etechblog

9 nejlepších přenosných fototiskáren v roce 2023

Kdo by nemiloval tištěné fotky? Navzdory digitalizaci je na uchovávání hmotné paměti něco zvláštního. A s tím, jak stále více fotografů zahazuje své objemné DSLR pro kompaktní bezzrcadlovky a chytré telefony, získávají na oblibě přenosné fototiskárny.

Tyto praktické pomůcky vám umožní tisknout přímo z telefonu nebo fotoaparátu bez počítače. Produkují také vysoce kvalitní fotografie a lze je použít na inkoustové a termální papíry.

Ať už jste správcem paměti, který miluje sdílení snímků s přáteli a rodinou, nebo digitálním umělcem či fotografem, který chce svou hru o úroveň výš. Přenosné tiskárny stojí za zvážení.

Než však zamíříte do hlubin, zde je praktický průvodce k použití, výhodám a nejlepším přenosným fotografickým tiskárnám a jak si tyto vzpomínky udržet. I když nemůžete načasovat, můžete tisknout!

Použití a výhody fotografické tiskárny

Přenosné fototiskárny se výrazně proslavily schopností tisknout fotografie přímo ze smartphonů nebo fotoaparátů. Eliminují potřebu externích připojení nebo počítače. Kompaktní a lehký design je činí vysoce přenosnými, což vám umožňuje tisknout vzpomínky během cestování, společenských setkání nebo každodenních chvil s blízkými.

Kromě toho, namísto neomezeného ukládání digitálních obrázků nebo spoléhání se na online tiskové služby, tyto tiskárny poskytují radost z držení fyzické fotografie během několika sekund. Tento okamžitý přístup k hmatatelným výtiskům dodává vašim vzpomínkám nostalgické kouzlo a zjednodušuje jejich sdílení s ostatními.

Navíc tyto tiskárny nabízejí moře kreativních možností. Mnoho modelů má funkce úprav, které uživatelům umožňují vylepšit své fotografie pomocí filtrů, rámečků a efektů před tiskem. Některé tiskárny dokonce podporují různé velikosti tisku a samolepicí papír, což umožňuje personalizované tisky. Vytváření zábavných koláží nebylo nikdy tak snadné!

Na profesionálnější notu, jako umělec můžete splnit svůj požadavek na okamžité tisky, ať už pro klienty nebo předvádění na místě.

Tiskněte kliknutím s digitálními obrázky!

Zatímco digitálních fotografií je mnoho, tisk obrázků má i nadále význam a představuje řadu praktických aplikací. Zde je několik případů, kdy tisk fotografií zůstává cenný:

Fotoalba: Můžete sestavit obrázková alba, abyste si uchovali vzpomínky. Tato neocenitelná alba se mohou předávat z generace na generaci a poskytují nostalgický zážitek ze sledování.

Suvenýry na události: Na svatbách, večírcích nebo firemních setkáních může tisk fotografií na akci nabídnout účastníkům okamžité suvenýry. Fotografické kabinky a tiskové služby na místě umožňují hostům zachytit vzpomínky a odnést si domů fyzické výtisky, čímž se vytvoří trvalé spojení s událostí.

  5 nejlepších cloudových VAPT pro weby malých a středních firem

Wall Art: Tištěné fotografie lze elegantně zarámovat a předvést jako nástěnnou dekoraci, ať už v domácnostech, kancelářích nebo galeriích. Přinášejí osobní dotek, zvyšují estetickou přitažlivost prostoru a vytvářejí vizuálně podmanivé prostředí.

Personalizované dárky: Tisk fotografií vám umožní vytvořit personalizované dárky a blahopřání. Vyberte si oblíbený obrázek, vytiskněte jej a prezentujte jej jako promyšlené a smysluplné gesto k narozeninám, výročí nebo zvláštním příležitostem.

Vzdělávací účely: Fotografie lze tisknout pro vzdělávací účely, což je velká výhoda. Aby učitelé zlepšili možnosti učení svých studentů a zlepšili porozumění, mohou tisknout vzdělávací materiály, vizuální pomůcky a poutavé a informativní displeje. A jako rodič nebo student je přímý tisk dostupnější a méně časově náročný.

Profesionální portfolia: Fotografové a umělci často tisknou svá díla, aby vytvořili fyzická portfolia, která předvádějí jejich talent. Prezentace hmatatelných reprezentací jejich fotografií jim umožňuje efektivně předvést své dovednosti potenciálním klientům nebo zaměstnavatelům.

Nejste si tedy jisti, která přenosná fototiskárna bude nejlépe vyhovovat vašim účelům? Nebojte se; máme pro vás seznam nejlepších přenosných fototiskáren!

Přenosná tiskárna HP Sprocket 2×3″ pro okamžitou fotografii

Přenosná přenosná fotografická tiskárna HP Sprocket 2×3″ vám umožní zachytit a vytisknout vaše nejcennější vzpomínky kdykoli a kdekoli.

Tato tiskárna umožňuje tisknout fotografie ve vysokém rozlišení ze zařízení se systémem iOS nebo Android přímo na papír s lepicí vrstvou Zink. Navíc je kompaktní a dobíjecí, takže je praktický.

Díky zinkové technologii se navíc nemusíte obávat zaneřádění inkoustových kazet. Kromě toho je HP Sprocket působivý svou schopností tisknout živé fotografie odolné proti rozmazání.

Nečekejte tedy, až vaše fotografie přistanou ve vaší doručené poště nebo na sociálních sítích – vezměte si je s sebou a okamžitě je vytiskněte pomocí HP Sprocket.

Bezdrátová mobilní fotografická mini barevná tiskárna KODAK Step

S tiskárnou KODAK Step můžete své fotografie oživit za méně než 60 sekund. Tato tiskárna vytváří ohromující, voděodolné výtisky odolné proti rozmazání s rozlišením 300 x 300 bodů na palec.

Snadno se připojuje k vašemu smartphonu přes Bluetooth a nabízí doprovodnou aplikaci, která vám umožní přidat další úpravy k vašim výtiskům, jako jsou rámečky, filtry a nálepky.

Kodak Step má navíc dobíjecí baterii, která vám umožní tisknout až 25 snímků současně. Tato vysoce kvalitní fototiskárna je spolehlivá a cenově dostupná a produkuje vynikající výtisky.

Díky vlastnostem odolným proti rozmazání a vodě je navíc vhodný pro mobilní tisk. Díky vestavěné baterii si můžete užívat tisk na cestách, aniž byste se museli stresovat, že dojde energie. Připravte se zachytit a vytisknout všechny své oblíbené okamžiky s tiskárnou KODAK Step.

Fototiskárna Liene White M200 4×6”.

Pokud chcete tisknout své oblíbené fotografie na cestách, Liene White M200 4×6” Photo Printer Battery Edition může posloužit vašemu účelu.

Toto šikovné kapesní zařízení je perfektní bezdrátová tiskárna pro všechny vaše potřeby pro iPhone a Android. S jeho nejmodernější technologií sublimace barviva získáte výtisky nejvyšší kvality v plných barvách, bez ohledu na to, kde se nacházíte.

  Přidejte poznámky do e-mailu nebo vlákna konverzace [Chrome]

Jeho kompaktní a lehký design vám umožní vzít si jej, kamkoli jdete. Nejlepší na tom je, že edice na baterie vám umožňuje tisknout bez potíží s připojeným napájecím kabelem, což z ní dělá ideálního společníka na kempování nebo pikniky.

Připojte svůj smartphone přes Wi-Fi nebo Bluetooth a sledujte, jak se vaše oblíbené fotografie proměňují v úžasné výtisky přímo před vašima očima! Můžete tisknout a sdílet obrázky s 20 listy na kazetu s rodinou a přáteli. Tak proč čekat? Získejte Liene M200 ještě dnes a začněte tisknout své vzpomínky co nejdříve!

Proměňte svůj telefon ve stylový fotografický tiskový stroj s tiskárnou pro chytré telefony Fujifilm Instax Mini Link 2.

Tento klenot kapesní velikosti vám umožňuje tisknout fotografie velikosti kreditní karty pomocí filmu Instax Mini a je tak kompaktní a přenosný, že si jej můžete vzít kamkoli. Mini Link 2 však není jen tiskárna – je to svět zábavy s mnoha mobilními funkcemi!

Můžete tisknout více snímků současně a sdílet radost s přáteli a rodinou pomocí funkcí, jako je ovládání pohybu, tisk koláže a tisk večírků. Pokud chcete svým fotografiím přidat osobní dotek, můžete pomocí aplikace Mini Link přidat filtry, rámečky a text.

Navíc můžete pořizovat skupinové fotografie jako profesionál s dálkovým ovládáním fotoaparátu. Vytvářejte trvalé vzpomínky s tiskárnou pro chytré telefony Fujifilm Instax Mini Link 2 kdekoli a kdykoli.

Tiskárna ZJX Instant Photo Printer 2×3”

Když jste cestovatelský nadšenec, víte, že zachytit každý okamžik je zásadní. Okamžitá fototiskárna ZJX je přenosná na cesty a je dokonalým společníkem pro přeměnu vašich oblíbených vzpomínek na hmatatelná umělecká díla.

Je tak kompaktní, že si ho můžete vzít kamkoli. K tiskárně můžete bezdrátově připojit svůj smartphone nebo tablet, takže tisk snímků je velmi jednoduchý.

Technologie tisku 4 Pass zajišťuje, že každý výtisk je úžasně barevný a ostrý, což vám umožní znovu prožít každý okamžik s živou čistotou. A nejlepší část? Proč ta technologie bezinkoustového tisku, samozřejmě! Bez špinavých inkoustových kazet máte pokaždé čisté výtisky bez šmouh.

Vezměte si s sebou na cesty tuto fantastickou tiskárnu Instant Photo Printer a popusťte uzdu své fantazii. Možnosti jsou nekonečné a vaše vzpomínky ožijí způsobem, který jste nikdy nepovažovali za možný.

Memoking Mini Printer T02 Bluetooth Inless Instant Photo Printer

Jste posedlí zachycením všech svých výjimečných okamžiků a jejich uchováním navždy? Memoking Mini Printer T02 je ideálním řešením.

Tato malá termální tiskárna se vejde přímo do vaší kapsy a produkuje obrázky vynikající kvality. Jednou z nejzajímavějších funkcí tohoto produktu je, že můžete tisknout personalizované nálepky z telefonu, ať jste kdekoli, pokud je připojen k tiskárně.

Je to přenosná tiskárna, která vašim dětem umožní popustit uzdu fantazii a sdílet radost. Tyto živé a ostré výtisky nevyblednou, takže vaše vzpomínky zůstanou na celý život. Je také funkční a módní se stylovým bílým designem.

Proč tedy s touto přenosnou tiskárnou nepočítat s každým okamžikem? Získejte ještě dnes Memoking Mini Printer T02.

  Gmail nyní funguje bez internetu; Zde je návod, jak povolit možnost „Povolit offline poštu“!

Polaroid Hi-Print – Bluetooth Connected 2×3 Pocket Photo, Dye-Sub Printer

Tato tiskárna mění hru. Je tenký, váží pouhých 255 gramů a měří pouhých 2,5 palce. Není divu, že je ultra přenosný a ideální pro použití na cestách.

Fotografie o rozměrech 2 × 3 palce můžete tisknout přímo ze smartphonu pomocí připojení Bluetooth pomocí technologie sublimace barviva, která poskytuje vysoce kvalitní výsledky během několika minut. Kapesní fotografická tiskárna Hi-Print 2×3 od Polaroidu je výkonný nástroj. Využívá technologii, která předcházela inkoustovému tisku a konkuruje mobilním fototiskárnám.

Odtrhávací proužek na jednom okraji umožňuje tisk bez okrajů a odlupovatelná podložka je ideální pro lepení na povrchy. Tato kompaktní a efektivní tiskárna posune vaši hru s tiskem fotografií na další úroveň.

iDPRT [2023] Mini fototiskárna 2×3″.

iDPRT [2023] Mini fototiskárna 2X3” vám umožní uchovat vzpomínky navždy. S touto kapesní Bluetooth tiskárnou vaše fotografie ožijí díky tisku AR videa. Můžete sledovat vložená videa, která dodají vašim vzpomínkám nový rozměr.

Díky speciálnímu zinkovému lepivému zadnímu papíru také můžete odlepit a nalepit své vytištěné fotografické vzpomínky, abyste změnili svůj prostor nebo vytvořili nezapomenutelné koláže. Tato tiskárna je dokonalým společníkem pro zachycení výjimečných rodinných okamžiků, dokumentování úžasných večírků nebo uchování výletu.

Aplikace bezproblémově funguje na zařízeních iOS a Android, což z ní dělá všestranné řešení. Takže vytiskněte! Vaše vzpomínky budou svěží, živé a nezapomenutelné. A když budete sdílet radost z okamžité kreativity se svými blízkými, už nikdy nebudete chtít tuto tiskárnu odložit.

Přenosná tiskárna fotografií a videa Lifeprint 3×4,5

Objevte zázrak přenosné fototiskárny a videotiskárny Lifeprint 3×4,5, dokonalého řešení pro všechny vaše potřeby tisku fotografií a videí. Toto ohromující zařízení vám umožňuje přidat k vašim obrázkům rozšířenou realitu a vytisknout je v pozoruhodné velikosti 3,4×5″, což vašim vzpomínkám přináší výjimečnou čistotu a detaily.

A to není vše – pouhým kliknutím se vaše vytištěné fotografie mohou přeměnit na videa, která posunou vaše fotografické dovednosti na zcela novou úroveň. Díky svému elegantnímu designu je tento výkonný nástroj poutavý a ideální pro ty, kteří pro své účely potřebují větší fotografie.

Nyní můžete získat vysoce kvalitní fotografie svých oblíbených okamžiků, které si můžete vážit nebo je sdílet se svými blízkými. Jeho kompaktní velikost umožňuje snadné přenášení, ať jdete kamkoli, a umožňuje vám zachytit a uchovat nezapomenutelné vzpomínky za letu. Posuňte tedy své fotografické dovednosti do nových výšin s Lifeprint a popusťte uzdu své kreativitě nad rámec svých nejdivočejších snů.

Jakou tiskárnu vybrat?

Zatímco trh oplývá vynikajícími přenosnými fototiskárnami, které přinášejí pohodlí a okamžité uspokojení při tisku digitálních vzpomínek, která to bude? I když každý má jedinečné vlastnosti a pozitiva, nakonec požadavky uživatelů zpečetí nabídku a rozpočet. S naším kurátorským seznamem máte připravenou referenci, ze které můžete vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje.

Ať už jde o zdobení, darování nebo uchovávání vzpomínek, tyto špičkové přenosné fototiskárny poskytují snadný a příjemný způsob, jak oživit vaše digitální obrázky. Je čas říkat „sýr“ častěji!

Díky dostupnosti a jednoduchosti jsou přenosné fototiskárny nutností pro amatérské fotografy i profesionály. Koneckonců, obrázek se rovná tisícům slov! Pokud jste závislý na fotografování a milujete starosvětské kouzlo staré fotografie, podívejte se na tyto fotoaparáty Polaroid.

x