Aplikace skupinových zpráv pro Android a iPhone pro kanceláře

Během několika posledních let přinesl Autodesk řadu pozoruhodně dobrých aplikací pro Android i iOS, včetně slavných Pixlr Express, Pixlr-o-matic, AutoCAD 360, Sketchbook Mobile a řady dalších. K pozoruhodnému arzenálu vývojáře se připojuje Autodesk Instant, klient pro skupinový chat zaměřený na pracoviště a firemní klienty, dostupný pro Android i iOS. Hned po skoku se na to podíváme hlouběji.

Nedávno vydaná aplikace mluví elegancí od začátku a poskytuje elegantní čisté rozhraní, které velmi odpovídá tématu „Halo“, které aplikace převzaly od Ice Cream Sandwich. Tím však také začínají podivné věci. Vidíte, Instant je převážně jako WhatsApp a Viber, protože vyžaduje telefonní číslo, abyste mohli začít (a registrovat se), a přinejmenším v tomto okamžiku aplikace funguje pouze s mobilními čísly v USA (obdržíte potvrzovací text) . Pokud tedy sídlíte někde jinde, máte přinejmenším v tomto bodě smůlu.

  Spouštěcí přepínač profilů pro zvuk, displej, WiFi a další [Android]

Dalším krokem je vytvoření vašeho profilu, který v podstatě obsahuje vaše celé jméno a pracovní e-mailovou adresu. To mě také přivádí k mému druhému problému s Instantem – pokud byste jej mohli propojit s účtem Google, dávalo by to mnohem větší smysl z hlediska používání na pracovišti, protože mnoho organizací k tomuto účelu využívá Google Apps. . Zpracování kontaktů Autodesk Instant však zůstává omezeno na váš adresář, takže budete moci komunikovat s lidmi, které již máte ve svém seznamu.

Nyní přichází ta dobrá část. Aplikace je v zásadě zaměřena nikoli na individuální konverzace (ne že by to nebylo možné), ale spíše na skupinovou komunikaci a podobné virtuální (textové) radnice. Můžete vytvářet skupiny pro jednotlivé projekty, týmy, komunity atd. a vysílat zprávy obsahující text, obrázky, videoklipy a dokonce i umístění. Pak, pokud potřebujete provést osobnější konverzaci, lze hovory zahájit přímo z aplikace. Nejlepší na tom je, že vzhledem k tomu, že kontakty jsou propojeny prostřednictvím telefonních čísel, zprávy se dostanou i těm jednotlivcům, kteří nemají nainstalovaný Instant.

  Nastavte vlastní barvu pro navigační panel v systému Android [No Root]

Někdo by se mohl zeptat, proč mít tuto aplikaci, když už máte e-mail, Google Hangouts a dokonce WhatsApp. Největší výhodou Instantu (což je také jeho největší nedostatek, jakkoli ironické) je, že aplikace komunikuje přes mobilní telefony. Ne každý bude neustále kontrolovat e-maily (a push skutečně ničí vaši baterii), ale můžete se vsadit, že vždy budou mít mobilní pokrytí. Proto je velmi užitečné sdílet rychlé aktualizace, místa schůzek, obrázky pro daný projekt atd. Každé jiné řešení buď vyžaduje instalaci určité aplikace nebo konfiguraci nastavení, ale Instant prostě funguje.

Autodesk Instant je k dispozici zdarma v obchodě Google Play a bude fungovat na jakémkoli telefonu Android se systémem Gingerbread (2.3) nebo vyšším.

  Hledat nyní umožňuje vyhledávat vaše zařízení nebo internet odkudkoli [Android]

Nainstalujte Autodesk Instant na Android

Nainstalujte Autodesk Instant na iOS