AcDisplay přináší aktivní displej Moto X na jakékoli zařízení Android 4.4+

Navzdory tomu, že nemá stejné specifikace jako ostatní vlajkové lodě své generace, jako je HTC One a Galaxy S4, je Moto X docela pozoruhodné zařízení a možná doposud nejuznávanější smartphone Motoroly. Kromě toho, že nabízí možnosti přizpůsobení pro samotný telefon, přichází Moto X také s některými šikovnými softwarovými funkcemi, které jej odlišují od ostatních. Jednou z takových funkcí je Active Display, která vám umožní zobrazit čas a nejnovější upozornění, i když je obrazovka vypnutá, aniž byste museli přejít na zamykací obrazovku telefonu. Tato funkce spotřebovává malou energii baterie díky AMOLED obrazovce zařízení. Pokud chcete stejnou funkci, aniž byste si museli pořizovat zařízení Motorola, XDA Recognized Developer AChep má pro vás řešení v AcDisplay, pokud používáte KitKat. Přečtěte si podrobnosti.

  Před sdílením vyčistěte všechna EXIF ​​data z vašich fotografií [Android]

Než budete moci aplikaci začít používat, musíte jí ze zřejmých důvodů udělit přístup k vašim oznámením a také ji nastavit jako správce zařízení, abyste jí umožnili uzamknout obrazovku. Aplikace vám při prvním spuštění poskytuje rychlý přístup k oběma těmto nastavením ve své horní části, takže pokračujte a klepněte na obě možnosti jednu po druhé a udělte jí příslušná oprávnění.

Po dokončení jednoduše zapněte přepínač v horní části a můžete začít. Všechna oznámení, která od nynějška obdržíte, když je obrazovka telefonu vypnutá, se budou automaticky zobrazovat v minimálním rozhraní ve stupních šedi. V případě více notifikací mezi nimi budete moci dokonce přepínat pomocí drobných ikonek.

  Stáhněte si Google Now Launcher APK pro jakékoli zařízení Android

Chcete-li oznámení skutečně zobrazit nebo aktivovat, klepněte na kruh pod hodinami a přetáhněte jej nahoru. Můžete jej také zavřít a odemknout obrazovku přetažením kruhu dolů na ikonu odemknutí, která se zobrazí. Všimněte si, že to vám nedovolí obejít žádné zabezpečení obrazovky uzamčení, které jste nastavili. Pokud neotevřete nebo nezavřete ručně, oznámení po uplynutí nastavené doby automaticky zmizí, jak je vyznačeno kolem kruhu.

Aplikace vám dokonce umožňuje nakonfigurovat určité možnosti, jako je povolení této funkce pouze tehdy, když se vaše zařízení nabíjí, zda se mají zobrazovat oznámení s nízkou prioritou (například z Chytrých karet Google), vybrat čas spánku a skrýt nebo zobrazit datum.

  Jak udělit dočasná oprávnění aplikacím v systému Android

AcDisplay může být použit i na telefonech s LCD obrazovkami, ale na zařízeních s AMOLED obrazovkami může být skutečně úžasný tím, že zbytek displeje nechá vypnutý a energii spotřebovává pouze na informace, které se zobrazují. Aplikace je v aktivním vývoji a vývojář plánuje přidat další funkce, jako je kapesní režim. Můžete sledovat vývoj AcDisplay na jeho XDA vlákno.

Nainstalujte AcDisplay z Obchodu Play