gi-Oh! vám Master Duel umožňuje vytvořit si vlastní balíček s mnoha kartami ze sběratelské karetní hry. Poté můžete svůj balíček použít proti hráčům po celém světě a dosáhnout tak různých pozic. Nebo můžete svůj balíček přepnout do režimu Solo, kde budete hrát proti počítači a získávat mnoho odměn.

I když je hra opravdu zábavná, stojí za zmínku, že ke všem těmto kartám nebudete mít přístup hned od začátku. Stejně jako mnoho jiných karetních her budete muset zaplatit za šanci odemknout několik karet. A co víc, některé z nejkonkurenceschopnějších balíčků budou vyžadovat dvě nebo dokonce tři kopie stejné karty, což může být pro většinu z nás trochu těžké – a drahé –.

Takže i když je hra zdarma, mikrotransakce vám mohou zničit zážitek. Dobrou zprávou je, že když začínáte, hra vám dá velké množství drahokamů, takže byste měli být schopni postavit velmi dobrý balíček, aniž byste utratili desetník.

Kdo řekl, že hry Tetris a Battle Royale nejdou dohromady dobře? Tetris 99 je online verze klasické hry Tetris. V něm se utkáte až s 98 dalšími hráči.

Hra je stejná jako u běžného Tetrisu, takže vaším cílem je udržet hrací plochu co nejčistší tím, že budete kostky zarovnávat do řad, aby zmizely. Jedním z klíčových rozdílů je, že můžete posílat „odpadky“ ostatním hráčům, abyste je odstranili. Samozřejmě, to se snadněji řekne, než udělá.

Překvapivě konkurenční aspekt Tetris 99 dělá ze hry opravdu zábavný zážitek. Navíc vyhrát hru je mnohem uspokojivější.

  10 nejlepších originálních stand-up komedií Netflix (červen 2020)

Stojí za zmínku, že i když je Tetris 99 technicky zdarma, k hraní budete potřebovat předplatné Nintendo Switch Online. Pokud jste již přihlášeni k odběru, pak tato hra stojí za vyzkoušení.

Fortnite je hra, kterou není třeba představovat. Tato hra se stala tak populární, že spolupracuje s dalšími populárními jmény v zábavním průmyslu, jako je Ariana Grande, Marvel a Dragon Ball.

Fortnite je jednou z největších dostupných online her pro více hráčů a Battle Royale a jedním z důvodů je, že hru lze hrát zcela zdarma.

Můžete si koupit cokoli od skinů po emoce a bitevní pasy pomocí herní měny V-Bucks – kterou můžete získat hraním nebo za skutečné peníze – ale nic z toho nepotřebujete, abyste hru mohli hrát a mít nějakou zábavu.

Fallout Shelter je Fallout hra, jakou jste ještě neviděli. Místo toho, abyste prozkoumávali pustinu s ničím jiným než svými dovednostmi a zbraněmi, spravujete trezor a udržujete lidi uvnitř šťastné (a živé).

Každá osoba nebo obyvatel bude mít různé statistiky, které vám pomohou udržet váš trezor v chodu správně. V závislosti na jejich SPECIÁLNÍCH statistikách vám mohou obyvatelé pomoci vyrábět vodu, energii nebo zábavu.

A samozřejmě, protože stále žijete v postapokalyptickém světě, někteří obyvatelé jsou dobří v boji, což je skvělé, když se musíte vypořádat s občasným zamořením.

Fallout Shelter není akční hra, ale pokud máte rádi manažerské simulátory a chcete prozkoumat pustinu, udržet obyvatele naživu a rozšířit svůj trezor na plně funkční zařízení, tato hra je zábavná a bude vás bavit. na Nintendo Switch nebo smartphonu.

Pokud nechcete provozovat kavárnu pro Pokémony, vždy se můžete pokusit je přimět bojovat v aréně. Pokémon Unite je zajímavá hra pro více hráčů, ve které ovládáte Pokémona a bojujete proti ostatním hráčům online.

Herní mechanismy jsou dost podobné hrám jako League of Legends, takže už pravděpodobně víte, jestli je tato hra pro vás nebo ne. Vstoupíte do arény se čtyřmi dalšími hráči a začnete bojovat s jiným týmem.

  8 nejlepších nástrojů Secure Digital Workspace pro vzdálené podniky

Bojový systém je zcela odlišný od hlavních her Pokémon, takže neočekávejte, že váš Pokémon ohnivého typu bude super účinný proti Pokémonům vodního typu vašeho soupeře. Místo toho se budete muset spolehnout na své schopnosti a speciální pohyby, abyste porazili soupeře.

Pokémon Unite je jedna z nejlepších MOBA her, které si dnes můžete zahrát. Pokud jste fanouškem franšízy Pokémon, budete se skvěle bavit.

Ať už máte rádi Kirbyho nebo si chcete něco zahrát se svými přáteli, Super Kirby Clash je perfektní hra pro váš Nintendo Switch.

Tato volně hratelná hra je duchovním nástupcem 3DS hry s názvem Kirby Clash Deluxe. Budete se muset spojit s dalšími třemi hráči a vydat se na výpravu za poražením zlých bossů.

Vy a vaše týmy si můžete vybrat Kirby variantu s jinou schopností. Můžete například zastavit čas, vyléčit své spoluhráče nebo způsobit velké poškození šéfům.

Během svých úkolů můžete získat různé odměny za vylepšení svých zbraní nebo odemknutí dalších úkolů. Celkově je Super Kirby Clash roztomilá hra, která vám poskytne nespočet hodin zábavy s přáteli a rodinou.

Máte rádi fotbal a rychlá auta? Proč je nespojit a nezahrát si nějakou Rocket League? Tato free-to-play hra je od roku 2020 jedním z nejoblíbenějších multiplayerových titulů a má to dobrý důvod.

Pravidla jsou jednoduchá. Vstoupíte na fotbalové hřiště se svým oblíbeným autem a vaším úkolem je vstřelit co nejvíce gólů. Hraní fotbalu s autem dělá hru zábavnou i obtížnou, ale mnohem přínosnější je, když skórujete.

Bavte se bez utrácení peněz

V dnešní době je docela snadné hrát opravdu skvělé videohry, aniž byste utratili desetník, a Nintendo Switch není výjimkou. Můžete vyzkoušet kteroukoli z těchto her a uvidíte, která se vám bude líbit. Samozřejmě byste měli být vždy opatrní s mikrotransakcemi, protože tak hry zdarma vydělávají peníze.