Automatizujte živé tapety Muzei pomocí Taskeru

Od svého vydání minulý měsíc si Muzei Live Wallpaper získalo od svých uživatelů mnoho uznání za to, že na své domovské obrazovky přinášeli nádherné tapety z různých zdrojů. Další aplikací, kterou mnoho pokročilých uživatelů Androidu miluje, je Tasker, známý svou schopností umožnit uživatelům automatizovat nespočet úloh na Androidu. Zatímco Muzei může automaticky otáčet vaši tapetu, co říkáte na schopnost to udělat na základě kontextu, akce nebo jakékoli podmínky podporované Taskerem? Taskei funguje jako most mezi těmito dvěma aplikacemi, který vám to umožní. Pojďme se podívat, jak to funguje.

  9 nejlepších původních hororových filmů a televizních pořadů Netflix ke streamování (červen 2020)

Netřeba říkat, že Taskei potřebuje, aby byly nainstalovány Muzei i Tasker, aby fungovaly. Po instalaci jednoduše přejděte do nastavení Muzei a uvidíte Taskei jako dostupný zdroj. Vyberte jej a klepněte na ikonu ozubeného kola pod ním, abyste se dostali na rozhraní barebones Taskei, které vám jednoduše umožní rychle přejít na Tasker, abyste jej mohli nastavit. Pro tento účel můžete také přímo otevřít Tasker.

Dalším krokem je automatizace Muzei pomocí Taskeru, pro kterou budete muset nakonfigurovat jednu z dostupných akcí Muzei (najdete ji v sekci ‚Plugin‘, když přidáte akci). Ke stávajícímu úkolu můžete přidat akci nebo pro tento účel vytvořit nový úkol. Dostupné akce zahrnují Muzei Source, Next Artwork a Random Source, přičemž všechny tři by měly být samozřejmé. Zdroj Muzie dále umožňuje vybrat zdroj, který chcete pro akci použít, a uvádí všechny zdroje aktuálně dostupné v Muzie.

  Jak zkontrolovat baterii AirPods na iPhone, Apple Watch a Mac

Po přidání akcí můžete jejich úkol přiřadit libovolnému profilu v Taskeru a tapeta se podle toho změní. Můžete například přiřadit úkol obsahující akci ‚Další umělecké dílo‘ k profilu protřepání, aby se Tasker změnil na další tapetu, kdykoli zatřesete telefonem. A to je jen jeden příklad; na základě obrovského rozsahu Taskeru jsou možnosti nekonečné.

Takže pokud jste fanouškem Muzei a Tasker, není důvod, proč byste neměli Taskie vyzkoušet, zvláště s ohledem na jeho cenu zdarma!

Nainstalujte Taskei z Obchodu Play