etechblog

9 nejlepších hostingových serverů Post Scriptum pro ovládnutí bojiště

Hostingové servery Post Scriptum vám umožňují hrát vaši hru bez přerušení a poskytují vám snadnou cestu ke správě vašeho herního serveru odkudkoli a kdykoli.

Hraní videoher je pro mnohé jednou z nejzábavnějších činností. Najdete zde různé hry podle žánru, stylu, konceptu, grafiky atd.

Jednou z takových her, která vás bude zajímat, je Post Scriptum, která je založena na historické přesnosti. Grafika je vynikající a zbraně, budovy, stavby, hráči, vozidla atd. vypadají realisticky.

A pokud chcete z této hry vytěžit maximum, budete potřebovat výkonný herní server. Bude hostit hru a poskytne vám spoustu funkcí a schopností, díky kterým bude vaše hra vynikající bez prodlev a chyb.

To je mnohem lepší než hostování hry na vašem PC pomocí vaší běžné sítě, která zahrnuje prostoje a přerušení.

Pojďme si tedy probrat, co je Post Scriptum a jak vám získání herního serveru může pomoci zlepšit vaši hratelnost.

Co je Post Scriptum?

Post Scriptum je první střílečka online simulační hra založená na scénářích 2. světové války se zaměřením na rozsáhlé bitvy, historickou přesnost, soudržnost, týmovou práci a komunikaci.

Hra byla vyvinuta společností Periscope Games a publikována společností Offworld Industries. Byla vydána 9. srpna 2018. Tato hra má více map, jako je Arnhem, Doorwerth, Driel, Velmolen, Oosterbeek, Grave, Veghel a další. Získáte pokročilé zbraně, různá vozidla, velitelský režim, tank, logistické možnosti a další.

Hratelnost

Zažijte jedinečné kampaně s taktickými střílečkami Post Scriptum, jako je Operation Market Garden, Operation Overlord nebo Plan Jaune, které se táhly napříč:

  • Lesy, farmy, města a vesnické oblasti Nizozemska
  • Řeky a hory Belgie
  • Pobřeží Francie

Ať už paraglidujete z letadla, přilétáte po zemi nebo doplňujete provozní nádrž, najdete mnoho důvodů, proč zůstat ve hře. Představuje prostředí 2. světové války, které jste nikdy předtím neprozkoumali.

Post Scriptum pokrývá řadu divadel ve formě různých kapitol:

  • 1. kapitola – Krvavá sedmá: Obsahuje 1. výsadkovou, 9. Waffen SS a 82. a 101. výsadkovou s více než 40 vozidly a 9 mapami.
  • 2. kapitola – Plán Jaune: Zahrnuje invazi do Francie ve 40. letech 20. století. Obsahuje Wehrmacht z roku 1940 a francouzskou armádu spolu s desítkami vozidel, 2 novými mapami a dalšími.
  • 3rd Chapter – Day of Days: Tato část se týká invaze v Normandii a obsahuje nové frakce, jako je americká 4. pěchota a němečtí Fallschirmjager, s novými vozidly a zbraněmi.

Proč ke spuštění Post Scriptum potřebujete herní server?

Při hraní her na počítači jste mohli čelit určitým problémům. Řekněme, že náhlý výpadek proudu vede k vypnutí počítače, aniž by se uložila vaše pokrytá hra. V tomto případě budete muset začít od začátku.

Chcete-li se těmto scénářům vyhnout, je nejlepší volbou spolehlivá služba. Pomáhá v následujícím:

  • Ochrana vašeho serveru 24/7 před nežádoucími DDoS stopami, abyste mohli hrát svou hru bez přerušení
  • Poskytování vysoce kvalitního hardwaru odolného proti selhání, jako jsou nejnovější procesory Intel a Ryzen, disky SSD a další prostor
  • Umožňuje vám vybrat si nejbližší server z více míst po celém světě a nabídnout vám výhody nejnižších pingů, vysokého výkonu a neuvěřitelné rychlosti.

Nyní pojďme diskutovat o některých z nejlepších poskytovatelů hostingu Post Scriptum, abyste zlepšili svůj herní zážitek.

  8 nejlepších aplikací pro videohovory pro obchodní týmy, abyste zůstali ve spojení na dálku

Nitrado

Pronajměte si svůj oblíbený server Post Scriptum od Nitrado a zažijte bezproblémovou hru. Umožní vám snadno instalovat pluginy a mody, sdílet přístup s přáteli a společně spravovat server.

Nitrado má nejkratší internetové trasy, takže dostanete nejnižší pingy. S každým serverem získáte možnost denního zálohování vašich uložených her a souborů na samostatném serveru a můžete je kdykoli obnovit.

Kromě toho Nitrado používá bezpečný a vysoce kvalitní serverový hardware, aby vám poskytl vynikající výkon a zážitek bez zpoždění. Pomocí Nitrado můžete flexibilně provozovat svůj server, snadno přepínat mezi dostupnými hrami a upgradovat nebo downgradovat svůj herní server, kdykoli budete chtít.

Vyberte si z různých předplatných nebo předplacených plánů od 24,99 $ na 30 dní a hrajte Post Scriptum na svém počítači. Můžete si vybrat z 20 slotů až 82 slotů nebo nakonfigurovat server výběrem počtu slotů a trvání vašeho plánu.

4 hráči sítě

Získá spolehlivý herní server Post Scriptum od 4Netplayers a přijměte výzvy, jak budete pokračovat ve hře. Užijte si nejlepší grafiku a rychlost díky snadnému nastavení serveru a jeho používání bez jakýchkoli potíží.

4Netplayers má na cloudovém serveru více než 120 modů a her bez dalších nákladů. Můžete si tedy vybrat preferované hry a režimy a užít si hru. Stará se o všechny aktualizace vašeho serveru a her. Jakmile je k dispozici jakákoli aktualizace, automaticky ji nainstaluje do vašeho systému, aniž by narušil vaši probíhající hru.

S každým serverem získáte bezplatnou ochranu DDoS, takže ve vaší hře nebudou žádné problémy se zabezpečením a přerušení. 4Netplayers využívá nejmodernější serverový hardware vybavený rychlými SSD, 248 GB RAM a procesory Intel Xeon. Díky tomu můžete hrát své hry rychlostí blesku.

Získáte spolehlivý záložní server, kde budou zálohovány všechny vaše uložené konfigurace a hry. Webové rozhraní serveru je uživatelsky přívětivé a výkonné, které vám umožňuje vytvářet, přizpůsobovat, spouštět a spravovat různé herní servery. Díky systému zpětné vazby v reálném čase můžete získat přehled o svém herním serveru.

Vyberte si svůj server ještě dnes za počáteční cenu 5,36 $ měsíčně, který je připraven ke hře během několika minut a je dodáván s jednoduchou konfigurací, automatickým zálohováním a automatickými aktualizacemi.

GTXGaming

Objednejte si herní server Post Scriptum od GTXGaming a nastavte jej během několika minut po dokončení registrace. Dodává se s možností přepínání her, takže můžete snadno přepnout na jiné hry dostupné na vašem serveru pomocí několika kliknutí. Každý den provádí kompletní zálohy vašeho herního serveru, takže nikdy neztratíte žádná data. Kromě toho získejte plnou kontrolu nad svým serverem díky snadnému webovému rozhraní.

Profesionální hráči mohou využít plný přístup FTP a textových editorů k ruční konfiguraci herního serveru. Pokud chcete, aby váš server spravovali vaši přátelé, můžete s nimi sdílet přístup a oprávnění.

GTXGaming investuje každé 2 roky obrovskou částku do nákupu nejaktuálnějších SSD disků, procesorů a paměti, aby byl výkon vždy na vrcholu. Aktualizuje řadu procesorů, aby vám poskytl nejlepší možný ping a FPS.

Vaše osobní údaje jsou s GTXGaming v bezpečí, protože používá šifrování SSL, dvoufaktorové ověřování a šifrování databázového hesla md5 napříč všemi službami. Můžete také nakonfigurovat server podle svých požadavků.

Blue Fang Solutions

Jste připraveni hrát hru simulující 2. světovou válku? Pronajměte si nyní herní server Post Scriptum od Blue Fang Solutions a zažijte historickou přesnost, obtížnou křivku učení a mnoho dalšího.

S plánem serveru získáte panel dozoru, editor příkazového řádku a webový přístup ke správci souborů. Profesionální hráči získají 100% přístup k FTP. Budete mít možnost zvolit možnost bez brandingu.

  Jak zabránit 11 nejčastějším hrozbám v cloud computingu?

Poskytněte své 64bitové ID na Steamu týmu Blue Fang Solutions, aby vás mohl přidat jako správce, což vám umožní později přidat další správce. Všechny herní servery běží na nejvyšší prioritě CPU, takže váš server zpracuje vaši hru na základě první priority nad procesy všech ostatních. Stačí si připlatit 5 $ a využít této služby.

Kromě toho získáte stříbrnou podporu, vyhrazenou IP a další. Blue Fang Solutions používá vysoce výkonné procesory a SSD disky, aby vám poskytly co nejnižší ping. Pomocí webového rozhraní můžete sledovat spuštění, zastavení a restartování serveru.

Vyberte si sloty, datové centrum a platební podmínky pro spuštění hry. Využijte 72hodinovou záruku vrácení peněz od data nákupu.

1GServerHost

Zažijte bleskovou hru s 1GServerHost na vašem PC bez jakýchkoli potíží. Dokončete platbu a nechte 1GServerHost nastavit váš server během několika minut. Nabízí vám možnost neomezeného počtu hráčů hrát vaši hru podle vašeho výběru.

Elegantní ovládací panel umožňuje ovládat a spravovat nastavení vašeho herního serveru. Můžete také snadno přepínat mezi dostupnými hrami pouhým zvednutím tiketu. 1GServerHost je výkonný, s 9 globálními umístěními, které poskytují úplné zálohování mimo pracoviště a ochranu DDoS.

Automatické restartování, zálohování, aktualizace a formuláře editoru konfigurace můžete ovládat z ovládacího panelu celní správy. Získáte podporované mody, DLC a mapy.

1GServerHost má vyšší výkon serveru díky 5,2 GHz procesoru AMD Ryzen 9 s 16 jádry a 32 vlákny. Kromě toho poskytuje 128 GB DDR4 32000 MHz dvoukanálové paměti a 7000 MB/s NVMe PCIE GEN 4.0.

Vyberte si svůj plán serveru ještě dnes za počáteční cenu 19 $/měsíc a využijte 72hodinovou záruku vrácení peněz.

Zefektivnit servery

Zažijte nejrychlejší simulační hru z pohledu první osoby na svém PC se servery Streamline a zaměřte se na rozsáhlé bitvy, historickou přesnost a další. Po dokončení nákupu budete moci hrát hru Post Scriptum během několika minut po dokončení automatického nastavení.

Streamline Servers má mezinárodně uznávanou síť, která je navržena zkušenými hráči pro hráče a umožňuje jim hrát hry bez zpoždění se svými přáteli. V současné době poskytuje instalační systém na jedno kliknutí, takže můžete přímo instalovat jakékoli doplňky z jeho Správce Mod.

Můžete mít úplnou kontrolu nad svým serverem, což je možné pouze proto, že Streamline-Servers má výkonné funkce a flexibilní design. To vám ušetří čas a námahu a umožní vám hrát hru bez problémů.

Streamline Servers má svou infrastrukturu na různých místech po celém světě, včetně Chicaga, Dallasu, Los Angeles, Miami, Atlanty, New Yorku, Phoenixu, Seattlu, Sao Paula, Montrealu, Nizozemska, Paříže, Norimberku, Londýna, Aucklandu, Singapuru, Tokia, Brisbane, Melbourne, Perth a Sydney.

Pronajměte si herní server Post Scriptum již od 1 $ za slot a vyberte si sloty od 20 do 80.

Servery Citadely

Jste připraveni hrát zábavnou historickou hru bez jakýchkoli potíží?

Pronajměte si herní server Post Scriptum od Citadel Servers a využijte nekonečných výhod. Nastavte si server okamžitě a začněte hrát během několika minut od registrace. Snadno upravte nastavení serveru pomocí výkonného ovládacího panelu.

Citadel Servers používá ovládací panel TCAdmin, který je vysoce přizpůsobitelný a poskytuje vám snadno volitelné možnosti. Pomocí ovládacího panelu můžete přepínat mezi hrami dostupnými na vašem serveru. Zkušení hráči získají kompletní přístup k FTP a webovému správci souborů.

Naplánujte si zálohování serveru a skripty, kdykoli budete chtít, a získejte nejnovější verze modů z ovládacího panelu TCAdmin. Citadel Servers využívá vysoce výkonné procesory Xeon, disky NVMe a další, aby nabídly výkon vaší hře.

  Jak naskenovat více stránek do jedné stránky PDF?

Kromě toho můžete snadno instalovat pluginy a mody, přidávat správce jediným kliknutím myši, rychle měnit mody, přistupovat k nástrojům třetích stran a mnoho dalšího. Získáte také stav serveru, jako je spuštění, zastavení nebo restartování.

Integrovaný zálohovací systém vám umožňuje ukládat hry a soubory do samostatné složky nebo serveru, takže je můžete kdykoli obnovit. Pokročilá ochrana DDoS chrání váš server před nechtěnými útoky a zajišťuje, že váš server běží 24/7.

Citadel Servers pokrývá Seattle, Silicon Valley, Los Angeles, Dallas, Miami, Montreal, New York, Chicago, Londýn, Amsterdam, Frankfurt, Paříž, Milán, Tokio, Sydney a Singapur. Vyberte si nejbližší umístění, abyste zažili nízký ping a rychlý výkon.

Nakonfigurujte svůj server nyní a nasaďte jej během několika minut, abyste mohli začít hrát se svými přáteli.

NÍZKÁ MS

LOW.MS přichází s nabitými funkcemi, včetně bezplatné migrace serveru, 10GB paměti a upgradů. Jakmile obdrží platbu, automaticky se spustí proces nastavení, což vám umožní hrát vaši oblíbenou hru během několika minut.

LOW.MS využívá nejnovější CPU, včetně procesorů Intel a AMD Ryzen, jako jsou Intel i9, Seon E-series a Ryzens, s rychlostmi až 5,3 GHz. Je kombinován s Intel SSD a pamětí DDR4, aby poskytoval vysoký výkon při hraní.

Všechny servery jsou dodávány s minimálně 10 Gbps DDoS ochranou, která eliminuje riziko útoků a minimalizuje přerušení provozu. Některá datová centra využívají Corero SmartWall, což vám umožňuje chránit herní server, když jste offline.

Získáte různé dostupné lokality po celém světě, včetně Bend, Los Angeles, Dallasu, Miami, Ashburnu, Londýna, Norimberku, Helsinek, Varšavy, Singapuru a Sydney. Můžete také použít možnost „test ping“ a vybrat si nejlepší datové centrum, které nabízí nejnižší pingy pro vaše hry.

Servery LOW.MS Post Scriptum začínají od 7,50 $/měsíc bez minimální doby platnosti a výhody kdykoli zrušit. Pokud nejste spokojeni s jeho službami, můžete využít 5denní záruku vrácení peněz.

CraftAndSurvive

Okamžitě si nastavte svůj herní server Post Scriptum s hostitelskou platformou CraftAndSurvive a získejte výhody nabitých funkcí. Každých 15 minut uloží kopii vašeho herního serveru a odešle soubory do jejich externího záložního systému. Jednoduchými kliknutími je můžete kdykoli obnovit.

CraftAndSurvive má standardní editor pro nové uživatele, takže mohou snadno provádět změny v nastavení serveru pomocí rozevíracích nabídek oblasti pro zadávání textu a dalších.

Nahrajte pluginy kdykoli a kdekoli pomocí rozhraní Beyond API ve vašem Mod Manageru a získejte přístup k DLL. CraftAndSurvive podporuje všechny mapy, včetně map vytvořených na míru. S jeho ovládacím panelem získáte plný přístup k FTP, vestavěný správce MySQL, PID, plánování úloh, snadno použitelnou konfiguraci, vestavěný správce souborů a další.

Navíc svými 15 datovými centry pokrývá celý svět, včetně New Yorku, Los Angeles, Montrealu, Dallasu, Oregonu, Charlotte, Paříže, Sydney, Frankfurtu, Londýna a dalších. V každém datovém centru najdete vysoce výkonnou DDoS ochranu.

Objednejte si hru ještě dnes a začněte si užívat hraní se svými přáteli.

Závěr

Post Scriptum je náročná hra, která se stává populární mezi mnoha hráči, kteří mají rádi online simulační hry s první střílečkou. Přináší na vaši obrazovku scénář 2. světové války a dává vám možnost bojovat se svým nepřítelem pomocí pokročilých zbraní, vozidel a dalších.

Spolehlivý dedikovaný server poskytuje hráčům sílu, výkon, ovládání a zabezpečení, takže mohou zažít vzrušující hru se svými přáteli bez jakéhokoli přerušení.

Můžete také prozkoumat herní servery Isle a hostit svůj vlastní Jurský svět.

x