etechblog

9 nejlepších video marketingových nástrojů pro zvýšení prodeje a povědomí o značce

Každá firma by měla učinit video marketing nedílnou součástí své strategie, aby zůstala na radaru zákazníků.

Laicky řečeno, video marketing je jednoduše proces využití videí k předvedení vašeho produktu nebo služby před vaším publikem. Může vaší firmě pomoci mnoha způsoby, například:

 • Zvýšit odbyt
 • Zvyšte provoz
 • Prodlužte dobu setrvání na webu
 • Zaujměte publikum
 • Generovat potenciální zákazníky
 • Zlepšete porozumění vašemu produktu/službě

Vzhledem k tomu, že to bylo řečeno, není to tak snadný úkol integrovat efektivní video marketing do vaší strategie. Pouhé vytvoření videa a jeho sdílení na sociálních sítích prostě nebude stačit. Jde toho mnohem víc a věřím, že níže uvedené nástroje vám v tomto ohledu rozhodně pomohou.

Pokud to zní zajímavě, pojďme rovnou do toho.

Animoto

Animoto umožňuje vytvářet poutavá videa, která vám mohou pomoci zvýšit návštěvnost, zvýšit prodej a zaujmout publikum. Má rozsáhlou knihovnu videí, obrázků, klipů, hudby a dalších položek, které můžete použít k vytváření videí pro jakékoli odvětví.

Svá videa můžete dále upravovat, vytvářet vodoznaky a dokonce je sdílet na různých platformách sociálních médií ve vhodných velikostech. S jediným předplatným můžete vytvořit tolik videí, kolik chcete, a to také v kvalitě 1080p HD. Můžete buď použít jejich bezplatný plán, nebo upgradovat za pouhých 5 $ měsíčně.

Vyond

Díky stovkám šablon, tisícům prostředků a mnoha možnostem přizpůsobení může Vyond převzít břemeno vytváření úžasných videí. Od začátku až do konce máte plnou kontrolu nad vizuálními prvky, fonty, zvukem a všemi soubory. Ve skutečnosti je tento nástroj vytvořen tak, aby vám pomohl přeměnit vaše nápady na zajímavá videa.

Zde je příklad videa vytvořeného pomocí Vyond:

Skutečnost, že videa budou animovaná, dělá celou věc mnohem lepší, protože je po ní vysoká poptávka. Nemusíte mít ani žádné „animační“ znalosti. Vše, co musíte udělat, je vybrat šablonu a hrát si s prvky a funkcemi, abyste vytvořili své vlastní profesionální video typu vysvětlujícího.

  8 nejlepších aplikací pro videochat na Androidu

Brightcove

Kompletní sada video marketingu, Brightcove, je jednoduchý, ale pro vaše podnikání velmi efektivní. Jedná se o komplexní video marketingové řešení, které vám umožní:

 • Editace videa
 • Živý přenos
 • Správa obsahu
 • Publikování videa
 • Překódování
 • Analyzujte výkon

Můžete si sestavit svůj vlastní přehrávač videa a vložit jej kamkoli chcete. V rámci jejich systému totiž můžete svá videa sdílet na více platformách najednou, aniž byste se do nich museli ručně přihlašovat. Pokud máte Brightcove, je mnohem méně věcí, které musíte dělat mimo něj, protože už mají vestavěné spoustu funkcí souvisejících s videem.

Můžete začít s jejich bezplatnou zkušební verzí.

SproutVideo

Skvělé pro generování potenciálních zákazníků a zvyšování návštěvnosti prostřednictvím video marketingu, SproutVideo byla založena v roce 2010, ale rychle se stala spolehlivou možností.

Má spoustu nástrojů, které můžete použít k přeplnění vaší video marketingové hry, včetně pokročilého přehrávače videa, který má možnosti sdílení na sociálních sítích a vkládání kódu. Má také vestavěné výzvy k akci a koncové karty, které zaujmou diváky.

Musím říct @sproutvideo má NEJLEPŠÍ dokumenty zákaznického servisu/podpory ze všech platforem, které jsem kdy používal. Vždy je potěšením používat jejich produkt a mluvit s jejich týmem!

— Kate Goldsmith (@KGoldsmithMKTG) 15. srpna 2019

Kromě toho můžete do svého videa přidat formulář pro zachycení potenciálního zákazníka, který se integruje s předními platformami, jako jsou MailChimp a Hubspot.

Má to další vlastnosti, např video SEO, sledování výkonu a mnoho dalšího. Můžete začít zdarma a vzít to odtud.

Bomba

Pokud nejste profesionální e-mailový obchodník, může být obtížné udržet čtenáře přilepené k vašim e-mailům. Nicméně, s použitím Bomba, můžete alespoň věci mnohem lépe vylepšit přidáním videí. Je to jako sloučení video marketingu a e-mailového marketingu pro efektivní výsledek.

  Komplexní průvodce [+ 4 Software]

Pomáhá vašim e-mailům vyniknout z davu, protože většina z nich bude pouze prostý text. Jediné, co musíte udělat, je nainstalovat rozšíření a/nebo mobilní aplikaci BombBomb pro Chrome, nahrát video přes něj a poté jej vložit do e-mailů. Můžete si dokonce vybrat libovolné video ze své knihovny, pokud nechcete nahrávat nové.

Shakr

Můžete vytvářet skvělé videokampaně pro svou značku Shakr. Abyste dosáhli dobrých výsledků z platforem sociálních médií, musíte neustále zveřejňovat nový obsah a hlavně videa. S ohledem na to je Shakr postaven tak, že vám umožní vytvářet dávky videí mnohem rychleji a efektivněji.

Videa můžete vykreslovat super-rychle až do bodu, kdy lze za zlomek času vykreslit více než 500 videí. A poté můžete své kampaně aktivovat ještě týž den, aby věci plynuly.

Vidyard

Video marketingové řešení typu vše v jednom, Vidyard má doslova vše, co potřebujete. S největší pravděpodobností byste se nemuseli pouštět do jiných nástrojů, pokud byste se chopili tohoto.

A proč to říkám?

Je to proto, že vám tento nástroj umožňuje:

 • Hostovat videa
 • Integrujte videa do e-mailů a obsahu
 • Přidejte výzvy k akci, závěrečné karty a formuláře do přehrávače videa
 • Optimalizujte videa pro SEO
 • Vytvořte centrum pro vaše nejlepší videa
 • Začleňte do přehrávače videa personalizované funkce
 • Analyzujte výkon na internetu

Jako @HubSpot Uživatel Marketing Pro & Sales Pro, mám přístup k Vidyardu. Zatím je vše dobré.

— 🤠 Randy Milanovic (@kayak360) 25. března 2020

Vidyardu důvěřují a chválí ho některá z největších jmen jako LinkedIn, Microsoft a S&P Global. Nezapomeňte požádat o bezplatné demo, abyste je mohli vyzkoušet.

Wistia

Pokud bojujete s budováním spojení se svými diváky, Wistia určitě vám to může opravit. Za prvé, umožňuje vám hostovat videa na jejich platformě, která má jednu z nejkvalitnějších přehrávání. Můžete přidat logo, změnit barvy a dokonce sestavit formuláře, odkazy a výzvy k akci.

  Vytvářejte GIFy z videí a přidávejte text pomocí nového Imgur GIF Creator

Svým divákům můžete poskytnout zážitek bez reklam a dokonce vytvořit minikanál, který představí vaše vybraná videa. Kromě toho můžete automaticky přehrávat jedno video za druhým, abyste prodloužili dobu setrvání.

Když mluvíme o budování spojení s vaším publikem, umožňují vám používat data diváka k oslovení nových lidí a také přesměrování na ty stávající na různých platformách. Můžete zachytit jejich e-mailové adresy a nechat je upozornit, kdykoli se objeví nové video.

Bojíte se SEO?

Ne.

Wistia optimalizuje videa pro vyhledávač přidáním značky schématu (JSON+LD) a veškerou tvrdou práci provádí na pozadí.

A konečně, můžete integrovat CRM a převzít plnou kontrolu nad věcmi.

Vimeo

Vimeo nedávno skutečně zlepšili svou hru a stali se mnohem lepšími, než byli předtím. Ve skutečnosti se nyní stal pro mnoho lidí volbou hostování videa. A proč by to nebylo se všemi těmi neuvěřitelnými vlastnostmi?

S Vimeo můžete:

 • Hostovat videa
 • Spolupracujte se členy týmu
 • Proveďte požadované marketingové strategie
 • Měřte výkon na hluboké úrovni

Získáte 7 TB úložiště pro nahrávání videí a jejich uspořádání, jak chcete. Přehrávač videa vám umožňuje přidávat výzvy k akci, vkládat je kamkoli, zaznamenávat e-mailové adresy a integrovat je s vaším oblíbeným softwarem pro e-mailový marketing. Existuje mnohem více funkcí, které byste rádi prozkoumali, takže můžete začít již za 20 $ měsíčně.

Závěr

Vyberte si jakékoli výše uvedené nástroje videomarketingu a vytvořte úžasná videa, generujte potenciální zákazníky, posilujte zapojení a raketově zvyšte svou návratnost investic.

x