etechblog

Bannerlord Server Hosting pro plynulé hraní

Hosting serveru Mount and Blade II: Bannerlord vám může pomoci vylepšit vaši hru bez přerušení.

Pokud jste hardcore hráč, musíte hrát strategické videohry na hrdiny.

Mount and Blade II: Bannerlord obsahuje různé prvky a mapy, které mohou hráči prozkoumat, přepadnout a dobývat.

Chcete-li hrát tak výkonné hry, potřebujete vysoce výkonné servery, které využívají vysoce kvalitní herní zážitky plné výkonu.

V dnešní době není hraní jen jako relaxace a hraní; umožňuje vám spojit se s různými hráči po celém světě a zažít skutečnou sílu hry. Mount and Blade II: Bannerlord přilákal mnoho hráčů a stal se jednou z nejoblíbenějších her.

Pojďme prozkoumat hru a zjistit, proč používání serveru prospívá vaší hře.

Co je Mount and Blade II: Bannerlord?

Mount and Blade II: Bannerlord je pokračováním Mount and Blade: Warband. Jedná se o strategickou akční hru na hrdiny, která vám umožňuje vytvořit postavu a rozvíjet její vlastnosti tak, aby odpovídaly vašemu hernímu stylu na cestě, kde prozkoumáváte, přepadáváte a dobýváte.

Mount and Blade II: Bannerlord byl vyvinut a publikován společností TaleWorlds Entertainment. Poprvé byl oznámen v roce 2012 a Steam byl vytvořen na konci roku 2015. TakeWorlds zahájil proces vydávání v následujících letech. V roce 2020 byl vydán předběžný přístup a rychle se stal populární hrou.

Tato hra ukazuje středověký svět, kde funkční postava přebírá roli dobrodruha. Tento dobrodruh se zapojuje do bitev, bojuje a zabíjí nepřátele a koně pomocí seker, luků, mečů a dalších zbraní na dálku.

Hratelnost

Mount and Blade II: Bannerlord je sandboxová strategická hra, kde hráč buduje armádu vojáků a plní různé úkoly na horní mapě. Hráč se osobně účastní několika bojů po boku svých vojáků. Ve hře Bannerlord však uvidíte výrazná vylepšení v několika herních prvcích.

Hráč sestrojí různé obléhací stroje a strategicky je umístí předtím, než bitva začne zaměřovat akce některých nepřátel. Na mapě horní kampaně se hráč rozhodne bombardovat zdi, vytvářet průlomy a další.

V této hře jsou během bitvy zničitelné pouze merloni, obléhací stroje a vrátnice. Hrady jsou navrženy ve prospěch obránců; například vražedné díry jsou umístěny na klíčových škrticích bodech, takže obránci pobijí četné útočníky dříve, než prolomí brány.

Hráč může využít pokročilý dialogový systém k přesvědčování nehráčských postav. Během rozhovoru s postavou se hráč snaží zaplnit ukazatel průběhu tím, že úspěšně dokončí své argumenty. Jakmile je pruh zaplněn, postava se vzdá hráči. Pokud postava stále odmítá, hráč může postavu podplatit.

Systém přesvědčování se také používá k dvoření a sňatku s postavami ve hře. Pokud hlavní hráč zemřel, jedno z jeho dětí se stane postavou nového hráče děděním. Bannerlord má komponentu pro více hráčů, která hráčům pomáhá zapojit se do různých vzájemných bojů napříč mapami a režimy. Bannerlord využívá systém, který umožňuje hráčské postavě vybrat si typ vojáků. Zde jsou třídy tří typů:

  Oprava Square Enix Error Code i2501

Hráči si vybírají třídy prostřednictvím bodového systému, který nahrazuje peněžní systém v předchozí hře Warband.

Chcete-li si hru užít naplno, upravte si ji a posuňte své dobrodružství na další úroveň. S modovací sadou Mount and Blade II: Bannerlord si můžete hru přizpůsobit a sdílet své výtvory prostřednictvím dílny Steam.

Proč potřebujete server pro hostování hry?

Server může udělat hru zajímavější. Při hraní hry na počítači se širokopásmovým připojením k internetu můžete čelit náhlému přerušení systému a počítač se automaticky vypne. Tam ztratíte všechny odehrané úrovně a musíte začít znovu od začátku.

Aby se předešlo takovým scénářům, je nezbytný spolehlivý herní server, který poskytuje mnoho výhod:

  • Výběrem nejbližšího datového centra pro váš server získáte vysokou dobu provozuschopnosti, nízkou latenci a vyšší výkon.
  • V každé hostingové platformě získáte možnost offsite zálohování, které uloží vaše data do samostatné složky, abyste je mohli kdykoli obnovit nebo stáhnout.
  • Váš server bude chráněn před nežádoucími DDoS útoky.
  • Získáte úžasné funkce pro vylepšení hry.

minimální systémové požadavky

Chcete-li spustit hru ve vašem systému, musíte mít v systému nastaveny některé konfigurace:

Hra vyžaduje:

  • 64bitový procesor a operační systém Windows 7.
  • Procesor Intel Core i3-8100 nebo AMD Ryzen 3 1200.
  • 6 GB RAM.
  • Grafika Intel UHD 630 nebo NVIDIA GeForce GTX 660 2GB nebo AMD Radeon HD 7850 2GB.
  • 60 GB dostupného místa.
  • Integrované GPU (pokud jsou vyžadovány) vyžadují další 2 GB RAM.

Nyní si proberme různé hostingové platformy, kde si hru můžete snadno pronajmout.

Servery pro přežití

Získejte Mount and Blade II: Bannerlord server hosting od Survival Servers a užijte si jeho úžasné funkce. Po úspěšném dokončení platby budete automaticky přesměrováni na váš server, abyste mohli začít hrát.

Interní herní panel vám umožní nakonfigurovat a přizpůsobit herní server podle vašich požadavků. Můžete snadno instalovat podporované mapy a mody, měnit nastavení a přepínat mezi různými dostupnými hrami na vašem serveru.

Survival Servers nabízí různé možnosti umístění, včetně Seattlu, Los Angeles, New Yorku, Francie, Německa a Singapuru. Všechna tato datová centra jsou dodávána s výkonnou ochranou DDoS pro zabezpečení vašeho serveru a jeho neustálou dostupnost.

Pro ostřílené hráče nabízejí servery Survival plný přístup k FTP a databázím. Kromě toho získáte automatická upozornění na server, vlastní restartování serveru, framework s enginem Enfusion a další. Používá pouze výkonné procesory Intel nebo AMD a disky NVMe SSD.

Kromě toho jsou u zvoleného plánu k dispozici také 5denní zálohy. Zamykání hesla serveru nebo změna mapy je další funkcí vašeho balíčku. Získejte vlastní parametry spouštění a stav serveru, včetně spuštění, zastavení a restartu. Survival Servery nabízejí nejnovější verze podporovaných modů.

Vyberte si ze snadno použitelných rozevíracích nabídek nejbližší umístění pro nízký ping, požadovaný počet serverů, preferované sloty, mapu a fakturační cyklus a nastavte svůj server okamžitě. Můžete také upgradovat svůj herní server pomocí různých doplňků.

Shockbyte

Začněte svou hru s dedikovaným serverem Shockbyte Mount and Blade II: Bannerlord a zažijte tu nejlepší hru všech dob. Získejte automatické aktualizace spouštěné na pozadí, takže už nikdy nebudete muset čekat na instalaci aktualizace na váš server.

  Jak zahájit videokonferenci Google Meet

Herní server Shockbyte je plně konfigurovatelný a profesionálním hráčům poskytuje plný FTP a webový přístup k datovým souborům. Najdete zde možnost automatického zálohování, která vám pomůže uložit vaše osobní údaje a uložené hry i při jakékoli katastrofě.

Jejich datová centra se nacházejí po celém světě a obsahují vysoce výkonné servery se 100% dostupností a zárukou nízké latence. Každé datové centrum má plně funkční zařízení na ochranu DDoS, které běží 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby zabezpečilo vaše servery před online útoky.

Dokončete registraci a získejte možnost okamžitého nastavení pro hraní hry během několika minut. S herním serverem navíc získáte funkci multicraft CP. S plánem, který si vyberete, najdete bezplatnou subdoménu a databázi MySQL.

Pronajměte si nyní svůj oblíbený herní server za počáteční cenu 7,99 $ měsíčně, včetně 2 GB paměti a podpory pro platformu Steam.

Servery Citadely

Nastavte si herní server okamžitě pomocí Citadel Servers a získejte další funkce, které potřebujete pro lepší herní zážitek. Jeho plně vybavený a vyhrazený herní ovládací panel vám umožní snadno přizpůsobit a nakonfigurovat server.

Získejte plnou kontrolu nad svým herním serverem a provádějte změny podle potřeby. Jedním kliknutím můžete také naplánovat úlohy, jako je spouštění záloh, skripty a další. Nainstalujte si podporované mapy a mody, změňte jakákoli nastavení a přepínejte mezi dostupnými hrami na cestách.

Kromě toho můžete kliknutím na tlačítko změnit název serveru, nastavení hry, hesla, oprávnění správce a další. Znovu se nemusíte obávat ztráty dat; Citadel Servers nabízí funkce zálohování a obnovy, takže můžete relaxovat, i když zrovna nejste u svého systému.

Získejte nejnovější aktualizace přímo z panelu a nechte jej nainstalovat bez narušení vaší aktuální hry. Servery Citadel mají celosvětové pokrytí sítí a nabízejí nejlepší síť pro dosažení nízké latence, vysoké dostupnosti a lepšího výkonu.

Datová centra jsou celosvětově rozšířena, včetně Seattlu, Silicon Valley, Los Angeles, Dallasu, Miami, Montrealu, New Yorku, Chicaga, Londýna, Amsterdamu, Frankfurtu, Paříže, Milána, Tokia, Sydney a Singapuru. Každé datové centrum je dodáváno s ochranou DDoS, která chrání váš server před nežádoucím zaplavením a útoky.

Nakonfigurujte a objednejte si Mount and Blade II: Bannerlord a vyberte si z různých doplňků, abyste mohli okamžitě začít hrát.

GTXGaming

Získejte svůj herní server z prémiové hostingové platformy herního serveru a hrajte server Mount and Blade II: Bannerlord. GTXGaming má možnosti okamžitého nastavení a konfigurace, které umožňují hráčům začít hrát hru ihned po registraci.

Získáte elektrárnu funkcí; GTXGaming využívá výkonné procesory Intel od procesorů Intel E až po nejnovější procesory i7 a i9. Začalo také používat nové výkonné AMD Ryzeny, které poskytují lepší výkon.

Funkce zálohování mimo pracoviště je výhodou pro váš server. Pomáhá zálohovat vaše uložené hry a data serveru, abyste je mohli obnovit, kdykoli je budete potřebovat. Můžete naplánovat úlohy zálohování a stáhnout data do počítače, kdykoli to bude potřeba.

GTXGaming pokrývá svět, včetně Los Angeles, Dallasu, New Yorku, Oregonu, Charlotte, Miami, Quebecu, Londýna, Paříže, Madridu, Frankfurtu, Moskvy, Stockholmu, Singapuru a Sydney. Všechna datová centra mají výkonnou DDoS ochranu, takže vaše servery budou online 24/7.

  Hemingway Editor: životaschopná gramatická alternativa?

Ke kontrole rychlosti nejbližších datových center můžete použít ping tester. Pokud se vám služba nebude líbit, GTXGaming vám jednoduše vrátí peníze do 24 hodin od nákupu. Užijte si nákup bez rizika a zažijte to nejlepší ze serveru.

1GServerHost

Vyberte si možnost pronájmu Mount and Blade II: Bannerlord z hostitelské platformy 1GServerHost a získejte výkonné funkce pro plynulé hraní. Nastavte si server okamžitě a získejte možnost neomezeného počtu hráčů.

Vlastní ovládací panel umožňuje snadno spravovat, aktualizovat a měnit nastavení. Kdykoli budete mít chuť hrát jiné hry, můžete snadno přepnout na jinou hru pouhým kliknutím. Úplné zálohy mimo pracoviště zajišťují, že vaše uložené hry a data jsou skutečně v bezpečí ve vaší záložní složce.

S herním serverem 1GServerHost můžete používat různé herní funkce, jako jsou automatické restarty, aktualizace a zálohy. Formuláře konfiguračního editoru vám proces nastavení ještě usnadní. Podporuje všechny mody, mapy a DLC.

Pro lepší výkon serveru používá 1GServerHost 5,2 GHz procesor AMD Ryzen 9 s 16 jádry a 32 vlákny, 128 GB DDR4 dvoukanálový disk s frekvencí 3200 MHz a úložiště NVMe s rychlostí 7000 MB/s. Můžete se spolehnout na jeho skutečnou redundanci a nejlepší internetové připojení.

Zkušení hráči mohou využívat plný FTP přístup a vynikající správu souborů, takže přidávání modů bude velmi snadné. 1GServerHost nabízí nejrychleji běžící servery s nejrychlejším připojením k datovým centrům s nejnižším pingem bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Půjčte si svou oblíbenou hru ještě dnes za počáteční cenu 12 $ měsíčně. Pokud nejste se službami spokojeni, získejte plnou náhradu do 72 hodin od registrace.

NÍZKÁ MS

Získejte vysoce výkonný hosting s LOW.MS pro svou oblíbenou hru Mount and Blade II: Bannerlord. Všechny servery přicházejí s vynikajícím výběrem funkcí, jakmile je vaše registrace dokončena, LOW.MS nastaví váš herní server a umožní vám hrát hru během několika minut.

LOW.MS používá herní servery s nejvyššími benchmarky, včetně nejnovějších CPU a výkonného NVMe. Nejnovější procesory Intel poskytují až 5 GHz výpočetního výkonu v kombinaci s pamětí DDR4 a SSD. To zahrnuje výkonné CPU řady Intel i9s, Xeon E a Ryzens.

Všechny servery mají minimálně 10 Gbps DDoS ochranu, která eliminuje nechtěná přerušení během hraní. Některá místa dokonce používají Corero Smart Wall, která poskytuje maximální ochranu vašemu hernímu serveru. Vaše servery jsou tedy v bezpečí bez ohledu na to, kde se nacházíte.

LOW.MS pokrývá 11 serverových umístění, včetně Bend, Los Angeles, Dallasu, Miami, Ashburnu, Londýna, Norimberku, Helsinek, Varšavy, Singapuru a Sydney. Hru můžete spustit okamžitě. Pokud se vám výkon nebude líbit, můžete se rozhodnout pro vrácení peněz v plné výši do 5 dnů od nákupu.

Závěrečná slova

Mount and Blade II: Bannerlord je hra, ve které můžete prozkoumat mapu, hrát v různých režimech a dobýt mnoho bojišť. Pronájem kvalitního herního serveru vám pomůže získat ze hry maximum.

Vyberte si tedy nejlepší herní server podle jeho hardwaru, dostupnosti, záruky vrácení peněz, ceny, zabezpečení, latence, výkonu a globálních umístění.

Dále rozšiřte svůj herní zážitek s těmito levnými počítači a notebooky.

x