9 nejlepších platforem k pronájmu profesionálních designérů

Dobrý design pomáhá vytvořit silný první dojem.

Odlišuje vás od ostatních, zvyšuje povědomí a kreativně řeší problémy. Pomáhá vám také získat trh a publikum.

I když skvělý design vašeho webu otevírá široké okno příležitostí, mnoho firem jeho sílu podceňuje. Proto poté, co vše uvedou do pořádku, stále nedosahují toho, oč usilovali.

Co ta tajná přísada v jejich úsilí chyběla?

Design!

To je důvod, proč velké značky, jako je Apple, kladou důraz na design. Znají přesvědčivé důvody, které za tím stojí, což může zvýšit míru úspěšnosti.

A proto je potřeba profesionálních designérů.

Chcete důkaz, proč je design kritický?

Tady to máte!

A zpráva říká, že 48 % návštěvníků věří, že design webových stránek je faktorem číslo 1 při posuzování důvěryhodnosti firmy. A 38 % návštěvníků webu opustí web, pokud zjistí, že jeho rozvržení je neatraktivní.

Chápeš pointu, že?

Doufám, že ANO je odpověď.

Ale pokud je to NE a stále potřebujete nějakou další motivaci, pojďme zjistit některé z klíčových výhod, které vám dobrý design webových stránek přináší.

Výhody dobrého designu pro vaši firmu

Dobře navržené webové stránky, produkty nebo služby hrají zásadní roli pro úspěch vašeho produktu. Zlepšuje uživatelskou zkušenost a ukazuje se jako silný hlavní magnet pro získávání pozorovatelů a investorů spolu se spotřebiteli.

Vše se děje, protože návrhy pomáhají:

Udělat silný obchodní dojem

V tomto uspěchaném světě mají lidé mnohem menší rozsah pozornosti. Je to jen otázka sekund, která rozhoduje o tom, zda chtějí pokračovat v prozkoumávání vašeho webu nebo ne. Za tímto účelem je působivý design o vytvoření silného vizuálního vnímání vaší značky.

Jde o použití správné a konzistentní barvy, obrázků, tvarů, prostoru, textury, forem atd. vyváženým a harmonickým způsobem. Vaše logo a další vizuální prvky musí vyprávět příběh relevantní pro vaši značku a pomoci vašim zákazníkům zapamatovat si vás tím, že se na ně jen podívají.

Odlišení od ostatních

Konkurence je všude. A s narušením covid-19 je online prostor zaplaven novými podniky. Proto je těžší se odlišit od ostatních.

Ale pokud máte ve svém vlastnictví vynikajícího grafika, nebudete moc bojovat. Pomohou vám s jedinečnými návrhy, které upoutají pozornost a přesvědčí je, aby váš web více prozkoumali.

Budování vztahů se zákazníky

Emoce jsou základem vztahů a platí to i pro vaše podnikání. Dobré návrhy mají vrozenou sílu vytvářet emocionální spojení prostřednictvím krásných ilustrací, se kterými se lidé mohou skutečně spojit.

Musí ukázat, že vaší značce záleží na vašem publiku. A když je toto poselství předáváno prostřednictvím výkonných návrhů, lidé vám začnou důvěřovat, což nakonec zvýší povědomí o značce a zvýší konverze.

Vedení publika

Skvělé návrhy nejen vypadají fantasticky, ale jsou také strategicky připraveny, aby navedly vaše publikum na to, jak snadno procházet vašimi webovými stránkami a produkty/službami. Nemate je to; místo toho řeší jejich problémy.

Nyní víte, jak je pro vaše podnikání důležitý design.

  Vytvářejte screencasty v nejvyšším rozlišení vašeho monitoru [OS X]

Ale můžete se zeptat,

Proč nenajmout někoho ze svého týmu?

Proč najímat profesionální designéry?

Důvod je jednoduchý – jsou to profesionálové.

Tito profesionální návrháři mají ve svém portfoliu dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti, díky čemuž jsou důvěryhodní a dokonale se hodí pro vaše podnikání.

 • Rozumí podnikání a tomu, co pro kterou značku funguje. Mohou vám pomoci s tím, co vaší značce chybí, a poskytnout řešení prostřednictvím svých jedinečných designů.
 • Profesionálové vědí, jak udržet konzistenci značky. Nebudou vás frustrovat fonty a barvami, které se neustále mění, irelevantními ilustracemi, které odvádějí zákazníky.
 • Nebudete muset ztrácet čas s jejich vedením všude, protože jsou to odborníci. Stačí jim dát problém, oni přijdou s věcnými řešeními.
 • Šetří vaše zdroje, protože pokud s jejich pomocí uděláte věci správně, nebudete muset tu a tam měnit designéra.

Ale pokud tak neučiníte, může to stát další zdroje a čas na jejich trénování. Navíc nebudete muset utrácet za přepásání, což je začátek celé další řady výzev.

Pokud jste se tedy rozhodli najmout profesionálního designéra, přichází otázka,

Jak je najít?

Nebo jak najít ty dobré?

Proto jsem sestavil seznam nejlepších platforem, kde si můžete najmout profesionální designéry.

Podívejte se a vyberte si ten, který se vám nejvíce líbí!

99 designů

Jedno z nejlepších míst k nalezení návrhářů, 99 designů, vám pomůže najít perfektního profesionála na základě vašich požadavků. Mají globální komunitu vynikajících designérů, se kterými můžete mluvit a vysvětlit své projekty.

Zde můžete najít designéry se zkušenostmi s více než 90 designovými dovednostmi, od začátečníků po experty. Pomohou vám vytvořit návrhy pro:

 • Loga
 • Web a aplikace
 • Reklamy a branding
 • Oblečení a zboží pro váš e-shop
 • Umění a ilustrace
 • Návrhy knih a časopisů
 • Obaly a etikety

Chcete-li vybrat designéry, kteří jsou prověřeni pro vysokou kvalitu, můžete snadno zkontrolovat portfolia, požádat o nabídky a rychle je najmout. Jediné, co musíte udělat, je spustit soutěž a otevřít svůj briefing komunitě a designéři předloží své jedinečné nápady, což vám pomůže vybrat ty nejlepší.

Získáte úplné vlastnictví a autorská práva vašich návrhů připravených k výrobě pro digitální a tiskovou distribuci po úplném schválení platby. (samozřejmě!)

DesignCrowd

Chcete-li začít s najímáním nezávislých pracovníků na DesignCrowd, musíte své požadavky na design odeslat do soutěže, kde se mohou nezávislí designéři zúčastnit se svými nejlepšími nápady.

Jakmile získáte vhodného kandidáta, můžete je vybrat a pokračovat dále tím, že je požádáte o revize, pokud je budete potřebovat. Platforma je již nyní plná více než 882 tisíc nezávislých designérů a více než 378 tisíc dokončených projektů a stále přibývají.

Designové služby, které poskytuje, jsou rozděleny do více než 50 kategorií, včetně návrhů pro e-mailové kampaně, vizitky, reklamy, produktové katalogy, kalendáře, návrhy blogů, obaly na auta, obaly na CD, kelímky a hrnky, e-knihy a videa na YouTube a další. .

Jeho soutěže začínají na pouhých 99 dolarech a můžete od něj také očekávat rychlejší obraty. DesignCrowd nabízí garanci vrácení peněz v případě, že nebudete s prací spokojeni.

DotYeti

Najměte si tým kreativních návrhářů v DotYeti, aniž byste investovali mnoho času do prověřování a pohovorů s kandidáty. Nejlepší na tom je, že firmám umožňuje najmout si kompletní designérský tým místo jednoho grafika. Jeden má přístup k neomezenému počtu animací a designu za měsíční poplatky začínající na 449 $/měsíc.

  15 nejlepších nástrojů pro monitorování sítě testovaných v roce 2020

DotYeti nabízí talentované kandidáty na vyžádání, čímž vás ušetří neefektivního počtu zaměstnanců a nespolehlivých nezávislých pracovníků. Revoluční společnost je ideální pro tvůrce obsahu, velké značky, agentury, marketing a start-upy.

Snadno se používá, vyplňte formulář žádosti, návrháři na něm budou pracovat, sdílejí zpětnou vazbu k návrhům a po dokončení získají základní soubory. Cílem je přinášet kvalitní, vysoké a komplexní návrhy na základě požadavků firem či jednotlivců.

Nabízí pevnou měsíční cenu bez dalších nebo skrytých poplatků, rychlejší doručení do 48 hodin, neomezené revize oživující kreativní nápady a přizpůsobení nebo světovou špičku

Dribling

S více než 10 000 profesionálními návrhy na palubě, Dribling je dobrá volba, kterou můžete vyzkoušet. Byla založena v roce 2019; pomohla více než 40 000 inovativních značek po celém světě.

Zobrazuje jméno designéra, jeho umístění, cenu za hodinu a vzorky jejich návrhů. Kromě toho můžete také vidět jejich hlavní speciality, zkušenosti v oboru, pracovní historii atd., což vám pomůže rychle je vybrat do užšího výběru.

Dribbble je vysoce selektivní se svým členstvím na volné noze, které je založeno čistě na pozvání. Jeho vestavěný komunikační kanál vám také pomáhá snadno komunikovat s nezávislými pracovníky ohledně vašich projektů.

Fiverr

Kdo by neznal toto jméno – Fiverr pokud jde o hledání nezávislých pracovníků!

Je centrem milionů nezávislých pracovníků s kreativním talentem v různých oblastech, včetně designu.

Můžete procházet profily designérů a dozvědět se o nich více. Fiverr má také systém hodnocení hvězdičkami, který předchozí kupující dávají návrhářům na základě jejich výkonu a toho, jak moc byli s prací spokojeni.

Můžete tak porovnávat hodnocení, ceny a další aspekty, které odpovídají vašim potřebám. Zde můžete také získat designéry za dostupné ceny v rychlých dobách. Platforma je pro vaše pohodlí k dispozici také v 6 jazycích.

Kategorie pro najímání návrhářů zahrnují design loga, herní umění, vizitky, ilustrace, design plakátů, styling značek, brožury, letáky, storyboardy, bannery, design krajiny, modelování postav, infografiku a mnoho dalšího.

Behance

Behance nevyvíjí nikdo jiný než společnost Adobe, kterou možná používáte každý den. Tato platforma portfolia vám umožňuje najímat designéry prostřednictvím členství z jejího masivního fondu více než 15 milionů profilů.

Uvidíte design a umělecká díla všeho druhu, zatímco členství vám také pomůže zveřejnit práci nebo prozkoumat nekonečné portfolio, které vám pomůže najít přesnou shodu. Unikátní na Behance je, že designéři mohou nahrávat video nebo animované prezentace svých děl.

Poskytuje vám vlastní doporučení vašich pracovních míst tím, že zohledňuje vaše konkrétní kritéria a hledá pro vás ty správné kandidáty. Pokud se vám některý z nich líbí, můžete si uložit jeho profily a spravovat úlohy pomocí Adobe Talent prostřednictvím aplikací určených výhradně pro iPad a iPhone.

Behance zajišťuje bezproblémovou spolupráci mezi vámi a designéry a všemi ostatními zapojenými do procesu. Za tímto účelem vám umožňuje zanechat poznámky, pokud chcete sdílet své názory a zpětnou vazbu s designéry. Cena Behance začíná na 399 $ měsíčně.

Upwork

Dříve nazývaný Elance oDesk, Upwork je jednou z nejpopulárnějších platforem pro nezávislé pracovníky po celém světě. Mají k dispozici více než 300 000 webových a grafických designérů, které můžete najít s různým talentem a cenami.

  Jak převést text na hodnoty data v aplikaci Microsoft Excel

Chcete-li hledat designéry, musíte svou práci zveřejnit a nechat designéry, aby na ni reagovali. Jednotlivé profily můžete také procházet ručně a následně je komunikovat přímo prostřednictvím chatů a videohovorů.

Podobně jako Behance má Upwork také úžasný pracovní prostor pro spolupráci, takže můžete získat kvalitní služby. Můžete také sledovat stav projektu a sdílet soubory pomocí počítače nebo mobilu. Aby to bylo možné, Upwork jde o krok navíc tím, že kromě Androidu poskytuje mobilní aplikace pro iOS, které vám pomohou vše spravovat pomocí konečků prstů.

Můžete si najmout nezávislé pracovníky pro jakýkoli rozsah práce, včetně krátkodobých úkolů, opakujících se projektů a smluv na plný úvazek. Mohou vám pomoci najít profesionály pro grafické návrhy, návrhy UI/UX, web design, 3D modelování, ilustrace a video produkci.

Upwork má zjednodušený platební proces; můžete návrhářům platit každou hodinu nebo stanovit pevnou cenu za jejich práci. Kromě toho můžete také přijímat faktury přes samotný Upwork poté, co autorizujete dílo. Upwork můžete používat zdarma.

CrowdSpring

S komunitou více než 220 000 prověřených designérů může být CrowdSpring vaší další destinací, kde si najmout profesionálního designéra. Nikdy vám nedovolí slevit z kvality, ceny nebo výběru.

CrowdSpring používá průmyslové standardní ochrany IP, aby poskytoval úplné vlastnictví návrhů, za které platíte, takže je můžete používat kdekoli. Můžete si vybrat z více než 30 kategorií návrhů, dokončit zadání projektu, vybrat si balíček v rámci svého rozpočtu a začít lov.

Po dokončení práce můžete také dávat své návrhy, bodovat designéry a v případě potřeby využít také upravené návrhy. Pokud si však něčím nejste jisti, můžete dokonce využít konzultaci ohledně designu od CrowdSpring prostřednictvím telefonního hovoru, chatu nebo e-mailu.

Jejich ceny jsou dostupné pro jakoukoli velikost firmy za práci, kterou chcete provést, a není v ceně zahrnut žádný skrytý poplatek. CrowdSpring má 4 cenové plány začínající na 299 $.

Designhill

kreativní trh, Designhill, může být vaší nejlepší volbou, pokud hledáte cenově dostupné služby a skvělou kvalitu. Nabízí tři způsoby, jak najmout designéra.

 • Můžete uspořádat soutěže pro designéry, aby vybrali nejlepšího kandidáta.
 • Procházejte její vestavěné služby grafického designu a získejte vlastní návrhy od návrhářů samotné platformy
 • Rozhodněte se pro projekty typu One-to-One a kontaktujte nezávislého designéra přímo pro váš projekt

Designhill také obsahuje nástroj pro tvorbu log AI, který dokáže okamžitě vytvořit desítky zajímavých log. Stačí položit jednoduché otázky, provést několik kroků a dokončit práci i bez designérských dovedností.

Skvělá věc na Designhill je, že můžete požádat o více revizí, pokud to potřebujete, bez dalších poplatků. Kromě toho se nemusíte starat o své peníze, protože můžete požádat o vrácení peněz, pokud práce není uspokojivá.

Závěr

Doufám, že nyní jasně chápete význam výkonného designu pro značku. Nejen, že vytváří silný dojem, který přiláká zákazníky, ale také vám pomůže zvýšit míru konverze.

Najměte si tedy profesionálního designéra, který dokáže zdůvodnit vaše požadavky na kterékoli z těchto platforem, o kterých jsem právě hovořil.

Kéž získáte skvělého designéra pro své nadcházející projekty!

x