B1 Free Archiver pro Android nabízí snadnou správu archivu v mobilu

Funkce archivace souborů, která je obvykle součástí populárních správců souborů pro Android, jako je ES, Astro ad Dual File Manager, je dostatečně užitečná k rychlému zabalení a rozbalení oblíbených formátů komprimovaných archivů, jako jsou ZIP, RAR, 7Z a podobně. Ale výše uvedená řešení jsou poměrně neúčinná, pokud jde o extrahování nebo komprimaci několika méně oblíbených archivních formátů. To je důvod, proč jsou nástroje jako B1 Free Archiver na Google Play stále k dispozici. Je to jednoduchá aplikace, která vám umožní extrahovat, prohlížet a komprimovat požadované soubory z a do široké škály formátů včetně 7Z, APK, TAR, LZMA, TGZ, LZH, MTZ, RPM, XAR, XZ, ZIPX, GZ, TBZ a více. Přečtěte si další podrobnosti po seskoku.

Nejlepší na B1 Free Archiver je, jak je jednoduchý a snadno se používá. Ani příležitostní uživatelé nebudou mít problém překonat počáteční křivku učení. Po spuštění vám aplikace nabídne seznam souborů a složek v úložišti vašeho zařízení. Tento jednoduchý nástroj vám umožní snadno najít archivované položky z každého zákoutí.

B1 Free Archiver může také otevírat archivy chráněné heslem, samozřejmě za předpokladu, že máte heslo u sebe. Když na soubor klepnete a podržíte, objeví se malá nabídka, ze které můžete provádět následující akce:

Zobrazit archiv (pro zobrazení položek v archivu bez extrakce)
Rozbalit zde (pro rozbalení všech souborů v aktuálním adresáři)
Extrahujte do složky ‚název adresáře‘ (extrahujte do cílové složky, automaticky vytvoří tento adresář, pokud neexistuje)
Rozbalit do jiné složky (rozbalit do existujícího adresáře dle vašeho výběru)
Otevřít pomocí (otevřít archiv v jiné aplikaci)

Aplikace se také může pochlubit více možnostmi výběru souborů a složek pro komprimaci, extrahování nebo mazání položek v dávce.

Kromě extrakce souborů vám B1 Free Archiver také umožňuje komprimovat soubory a složky do souborů ZIP nebo B1. Chcete-li to provést, klepněte a podržte na požadované položce, klepněte na „Komprimovat“ a poté zadejte požadovaný typ formátu archivu, název a volitelné heslo pro ochranu před neoprávněným přístupem.

Na obrazovce Nastavení aplikace nenajdete mnoho konfigurovatelných možností, které vám umožňují pouze přepínat pořadí řazení, a několik dalších funkcí, jako je vyloučení souborů z kontroly médií, zobrazení všech varování, zobrazení skrytých souborů a zobrazení alternativních akcí atd.

Stručně řečeno, pokud hledáte smrtelně jednoduchý způsob, jak pracovat s komprimovanými soubory na vašem telefonu nebo tabletu Android, vyzkoušejte B1 Free Archiver.

Nainstalujte si B1 Free Archiver z Play Store