9 nejlepších převaděčů MP4 na GIF

Žijeme v éře multimediální krajiny. V současné době uživatelé používají obrázky v logické posloupnosti k předvedení emocí a myšlenek a předávání zpráv.

GIFy se nyní stávají významným způsobem komunikace všude. Uživatelé používají GIF k přenosu informací nebo emocí na účtech sociálních médií nebo chatovacích platformách.

Dokonce i majitelé firem se pomalu rozhodují pro GIFy k propagaci produktu a poskytování spolehlivých vizuálních informací zákazníkům. GIFy jsou však extrahovány z velkých videí a vyjadřují prohlášení, emoce nebo produkt.

Je snadné převádět videoklipy na GIF bez ohledu na velikost video souboru. Uživatelé mohou část videa okamžitě vystřihnout a pomocí nástrojů jej převést na krásný GIF.

Zde je několik špičkových nástrojů, které mohou pomoci při okamžitém převodu MP4 na GIF.

Movavi

Movavi dokáže snadno převádět soubory neuvěřitelnou rychlostí, aniž by to ovlivnilo kvalitu videa. Video konvertor dokáže převést několik formátů, jako je MOV, MP4, DVD, AVI, MPG, WMV atd., pro přenos obrázků, hudby a filmů v jakékoli formě. Vytváření vzrušujících klipů, vkládání efektů, přidávání titulků a úprava barev je jednodušší. Uživatelé mohou také využít funkce AI pro zvýšení kvality videa.

Převaděč souborů je k dispozici pro zařízení Apple (iPad, iPhone), Mac, Windows a Android, včetně Sony, Huawei, Samsung a Xiaomi. Uživatelé mohou začít stahovat software na Mac nebo PC, sdílet vytváření médií, ořezávat video pro převod do GIF a ukládat soubor.

  Které aplikace jsou součástí Office 365?

Adobe

Adobe můžete snadno převést video na GID během několika sekund. Je to bezplatný, snadný a rychlý konvertor, který dokáže oříznout video z jakéhokoli formátu a převést jej na GIF. Uživatelé mohou snadno převádět videoklipy na reakční GIFy nebo memy výběrem typu kvality, nahráváním obsahu a sdílením online. Uživatelé si mohou vybrat velikost, kvalitu a rozlišení GIFů.

Je snadné změnit poměr stran, například na výšku, na šířku nebo čtverec, a oříznout klip pro přesné okamžiky pro zachycení GIF. Uživatel může upravovat, natáčet a sdílet video na platformách sociálních médií a okamžitě vytvořit video.

Aiseesoft

Aiseesoft je k dispozici pro Mac a Windows pro převod velkých videoklipů na GIF zdarma. Může pomoci převést jakýkoli formát, jako je WMV, MOV, AVI a MP4, do rychlých a vysoce kvalitních GIFů při úpravě výstupního efektu a úpravě videa. Software nabízí možnosti nastavení videa, jako je rozlišení, kodér atd., bez jakéhokoli omezení na internetu.

Tento software pomáhá vytvářet animace GIF podporující více než 200 video formátů pro sdílení na platformách sociálních médií, jako je Facebook, Instagram, YouTube, DailyMotion, Vimeo atd., s cennými částmi. Je zahrnuto několik funkcí pro vytváření GIFů vysokou rychlostí a vysokou kvalitou videa pro přizpůsobení a úpravu videí, jako je odstín, sytost, kontrast, jas a další.

Gfycat

Gfycat představuje GIF Brewery, nejlépe hodnocený video konvertor pro uživatele Mac k vytváření úžasných GIFů. Je to intuitivní, výkonný a jednoduchý software, který uživatelům umožňuje extrahovat část video souborů do formátu GIF. Uživatelé mohou začít importovat video soubor, nahrávat okno, nahrávat obrazovku nebo nahrávat webovou kameru a vytvářet GIF.

  Jak používat rozdělenou obrazovku Microsoft Teams na schůzkách

Existují funkce, jako je použití filtrace obrazu (korekce barev), nastavení rámečku, oříznutí, změna velikosti, oříznutí videí a přidání více titulků.

Giphy

Giphy může vytvářet pozadí a GIFy s nálepkami, filtry, titulky atd. Uživatelé mohou GIF ozdobit a zatraktivnit jej pro uživatele. Software přijímá několik formátů, včetně PNG, JPG, MOV a MP4, abychom jmenovali alespoň některé. Uživatelé mohou použít vlastní nástroj pro virtuální pozadí, aby okořenili své videohovory na pozadí.

CloudConvert

CloudConvert podporuje animované obrázky, které používají techniky bezztrátové komprese a 256 barev. Může snadno přidávat text a lze jej použít při publikování na webu. Tento nástroj také používá kompresní algoritmus, pokud je to nutné pro kompresi nízkobarevných obrázků. Podporuje také video soubory AVI, WEBM a MP4 online pro okamžité ovládání kvality, rozlišení a velikosti souboru.

Convertio

Convertio je spolehlivý nástroj, který dokáže snadno převést MPEG-4 na GIF bez ztráty kvality. Nástroj má 256 barev a rychle ukládá komprimovaná data.

Uživatelé mohou začít nahráním souborů z Disku Google, počítače, URL, Dropboxu atd., poté si vybrat formát GIF (z více než 200 formátů) a vybrat část, kterou je třeba převést. Nástroj automaticky převede soubor, aby si jej uživatelé mohli stáhnout.

Convertio má také a Rozšíření Google Chrome provádět konverze při procházení internetu.

Ezgif

Ezgif podporuje video formáty AVI, MP4, FLV, WebM, WMV atd. a převádí je do vysoce kvalitních animovaných GIFů. Uživatelé mohou nahrát zdrojové video z adresy URL, smartphonu nebo počítače, oříznout požadovanou část videa, změnit její velikost, upravit rozměry, optimalizovat, oříznout video a dokončit video ve formátu GIF. Uživatelé mohou snadno upravit maximální délku a dobu zpracování pro vytvoření delších GIFů.

  Jak nakonfigurovat herní periferie Razer na Linuxu s polychromatickým

Umísti to

Začněte nahráním videa na Umísti to, výběrem snímkové frekvence, změnou rozměrů, převodem na GIF a stažením animovaného GIFu. Uživatelé mohou zadat vlastní rozměr, vybrat velikost z rozbalovací nabídky a sdílet konečný výsledek na platformách sociálních médií. Vzhledem k tomu, že každá platforma sociálních médií přijímá různé velikosti, uživatelé si mohou vybrat poměr stran tak, aby dokonale seděl.

Závěr

Toto jsou některé z nejlepších populárních převodníků MP4 na GIF. Uživatelé mohou převzít videa nebo obrázky z Instagramu, Twitteru, Facebooku, YouTube, Tumblr, Pinterestu a Flipboardu a převést je na animované GIFy.

Pokud máte zájem, začněte vydělávat peníze prostřednictvím designových affiliate programů.

x