Blokovat všechny stránky pomocí Hvězdných válek


Do vydání Star Wars – The Force Awakens zbývá už jen pár dní. V rámci přípravy na to fanoušci této série, z nichž někteří se ještě nenarodili, když epizody IV-VI vyšly, si již vybírají oblečení, které budou mít na sobě, až se půjdou podívat na film, a označují vše, co mohou, pomocí Star Wars. logo, které ukazuje jejich lásku. To znamená, že po všem tom čekání a očekávání by byla škoda, kdyby byl film někomu zkažen internetem. Vzhledem k tomu, jak je tento film jedním z nejočekávanějších vydání tohoto roku, bude ho internet posuzovat a pitvat jako blázen, a to znamená, že spoilerům se bude téměř nemožné vyhnout, pokud nebudete moci přestat používat internet úplně. Force Block: blokátor spoilerů Star Wars je rozšíření pro Chrome, které za vás bude blokovat spoilery Star Wars. Rozšíření vás upozorní, když se chystáte navštívit stránku, která může obsahovat spoilery filmu. Jakmile budete upozorněni, můžete stránku přesto navštívit, nebo ji zavřít.

  Jak omezit rychlost stahování v Chrome

Nainstalujte Force Block: blokátor spoilerů Star Wars a navštivte stránku, která může obsahovat spoilery k filmu. Můžete si to vyzkoušet na stránce Wikipedie pro Star Wars (která může obsahovat spoilery po pátku 18. prosince 2015), nebo si můžete jednoduše vyhledat Star Wars – The Force Awakens na Googlu.

Stránku zablokuje překryvná vrstva. Pokud kliknete na „Přesto pokračovat“, můžete přejít na stránku. Pokud kliknete na „V budoucnu tuto stránku neblokovat“, můžete stránku přidat na seznam povolených a nechat rozšíření, aby ji ignorovalo. Stránky můžete také přidat na seznam povolených pomocí ikony rozšíření, která je přidána vedle řádku URL (jsou to dva světelné meče) a zapnout/vypnout rozšíření.

  Kolik stojí Netflix v Japonsku?

Nainstalujte Force Block: blokátor spoilerů Star Wars z Internetového obchodu Chrome

x