9 nejlepších poskytovatelů dedikovaných serverů ve Spojeném království

Jakmile vaše podnikání začne vzkvétat a poptávka se zvýší, je nutné hledat upgrady.

Pokud se jedná o online podnikání, upgrade vašeho serveru by měl být jednou z prvních věcí, které byste měli upgradovat, protože nechcete, aby se váš web zpomalil nebo dokonce spadl. To může vést ke ztrátě potenciálních zákazníků, a to není dobré pro vaši firmu.

Pokud jste právě na sdíleném serveru, byl by ideální upgrade na dedikovaný server. Dedikovaný server je typ vzdáleného serveru, který je určen pouze vám a nikomu jinému. To znamená, že nebudete sdílet zdroje serveru s jinými vlastníky firem.

Má mnoho výhod, a proto se podíváme na nejlepší dedikované britské servery, které můžete využít, pokud vaše firma sídlí ve Spojeném království. Tito poskytovatelé serverů jsou pečlivě vybíráni, aby vám poskytli jen ty nejlepší možnosti.

Pokud to zní zajímavě, pojďme se dozvědět více.

Vlastnosti dedikovaných serverů

Bez ohledu na to, zda máte webovou stránku nebo aplikaci, její hostování na dedikovaném serveru musí být jednou z nejbezpečnějších sázek.

Zde jsou některé z mnoha funkcí, které dedikované servery obvykle poskytují.

#1. Škálovatelnost

Oblastí, ve které dedikované servery snadno předběhnou sdílené servery, je škálovatelnost. Vzhledem k tomu, že se vaše firma snaží růst, je důležité mít prostor pro škálování věcí, aby se vešly pro více zákazníků a potenciálně vyšší příjmy.

Dedikované servery vám položí dokonalý základ, protože vám dávají svobodu škálovat zdroje pro 100% výkon na vyžádání.

#2. Bezpečnostní

Vzhledem k tomu, že dedikované servery jsou plně „oddány“ vám, neexistují žádné jiné webové stránky nebo aplikace, které by získaly část vašich přidělených zdrojů. To eliminuje jakoukoli nejistotu správného využití zdrojů.

Můžete si také nainstalovat preferovaný bezpečnostní software, jako jsou brány firewall, programy proti malwaru a další.

Čtěte také: Bezpečnostní funkce, které by měl mít váš poskytovatel webhostingu.

Pro další zpřísnění umožňuje bezpečnostní záplaty a pohodlné upgrady v pravidelných intervalech.

#3. Spolehlivost

S dedikovanými servery získáte dobrou jistotu ohledně výkonu a správy. Bezproblémově využívá zdroje, aby bylo zajištěno, že vše je v procesu dobře využito.

Má také podnikové řízení, které to završuje.

#4. Flexibilita

Vzhledem k tomu, že zdroje nejsou sdíleny na dedikovaných serverech, můžete si užít velkou flexibilitu tím, že je budete používat podle svých představ. Ve skutečnosti byste měli skoro pocit, že neexistuje žádný limit na věci, které můžete nainstalovat a dělat na dedikovaném serveru.

Můžete si instalovat aplikace dle vlastního výběru a užívat si lepšího výkonu webu bez latence.

  Jak přejmenovat složky na iPhonu nebo iPadu

#5. Dostupnost

Dedikované servery jsou nepřetržitě chráněny a zajišťují dostupnost až 99,9 %, takže váš web je bez pádů, zpráv o výpadku serveru a dalších problémů.

Vzhledem k tomu, že s dedikovaným serverem získáte vysokou dostupnost, budete si moci udržet více návštěvníků a vytvořit skvělý první dojem s uživatelským zážitkem.

Důležitost hostování vašeho online podnikání v blízkosti zákazníků

Výběr umístění hostitelského serveru v blízkosti vašich zákazníků má mnoho výhod. Dedikované britské servery, kterými budeme procházet v tomto příspěvku, pomohou v mnoha oblastech, z nichž některé jsou:

#1. Vyšší rychlost

Vzhledem k tomu, že vzdálenost je kratší, rychlost hostování bude pro vaše návštěvníky rychlejší. Lidé procházející ze Spojeného království zaznamenají rychlejší načítání, protože geografická poloha hraje velmi důležitou roli při rychlejším načítání vašich webových stránek.

Je však také důležité zmínit, že lidé prohlížející stránky mimo Spojené království zaznamenají pomalejší načítání, protože váš web bude muset překonat vzdálenost, která by mohla způsobit několik skoků v síti.

#2. Skvělé pro SEO

Vzhledem k tomu, že zrychluje váš web, přímo ovlivňuje váš výkon SEO.

Vyhledávače milují stránky, které se načítají rychle, a hosting založený na geografické poloze zajistí, že se vaše webové stránky budou načítat místním návštěvníkům rychle, což znamená, že vaše stránky budou posunuty nahoru v žebříčku výsledků místního vyhledávání.

Vaše cílové publikum najde váš web na Googlu mnohem snadněji.

#3. Lepší uživatelský zážitek

Lepší doba načítání, plynulé procházení a minimum chyb zlepšují uživatelský dojem. Všech těchto faktorů lze dosáhnout, když svůj web nebo aplikaci hostujete v geografické poloze poblíž vašich návštěvníků.

#4. Žádná další shoda

Hostování vašeho webu nebo aplikace ve zcela jiné zemi než ve vaší by znamenalo, že byste museli dodržovat zásady dodržování předpisů dané země.

Pro ukládání dat v těchto oblastech byste museli dodržovat předpisy. Nedodržení pravidel může mít za následek finanční dopady, a to není něco, co chcete.

Pokud hostujete své webové stránky v zemi, znáte svou cílovou skupinu a jste jí blízko, nemusíte provádět další průzkum pravidel, protože o nich již možná víte.

Jsem si jistý, že budete dobře obeznámeni se zásadami dodržování předpisů Spojeného království, protože se chystáme odhalit nejlepší vyhrazené britské servery.

Dedikované servery vs. sdílený hosting

Dedikované servery i sdílený hosting mají klady a zápory a výběr jednoho se scvrkává na vaše požadavky.

Můžeme vidět jak byty v panelovém domě, tak i jako chalupu. I když jsou pro vás obě dobrá místa k životu, mají své výhody a nevýhody – ale jedna strana mírně převažuje nad druhou. ⚖️

Abychom lépe ilustrovali rozdíly mezi nimi, zde je tabulka:

Vyhrazený serverSdílený hostingCenaVysoká cenaPocket-friendlyRychlostVysoká rychlost díky 100% výpočetnímu výkonuNízká rychlost díky sdíleným zdrojůmSetupSetupSetup může nějakou dobu trvat a možná budete potřebovat nějaké technické znalosti pro nespravované balíčky Rychlé nastaveníVýkonVysoký výkon, bez ohledu na počet návštěvníkůPrůměrný výkon, protože nezvládne velké množství návštěvníků ŠkálovatelnostVysoce škálovatelná, protože své zdroje můžete upgradovat v kteroukoli danou chvíli Ve většině případů nelze škálovat vůbec ZabezpečeníVelmi přísné zabezpečení z různých důvodů, včetně skutečnosti, že jste jediným jediným tenantem serveru Mohlo by dojít k narušení bezpečnosti, protože na něm sdílí více uživatelů resourcesCustomizationÚplné přizpůsobení serveru, včetně operačního systému, šířky pásma, prostředí a dalších. Nejsou povolena žádná přizpůsobení, protože jakékoli změny provedené na backendu by se vztahovaly na všechny uživatele sdíleného serveru Šířka pásmaVysoká šířka pásma a lze je na vyžádání dále upgradovat, aby vyhovovaly vašim požadavkům Musíte se držet omezené šířky pásma, která je sdílena mezi více uživateli

  Top 5 bezpečnostních mezer v instalacích WordPress

Výše uvedená tabulka nám jasně říká, že dedikovaný server nabízí mnohem více než sdílený hosting, což je spravedlivé, protože to stojí více.

Je výkonný a flexibilní, ale vše závisí na vašich požadavcích. Pro někoho, kdo začíná s online podnikáním, může být sdílený hosting cestou, kterou by se měl vydat před upgradem na dedikovaný server.

Jakmile přejdete na dedikovaný server, věci se pro vás stanou mnohem pohodlnějšími, protože si můžete sednout a uvědomit si, že vaše webové stránky nebo aplikace zvládnou bez nehod denně počet návštěvníků.

Nyní, když víme, jaké jsou dedikované servery a jak dobré jsou, pojďme se vrhnout na seznam dedikovaných britských serverů, na které se můžete zaregistrovat a hostit svůj online obchod.

Fasthosts

Tento dedikovaný server Intel od Fasthosts nabízí solidní výkon s funkcemi, které poskytuje. Poskytuje vám plný přístup root, neomezenou šířku pásma a nejnovější operační systémy, které lze ihned nainstalovat.

Můžete očekávat následující:

 • Zabezpečení na nejvyšší úrovni
 • Skvělý hardware
 • HDD/SSD úložiště
 • 24/7 technická podpora

Nemusíte platit další poplatky za nastavení, protože vše bude zahrnuto v jednom z vámi vybraných plánů. Fasthosts budou v provozu během několika minut, takže se můžete rovnou pustit do práce.

servery

Jak název napovídá, servery nabízejí robustní dedikovaný server s cloudovou flexibilitou a škálovatelností.

Trvá 40 minut nebo méně, než vám předají plný přístup k serveru v jakémkoli datovém centru na světě, včetně Spojeného království a konkrétněji v Londýně. Proces začíná, jakmile zvolíte model a konfiguraci serveru.

Až 40 Gb/s/server, nízká latence, bezplatná globální privátní síť a nepřetržitá podpora jsou některé z mnoha funkcí, které získáte se servery.

Krystal

Krystal se hlásí k tomu, že je jedním z nejspolehlivějších a nejčestnějších poskytovatelů dedikovaných serverů ve Velké Británii, a není těžké tomu uvěřit.

Získáte plně spravované a vysoce specifikované dedikované servery, které vždy zaručují 99,99% dostupnost. Zde jsou některé další funkce Krystal:

 • 100% SSD disky
 • Nastavení serveru zdarma při nákupu
 • Servery Dell Enterprise Grade
 • 32 GB RAM, rozšiřitelná až na 96 GB
 • 2x CPU XEON E5
 • 2x 960 GB SSD

Můžete se obrátit na jejich oceněný tým podpory, který je k dispozici, kdykoli budete mít nějaké problémy nebo pochybnosti. Krystal má několik datových center po celém Londýně.

OVHcloud

Renomované jméno v hostingovém prostoru, OVHcloud, má skvělý dedikovaný britský server, který je schopen zvládat vysokoobjemový provoz a poskytuje vám všechny zdroje, které byste v tomto procesu potřebovali.

  Jak vytvořit zástupce na ploše v Ubuntu

Zde jsou některé z oblastí, ve kterých poskytovatel OVHcloud vůbec nedělá kompromisy:

 • Škálovatelnost
 • Výkon
 • Dostupnost
 • Trvanlivost
 • Šířka pásma

Získáte přístup k řadě distribucí, které si můžete nainstalovat. Také vám dává ZDARMA 500 GB záložního prostoru, který můžete využít, jak chcete.

IONOS

Dedikovaný server IONOS, nabitý předními bezpečnostními technologiemi, robustním výkonem a podnikovým hardwarem, je jedním z těch, na které je třeba dávat pozor.

Umožňuje neomezený provoz pro příchozí i odchozí data. Server můžete nakonfigurovat s výběrem RAM, CPU a možností úložiště.

Můžete také sdílet zatížení přístupu a propojit server s virtuálními stroji a vytvořit tak přizpůsobenou infrastrukturu. To je možné pomocí jejich API a cloudové integrace.

Existuje tolik funkcí tohoto poskytovatele služeb, které jsem nezmínil, takže bych doporučil zkontrolovat tuto. IONOS má své britské datové centrum v srdci Londýna.

Leaseweb

Leaseweb poskytuje nekompromisní výkon pro růst vašeho podnikání bez jakýchkoli hranic. Ve skutečnosti získáte vše, co potřebujete k zajištění hladkého fungování vašeho online obchodu. Některé z funkcí zahrnují:

 • Plně přizpůsobitelné možnosti konfigurace
 • Globální dostupnost a rozsah
 • Špičkový hardware datového centra
 • Plné velení a kontrola nad zdroji
 • 24/7 technická podpora
 • Bezpečnost na vrcholu

Leaseweb má flexibilní měsíční smlouvy, takže můžete platit pouze za to, co potřebujete a kdykoli potřebujete. Můžete si vybrat z řady konfigurací dedikovaných serverů, které se nacházejí v Londýně ve Velké Británii.

RapidSwitch

Můžete si vybrat z předem připravených dedikovaných serverů nebo si vytvořit svůj vlastní dedikovaný server podle svých požadavků pomocí RapidSwitch.

Jsou jedním z nejdéle působících poskytovatelů dedikovaných serverů ve Spojeném království s plně vlastněnými datovými centry a privátní sítí po celém Spojeném království. To přímo souvisí se sníženými náklady, aniž by došlo ke snížení výkonu.

Připojení k veřejnému cloudu, zálohování a obnova po havárii a portfolio kybernetického zabezpečení jsou některé z mnoha výhod používání dedikovaných serverů RapidSwitch.

Má datová centra v Londýně, Manchesteru, Maidenhead, Nottinghamu, Gosportu, St. Asaph, Glasgow a Leicesteru.

ANS

S nepřetržitou podporou po celý rok poskytuje ANS ve Spojeném království dedikované servery, které jsou postaveny na podnikovém hardwaru.

Ve skutečnosti se ukázalo, že jejich tým podpory je velmi užitečný a rád za vás provede kritickou údržbu, nainstaluje aktualizace a záplaty a vyřídí další úkoly.

Server je také v souladu s normami ISO 27001 A PCI-DSS, kromě toho, že má silnou kontrolu nad zabezpečením.

Zare

V neposlední řadě jsou dedikované servery Zare stejně dobré jako ostatní na tomto seznamu. Má spoustu úžasných funkcí, jako například:

 • DDoS ochrana
 • Podrobné nastavení firewallu
 • Podrobné statistiky serveru
 • Automatizované poskytování
 • Monitorování černé listiny
 • DNS záznamy

Zare vám umožňuje vybrat si z různých možností serverů s různými cenami, úložištěm, jádry procesorů atd. Můžete si vybrat ten, který potřebujete, a nastavit a spustit během okamžiku. Londýn, Glasgow a Edinburgh jsou možnosti datových center ve Spojeném království.

Závěrečná slova

Dedikovaný server je ideální pro lidi, kteří milují lepší výkon a bezpečnost, aniž by ztratili kontrolu nad svými zdroji.

Pokud spravujete webovou stránku nebo aplikaci, která denně přijímá mnoho návštěvníků, tyto vyhrazené britské servery vám velmi usnadní úkol. Je to jedna z nejlepších a nejspolehlivějších možností.

Dále se podívejte na tyto nástroje pro monitorování skutečných uživatelů, abyste zlepšili uživatelský dojem.