9 služeb SMS pro krátké kódy pro zapnutí vašich zpráv

Podniky mohou zůstat v kontaktu se svými zákazníky prostřednictvím SMS systémů. Lidé často čtou texty, aby potvrdili objednávky, připomněli jim rezervace, poskytovali speciální akce a poskytovali aktualizace.

Služby textového marketingu vám umožňují zasílat zprávy zákazníkům přímo nebo je automatizovat tak, aby dostávali texty na základě vašeho rezervačního kalendáře, marketingového seznamu nebo jiných integrovaných služeb. Navíc mohou vaši zákazníci odpovídat přímo vám, což usnadňuje odpovídat na texty vašich zákazníků.

Pokud tedy uvažujete o přechodu nad rámec standardních služeb textových zpráv ve vašem telefonu, poskytneme vám přehled nejúčinnějších služeb SMS s krátkým kódem.

Co je SMS krátký kód?

„Krátký kód SMS“ zahrnuje odesílání a přijímání zpráv prostřednictvím 5 nebo 6místného čísla. Mnoho firem používá krátké kódy k upozornění zákazníků na propagační nabídky, upozornění a další důležité informace. Krátké kódy také umožňují společnostem a jednotlivcům komunikovat v obousměrném režimu prostřednictvím zákaznických služeb.

Proč je psaní krátkých textových zpráv důležité pro firmy?

 • Efektivita nákladů: Metoda krátkých textových zpráv je pohodlná a nákladově efektivní, aby oslovila všechny vaše zákazníky současně.
 • Včas: Textové zprávy s krátkým kódem umožňují podnikům posílat zprávy svým zákazníkům okamžitě, takže na ně mohou rychleji reagovat a zákazníci mohou znát stav svých objednávek, když jsou zpracovány, odeslány atd.
 • Zvýšení zapojení: Použití textových zpráv s krátkým kódem umožňuje podnikům posílat svým zákazníkům pravidelné zprávy, jako je stav objednávky, nové produkty, slevové nabídky atd., aby je udrželi v kontaktu se svou značkou.
 • Sledovatelnost: Firmy mohou sledovat reakce zákazníků pomocí krátkých textových zpráv s kódem, aby zpřesnili jejich zprávy a zacílili na ty správné lidi. Umožňuje také zkontrolovat míru otevření, míru prokliku atd., abyste viděli, kdo se značkou více spolupracuje.
 • Personalizovaný zážitek: Můžete vytvořit personalizované zážitky pro své zákazníky tím, že jim pošlete zprávy přizpůsobené jejich preferencím. Pro podniky je snadné a rychlé komunikovat se zákazníky pomocí krátkých kódů.

Podívejme se nyní na nejlepší služby SMS s krátkým kódem.

Jednoduché Textování

Služba SimpleTexting usnadňuje firmám odesílání textových zpráv s krátkým kódem.

Firmy mohou používat vyhrazené krátké kódy k vytváření značkových a zapamatovatelných klíčových slov pro automatizaci, hromadné zasílání zpráv a jednorázové přihlášení. Pomocí krátkého kódu SimpleTexting můžete posílat obrázky, GIFy a videa a sledovat úspěšnost svých kampaní.

Kromě toho podniky používají službu SimpleTexting pro zasílání zpráv s krátkým kódem ke komunikaci se zákazníky a prodávají své značky konkrétnímu publiku. Tato platforma také nabízí bezplatné vlastní integrace pro prémiové zákazníky.

Ceny SimpleTexting – Plán SimpleTexting začíná na 29 $ měsíčně.

Klíčové vlastnosti

 • Analytics – SimpleTexting vám umožňuje sledovat míru prokliku a celkový počet kliknutí na vaše odkazy.
 • Formuláře a obrázky pro webové registrace – Umožňuje vkládat obrázky na váš web a vytvářet přihlašovací formuláře pro textové seznamy.
 • Integrovaná řešení – Pokud máte plán, který obsahuje více než 7 500 zpráv, SimpleTexting může vytvořit vlastní integraci.

Celkově vzato, tyto funkce a schopnost vašeho specializovaného správce účtu vytvářet vlastní zprávy dělají SimpleTexting tím nejlepším.

  7 nejlepších editorů souborů STL pro opravu nebo úpravu souboru 3D modelu

SlickText

SlickText je služba pro zasílání textových zpráv s krátkým kódem, která podnikům usnadňuje zůstat v kontaktu se svými zákazníky. Jedná se o nízkonákladovou marketingovou službu prostřednictvím textových zpráv s automatizovanými nástroji, přizpůsobitelnými klíčovými slovy a snadno použitelným rozhraním.

Vyhrazené telefonní číslo nebo klíčové slovo umožňuje podnikům snadno komunikovat se svými klienty ohledně nejnovějších produktů, speciálních akcí a dalších relevantních informací.

Ceny SlickText – Placený plán začíná na 29 $ měsíčně (včetně 500 textů za měsíc).

Klíčové vlastnosti

 • Automatizované zasílání zpráv – SlickText nabízí nástroje pro automatické zasílání zpráv, takže podniky mohou zákazníkům posílat personalizované zprávy. Zákazníci mohou být informováni na základě svého chování, když nakupují nebo se přihlásí k odběru newsletteru.
 • Registrační formuláře – SlickText umožňuje zákazníkům přihlásit se do kampaní s textovými zprávami pomocí formulářů pro přihlášení. Tímto způsobem mohou podniky rychle budovat svou zákaznickou základnu a informovat zákazníky o nejnovějším vývoji.
 • Přizpůsobení – SlickText nabízí přizpůsobitelné funkce, které firmám umožňují přizpůsobit vzhled a chování textových zpráv. To pomáhá podnikům vytvořit jedinečnou identitu značky a zajistit, aby jejich sdělení vynikla.

Pomocí SMS kampaní SlickText s krátkým kódem můžete měřit zapojení zákazníků a přijímat informovanější rozhodnutí ohledně zasílání zpráv.

Twilio

Služba SMS Short Code společnosti Twilio umožňuje podnikům mluvit se zákazníky a posílat propagační zprávy. Tyto krátké kódy jsou snadno zapamatovatelné a umožňují podnikům posílat textové zprávy o délce až 1 000 znaků, včetně dynamických dat, jako jsou jména a adresy.

Kromě toho má Twilio SMS API, které vám umožní integraci s jakýmkoli webem, aplikací nebo pracovním postupem. Umožňuje také filtrovat podle období, kanálu, dopravce, země a stavu doručení.

Ceny Twilio – Můžete začít s bezplatnou zkušební verzí. Chcete-li upgradovat, plány sahají od plateb za použití až po podniky. Služby Twilio jsou 0,0075 USD za SMS nebo MMS zprávu nebo 0,0025 USD za minutu za hlasové hovory.

Klíčové vlastnosti

 • Hlas – Twilio API vám umožňuje vytvářet vysoce kvalitní aplikace pro hlasovou komunikaci, jako jsou IVR a směrování hovorů.
 • Video – Twilio API umožňuje vývojářům vytvářet aplikace pro videokonference, streamování a chatování.
 • Autentizace – Platforma Twilio nabízí dvoufaktorovou autentizaci pro lepší zabezpečení.

Twilio Studio umožňuje obchodníkům a vývojářům vytvářet personalizované zákaznické zkušenosti. Umožňuje vám automatizovat kampaně, pracovní postupy call centra, automatické odpovědi, SMS průzkumy, odkapávací kampaně a připomenutí schůzek.

Můžete také vytvořit omnichannel integrací dalších kanálů (jako je e-mail, hlas a WhatsApp).

MessageMedia

MessageMedia umožňuje firmám odesílat a přijímat textové zprávy pomocí krátkých čísel. Posílat textové zprávy SMS přes web, e-mail nebo rozhraní API je snadné. MessageMedia nabízí služby s krátkým kódem pro vše od marketingových kampaní přes dotazy zákaznických služeb až po připomenutí schůzek.

Ve službě MessageMedia jsou připomenutí, upozornění, oznámení, propagační akce, fakturace a platby, plus personální nástroje. Můžete jej použít k odesílání, prohlížení odpovědí a přeposílání zpráv. Umožňuje sloučit datová pole do zpráv SMS pro přizpůsobenou kampaň.

Ceny MessageMedia – Předběžný plán začíná na 49 USD měsíčně, včetně zákaznické podpory, MMS a vyhrazeného čísla.

Klíčové vlastnosti

 • Sledování krátkých SMS odkazů – Automaticky zkraťte adresy URL vaší textové zprávy na pouhých 22 znaků a ušetřete na kreditech za SMS. Sledujte, kteří příjemci klikli na odkaz.
 • MMS a SMS – MessageMedia podporuje zprávy SMS a MMS, takže podniky mohou komunikovat se zákazníky v nejlepším formátu.
 • Možnosti přizpůsobení – MessageMedia umožňuje podnikům přizpůsobit si zprávy tak, aby vyhovovaly potřebám každého zákazníka.
  8 zranitelných webových aplikací pro legální praktikování hackingu

SMS API MessageMedia vám umožňuje odesílat zprávy z CRM a obchodních aplikací. Značky zpráv umožňují aplikacím zjistit, které zprávy patří ke kterým odpovědím. Lidé mohou také odesílat zprávy prostřednictvím příchozích čísel do aplikace pro odpověď.

Clickatell

Služba SMS s krátkým kódem Clickatell umožňuje podnikům odesílat a přijímat textové zprávy pomocí jedinečného 5-6místného kódu.

Umožňuje společnostem snadno komunikovat se svými zákazníky a potenciálními zákazníky, protože jim umožňuje posílat jim personalizované zprávy. Krátké kódy Clickatellu umožňují firmám oslovit mnoho lidí současně, například pomocí propagačních nabídek a služeb zákazníkům.

Clickatell Pricing – Clickatell shortcodes přicházejí v balíčcích, které se pohybují od 500 do 25 000 $, v závislosti na tom, kolik zpráv chcete odeslat. Každý balíček má zřizovací poplatek a měsíční poplatek. Nabízí také bezplatnou zkušební verzi pro vylepšení zážitku.

Klíčové vlastnosti

 • Snadné použití – Služba Clickatell nabízí snadno použitelné rozhraní pro správu SMS kampaní.
 • Hloubková analýza – Prostřednictvím Clickatellu je k dispozici komplexní sada analýz, takže můžete měřit efektivitu svých kampaní.
 • Zachování bezpečnosti – Odesílání zpráv na platformě Clickatell je bezpečné a chrání vaše data před neoprávněným přístupem.

Tato služba také usnadňuje podnikům měřit úspěšnost kampaní a sledovat odezvy.

CallHub

CallHub poskytuje cloudové služby SMS s krátkým kódem. Zprávy SMS a MMS můžete odesílat a přijímat pomocí krátkých kódů. Textové zprávy s krátkým kódem umožňují organizacím rychle a efektivně oslovit velké publikum, aby mohly oslovit zákazníky a příznivce.

Služba SMS s krátkým kódem CallHub má rozpoznávání klíčových slov, což firmám umožňuje vytvářet automatické odpovědi na základě použití klíčových slov. Kromě toho mohou organizace používat analytické a reportovací nástroje k měření výkonu svých textových kampaní.

Služby SMS s krátkým kódem CallHub jsou v souladu s průmyslovými předpisy, jako je zákon o ochraně spotřebitele po telefonu (TCPA) a Asociace průmyslu mobilních telekomunikací (CTIA), takže organizace mohou posílat textové zprávy legálně.

Cena CallHub – můžete si to vyzkoušet zdarma. Pro další funkce nabízí CallHub platbu za text a měsíční krátké kódy od 0,005 $.

Klíčové vlastnosti

 • Automatizace vytáčení – Automatizovaný vytáčení CallHub dokáže uskutečnit tisíce hovorů současně, takže můžete oslovit mnoho lidí.
 • Udržování kontaktů – Systém správy kontaktů CallHub zjednodušuje proces organizování, správy a sledování kontaktů.
 • Nahrávání hovorů – Funkce nahrávání hovorů CallHub umožňuje uživatelům nahrávat a ukládat hovory pro budoucí použití.

Tato služba zasílání krátkých textových zpráv tedy umožňuje organizacím oslovit více lidí.

Clearstream

Clearstream umožňuje firmám komunikovat se svými zákazníky prostřednictvím SMS a poskytuje společnostem jejich 5 nebo 6místná telefonní čísla k odesílání a přijímání textových zpráv.

Firmy mohou používat krátké kódy Clearstream k zasílání marketingových zpráv, upozornění a upomínek svým zákazníkům. Jsou ideální pro propagační akce, soutěže a další marketingové kampaně, protože jsou jednoduché.

Clearstream Pricing – Clearstream přichází se 14denní bezplatnou zkušební verzí, po které si můžete vybrat jejich plány Basic, Pro a Enterprise. Základní plány začínají na 49 $ měsíčně. Pro plány začínají na 49 dolarech měsíčně. Podnikové plány začínají na 99 USD měsíčně.

Klíčové vlastnosti

 • Specializované krátké kódy – Platforma Clearstream umožňuje zákazníkům posílat zprávy velkým skupinám prostřednictvím vyhrazených krátkých kódů.
 • SMS automatizace – Clearstream nabízí automatické SMS služby, které zákazníkům umožňují posílat SMS v předem nastavených intervalech.
 • Skupinové zasílání zpráv – Platforma Clearstream umožňuje zákazníkům vytvářet skupiny a odesílat hromadné zprávy.
  Jak mohu spravovat svůj účet Sling

Tyto kódy jsou také vyhrazené, takže podniky mají větší kontrolu nad svými zprávami a vědí, že se budou lišit od svých konkurentů. Podrobné analytické a reportovací nástroje Clearstream vám umožní vidět, jak si vaše kampaně vedou.

Interaktivní dosah

Reach Interactive poskytuje firmám krátké kódy SMS, které umožňují jejich zákazníkům okamžitě jim posílat SMS a volat. Tyto kódy mají mnoho použití, včetně zákaznických služeb, marketingových kampaní, průzkumů a dokonce i generování potenciálních zákazníků.

Reach Interactive poskytuje služby SMS shortcode, včetně nastavení, konfigurace, správy klíčových slov a analýzy. Tým pomáhá firmám všech velikostí maximalizovat potenciál krátkých SMS kódů.

Cena Reach Interactive – Cena krátkých kódů Reach Interactive závisí na zemi a typu kódu.

Klíčové vlastnosti

 • Navrhování uživatelského prostředí – Reach Interactive činí každý projekt uživatelsky příjemným a intuitivním. To znamená, že uživatelé budou mít z používání jejich produktů příjemný zážitek.
 • Responzivní design – tým Reach Interactive zajišťuje, že jejich návrhy reagují a fungují na mnoha zařízeních, takže k nim může kdokoli přistupovat odkudkoli.
 • Analýza dat – Reach Interactive sleduje interakce uživatelů a optimalizuje produkty pomocí analýzy dat. To jim pomůže určit, kde se mohou zlepšit.

Služby nabízené těmito poskytovateli rychlého kódu jsou pro majitele firem spolehlivé, bezpečné a cenově výhodné.

Text kdekoli

Text Anywhere nabízí služby SMS podnikům a organizacím. Pro marketingové kampaně pomocí textových zpráv a zpětnou vazbu od zákazníků můžete používat 5místná čísla.

Společnost může vytvořit krátký kód SMS, který mohou zákazníci použít ke kontaktování prostřednictvím textové zprávy pomocí služby SMS shortcode společnosti Text Anywhere. Služba SMS shortcode společnosti Text Anywhere poskytuje hlášení v reálném čase, zpracování nedoručených zpráv a automatické odpovědi na příchozí zprávy.

Cena SMS kdekoli – cenový rozsah Text Anywhere začíná na 25 GBP měsíčně za 500 textových zpráv.

Klíčové vlastnosti

 • Služba cloudového úložiště – Pomocí zabezpečeného cloudového úložiště Text Anywhere můžete ukládat a přistupovat ke svým zprávám a kontaktům odkudkoli.
 • Automatizační nástroje – Automatizační nástroje v Text Anywhere zjednodušují procesy zasílání zpráv, jako jsou automatické odpovědi a plány.
 • Možnosti přizpůsobení – zprávy si můžete přizpůsobit pomocí formátování textu, emotikonů a odkazů v aplikaci Text Anywhere.

Služba dále plně dodržuje všechna relevantní nařízení a pokyny, včetně obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) a zákona o ochraně spotřebitele po telefonu.

Služba SMS shortcode od Text Anywhere umožňuje firmám komunikovat se svými zákazníky a rozvíjet svou značku prostřednictvím textových zpráv.

Rozdíly mezi náhodnými krátkými kódy a zbytečnými krátkými kódy

ParametrRandom Short CodesVanity Short CodesDefinitionObvykle dražší než běžné shortcodes. Zkrácený kód je šestimístné číslo nebo písmeno, které lidem usnadňuje zapamatování telefonního čísla firmy nebo organizace.CenaA Cenově výhodné bezpečnostní řešení.Nelze jej přizpůsobit pro konkrétní organizaci.DostupnostJsou obvykle k dispozici na webech, které je prodávají. Dostupné podle zásady „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“ a podléhají omezením. Délka Může mít 4 až 8 alfanumerických znaků. Většina krátkých kódů má sedm číslic. Přizpůsobení Lze jej přizpůsobit pro organizaci. Používá se pro speciální nabídky, kampaně, slevy a zlepšení rozpoznávání značky. Použití Používá se v marketingových kampaních SMS. Používá se pro speciální nabídky, kampaně, slevy a zlepšení rozpoznávání značky.

Závěrečná slova

Krátké textové zprávy jsou pro podniky velmi efektivním způsobem komunikace se zákazníky. Nejjednodušší způsob, jak komunikovat s velkými nebo malými skupinami, je rychlé a snadné odesílání zpráv.

Mezi výhody krátkých textových zpráv patří větší zapojení zákazníků, spokojenost a vyšší prodeje. Zajistěte tak, aby vaše služba zasílání zpráv byla pro vaši firmu vhodná, abyste zvýšili loajalitu a spokojenost zákazníků.

Dále se podívejte na nejlepší SMS API pro odesílání zpráv vašim uživatelům.

x