etechblog

9 nejlepších loveckých aplikací, které vám pomohou lovit chytřeji

Existuje komunita jedinců, kteří dávají přednost trávení času v přírodě před používáním gadgetů. Tato komunita je z myslivců, kteří loví jako pravidelná zábava. Hej, vím, že můžete mít otázky, zda je lov legální nebo ne.

No, lov je legální ve všech 50 státech Spojených států. Každý stát má však své vlastní zákony o lovu na základě druhů zvířat, umístění, zbraní a mnoha dalších. V neposlední řadě potřebujete lovecký lístek, abyste mohli chodit na hony.

Je důležité znát místo, čas a roční období místa, kam se chystáte na lov. Pokud si takových informací nejste vědomi a budete přistiženi při nezákonných praktikách, můžete čelit následkům, jako jsou pokuty a vězení.

Díky technologickému pokroku však dnes máme na dosah ruky mnoho loveckých aplikací.

Proč používat aplikaci pro lov?

Za prvé, lovecká aplikace vám pomůže identifikovat lovecké zóny ve vaší oblasti. Poskytuje vám plošný a tropický výhled na lovecké oblasti. To vám pomůže najít horká místa, vodní díry, zdroje potravy a další místa, kde je nalezení zvířete vyšší.

Kromě toho tento nástroj poskytuje cenné informace o různých zvířatech, se kterými se můžete na své lovecké výpravě setkat. S přístupem do obsáhlé databáze budete vybaveni znalostmi, která zvířata jsou vhodná k lovu a která ne.

Tyto aplikace můžete použít k plánování lovu. Doporučí nejlepší čas sezóny k lovu. Je to proto, že aplikace vyhodnocuje povětrnostní podmínky, měsíční fáze a solární mapy. Nenajdete tedy žádné překvapivé změny počasí.

Nakonec sleduje váš pokrok, například zaznamenává sklizeň, pozorování a poznámky o průzkumu. Navíc vás spojí s různými lovci v regionu, což je dobré pro lovce, kteří rádi loví ve skupinách nebo se účastní loveckých závodů.

Nyní, když jste se podívali na výhody lovecké aplikace. Je čas ponořit se do seznamu nejlepších loveckých aplikací, které vám pomohou lovit chytřeji.

HuntStand: GPS Hunting Tools bylo uvedeno v několika publikacích a vyhrálo výběr editorů časopisu Outdoor Life za nejlepší aplikaci pro lov. Tato aplikace má více než 1 milion stažení a je to lovecká aplikace č. 1 v Severní Americe.

  9 online knižních klubů pro nejlepší doporučení ke čtení

Takže co dělá tuto aplikaci #1? Za prvé, doporučí nejlepší lovná místa ve vaší oblasti, a to také díky revolučnímu 3D pohledu. Díky tomu je pro lovce mnohem snazší získat znalosti terénu. Poskytl vám také aktualizace počasí a překryvy. To vám pomůže předvídat povětrnostní podmínky a plánovat lov.

A konečně, aplikaci můžete používat zdarma, ale můžete použít i mnoho prémiových funkcí. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout z Play Store a Appstore.

Stažení: Android | iOS

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

HuntWise: Lepší lovecká aplikace

Pokud hledáte chytřejší loveckou aplikaci, pak HuntWise je aplikace, kterou potřebujete. Aplikace má více než 350 vrstev mapy s nejžhavějšími místy pro lov. Navíc, proč jsem to nazval chytrou aplikací?

Aplikace vyvinula exkluzivní algoritmus, který monitoruje a vyhodnocuje významné faktory počasí, které mají jednoznačný dopad na migraci zvířat. To vám umožní identifikovat nejpříznivější lovecké příležitosti na hodinové a denní bázi.

Kromě toho sleduje váš postup, můžete získat kontakty na vlastníka pozemků loveckých míst a pomocí aplikace můžete najít různé lovce. V neposlední řadě nabízí e-shop pro nákup loveckých potřeb. Tato aplikace je k dispozici pro zařízení Android a ios; můžete jej získat zdarma v příslušných obchodech.

Stažení: Android | iOS

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

onX Hunt: GPS lovecké mapy

onX Hunt: GPS Hunting Maps má více než 5 milionů stažení a působivé hodnocení 4,2 hvězdičky. Pojďme si promluvit o funkcích aplikace: za prvé, je bez reklam. Zadruhé získáte satelitní mapy a 24K topografické mapy s GPS navigací. Nabízí také 3D pohled na mapu; můžete také označit místa v telefonu, abyste si místa zapamatovali.

Nabízí také offline technologii GPS, protože nikdy nevíte, že jste šli, jsou problémy se sítí. Dodává se také s větrnou technologií, která sleduje pohyb větru a poskytuje vám předpověděná umístění zvířat. Kromě toho můžete získat informace o soukromých a veřejných honebních pozemcích.

Víceméně bezplatná verze aplikace nabízí mnoho funkcí ve srovnání s ostatními na seznamu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout z Play Store a Appstore.

Stažení: Android | iOS

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

GOHUNT / lovecká mapa GPS

Nikdy nevíte, kdy hluboko v lese ztratíte připojení k síti. Pak je velká šance, že se ztratíte. K vyřešení tohoto problému přichází do hry GOHUNT. Aplikace nabízí offline mapu ve vysokém rozlišení pro sledování vaší cesty.

  Definitivní průvodce, jak začít

Navíc, pokud plánujete lovit v neznámé oblasti, aplikace vám poskytne důležité informace o místě, včetně toho, zda je veřejné nebo soukromé. Aplikace také nabízí 3D pohled na terén spolu s horkými loveckými místy.

Aplikace se určitě může hodit v kritických situacích. A konečně, aplikaci můžete získat zdarma z Appstore a Play Store.

Stažení: Android | iOS

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Vysílačka Zello PTT

Při lovu ve skupině je důležitá jasná komunikace mezi lovci. Právě tehdy se může hodit vysílačka Zello PTT. Aplikace má více než 100 milionů stažení. To, co z ní dělá spolehlivou aplikaci, je její schopnost vysoce kvalitní komunikace i ve špatných sítích.

Jediné, co musíte udělat, je spojit všechny své kolegy lovce do soukromé skupiny a zahájit komunikaci. Aplikace také podporuje podporu náhlavních souprav Bluetooth spolu s upozorněním na hovory, sdílením obrázků a oznámeními push.

Jedna z funkcí, která se mi nejvíce líbila, byla funkce živého sledování polohy. Všechny tyto funkce z něj činí aplikaci, kterou musíte mít na tomto seznamu. Můžete si ji zdarma stáhnout z obchodu Play a Appstore.

Stažení: Android | iOS

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

ScoutLook Hunting App: Počasí

Aplikace ScoutLook Hunting: Počasí je k dispozici pouze pro zařízení Andriod. Aplikace je navržena s ohledem na pohyb a pohyb zvířat. Aplikace předpovídá horké polohy zvířat sledováním informací o větru a počasí.

Další skvělou funkcí aplikace je „Lov vodních ptáků“, ve kterém aplikace sleduje mapu větru. Tato aplikace sleduje 7denní předpověď větru, aby určila optimální opatření pro vábení kachen a hus.

Využitím režimu vodního ptactva mohou uživatelé zaznamenávat pozorování vodního ptactva za účelem sledování letových vzorů a zlepšovat své dovednosti jako lovci vodního ptactva.

Stažení: Android

GoWild Lov Rybaření Venkovní

Pokud milujete rybaření a chcete se připojit ke globální komunitě lidí, kteří sdílejí stejnou vášeň. Pak je GoWild Hunting Fishing Outdoor to, co potřebujete. Můžete být aktivní v komunitě, zveřejňovat příspěvky o svých outdoorových dobrodružstvích a nakupovat vybavení a získávat body.

Sbíráním bodů máte možnost získat různé odměny. Možná vás zajímá, jaké odměny můžete získat. Tyto odměny zahrnují dárkové karty, nože, sady na čištění zbraní, trička, samolepky a dokonce i bezplatné rybářské výlety.

Navíc můžete v komunitě najít místního odborníka. A konečně, nepotřebujete tisíc sledujících, abyste získali dobrý dosah a zapojení na GoWild; jako fórum GoWild usnadňuje vyhledávání obsahu o tématech, která máte rádi.

Stažení: Android | iOS

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

  Alexo, proč se zaměstnanci dívají na moje data?

BaseMap: Lovecké mapy a GPS

BaseMap také přichází se spoustou funkcí. Nejlepší na aplikaci je sledování navigace. Má kompas, XDR navigaci, mapové značky, fotografické značky a nástroj měření. Všechny tyto funkce vám pomohou sledovat vaši cestu a označovat horká místa a také přichází s offline GPS.

Aplikace také organizuje akci s názvem GearDrop, kde se můžete zúčastnit a vyhrát lovecké potřeby. Komunita BaseMap je místo, kde sdílíte své lovecké deníky a spojujete se s lidmi, kteří sdílejí stejnou vášeň.

Nyní, když jsme se podívali na několik úžasných aplikací, které vám vylepší a pomohou vám při lovu. Je čas podívat se na loveckou hru, kde budete hrát roli lovce a zažijete vzrušení z lovu na svém mobilním zařízení.

Stažení: Android | iOS

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Lovecké simulátory

S více než 5 miliony staženími je Hunting Simulator Games jednou z oblíbených loveckých her pro mobilní zařízení. Ve hře se vžijete do kůže lovce. Můžete chodit, hledat zvířata, mířit a lovit.

Ve hře je několik míst, jako je Francie, Argentina, Mexiko a mnoho dalších míst. Navíc existuje mnoho zvířat, která můžete lovit, jako je los, prase, prase, kance, liška, vlk, zajíc a mnoho dalších. Na výběr je několik zbraní, jako jsou brokovnice, pušky a mnoho dalších.

Nakonec získáte psího společníka, který vám pomůže při lovu. Aplikaci získáte zdarma a lze ji stáhnout z App Store a Play Store.

Stažení: Android | iOS

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Funkce, které je třeba hledat při výběru aplikace pro lov

Jak jsme viděli výše, každá aplikace uvedená v tomto článku má jedinečné funkce. Při jeho výběru je však nezbytné zvážit určité faktory, které zlepší váš celkový zážitek z lovu.

 • Offline funkce GPS
 • Zobrazení terénu ve vysokém rozlišení nebo 3D
 • Sledování cesty
 • Časté aktualizace počasí
 • Identifikace místa
 • Společenství myslivců

Při výběru aplikace se ujistěte, že obsahuje výše uvedené funkce.

Poznámka autora

Při psaní tohoto článku jsem otestoval a prošel všechny aplikace uvedené v seznamu. Pokud budu muset jednoho dne vyrazit na lov, pak půjdu pro oNX Hunt, díky jeho pokročilým funkcím. Zello PTT Walkie Talkie je aplikace, kterou musíte mít.

Pamatuji si, že jsem během letních prázdnin jezdil se strýcem na ryby. Přál bych si, abych v té době měl nějaké dobré rybářské aplikace, které by mě mohly vést při mých rybářských dobrodružstvích.

Pokud chcete takové aplikace použít, podívejte se na nejlepší rybářské aplikace, které vám pomohou zlepšit váš úlovek.

x