90Night řídí spánkové cykly, nastavuje časy spánku a vstávání

Když zjistíte, kolik zařízení váš smartphone vyměnil, zní to děsivě. Například již nepotřebujeme MP3 přehrávač k poslechu hudby, fotoaparát k pořizování fotografií nebo poznámkový blok na zapisování důležitých věcí, protože to vše snadno zvládne náš chytrý telefon. Další starou školní vychytávkou, která už není potřeba, je budík. Pro Android opravdu není nouze o alarmové aplikace třetích stran; Všichni jsme milovali Timely, AlarmPad Alarm Clock je také docela úžasný, s mnoha dalšími možnostmi, které jim mohou konkurovat. Ale 90night (nebo 90Night: SleepyTime Calculator) je alarmová aplikace, která se mírně liší; poskytuje vám návrhy týkající se nejlepšího času pro probuzení na základě 90minutového spánkového cyklu.

Hlavní funkcí aplikace je automatizace. Místo ručního nastavování budíku můžete jednoduše zadat čas, kdy chcete spát nebo se probudit, a 90night vám podle toho poskytne nejlepší návrhy s různým načasováním, abyste vstali z postele nebo šli spát. Aplikace je také velmi přizpůsobitelná, nabízí skvělé uživatelské rozhraní a je velmi uživatelsky přívětivá. Pojďme zjistit, jak to funguje.

Po spuštění vás 90night vyzve k zadání času a výběru z parametru ‚probuď se‘ nebo ‚jdi do postele‘ podle vašich představ. Poté se vám zobrazí různé návrhy času založené na 90minutovém spánkovém cyklu. Například jeden 90minutový interval se rovná 1,5 hodině, zatímco přidáním dalších 90 minut se prodlouží až na 3 hodiny a tak dále. Jediné, co musíte udělat, je klepnout na požadovanou volbu a aplikace pro ni automaticky nastaví budík.

Podobným způsobem můžete nastavit tolik budíků, kolik chcete. Aplikace vám nedovolí nastavit drobné podrobnosti, jako je konkrétní počet dní, po které se má spustit budík nebo tón budíku.

Ale to neznamená, že 90night nelze přizpůsobit. Na obrazovce nastavení můžete určit dobu, po kterou obvykle usnete, a nechat 90Night vzít to v úvahu při poskytování časových návrhů. Chcete-li to provést, můžete označit „Zahrnout čas usínání“ a zadat vlastní hodnotu do pole pokračující menu. Kromě toho můžete také přepínat výzvu k potvrzení alarmu a také zadat formát hodin.

90night má také verzi Plus, která nabízí další výhody a žádné reklamy. Bezplatnou i placenou variantu si můžete stáhnout prostřednictvím odkazů níže.

Nainstalujte si 90night z Obchodu Play (Volný, uvolnit)

Nainstalujte si 90night Plus z Obchodu Play (Zaplaceno)

[via: Lifehacker]