CALCU je výkonná aplikace pro kalkulačku pro Android s gesty a motivy

Kalkulačky pro většinu uživatelů obvykle patří mezi nejméně používané aplikace na chytrých telefonech, ale protože jsou jednou ze základních součástí, všechny současné hlavní mobilní operační systémy jsou vybaveny jednou. Ačkoli, ať už se jedná o Android, iOS nebo Windows Phone, aplikace Kalkulačka je poměrně základní. Představili jsme některé výkonné a jedinečné alternativy třetích stran pro Android, jako je DLD Calc, MyScript Calculator a AirCalc, které všechny přinášejí jedinečnou funkčnost. Nový přírůstek do tohoto žánru s názvem CALCU: The Ultimate Calculator si na druhou stranu klade za cíl přehodnotit celý zážitek. CALCU ve skutečnosti existuje již několik dní a již získal několik nadšených recenzí od uživatelů. Kromě toho, že vám umožňuje provádět všechny druhy výpočtů, aplikace přichází s podporou gest, motivů a přizpůsobení rozhraní.

  Jak opravit Windows 10 nerozpozná telefon Android

Rozhraní je docela elegantní a dobře zpracované, s plynulými animacemi, které se objevují mezi výpočty. Pak je tu 12 dalších vzhledů, které aplikaci dodají rychlou změnu, a samotné uživatelské rozhraní lze přizpůsobit několika způsoby. Rozvržení lze převést ze standardního na vědecké v mžiku z nastavení aplikace.

Podpora gest není rozsáhlá; aplikace podporuje několik gest pro další funkce, ke kterým mohou uživatelé chtít opakovaně přistupovat, a několik dalších gest pro provádění a mazání výpočtů (lze je povolit v části Nastavení > Laboratoře). Potažením dolů po klávesnici můžete provést výpočet a přejetím nahoru vymažete vše. Klepnutím na oblast výsledku ji zkopírujete do schránky.

Přejetím prstem dolů po poli výsledků se zobrazí historie všech vašich předchozích výpočtů, které můžete vymazat jednotlivě nebo všechny najednou.

  Jak získat tečky upozornění na Android 8

Aplikace nabízí všechny funkce konvenční vědecké kalkulačky. Můžete také přidat operátory nebo konstanty, které nejsou ve výchozím nastavení na klávesnici/klávesnici, a odstranit ty, které tolik nepoužíváte. Chcete-li to provést, přejeďte prstem nahoru od spodního okraje obrazovky, klepněte na tlačítko „+“ na obrazovce, která následuje, a zadejte, co chcete přidat.

Můžete definovat své vlastní konstanty nebo si vybrat z těch hlavních, které jsou součástí aplikace, rozdělené do kategorií „Matematika“, „Fyzika“, „Procenta“ a „Ostatní“.

Vestavěná témata jsou docela stylová a umožňují vám úplně přepracovat rozhraní jediným klepnutím. Změny se netýkají pouze klávesnice, ale i všech ostatních částí aplikace.

Obrazovka Nastavení vám kromě všech motivů umožňuje přepínat výše uvedená gesta výpočtu v části „Laboratoře“, vybrat preferovanou trigonometrickou jednotku (radián nebo stupeň) a povolit další parametry, jako je úplné rozložení klávesnice, oddělovač tisíců, zaokrouhlování desetinných míst a haptika. zpětná vazba.

  3 způsoby, jak zjistit verzi aplikace pro nainstalovanou aplikaci v systému Android

Celkově vzato je CALCU pěkným doplňkem svého žánru. Nejen, že je výkonný, ale přináší také několik nových funkcí. Je k dispozici zdarma v Obchodě Google Play.

Nainstalujte si CALCU: The Ultimate Calculator z Obchodu Play