Adobe InCopy: Cena, funkce a stahování

Společnost Adobe je známá svými návrhářskými nástroji; Photoshop, InDesign, Fireworks atd., ale také vlastní jeden z nejpopulárnějších formátů dokumentů: PDF. Má také vynikající nástroj pro spolupráci s názvem InCopy.

Adobe InCopy

Adobe InCopy

InCopy je nástroj pro spolupráci, ale na rozdíl od nástrojů pro spolupráci, které najdete v Dokumentech Google nebo Microsoft Word, je InCopy nástroj pro textaře, který jim umožňuje spolupracovat s designéry. Představte si webovou stránku, která je v procesu navrhování; bude mít designové prvky i text. Místo čekání na dokončení jedné položky nebo na práci nezávisle na sobě mohou designéři a textaři spolupracovat na projektu ze svých příslušných aplikací.

  Jak se zaregistrovat do Apple One na iPhone a iPad

Funkce Adobe InCopy

InCopy má prvky, které udržují text organizovaný a oddělují jej od prvků návrhu.

Oddělte odstavce ohraničením
Najděte fonty
Filtrovat písma
Přidejte k textu styl a odsazení
Přidejte obrázky a tabulky
Přidejte obrázek do tabulek
Upravujte tabulky přetažením položek
Spravujte barvy a vytvářejte vzorky
Přidejte do textu odkazy
Umístit text do určené oblasti/dostupného prostoru
Můžete udržovat galerii položek, fotografií, tabulek, poznámek atd., které chcete použít v dokumentu, a přistupovat k nim, kdykoli budete potřebovat
K dispozici je speciální nástroj pro poznámky, který umožňuje přidávat poznámky do textu. Poznámky se sbalí a rozbalí a nezabírají místo v dokumentu
Můžete sledovat změny provedené v dokumentu
Prostřednictvím Adobe Creative Cloud můžete spolupracovat s ostatními
Má podporu pro soubory Microsoft Word, tj. DOCX a DOC soubory

  Použijte skript Google jako alternativu Open Source Unroll.me

Náklady

Adobe InCopy není zdarma. Je to, stejně jako všechny ostatní produkty Adobe, nástroj založený na předplatném, je však jedním z nejlevnějších, které jsou k dispozici. Předplatné InCopy můžete získat za 4,99 $ měsíčně.

S ním budete mít přístup ke službě Adobe Creative Cloud, takže si nemusíte kupovat předplatné samostatně.
Stejně jako všechny ostatní produkty Adobe je i pro InCopy k dispozici bezplatná zkušební verze. Můžete si to vyzkoušet zdarma po dobu 7 dnů, poté si budete muset zakoupit předplatné.

Uživatelské rozhraní InCopy

InCopy má poměrně jednoduché uživatelské rozhraní. Znalost Photoshopu nebo InDesignu opravdu nepomůže. Budete se to muset naučit, ale není to složité. Je také lehký. Pokud pracujete jako copywriter, je nepravděpodobné, že váš systém bude schopen zvládnout úkoly náročné na zdroje, a proto byla InCopy vytvořena tak, aby běžela na průměrném systému.

  Jak odeslat pozvánku do Microsoft Teams

Závěr

Pokud musíte pracovat na kopírování během návrhu webové stránky, InCopy je skvělý nástroj. Tento nástroj není k použití, pokud nespolupracujete na designu. Není to rutinní nástroj pro psaní a nenahradí procesor dokumentů.