9 nejlepších mafiánských her s nejlepšími úkoly a vedlejšími misemi

Byli jste fanouškem her jako Grand Theft Auto? Pokud ano, pak budete milovat hraní těchto mafiánských her.

Mafiánské hry jsou zábavné hry zaměřené na sociální vyšetřování, které otestují vaše dovednosti klamání a odhalování lži, komunikační schopnosti a strategické myšlení. Pojďme se o nich dozvědět více.

O čem jsou hry Mafia?

Mafiánské hry jsou v různých verzích oblíbené již mnoho let a jsou oblíbeným typem sociálních dedukčních her. Často se hrají v sociálních kontextech, ať už s kamarády nebo cizími lidmi, při příležitostech, kdy se pořádají hry.

Mafie a nevinní civilisté jsou dvě skupiny, které se účastní této hry. Mafie je odhodlaná se všech zbavit nebo odstranit, zatímco nevinní chtějí mafii najít a zbavit se jí. Každý hráč dostane na začátku hry roli v utajení.

Nevinní neznají identitu toho druhého, ale členové mafie ano. Všichni hráči diskutují a rozhodnou se během dne odstranit jednoho hráče, o kterém si myslí, že je mafie. Členové mafie si ve tmě vyberou hráče, kterého se mají zbavit.

Hra pokračuje, dokud nejsou všichni členové mafie zavražděni nebo dokud mafie nepřeváží nevinné. Mafiánské hry jsou oblíbené párty hry a cvičení pro budování týmu, protože vyžadují, aby účastníci byli taktičtí, vnímaví a přesvědčiví.

Popularita Mafia Games

Mafiánské hry jsou tak oblíbené, protože hráčům poskytují vzrušující a realistické zobrazení kriminálního podsvětí. Jsou poutavé a náročné, protože potřebují týmovou práci, strategii a sociální dedukce.

Radost a vzrušení umocňují funkce hraní rolí a přejímání postav. Kromě svého kulturního významu jsou mafiánské hry také docela populární kvůli tomu, jak jsou zobrazovány v populárních médiích, jako jsou televizní pořady a filmy.

Prostředí a herní mechanismy her Mafia

V mafiánských hrách pohlcující otevřená nastavení popisují herní prostory, které umožňují hráčům volně se toulat a zapojit se do okolního prostředí. To se často skládá z objektů, jako jsou stavby, silnice a automobily, všechny určené k podpoře pocitu autenticity a ponoření.

Mafiánské videohry musí mít dynamické herní mechanismy. V těchto hrách účastníci často překonávají své protivníky pomocí strategie a triků. Díky flexibilním a dynamickým herním mechanismům mohou hráči také upravovat své plány v průběhu hry. Některé příklady jsou změny aliancí, výměna rolí a ovlivňování okolí hry.

Běžným aspektem mafiánských her je nelineární hratelnost, která hráčům dává svobodu vybrat si vlastní hřiště a činit vlastní rozhodnutí. Díky tomu je hra vysoce znovu hratelná, protože každá hrací doba se může výrazně lišit od té předchozí.

Celkově vzato, mafiánské hry obecně obsahují dynamické herní mechanismy a pohlcující otevřené lokace, které poskytují bohatý a příjemný herní zážitek. Donutí vás myslet na věci, o kterých jste nikdy nepřemýšleli, a přimějí vás hrát hned po vybalení, což vám přináší více zábavy a napětí.

  Jak přidat hudbu do prezentace v PowerPointu

Pro všechny hráče, zejména milovníky mafiánských her, jsou zde některé z nejlepších mafiánských her, které si mohou vyzkoušet a zažít věci, které přinášejí radost a udrží vás na hraně po maximální dobu vašeho načasování hry.

Krev a pravda

Videohra natáčení z pohledu první osoby s názvem Blood & Truth byla spuštěna v roce 2019 pro PlayStation VR. Tato videohra odehrávající se v Londýně vypráví příběh Ryana Markse, veterána speciálních jednotek, který se vrací domů, aby pomohl zločinecké organizaci své rodiny v boji s konkurenčním gangem.

Hráči mohou porazit nepřátele pomocí několika nástrojů a zbraní ve hře, včetně ručních zbraní, brokovnic, výbušnin a odstřelovacích pušek. Hráči mohou také zpomalit čas, aby provedli přesné střely a vyhnuli se přicházející palbě. Příběh Blood & Truth, silně ovlivněný starými mafiánskými filmy, je plný překvapení, když hráči procházejí složitou sítí spojení a zrad.

Kromě toho má hra různé interaktivní lokace a kulisy, jako jsou automobilové honičky, přestřelky vrtulníků a schopnost způsobit zkázu při procházení nepředvídatelným dějem plným nečekaných zvratů a překvapivých odhalení. Blood & Truth je nakonec cesta VR, která poskytuje alternativní pohled na mafiánský žánr nabitý akcí.

Vyvinuto – London Studio

Vydalo – Sony Interactive Entertainment

Datum vydání – 28. května 2019

Platformy – PlayStation 4

Grand Theft Auto V

Akční dobrodružnou hru Grand Theft Auto V lze hrát v první nebo třetí osobě. Aby hráči postoupili hrou, musí splnit mise, což jsou lineární scénáře s předem stanovenými cíli. Otevřené prostředí je pro hráče zdarma k prozkoumání mimo questy.

Děj hry se soustředí na kriminální pronásledování postav, které často zahrnuje loupeže a další nezákonné zločiny. Hráči se mohou účastnit přestřelek s policií a konkurenčními gangy, krást auta a prozkoumávat město a jeho okolí.

V online kooperativním režimu hry pro více hráčů mohou hráči také spolupracovat na plnění cílů a účastnit se různých aktivit.

Fiktivní město Los Santos a jeho okolí slouží jako dějiště hry. Hráči mohou ovládat tři klíčové postavy: drogového dealera Trevora, člena gangu Franklina a vysloužilého bankovního lupiče Michaela.

Každý hráč má sadu osmi vlastností, které demonstrují jeho odbornost v konkrétních oblastech, jako je řízení a střelba. I když se schopnosti postav během hry rozvíjejí, vždy začínají u expertních dovedností.

Vývojář – Rockstar North

Vydalo – Rockstar Games

Datum vydání – 17. září 2013

Platformy – PlayStation 4, Xbox 360, Steam

Rozsudek

Akční dobrodružná mafiánská hra z pohledu třetí osoby se jmenuje Judgment. Sleduje soukromého detektiva Takayukiho Yagamiho, jak se zabývá případem sériových vražd v Kamurocho, hypotetické tokijské čtvrti, která se dříve objevila ve filmové sérii Yakuza.

Ve vyšetřovacím režimu hry musí hráč prohledat scénu, aby našla rady a důkazy o zločinu. Aby hráči získali informace nebo našli vzrušující artefakty, musí se do lokací vloupat pomocí vybírání zámků a převleků. V určitých aspektech hry musí hráč pronásledovat podezřelého.

Mají podobu sekvencí pronásledování, kde se hráči mohou řítit za podezřelým, zatímco uhýbají překážkám, a vzorů sledování, kde hráči musí následovat viníka a vyhýbat se překážkám.

Průzkum města, konverzace s NPC, získávání informací a zapojování se do bitev v reálném čase jsou součástí akce. Judgment sklidil chválu za své působivé vyprávění, roztomilé postavy a hlubokou hratelnost.

  9 nejlepších řešení pro správu konfigurace sítě

Vývojář – Ryu Ga Gotuka Studios

Vydala – Sega

Datum vydání – 13. prosince 2018

Platformy – PlayStation 4, Xbox

Mafie III

Akční dobrodružná hra Mafia III se hraje z pohledu třetí osoby v prostředí otevřeného světa jako Lincoln Clay, veterán z vietnamských bojů na misi pomstít se za vraždu své adoptivní rodiny gangy ze sousedství. Ve fiktivním městě New Bordeaux, které sídlí především v New Orleans, se hra odehrává v roce 1968.

Hráči se mohou schovat za předměty v krycím systému hry, aby se vyhnuli nepřátelskému útoku nebo detekci. Poté, co porazíte nehratelné lidi, mohou je hráči vyzpovídat, aby se dozvěděli více o jejich cílech, například je vyděsit při řízení auta.

Hra obsahuje otevřený svět s různými aktivitami, jako jsou vedlejší úkoly, automobilové honičky a boj. Morální systém ve hře také ovlivňuje, jak se děj odehrává, a rozhodnutí hráčů mohou změnit, jak hra skončí.

Vývojář – Hangar 13

Vydalo – 2K Games

Datum vydání – 7. října 2016

Platformy – PlayStation 4, Xbox One

Saints Row

Hra Saints Row zahrnuje hru v otevřeném světě, kde se hráči mohou kromě plnění cílů, které posouvají hlavní děj, účastnit různých vedlejších aktivit. Díky sporadickým komponentám pro hraní rolí tvoří většinu hry řízení a střelba.

Třetí Street Saints, násilnický gang kdysi umístěný ve Stilwater, jsou sledováni v celé sérii, jak získávají sílu a přebírají kontrolu nad zločineckým podsvětím. Hra je známá svým pobuřujícím humorem, absurditou a používáním popkulturních narážek.

Saints Row IV, jeden ze čtyř hlavních dílů série, představil nadlidské schopnosti a virtuální prostředí. Nakonec si hra Saints Row získala oddané fanoušky a někdy je v kontrastu s jinými klasickými mafiánskými hrami v otevřeném světě.

Vyvinuto – Volition

Vydalo – Deep Silver

Datum vydání – 23. srpna 2006

Platformy – PlayStation 4 a 5, Xbox One

Scarface: The World is Your

Hráč převezme roli Tonyho Montany v otevřené akční dobrodružné mafiánské hře Scarface pro třetí osobu, když se pokouší znovu ovládnout obchod s drogami v Miami, zlikvidovat konkurenční gangy a napravit svou image v kriminálním podzemí.

Jak hra pokračuje, hráč získá přístup k některým z Tonyho pracovníků, když restrukturalizuje své impérium: řidič, lodní navigátor, který dokáže propašovat větší množství drog, obchodník se zbraněmi, který by mohl také dodávat zbraně, vymahač, který hlídá Tonyho. operace a útoky na ty své konkurenty a nájemného vraha, který dokáže zabít další gangstery a dealery.

Při střelbě má hráč dvě možnosti: může se chytit na protivníka nebo ručně mířit a zasáhnout určité části těla, aby vyvolal různé reakce. Aby Tony vyhrál hru, musí ovládnout oblasti Little Havana, Downtown, South Beach a North Beach.

Vývojář – Radical Entertainment

Vydalo – Vivendi Games

Datum vydání – 12. června 2007

Platformy – PlayStation 2, Xbox

Sleeping Dogs Classics

Akční dobrodružná hra Sleeping Dogs je střílečka z pohledu třetí osoby v otevřeném vesmíru. Hráč ovládá Wei Shen, čínsko-amerického policistu v utajení na nájezdu s cílem zajmout Sun On Yee Triad Group. Úvodní mise hry slouží jako přímočarý návod pro správu postavy.

  Pravděpodobně nezískáte 25 dolarů z vyrovnání iPhone Throttling společnosti Apple

Po splnění těchto úkolů může hráč prozkoumat prostředí hry a zapojit se do dalších vedlejších úkolů a aktivit.

Shen se pohybuje po zeměkouli plaváním, řízením automobilů, lodí a motocyklů, stejně jako sprintem, skákáním a překonáváním překážek. Rozhraní head-up displeje má mini-mapu, která ukazuje Shenovu polohu, stejně jako cíle a základní oblasti.

V komponentách hry na hraní rolí se používají tři typy zkušenostních bodů – triády, tváře a policejní zkušenosti. Boj nablízko a násilné činy, jako je zabíjení v životním prostředí, vám poskytnou Triad XP. Obtížnost útoku přímo ovlivňuje množství získaných zkušeností triády.

Shenin face meter se zvyšuje, když plní vedlejší úkoly ve prospěch široké veřejnosti a získává přístup ke kosmetice, jako je oblečení a vozidla.

Vývojář – United Front Games

Vydalo – Square Enix

Datum vydání – 14. srpna 2012

Platformy – PlayStation 3 a 4, Xbox

The Godfather The Game

The Godfather je akční dobrodružná hra z pohledu třetí osoby s otevřeným světem, ve které hráč přebírá velení nad postavou Alda Trapaniho, když prochází úrovněmi rodiny Corleone, přičemž se často kříží s příběhem filmu.

Základní hratelnost a dynamika jsou podobné většině her s otevřeným světem. Umožňuje hráči volně se pohybovat po městě, unášet vozidla, útočit a zabíjet nevinné civilisty, jak se mu zlíbí, a procházet zápletkou svým vlastním tempem a přitom trávit tolik času prozkoumáváním města, jak se mu zlíbí.

Ve hře je přítomen jak systém manuálního zaměřování, tak i lock-on systém. Účastníci manuální metody mohou volně mířit libovolným směrem. V zamykacím systému se na obrazovce zobrazí zaměřovací kříž, když hráč vybere cíl.

Vývojář – EA Redwood Shores

Vydalo – Electronic Arts

Datum vydání – 19. září 2006

Platformy – PlayStation 2, Xbox

Yakuza: Like A Dragon

První kapitola úspěšné série Yakuza nese název Like A Dragon. Hrdinkou hry je Kazuma Kiryu, bývalý bojovník s jakuzou, zapletený do konfliktu mezi znepřátelenými zločineckými organizacemi v tokijské čtvrti Kamurocho.

Do hry jsou začleněny videohry na hrdiny, koncept bití a dobrodružství v otevřeném světě.

Mezi aktivity, kterých se mohou hráči účastnit, patří minihry, řízení podniků a plnění vedlejších misí. Hráči mají během bojů v reálném čase přístup k různým zbraním a bojovým technikám.

Hráči se také mohou spolehnout na to, že druh party pomůže posílit jejich skupinu nebo zničit nepřátele. Po dokončení hlavního příběhu nebo dílčích příběhů budou k dispozici další pomocné party.

Stejně jako je drak proslulý svým působivým vyprávěním, vytrvalými postavami a bohatě detailním prostředím, hra si vysloužila kritickou chválu a vytvořila několik pokračování a vedlejších produktů.

Vývojář – Ryu Ga Gotuka Studios

Vydala – Sega

Datum vydání – 16. ledna 2020

Platformy – PlayStation 4 a 5, Xbox

Závěr

Hraní mafiánských her může být zábavná a stimulující společenská aktivita, která podporuje strategickou komunikaci a kritické myšlení. Může být použit jako fórum pro navazování přátel a sociálních vztahů.

V konečném důsledku může být zapojení do mafiánských her zábavné při interakci s ostatními a rozvoji kognitivních schopností. Pomozte si hraním těchto her a zažijte zábavu, kterou každá hra přináší.

Můžete také prozkoumat některé nejlepší eSports hry.