9 nejlepších skenerů sportovních karet k posouzení hodnoty vaší sbírky

Jste sběratelem sportovních karet? Pokud ano, pak zjistíte, že tyto skenery sportovních karet budou vaším nejlepším přítelem.

Skener hodnoty sportovních karet je pojem, který znají snad všichni sportovní nadšenci. Mnoho lidí má ve zvyku sbírat mince, známky a několik dalších věcí. Podobně lidé sbírají sportovní karty, které mají svou hodnotu.

Tyto skenery jsou užitečné pro stanovení hodnoty těchto sportovních karet. Ačkoli mnoho lidí ještě nebylo upozorněno na existenci aplikací pro skenování sportovních karet, začaly zaujímat své místo na internetu a pomalu získávají pozornost.

V tomto článku budeme diskutovat o tom, co jsou sportovní karty a skenery hodnoty sportovních karet. Podíváme se také na faktory, které ovlivňují hodnotu sportovní karty. Nakonec se podíváme na některé z nejlepších skenerů sportovních karet, abychom posoudili hodnotu vaší sbírky.

Co jsou sportovní karty?

„Sportovní karta“ je obecné slovo pro sběratelskou kartu s tématem souvisejícím se sportem. Jedním z prvních typů sběratelských předmětů byly sportovní karty. Často mají na jedné straně obrázek hráče a na druhé statistiky nebo jiné detaily.

Většina sportů byla zastoupena na sportovních kartách. Pro hlavní profesionální sporty jsou každou sezónu vydávány sady karet.

Většina sportovních karet zobrazuje profesionální sportovce, protože firmy často musí sportovcům platit za právo používat jejich fotografie. Zřídka se objevují amatéři, obvykle na kartách vytvořených nebo schválených organizací, za kterou soutěží. Písemná prohlášení potvrzují pravost autogramů na každé z těchto karet.

Co jsou to skenery hodnoty sportovních karet?

Ti, kteří mají ve zvyku sbírat věci, jako jsou mince, známky atd., musí vědět, že hodnota každého předmětu se od ostatních liší. Může to být způsobeno místem původu, materiálem, rokem nebo hodnotou. Stejně tak sportovní karty mají svou hodnotu podle mnoha aspektů.

Najít hodnotu sportovní karty bývá pro spoustu lidí náročné. To je místo, kde je mají zachránit skenery hodnoty sportovních karet. Skenery hodnoty sportovních karet jsou webové aplikace, které pomáhají určit hodnotu různých sportovních karet. Tyto aplikace určují hodnotu karet porovnáním různých aspektů, které probereme níže.

  Zde je návod, jak snímky obrazovky fungují na Androidu

Jaké faktory ovlivňují hodnotu sportovní karty?

Existuje několik faktorů, které ovlivňují a pomáhají při určování hodnoty sportovních karet. Tyto faktory jsou uvedeny níže.

Popularita

Jedním z kritických prvků ovlivňujících hodnotu sportovní karty je hráč na ní, včetně jeho postavy a umístění na hřišti. Většina novin se slavnými osobnostmi získává více čtenářů. Totéž platí pro sportovní karty, protože vrcholoví sportovci na nejvýznamnějších pozicích obvykle získávají větší pozornost a uznání a jejich karty také obvykle dosahují vyšších cen.

Rarita

Poptávka a nabídka ovlivňují hodnotu položky do značné míry. Vzhledem k tomu, že nedostatek přidává hodnotu, je nabídka této konkrétní sportovní karty menší, takže je méně běžná. Z tohoto důvodu mají sériově vyráběné základní karty obvykle malou hodnotu, na rozdíl od protějšku s nízkým číslem, který bude pravděpodobně mnohem cennější.

Poškození

Sportovní karty se od ostatních předmětů neliší v tom, že čím lepší jsou, tím jsou cennější. Rohy, hrany, centrování a povrch jsou čtyři hlavní aspekty, které kupující karty často zvažují při hodnocení kvality netříděných karet. Kontrolují tyto oblasti, zda nemají kazy, vady, vyblednutí barev a škrábance.

Rok tisku

Hodnota karty se může lišit v závislosti na roce, kdy byla vytištěna, z mnoha různých důvodů. Rok tisku karty může ovlivnit její hodnotu, protože starší karty může být časem obtížné najít, zvláště v dobrém stavu. Pokud poptávka přetrvává, pak ceny v důsledku toho rostou. Je spojena s rovnováhou mezi nabídkou a poptávkou.

Značka

Karty z určitých sad jsou hodnotnější a žádanější, protože někteří výrobci karet a značky jsou v tomto hobby známější než jiní. Mezi sporty, pro které nabízejí karty, mají mnoho značek a zboží s různou úrovní přitažlivosti pro spotřebitele.

Nyní, když máte představu o faktorech ovlivňujících ceny sportovních karet, skočte na seznam nejlepších skenerů sportovních karet.

Beckett

Beckett Collect je komplexní a sofistikovaná platforma pro skenování hodnoty sportovních karet pro sběratele sportovních karet. Můžete udržovat a hodnotit svou sbírku, najít další svatou kartu a vytvořit si pověst sběratele.

Můžete si také prohlížet statistiky prodeje a sportovní a nesportovní sběratelské karty, herní karty a další sběratelské předměty.

To vše lze zakoupit, prodat, chránit, ocenit a dozvědět se o používání zboží a služeb společnosti Beckett. Svůj stejný účet můžete použít pro přístup ke službám online i prostřednictvím aplikace Beckett.

Slouží jako jednotné kontaktní místo pro všechny sběratelské požadavky a má inventář více než 30 milionů sportovních, nesportovních, herních karet a sběratelských předmětů od prodejců po celé zemi. Je k dispozici na App Store a Google Play Store.

  Pochopení klíčové terminologie AWS pro začátečníky

Cardbase

Nejlepší aplikací pro nadšence sportovních i nesportovních karet je Cardbase. Cardbase řídí nejrozsáhlejší a nejpřesnější databázi na trhu a může vám pomoci s jednoduchou manipulací s vaším portfoliem. Obsahuje kompletní informace o více než 13,5 milionech karet.

Ocenění vaší sbírky, dynamické ceny a denní aktualizace s nejnovějšími prodeji na více než 30 tržištích a aukčních síních vám budou k dispozici ke sledování. Objevte karty z různých tržišť s Cardbase.

Na této stránce jsou k dispozici miliony sportovních sběratelských karet, včetně karet pro rychlý fotbal, basketbal, box, fotbal, volejbal, hokej, zápas, pólo a nesportovní. Tato aplikace je dostupná na zařízeních Android i iOS.

Centrální scéna

Špičkový stylový software pro shromažďování karet je na centrální scéně. Je vhodný jak pro opravdové profesionály, tak pro začátečníky. Bohaté funkce aplikace přitahují stále větší počet uživatelů po celém světě.

Center Stage vám může pomoci užít si vaši aktivitu. Primární pozadí aplikace je tmavé, takže karty vynikají a jsou snadno viditelné.

Můžete vytvářet sbírky karet baseballu, basketbalu a fotbalu. Nechybí ani vstupenky na závody Formule 1 a hokejové závody. Nesportovní kategorie jsou pozoruhodné pro Magic a Pokémon. Tato aplikace pro skenování hodnoty sportovních karet je k dispozici také v obchodě Google Play a App Store.

CollX

CollX pomáhá uživatelům při skenování a rozpoznávání produktových karet. Tento špičkový algoritmus dokáže okamžitě identifikovat a určit aktuální tržní cenu pro více než 20 milionů sportovních karet a sběratelských karetních her.

Nejen, že se shoduje s většinou RAW karet, ale také rozpozná paralelní a přetištěné kopie karet a také klasifikované karty s čárovými kódy. S jeho pomocí je možné kartu identifikovat během několika sekund a určit skutečnou hodnotu předmětu.

Všechny karty jsou okamžitě uloženy pro pohodlí uživatele a jsou přístupné ve dne i v noci. Aplikace naskenuje téměř 20 milionů zboží a sportovních karet. Aplikace také nabízí cenová data pro četné aukce a veletrhy. Je k dispozici na zařízeních Android i iOS.

Karton

Cardstock nabízí pro milovníky sběratelství svět nových alternativ, takže získávání sportovních karet je mnohem jednodušší a dostupnější. Sběratel se bude moci dozvědět o fantastických slevách s Cardstock.

Aplikace vyhledává zajímavé sportovní objekty. Musíte být konkrétní ohledně sportu a konkrétního dne, abyste dosáhli požadované karty nebo sportovního předmětu. Uvedená cena je nejnovější dostupná. Každý den se všechna data na Cardstocku obnovují. Uživatelé budou moci snadno sestavit sbírku podle svého výběru.

Uživatel má přístup k různým nástrojům a kategoriím pro práci s dostupnými objekty. Své sbírky můžete také sdílet na sociálních sítích. Tato aplikace je dostupná pouze v App Store.

  Jak používat GIF jako tapetu Apple Watch

Objektiv Delver

Delver Lens je užitečný skener karet, který vám pomůže spravovat vaši sbírku. Tento software rozpoznává nejnovější sadu karet, žetonů a insignií. Obsahuje převodník měn, který převádí ceny z TCGplayer a CardsMarket (MKM).

Karty lze prodávat a kupovat prostřednictvím Card Kingdom a také od TCGplayer. Ve své sbírce můžete také provádět sofistikované vyhledávání karet. Aplikace je dostupná na Google Play Store.

Registr sady PSA

Pro sběr sportovních a maloobchodních karet je cenným softwarem PSA Set Registry. Každý sběratel jej může použít jako kreativní nástroj. Umožňuje vám rozpoznat kartu, zjistit její skutečnou hodnotu a sdílet ji s ostatními. Software je zcela zdarma.

Ke správnému fungování potřebujete pouze spolehlivé připojení k internetu. Podporuje nové i staré kopie a zjednodušuje uživateli každodenní úkoly. Všechny informace můžete uspořádat instalací aplikace. Cena, datum a místo nákupu jsou uvedeny v registru sady PSA.

Ke každé kartě může být připojena zpráva nebo poznámka. Když se rozhodnete prodat kartu ze své sbírky, nastavte její stav na „Prodáno“. Tato aplikace je dostupná na zařízeních Android i iOS.

Investor sportovní karty

Pro sběratele karet je Sports Card Investor přínosným nástrojem. Své portfolio můžete spravovat pomocí mobilní aplikace, čímž si celý proces maximálně usnadníte. Během několika minut můžete také začít sbírat karty Magic, Pokémon a Yu-Gi-Oh.

Nebudete muset strávit veškerý svůj volný čas hledáním ztracené věci a kontrolou nákladů na jiných webech. Díky inovativnímu softwaru můžete sběratelské karty vyměňovat, ukládat, nakupovat a prodávat na jednom místě. Můžete se podívat na karty trendů, vyhledávat podle hráče, ceny, roku a sportu a procházet karty s trendy.

Údaje o pohybech trhu vám umožňují zkontrolovat nejnovější prodejní ceny karty a sledovat, jak se změnily za posledních 7 a 30 dní. Je k dispozici v obchodě Google Play i App Store.

Přehrávač TCGP

Na TCGplayeru můžete skenovat karty Magic, Pokémon a Yu-Gi-Oh a zkontrolovat cenu, prodávat a nakupovat. Můžete také budovat svou sbírku a dokonce generovat záznamy pro výměny. Můžete si vybrat ze střední, nízké, rovné nízké a tržní ceny. Navíc Trade-In High for Magic vám umožňuje zobrazit nejnovější hodnoty hráčů TCG.

Můžete vytvořit seznam s obrázky ze svého mobilního zařízení tak, že pořídíte obrázky a nahrajete svůj záznam pomocí aplikace. Tato aplikace pro skenování hodnoty sportovních karet je k dispozici na zařízeních Android i iOS.

Závěr

Zjištění hodnoty sportovní karty může být velmi důležité pro většinu lidí, kteří jsou velmi nadšení pro sport a hry. Výše uvedené skenery hodnoty sportovních karet mohou pomoci zjistit hodnotu jejich karet. Tyto aplikace jim také mohou pomoci při prodeji a nákupu těchto karet.

Můžete také prozkoumat nejlepší sportovní videohry.