DiscordTwitchYoutube

9 Stream Deck pro Twitch, YouTube, Discord a další… pro zvýšení produktivity

Stream Deck vám umožní být produktivnější na YouTube, Twitch, Discord nebo mnoha dalších platformách.

Pokud jste herní nadšenci, možná jste slyšeli o streamovacích balících, protože vám mohou pomoci být efektivnější a výkonnější ve vaší hře. Dokáže ale mnohem víc než jen pomoci při streamování her.

Co je to Stream Deck?

Stream deck je hardware nebo zařízení, které se skládá ze sady fyzických klíčů. Tyto klávesy můžete přizpůsobit tak, aby vykonávaly určité funkce. Pro hráče to pomáhá spravovat další věci, které se dějí při hraní hry.

Připojuje se k počítači pomocí kabelu USB. Umožňuje vám načíst vyhrazený software a naprogramovat všechna tlačítka, která nese.

Použití Stream Deck

 • Streamové balíčky jsou určeny hlavně pro streamery při hraní her online na různých streamovacích platformách, jako je Twitch, Discord atd.
 • Ty také efektivně fungují pro youtubery nebo podobné tvůrce obsahu, kteří rádi streamují videa za jakýmkoli účelem. Mohou to být skvělé nástroje pro tvorbu videa pro tvůrce obsahu.
 • Kromě hraní a produkce vám stream decky umožňují ovládat i vaše pracovní úkoly. Můžete například automatizovat aplikace MS, spouštět klávesové zkratky v jakékoli aplikaci atd.
 • Někteří uživatelé také používají stream decky při odpovídání na e-maily. V případech, kdy potřebujete zadat běžné druhy odpovědí, můžete to udělat okamžitě.
  Co je Twitch Studio a měli byste jej používat ke streamování?

Dále si probereme výhody stream decků.

Jaké jsou výhody streamovacích balíčků?

 • Stream deck vám docela usnadňuje správu vašich streamů. K přepínání mezi scénami stačí použít tlačítka, což vám ušetří čas a eliminuje rušení.
 • Stream decky vám umožňují přidat ovládací prvky pro velké množství věcí. Díky tomu se úprava videí stala docela pohodlnou.
 • Ty vám umožní nabídnout rychlé zapojení vašeho publika. Ty také umožňují posílat připravené zprávy v každém okamžiku pouhým stisknutím tlačítka.

Jak používat Stream Deck?

 • Chcete-li použít stream deck, musíte jej nejprve připojit k počítači pomocí portu USB.
 • Po připojení si stáhněte a nainstalujte vyhrazený software.
 • Nyní musíte vytvořit akce. Vytváření akcí se liší v závislosti na platformě streamování a softwaru, který používáte.
 • Prostřednictvím speciálního softwaru pro streamování musíte zařízení propojit se svým streamovacím softwarem.
 • Stáhněte si plugin pro streamovací software z obchodu.
 • Nyní v softwaru najdete kategorie na pravé straně. Můžete je umístit na tlačítka.
 • Přetáhněte požadované akce z nabídky ve středu obrazovky na jedno z tlačítek.

Nyní pro vás prozkoumáme nejlepší streamovací balíčky.

10GAA9901 Elgato Stream Deck

Pro dokonalý zážitek ze studia si můžete vybrat tento Elgato Stream Deck. Pomocí tohoto balíčku můžete plynule spouštět média, přepínat scény, tweetovat své výkony atd. Dodává se s nastavitelným stojanem. Je ideální pro Windows 10 a macOS 10.13 nebo novější verze.

Umožňuje vám efektivně přizpůsobit přibližně 15 LCD kláves a zvýšit váš výkon. Vyžaduje to přetahování kláves a máte hotovo s přizpůsobením. Tento stream deck vám umožní snadno integrovat všechny vaše oblíbené platformy a nástroje.

  Opravte Discord a neznámou chybu sítě v systému Android

10GAT9901 Elgato Stream Deck XL

Spusťte neomezené akce s Elgato stream Deck XL, který vám umožní pochlubit se 32 přizpůsobitelnými LCD klávesami. Umožňuje vám rychle spouštět média, aktivovat scény, vyladit osvětlení, zveřejňovat tweety a další. Svou živou kontrolu produkce můžete proměnit ve velmi produktivní relaci.

S tímto stream deckem můžete integrovat platformy a nástroje jako Xsplit, OBS studio, Twitch, Streamlabs, OvrStream, YouTube, VoiceMod, Mixer, vMix atd. Byli byste ohromeni, kdybychom viděli transformaci a vylepšení vašeho zapojení publika.

Valve Stream Deck 256GB

Tento stream deck od Valve přichází s výkonem APU 4-15W, 16 GB RAM a 256 GB SSD NVMe úložiště. Lze jej snadno připojit k TV nebo monitoru nebo použít jako PC.

Je vybaven 7palcovým dotykovým displejem. Kromě toho nabízí také dva trackpady pod ovládacími pákami. Pomocí těchto trackpadů mohou hráči ovládat své hry. Jeho micro SD slot vám umožní dále rozšířit jeho úložné možnosti.

Loupedeck živě

Loupedeck Live je jedním z nejlepších řešení pro streamery a tvůrce obsahu. Je vybaven spoustou hotových profilů a nativních pluginů. Tyto nativní integrace zahrnují Ecamm, vMix, Spotify, Illustrator, Audition, Premiere Pro a další.

Tlačítkům můžete snadno přiřadit akce dle vlastního výběru. Umožňuje vám ovládat operační systém při úpravách nebo živém vysílání. Můžete vytvářet složitá makra, nahrávat a odkládat své personalizované ikony a kombinovat příkazy.

Valve’s Stream Deck 64 GB

Tento stream deck od Valve je dodáván s 64GB interním úložištěm eMMC. K dispozici je také slot pro micro SD pro rozšíření úložiště. Lze jej připojit k TV a monitoru. Můžete jej použít i jako PC.

  Odebrat navrhovaný kanál z YouTube

7palcový dotykový displej poskytuje dokonalý herní zážitek. Dodává se se dvěma trackpady, které můžete použít k ovládání her.

Ruční konzole Valve Stream Deck 512GB

Toto je další úžasný stream deck od Valve, díky kterému je ruční hraní bezproblémové. Je vybaven Zen 2 + RDNA 2, který poskytuje zvýšený výkon. Je schopen efektivně provozovat AAA hry.

Umožňuje vám pohodlně ovládat hru. Tento stream deck je určen pro delší herní sezení. Toto zařízení se pohodlně vejde do rukou jakékoli velikosti.

Deckový pedál Elgato Stream

Chcete-li ovládat všechny své nástroje a aplikace bez použití rukou, musíte vyzkoušet pedál Stream Deck od Elgato. Dodává se se třemi pedály, které vám pomohou spustit velké množství akcí. Jeho ovládání jedním dotykem vám umožňuje ovládat hardware, software atd.

Tento stream deck umožňuje vašim rukám plně se soustředit na hru a dávat nohy s další pomocí. Díky tomu můžete snadno zjednodušit svůj pracovní postup zefektivněním hudební produkce, úpravy videa atd.

Steam Deck

Steam Deck spolupracuje s AMD a poskytuje vám přizpůsobitelné APU ideální pro hraní z ruky. Může pohodlně provozovat nejnovější AAA hry vybavené Zen 2 + RDNA 2.

Steam Deck je vybaven 7palcovým dotykovým displejem a trackpady pro vylepšení vašeho herního zážitku FPS. Je dodáván s 256GB NVMe SSD úložištěm 40 Wh baterie. Můžete jej okamžitě připojit k televizoru.

Závěrečná slova

Buďte produktivnější při online streamování nebo při zapojování publika pomocí těchto streamovacích balíčků. Díky nim bude váš stream bezproblémový pouze s podporou handsfree.

Možná budete chtít prozkoumat nejlepší streamovací zařízení a vybavení pro profesionální hraní.

x