9 nejlepších hostingových serverů Path of Titans pro vzrušující dobrodružství

Path of Titans je vzrušující videohra, ve které můžete se svými přáteli prozkoumat prehistorický svět a ponořit se do věku dinosaurů.

V této dobrodružné hře odehrávající se ve starověkém světě vládnou ekosystému dinosauři. Vyžaduje, abyste přežili nebezpečné události a mnoho katastrof.

Pokud se však rozhodnete hru hostit sami, bude to mít vliv na vaši hru, pokud jde o výkon, funkčnost, funkce, stabilitu sítě a další podobné problémy.

Proto použití spolehlivého hostitelského serveru Path of Titans k hraní hry dává naprostý smysl, pokud chcete zažít dobrou hru.

Herní servery zajistí plynulý herní zážitek bez prodlev, chyb a nežádoucích rušení.

Pojďme lépe pochopit Path of Titans, jeho hratelnost a nejlepší hostitelské servery Path of Titans, abyste si hru užili celé hodiny.

Co je Path of Titans?

Path of Titans je masivní online (MMO) videohra pro přežití pro více hráčů založená na prehistorickém světě, kde se vžijete do role dinosaurů. V této hře bude hráč vystaven různým scénářům a dobrodružstvím s přáteli a musí splnit mnoho úkolů pro přežití.

Jelikož je založen na Unreal Engine 5, získáte realistické prostředí s mnoha detaily a objekty. Na začátku si můžete vybrat z 30 druhů dinosaurů. Buďte opatrní s výběrem, protože každý dinosaurus má jiný herní styl. Svého dinosaura budete ovládat z pohledu třetí osoby, což vám poskytne široký pohled na prostředí, do kterého se ponoříte.

Kromě dinosaurů můžete ovládat další prehistorická zvířata, která jsou nezbytnou součástí světa. Spolu se svými přáteli se zapojíte do různých přírodních událostí, cechů, dobrodružství a questů, přičemž se budete vyhýbat smrti a procházet různými prostředími.

Když budete hrát roli svého oblíbeného tvora v různých questech, získáte zkušenostní body, které pomohou vašim dinosaurům růst. Při hraní se svými přáteli můžete ovládat prostředí a získávat jídlo a trofeje. Růst vašeho dinosaura také umožní hře postupovat kromě úkolů a událostí.

Kromě toho můžete vytvářet party se svými přáteli a každá strana nabízí až 10 slotů. Vysoce dospělí dinosauři však mohou zabrat až 5 slotů ve skupině. Ať už máte Microsoft Windows, MacOS, PS5 nebo Xbox Series X, tuto multiplatformní hru lze hrát na nejpopulárnějších platformách.

Proč potřebujete herní server?

Když se oddáváte Path of Titans a hrajete roli svého oblíbeného dinosaura, budete vy a vaši přátelé očividně očekávat plynulou hru. To je to, co můžete očekávat od dedikovaného hostingového serveru.

Níže jsou uvedeny důvody, proč ke hraní Path of Titans potřebujete herní server.

#1. Působivý výkon bez zpoždění

Jedním z významných důvodů, proč se mnoho nadšenců Path of Titans rozhodne pro hosting serverů, je výkon bez zpoždění, který nabízí. Spolehlivý hostingový server vám pomůže správně prozkoumat pravěký svět a užít si skutečné prostředí bez jakýchkoli problémů.

#2. Testovaný a spolehlivý systém

Mnoho hostingových služeb nabízejících dedikované servery zátěžově testuje své servery, aby hra nespadla, když jste na intenzivním hledání. Servery jsou také udržovány tak, aby byly vždy dostupné, a to i s nízkým pingem.

  Servery Chromecast Media: Plex vs. Emby

Důležité je, že tyto servery také přicházejí se záložními generátory a možnostmi úložiště, takže v případě výpadku napájení nebo havárii serveru nepřijdete o uloženou hru, konfigurace a data.

#3. Přizpůsobitelný server

Při hraní Path of Titans na dedikovaném serveru získáte spoustu možností přizpůsobení. Nejen, že byste mohli definovat pravidla hry, ale také spravovat oprávnění hráčů.

Můžete si vybrat hardware, který chcete pro svůj server, abyste měli vždy optimální herní zážitek, ať už hrajete sami nebo se svými přáteli.

#4. Bezpečný a spolehlivý

Špičkové hostingové servery jsou chráněny bezpečnostními protokoly, ochranou DDoS a dalšími bezpečnostními funkcemi. Tato bezpečnostní opatření chrání server před uživateli se zlými úmysly, zejména útoky DDoS.

#5. Vyhrazená zákaznická podpora

Pokud se rozhodnete pro nejlepší službu hostování her, hra vám nabízí 24/7 zákaznický servis od organizace. Ať už se potýkáte s problémy s prováděním úprav ve slotu nebo čelíte zpoždění, vyhrazená zákaznická podpora vám bude vždy nápomocna ve všech směrech.

Minimální požadavek na server

Při výběru herního serveru pro Path of Titans se ujistěte, že má níže uvedené specifikace:

  • Nejnovější procesor AMD Ryzen nebo Intel s minimálně 4 jádry a taktem 3,6 GHz
  • 8 GB nebo 16 GB DDR4 RAM, v závislosti na slotu přehrávače
  • Nejnovější operační systém Windows a server
  • Úložný prostor 100 GB a přednostně úložiště SSD
  • Minimálně 100 Mbps konstantní šířka pásma
  • Minimální DDoS ochrana 10 Gbps
  • Minimální doba provozu serveru 18 hodin
  • Podpora dílenského režimu a rychlá instalace pluginů
  • Kompletní zákaznická podpora po celý den
  • Integrovaný herní panel pro konfiguraci serveru

Nyní je čas představit vám nejlepší hostingové servery Path of Titans, abyste si mohli být jisti vysoce kvalitními službami.

Nitrado

Nitrado je bezpochyby jedním z nejlepších hostingových serverů Path of Titans, které můžete použít k vysokorychlostním herním relacím se svými přáteli. Jeho tým rozumí požadavkům špičkových MMO survival her, a proto začlenil serverový hardware odolný proti selhání, který zajistí optimální herní zážitek.

Mnozí preferují tuto hostingovou službu, protože vám dává možnost flexibilního běhu a upgradu nebo downgradu serveru, aby vyhovoval vašim potřebám. Díky spolehlivé zálohovací rutině a nejkratším internetovým trasám můžete prozkoumávat prostředí s nízkým pingem, aniž byste se museli obávat ztráty uložených her.

Přístup k serveru Nitrado nebude omezen pouze na vás; můžete sdílet přístup se svými přáteli, kteří vám mohou pomoci spravovat server, kdykoli budete potřebovat. Ať už narazíte na zádrhel nebo budete čelit problému s pingem, nepřetržitá zákaznická podpora vám bude vždy k dispozici, aby vám pomohla prostřednictvím chatu nebo e-mailu.

PingPerfect

Jakmile začnete hrát Path of Titans na dedikovaném serveru PingPerfect, budete ohromeni herním zážitkem. Jedná se o široce oblíbenou hostingovou službu, o které je známo, že nabízí vysoce výkonný podnikový hardware, takže můžete plynule hrát v bohatém ekosystému hry.

V prostředí je obrovské množství objektů a AI stvoření, ale stěží budete čelit nějakému poklesu FPS při hraní. Vzhledem k tomu, že její datová centra se nacházejí v mnoha městech po celém světě, hostingová služba zajišťuje, že si každý hráč užije hraní s nízkým pingem.

  9 nejlepších nástrojů pro správu nákladů na cloud v roce 2023

Spolu se serverem vás tým zachází s bezplatným webhostingem a plným přístupem k FTP a protokolu prohlížeče souborů, což hraje klíčovou roli při zlepšování uživatelské zkušenosti. Můžete si být jisti, že si během používání této služby vždy uchováte své uložené hry a zásluhu na tom má vysoce efektivní interní zálohovací systém.

Servery pro přežití

Od okamžitého nastavení serveru a plného FTP přístupu až po kompletní zabezpečení a ultrarychlé úložiště získáte mnoho funkcí, když se rozhodnete pro Survival Servers. Jedná se o špičkovou hostingovou službu pro Path of Titans, která vám poskytuje ty nejvyšší jednovláknové procesory a disky NVMe SSD. To vám umožní snadno ovládat své dinosaury v otevřeném světě.

Survival Servery usnadňují hraní této MMO survival hry s vašimi přáteli, protože její datová centra jsou rozmístěna po celém světě. Vlastní interní ovládání vám poskytuje úplný přístup k serveru, kde můžete ovládat počet hráčů a umístění a upravovat nastavení.

Pokud se rozhodnete zavést do hry mody nebo pluginy, abyste okořenili svůj herní zážitek, můžete to snadno udělat bez jakýchkoli potíží. Tuto možnost hostingové služby najdete ve spuštění Alderon Games, díky čemuž je přístupnost mnohem jednodušší.

ServerBlend

Pokud hledáte oblíbený hostitelský server pro hraní Path of Titans, zkuste ServerBlend. Od uvedení hry tato hostingová služba úspěšně nabízí servery tisícům hráčů po celém světě.

Hlavním důvodem jejich obrovské popularity je použití špičkových procesorů Xeon s ECC RAM a NVMe SSD pro všechny servery spolu s kompletní DDoS ochranou. Najdete mnoho dalších hráčů Path of Titans, kteří používají tuto službu a milují uživatelsky přívětivý ovládací panel TCAdmin, spojený s možností automatické aktualizace.

Hraní na serveru ServerBlend je naprosto zábavné, protože jsou založeny na špičkové síti, která zajišťuje nízký ping v celém rozsahu. Pokud se rozhodnete pro službu pronájmu hostingu, budete si muset vybrat jejich prémiový plán nebo standardní plán. Oba plány nabízejí stejný výkon, ale s tarifem Premium získáte některé další služby.

4 NetPlayers

Pokud jde o získání nejlepší hostingové služby Path of Titans, jedno jméno, které je široce doporučováno většinou zarytých fanoušků Path of Titan, je 4NetPlayers.

Získejte více výkonu a kontroly při hraní a buďte si jisti, že budete mít nejnovější serverový hardware s rychlým CPU a službou okamžitého nastavení. Díky vylepšené ochraně DDoS vám hostingové služby zajistí, že vás nikdy nevyruší zákeřní uživatelé při objevování neznámého světa se svým dinosaurem.

Díky intuitivnímu rozhraní můžete vy a vaši přátelé snadno spravovat server, i když nemáte žádné předchozí zkušenosti.

4NetPlayers nabízí tři plány; – Starter (5,44 $ měsíčně), Professional (7,68 $ měsíčně) a Premium (14,80 $ měsíčně). Každý plán má své vlastní výhody a počet funkcí, stejně jako slot pro hráče se zvyšuje, když jdete na vyšší plány.

GTXGaming

GTXGaming je jednou z těch jedinečných hostingových služeb, které nabízejí vaše servery Path of Titans kompatibilní se všemi platformami, včetně PC, Xbox, PS5, PS4 a Nintendo Switch. Servery jsou nakonfigurovány tak, aby fungovaly automaticky na jakékoli platformě, když se rozhodnete vyrazit na skupinový quest se svými přáteli ve hře.

  14 nejlepších streamerů Elden Ring ke sledování na Twitchi

Jako každá špičková hostingová služba využívá GTXGaming také drahé hardwarové nastavení, jako jsou procesory Intel i9 spojené s high-end RAM. To zajišťuje, že během hraní nenajdete žádné zpoždění. Pro podporu takové hladké hry s nízkým pingem si půjčovna také ponechala své datové centrum po celém světě.

Jednou ze skvělých věcí, které z této služby získáte, je možnost zálohování mimo lokalitu, kde jsou uložené složky a rozhraní API uloženy v externím zálohovacím stroji, kdykoli restartujete server. Mnoho uživatelů Path of Titans vysoce ocenilo protokoly ochrany DDoS této služby, protože využívají ochranu DDoS na podnikové úrovni.

1GServerHost

Když se pustíte do pátrání se svými přáteli v Path of Titans, budete samozřejmě potřebovat herní server, který je vysoce výkonný, flexibilní a bezpečný. 1GServerHost vám nabízí všechny tyto a další.

Dedikovaný herní server 1GServerHost je založen na podnikovém hardwaru, který vám zajistí pohlcující hru s přáteli. Budete mít k dispozici špičkové služby, jako je okamžité nastavení serveru, ochrana DDoS a kompletní zálohovací služba.

S více než 9 globálními lokacemi a automatickými aktualizacemi by žádný z hráčů nebyl sužován vysokými problémy s pingem. Hostingová služba vám také poskytuje vlastní ovládací panel a neomezené hráčské sloty, které vám umožní nejlepší herní zážitek.

Abyste to všechno získali, musíte platit měsíční nájemné ve výši 5 USD. Pokud však po použití serveru nejste se službou spokojeni, můžete požádat o vrácení peněz do 72 hodin.

NÍZKÁ MS

LOW.MS je špičková serverová hostingová služba, která nabízí vysoce výkonné servery pro mnoho populárních her pro více hráčů, včetně Path of Titans. S 11 serverovými umístěními rozmístěnými po celém světě zajišťuje tato hostingová služba nízký ping.

Když hrajete hardwarově náročnou hru, jako je Path of Titans, se svými přáteli na dedikovaném serveru, musíte mít špičkovou konfiguraci, abyste měli bezproblémovou hru. Aby společnost LOW.MS splnila toto kritérium, nakonfigurovala všechny své servery s 5,3 GHz špičkovým výpočetním výkonem, DDR4 RAM a NVMe SSD.

Měsíční plán pronájmu začíná od 15,06 $ s dostupností 10 slotů a cena pronájmu se zvyšuje, jak zvyšujete sloty. Jakmile se rozhodnete pro měsíční předplatné, LOW.MS za vás okamžitě nastaví server, abyste mohli začít hrát hru co nejdříve.

Fragnet

Seznam nejlepších hostingových serverů Path of Titans bude neúplný bez přidání hostingové služby Fragnet. Je to široce oblíbená služba, která se zaměřuje na hladký zážitek hráčů, a to je důvod, proč mají servery podporované výkonným hardwarem spolu se snadno použitelným ovládacím panelem.

Co odlišuje tuto službu od ostatních, je přítomnost serverů na více než 21 místech po celém světě. Výsledkem je, že všichni vaši přátelé, kteří hrají Path of Titans, budou moci hrát hru bez výpadků sítě, zpoždění a problémů s pingem. Získáte všechny běžné funkce herního serveru, ale za přijatelnou cenu.

Za tuto hostingovou službu získáte tři plány – Anodontosaurus, Albertaceratops a Daspletosaurus. Hlavním rozdílem mezi těmito plány je hardwarová podpora a specifické funkce, takže si je můžete vybrat v závislosti na způsobu hraní Path of Titans.

Závěrečná slova

Když máte nejlepší dedikovaný hostingový server pro Path of Titans, můžete zažít vysoce výkonnou hru. To vás zanechá v úžasu nad službami, které získáte, a nikdy nebudete litovat svého nákupu.

Nejlepší hostingová služba vám nabídne cenné funkce, výkon a zabezpečení spolu se špičkovou zákaznickou podporou. Vyberte si tedy herní server Path of Titans na základě vašich preferencí, funkcí a rozpočtu.

Dále se podívejte na nejlepší lovecké hry a zažijte vzrušení z honičky.