9 The Isle Game Hosting Servery pro hostování vašeho vlastního Jurského světa

Herní servery Isle nabízejí vynikající způsob, jak hrát hry s větším vzrušením pomocí spolehlivých funkcí a schopností bez přerušení.

Hry o přežití se stávají šílenstvím mezi lidmi po celém světě. V současné době jsou představeny různé survival hry, z nichž každá má samostatnou fanouškovskou základnu, vynikající grafiku, ohromující koncepty a skvělé funkce.

Takže pokud rádi hrajete hry Survival, The Isle může být vaším novým favoritem.

Chcete-li hrát tak výkonnou hru s realistickým výhledem na stromy, hory atd., potřebujete spolehlivý a vysoce výkonný herní server.

Proto je moudré pronajmout si server od renomovaného poskytovatele, aby vaše hra byla ještě výkonnější, poskytla potřebnou kontrolu a užila si více zábavy bez rušení.

Pojďme diskutovat o hře The Isle, proč si pronajmout herní server a o špičkových poskytovatelích serverů The Isle.

co je ostrov?

The Isle je online videohra pro přežití v otevřeném světě. Byl vyvinut a publikován společností Afterthought LLC dne 2. prosince 2015.

V této hře můžete zažít divokou hrůzu, když se pokusíte přežít na ostrově plném dinosaurů. Abyste přežili, musíte lovit, sbírat, růst a přežít. To vám připomene filmy z Jurrasic Park, které jste možná viděli a užili si je.

Hratelnost

The Isle je nemilosrdný ostrov navržený jako drsná survival hororová hra. Jako hráč prozkoumáváte rozlehlé krajiny otevřených plání, hustých lesů, zrádných hor a temných bažin. Ve hře jsou ukryty náhlé ruiny toho, co přijde dřív. Jedna věc, kterou musíte mít na paměti a brát jako cíl, je přežití ve hře.

Když se připojíte k The Isle, můžete hrát za jakékoli jedinečné stvoření, od býložravců, jako je Dryosourus, po obry, jako je Allosaurus nebo T. Rex. Jako dinosaurus musíte být chytrý, mazaný a divoký. Můžete použít své přirozené smysly a schopnosti, abyste zabránili útoku a vyrostli ze silnějších a schopnějších tvorů.

Zapojte se do prehistorického ekosystému, když se stanete kořistí nebo predátorem; všichni jsou nebezpeční a hladoví zároveň. Jediná chyba může být důvodem vašeho zániku.

Proč potřebujete herní server?

Vlastní hostování vaší hry pomocí běžné sítě a serverových zdrojů nebude pro výkonné hry, jako je The Isle, dostatečné. V důsledku toho budete čelit častým odstávkám, prostojům a dalším problémům a nakonec se budete rozčilovat.

Pokud si ale pronajmete robustní herní server, získáte nejnovější hardware a software, dostatek serverových zdrojů, spolehlivé zabezpečení a mnoho dalších funkcí pro zjemnění herního zážitku.

Některé z funkcí zahrnují:

 • Vysoká dostupnost sítě: Server využívá nejnovější technologie CPU a ultrarychlé SSD disky, aby vykazoval špičkový výkon.
 • Ochrana DDoS: Servery jsou umístěny na různých globálních místech, aby bylo zajištěno, že dostanete nejnižší ping.
 • Zabezpečení: Ochrana DDoS pro ochranu vašich dat a serveru a jejich dostupnost 24/7.
 • Přepínání mezi hrami: Kromě The Isle můžete přepínat na jiné dostupné hry a zabíjet nudu.
 • Zálohy: Záložní složka bude shromažďovat vaše uložené hry a soubory a ukládat je do samostatné složky. Takže během jakékoli katastrofy můžete obnovit data z této složky.

minimální systémové požadavky

Abyste mohli hrát The Isle, musíte mít:

 • 64bitový procesor
 • OS Windows 7 nebo novější
 • Procesor AMD nebo čtyřjádrový Intel 3,0 GHz nebo rychlejší
 • 8 GB RAM
 • AMD Radeon R9 řady 280X nebo NVIDIA GeForce nebo vyšší
 • DirectX verze 11
 • 25 GB úložiště
  Jak to udělat, aby to fungovalo etechblog.cz

Nyní se vrhneme na některé z nejlepších poskytovatelů herního hostingu The Isle na trhu.

Nitrado

Pronajměte si herní servery The Isle od Nitrado a postavte si svůj vlastní Jurský svět. Nabízí snadnou správu a flexibilitu; můžete instalovat mody a pluginy. Umožněte svým přátelům spravovat vaše servery společně sdílením přístupových a nastavení oprávnění podle vašich požadavků.

Nitrado nabízí nejkratší internetové trasy, umožňující nejnižší pingy. Poskytuje záložní složku pro vaše uložené soubory a hry pro zabezpečení vašich dat. Kromě toho používá bezpečný a vysoce výkonný serverový hardware.

Nitrado má vysoce kvalitní datová centra v různých částech světa, která umožňují vysokou dostupnost sítě. U každého serveru najdete robustní DDoS ochranu, která chrání váš server před nežádoucími útoky. Servery budou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, což vám umožní spustit hru, kdykoli budete chtít.

Pokud si chcete zahrát jinou hru jen pro změnu nálady, můžete jednoduše přejít na jinou dostupnou hru zvednutím tiketu. Kromě toho můžete svůj server upgradovat/downgradovat kdykoli budete chtít.

S jeho předplaceným systémem můžete začít okamžitě. Vyberte si plán od 4 do 20 slotů. Pokud chcete více slotů, můžete si vytvořit vlastní konfiguraci a vybrat si vlastní sloty a dobu trvání.

Ping perfektní

Získejte serverový hosting The Isle od společnosti Pingperfect, která nabízí celosvětový pronájem serverů s pohodlnou podporou 24/7. Systémy jsou automatické, takže váš server bude připraven během několika minut po úspěšném dokončení vaší objednávky.

Pingperfect má nejlepší datová centra na světě. Získáte tak ty nejlepší služby, ať jste kdekoli. Nabízí snadno použitelný herní panel s intuitivním designem a jednoduchou konfigurací, který vám umožní spravovat a měnit nastavení vašeho serveru.

Interní zálohovací systém je další výhodou, díky které můžete uložit své uložené soubory do samostatné složky a obnovit je, kdykoli budete chtít. Nároční uživatelé získají plný přístup k protokolům prohlížeče souborů a FTP.

Kdykoli a kdekoli můžete přepnout na konkrétní hru dostupnou na vašem serveru. Využívá nejnovější hardware, ultrarychlý SSD disk a výkonný CPU. Síť obsahuje DDoS ochranu pro zabezpečení dat. Můžete také sdílet kontrolu se svými přáteli a nechat je spravovat váš server.

Objednejte si herní server The Isle a požádejte o 48hodinovou bezplatnou zkušební verzi.

GTXGaming

GTXGaming je jedním z prémiových poskytovatelů hostingu serverů The Isle. Nabídne vám pokročilé možnosti nastavení a výkonné funkce. Do ovládacího panelu integroval všechny funkce, které vám pomohou měnit a spravovat nastavení pomocí zaškrtnutí a snadno používat rozbalovací nabídku.

Jejich servery jsou dodávány s vyhrazenými jádry a neomezenou pamětí podle požadavků hry. GTXGaming pokrývá místa jako Los Angeles, Dallas, New York, Oregon, Charlotte, Quebec, Londýn, Paříž, Madrid, Frankfurt, Moskva, Stockholm, Singapur a Sydney. Každý server má DDoS ochranu pro zabezpečení a aby byla vždy dostupná.

GTXGaming využívá výkonné procesory Intel od E3 až po procesory i7 nebo i9. Používá také AMD Ryzens, aby vaše hraní bylo plynulé. Najdete zde zbrusu nové stroje Dell, které jsou každý rok vyměňovány, aby udržely krok s nejnovější technologií a přidaly nové funkce a funkce.

Před zakoupením předplatného si nakonfigurujte svůj plán a zkontrolujte doplňky.

Shockbyte

Vylepšete své schopnosti přežití tím, že si pronajmete server The Isle od Shockbyte. Nabízí automatické aktualizace, které běží v backendu, aby hra běžela neustále. Všechny servery jsou plně konfigurovatelné. Můžete tak měnit a spravovat nastavení pomocí robustního ovládacího panelu podle vašeho použití.

  Příručka projektového manažera k agilním metodologiím

Nároční uživatelé získají úplný přístup k FTP a protokolu prohlížeče souborů. Shockbyte využívá výkonné procesory, ultrarychlé SSD a dostatečný úložný prostor pro vaše mody, pluginy, uložené soubory, hry a konfigurace.

Shockbyte tvrdí 100% dostupnost a nízkou latenci se svými sítěmi rozmístěnými po celém světě. Každé datové centrum obsahuje plně funkční DDoS ochranu. Nastavení je okamžité, takže můžete začít hrát The Isle během několika minut od registrace.

Získáte snadno použitelnou serverovou konzoli, která umožňuje normálním i pokročilým uživatelům spravovat své servery. Navíc získáte bezplatnou databázi MySQL, subdoménu a podporu pro Multicraft CP.

Založte si svůj vlastní herní server ještě dnes a zažijte skutečný svět dinosaurů.

Zefektivnit servery

Získejte svůj herní server od Streamline Servers a zažijte powerplay hry. Po dokončení objednávky najdete svůj server připravený během několika minut. Sítě na podnikové úrovni jsou navrženy hráči pro hráče a poskytují herní zážitek bez zpoždění.

Získejte instalátor na jedno kliknutí a nainstalujte pluginy, mody nebo jakékoli doplňky, které považujete za vhodné pro váš server. Streamline Servers nabízí flexibilní design ovládacího panelu pro vaše použití, který vám poskytuje úplnou kontrolu nad servery. Šetří vám tedy čas, který můžete využít k hraní hry.

Servery Streamline jsou dostupné na různých místech po celém světě, včetně Severní Ameriky, Kanady, Evropy, Oceánie, Asie, Jižní Ameriky a Afriky. Všechna datová centra zahrnují DDoS ochranu na podnikové úrovni.

Konfigurační editory umožňují upravovat nastavení. Získejte stav serveru, například restartování, spuštění a zastavení. The Isle je k dispozici pro 20-125 hráčů. Můžete tak popadnout své přátele a začít prozkoumávat husté lesy, zrádné hory a další.

Pronajměte si server The Isle nyní za počáteční cenu 1 $/slot a užijte si hraní s přáteli.

4 hráči sítě

Přežijte nebezpečné lesy se spolehlivým herním serverem od 4Netplayers. Díky výkonným a rychlým serverům vám umožní lovit ostrov a sbírat kořist s přáteli. Po objednání je nastavení okamžité, takže můžete začít hrát během několika minut.

4Netplayers má cloudový herní server obsahující více než 120 her a modů. Během předplatného si můžete vybrat libovolné hry a dobře trávit volný čas. Postará se o všechny aktualizace, takže se nikdy nebudete muset starat o stažení nejnovější verze při každém vydání.

Můžete zadat své Steam Workshop ID, pokud je podporováno, a server za vás modul nainstaluje automaticky. Správa vašeho serveru je snadná a umožňuje vám snadno upravovat nastavení serveru. 4Netplayers používá pro svůj server nejnovější hardware, vysokorychlostní procesory, spoustu paměti RAM a SSD. Servery využívají procesory Intel Xeon, které umožňují bleskovou rychlost.

Všechny servery poskytují spolehlivé zálohy pro vaše uložené konfigurace a hry, takže nikdy neztratíte žádná data. Sídlí v jeho síti po celém světě a nabízí dechberoucí a bezpečný výkon. Každý server je dodáván s ochranou DDoS a uzavřel partnerství se společností Corero SmartWall, která nabízí vícefázové filtry výkonu.

Objednejte si svůj herní server ještě dnes za počáteční cenu 5,48 $ měsíčně za 10 slotů a automatické zálohování. Pokud chcete prozkoumat více, můžete si vybrat vyšší předplatné.

1GServerHost

Pokud jste nadšenci do survival her a hledáte vysoce výkonný herní server k pronájmu pro hru The Isle, 1GServerHost je skvělá volba. Nabízí okamžité nastavení, abyste mohli začít hrát hru bez dlouhého čekání. Nabízí také neomezenou možnost hráče ve vašem plánu.

Přepínejte mezi různými dostupnými hrami na vašem serveru, abyste překonali svou nudu. 1GServerHost poskytuje robustní ovládací panel, který uživatelům umožňuje spravovat a měnit nastavení serveru, kdykoli chtějí.

  Rozdíly mezi sestavou a řídicím panelem

Každý server je dodáván s možností zálohování. Pomůže vám to automaticky uložit uložené soubory a hry, abyste je v případě ztráty dat mohli znovu obnovit ze záložní složky. Na herním panelu snadno nastavte stav serveru, včetně restartů, zastavení a spouštění.

1GServerHost funguje na aktualizacích. Nainstaluje nejnovější aktualizaci ihned po jejím vydání, abyste si novou verzi mohli užít. Kromě toho získáte konfigurovatelné formuláře editoru, které vám umožní vybrat umístění serveru, dobu trvání, sloty, doplňky a další.

Získáte vysoce výkonné servery s 5,2 GHz procesorem MD Ryzen 9, 128 GB DDR4 s 32000 MHz dvoukanálovou RAM a rychlostí 7000 MB/s NVMe PCI GEN 4.0. Server dále podporuje DLC, mody a mapy.

Vyberte si svůj plán serveru, který nejlépe splní váš požadavek za počáteční cenu 15 $/měsíc. Plaťte za delší dobu a získejte slevy.

Hosting AGS

Získejte cenově dostupný herní server a hrajte svou oblíbenou hru bez přerušení. AGS Hosting nabízí úžasné funkce a výkonný serverový hardware, díky kterému bude váš server bezpečný a spolehlivý.

AGS Hosting využívá nejnovější hardware, včetně i7 5 GHz, 10 GB sítí a podpory NVMe, které dodávají vašemu hraní sílu. Umožňuje vám snadno přidávat herní mody a instalovat pluginy. Navíc jeho super snadno použitelný ovládací panel obsahuje spoustu funkcí, které může bez námahy spravovat a měnit nastavení i běžný uživatel.

Získáte 100% záruku dostupnosti s nízkým pingem a vysokým výkonem. Hostuje své servery po celém světě, takže můžete získat nejbližší místo pro vaši hru. Všechna datová centra mají DDoS ochranu na podnikové úrovni, která má 5 vrstev ochrany.

Pronajměte si svůj server The Isle ještě dnes za nízkou cenu a využijte 72hodinovou záruku vrácení peněz.

NÍZKÁ MS

LOW.MS nabízí vysoce výkonné hostingové řešení pro ostrov The Isle. Poskytuje také bezplatnou možnost migrace vašeho herního serveru z jiných hostitelů a 10 GB paměti za nulové náklady. Můžete začít se základním plánem a upgradovat kdykoli budete chtít.

Všechny herní servery jsou vybaveny výkonnými funkcemi, jakmile je platba dokončena, LOW.MS zahájí nastavení herního serveru a umožní vám začít hrát hru. Využívá nejnovější procesory Intel až do 5 GHz v kombinaci s Intel SSD a pamětí DDR4.

Mezi procesory patří nejnovější procesory AMD Ryzens, Intel Xeon řady E a procesory Intel i9s. LOW.MS je nyní silných 11 měst, včetně Bend, Los Angeles, Dallasu, Miami, Ashburnu, Londýna, Norimberku, Helsinek, Varšavy, Singapuru a Sydney. Udělejte si test ping a zjistěte, které umístění pro vás bude nejlepší pro výběr serveru The Isle.

Všechna místa jsou vybavena ochranou DDoS, která odolává útokům o rychlosti až 100 Gb/s, čímž udržuje váš server bezpečný a dostupný 24/7. LOW.MS zaručuje 99,9% dostupnost sítě, díky čemuž je váš server spolehlivý a nabízí nízkou latenci.

Vyberte si slot od 50 do 500 a nakonfigurujte svůj server. Objednejte si to hned a začněte hrát.

Závěrečná slova

Hraní videoher je v dnešní době vášní pro každého druhého. Každý má svůj oblíbený žánr. Ale hraní her s vyšší grafikou na vašem systému vyžaduje více síťových a serverových zdrojů. S běžnou sítí a počítačem to běžně nezískáte.

Praktickým řešením, jak tyto problémy překonat, je pronájem herního serveru. Nabídne vám vysoký výkon, nejnovější hardware a software, nejnižší ping, vysokou záruku dostupnosti sítě a další úžasné funkce pro hraní jakékoli hry, kterou chcete, bez rušení.

Vyberte si tedy spolehlivý herní server z výše uvedeného seznamu poskytovatelů a pokračujte v hraní hry The Isle s větším výkonem a kontrolou.

Potřebujete nahrát své hry? Podívejte se na tento software pro nahrávání her.